Πριμέρα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γκουαμπίρα Μοντέρο | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:8 | |
| 2 | Μπολίβαρ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:5 | |
| 3 | Όλγουεϊς Ρέντι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | |
| 4 | Ρόγιαλ Παρί | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 5 | Δε Στρόνγκεστ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:5 | |
| 6 | Νασιονάλ Ποτόσι | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:7 | |
| 7 | Χόρχε Βίλστερμαν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 8 | Αουρόρα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 9 | Οριέντε Πετρολέρο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 10 | Ατλέτικο Παλμαφλόρ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:6 | |
| 11 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:9 | |
| 12 | Ρεάλ Ποτόσι | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | |
| 13 | Ρεάλ Σάντα Κρουζ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:14 | |
| 14 | Σαν Χοσέ Ορούρο | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Riquelme Marcos |
Μπολίβαρ
|
11 | 0 |
| Caraballo Jose |
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
|
9 | 1 |
| Miranda Bruno |
Ρόγιαλ Παρί
|
8 | 1 |
| Quintana Alejandro |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
8 | 0 |
| Castillo Jose |
Οριέντε Πετρολέρο
|
8 | 1 |
| Willie |
Δε Στρόνγκεστ
|
8 | 2 |
| Reinoso Jair |
Δε Στρόνγκεστ
|
7 | 3 |
| Blackburn Rolando |
Δε Στρόνγκεστ
|
6 | 0 |
| Sanguinetti Javier |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
6 | 1 |
| Ovejero Marcos |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Vargas Rodrigo |
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
2 |
| Zenteno Edward |
Χόρχε Βίλστερμαν
|
1 |
| Olguin Gustavo |
Οριέντε Πετρολέρο
|
1 |
| Miranda Bruno |
Ρόγιαλ Παρί
|
1 |
| Romero Leonardo |
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
|
1 |
| Mercado Juan |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
1 |
| Sanchez Amilcar |
Αουρόρα
|
1 |
| Um Lee Esteban |
Ρεάλ Ποτόσι
|
1 |
| Vidaurre Ivan |
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
1 |
| Viscarra Guillermo |
Μπολίβαρ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νασιονάλ Ποτόσι
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ρόγιαλ Παρί
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Χόρχε Βίλστερμαν
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Αουρόρα
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
|
79% 11/14 |
21% 3/14 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Δε Στρόνγκεστ
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ατλέτικο Παλμαφλόρ
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Μπολίβαρ
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Νασιονάλ Ποτόσι
|
29% 4/14 |
43% 6/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
14% 2/14 |
50% 7/14 |
21% 3/14 |
14% 2/14 |
Ρόγιαλ Παρί
|
21% 3/14 |
29% 4/14 |
50% 7/14 |
0% 0/14 |
Χόρχε Βίλστερμαν
|
14% 2/14 |
50% 7/14 |
36% 5/14 |
0% 0/14 |
Αουρόρα
|
21% 3/14 |
64% 9/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
|
7% 1/14 |
29% 4/14 |
57% 8/14 |
7% 1/14 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
14% 2/14 |
29% 4/14 |
50% 7/14 |
7% 1/14 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
14% 2/14 |
36% 5/14 |
36% 5/14 |
14% 2/14 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
21% 3/14 |
43% 6/14 |
29% 4/14 |
7% 1/14 |
Δε Στρόνγκεστ
|
14% 2/14 |
50% 7/14 |
21% 3/14 |
14% 2/14 |
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
7% 1/14 |
50% 7/14 |
43% 6/14 |
0% 0/14 |
Ατλέτικο Παλμαφλόρ
|
36% 5/14 |
36% 5/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Μπολίβαρ
|
21% 3/14 |
36% 5/14 |
36% 5/14 |
7% 1/14 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
21% 3/14 |
29% 4/14 |
36% 5/14 |
14% 2/14 |
| Συνολικά | 18% | 41% | 35% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νασιονάλ Ποτόσι
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Ρόγιαλ Παρί
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Χόρχε Βίλστερμαν
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Αουρόρα
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Ρεάλ Σάντα Κρουζ
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Δε Στρόνγκεστ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Σαν Χοσέ Ορούρο
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Ατλέτικο Παλμαφλόρ
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Μπολίβαρ
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 34% | 66% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.49 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.66 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 315 | 3.21 |
| Εντός | 206 | 2.10 |
| Εκτός | 109 | 1.11 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 43 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 11.2% (11/98) | |
| 1 - 0 | 11.2% (11/98) | |
| 2 - 0 | 10.2% (10/98) | |
| 1 - 1 | 9.2% (9/98) | |
| 4 - 0 | 6.1% (6/98) | |
| 3 - 2 | 4.1% (4/98) | |
| 3 - 1 | 4.1% (4/98) | |
| 3 - 0 | 4.1% (4/98) | |
| 2 - 3 | 4.1% (4/98) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 22.4% (22/98) | |
| 3 | 18.4% (18/98) | |
| 4 | 17.3% (17/98) | |
| 1 | 14.3% (14/98) | |
| 5 | 13.3% (13/98) | |
| 8 | 4.1% (4/98) | |
| 0 | 4.1% (4/98) | |
| 6 | 4.1% (4/98) | |
| 7 | 2.0% (2/98) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 61.2% (60/98) | |
| X | 17.3% (17/98) | |
| 2 | 21.4% (21/98) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 40.8% (40/98) | |
| 1/X | 5.1% (5/98) | |
| 1/2 | 1.0% (1/98) | |
| X/1 | 15.3% (15/98) | |
| X/X | 9.2% (9/98) | |
| X/2 | 9.2% (9/98) | |
| 2/1 | 5.1% (5/98) | |
| 2/X | 3.1% (3/98) | |
| 2/2 | 11.2% (11/98) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 315 | 3.21 |
| Εντός | 206 | 2.10 |
| Εκτός | 109 | 1.11 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 43 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).