Πριμέρα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΛΙΒΙΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 12:6 | |
| 2 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 17:6 | |
| 3 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 11:4 | |
| 4 |
|
7 | 12 | 3 | 3 | 1 | 11:10 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 2 | 4 | 0 | 10:6 | |
| 6 |
|
7 | 9 | 2 | 3 | 2 | 13:10 | |
| 7 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 8:8 | |
| 8 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 11:14 | |
| 9 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | |
| 10 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 10:8 | |
| 11 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:12 | |
| 12 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:5 | |
| 13 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 10:14 | |
| 14 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3:14 | |
| 15 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 8:16 | |
| 16 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5:11 | |
Κόπα Λιμπερταδόρες
Κόπα Λιμπερταδόρες Προκριματικά
Κόπα Σουνταμερικάνα
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Δε Στρόνγκεστ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7:3 | |
| 2 | Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | |
| 3 | Όλγουεϊς Ρέντι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 4 | Αουρόρα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 10:6 | |
| 5 | Οριέντε Πετρολέρο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | |
| 6 | Μπολίβαρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:4 | |
| 7 | Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:6 | |
| 8 | Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:13 | |
| 9 | Ρεάλ Ποτόσι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 10 | Ρεάλ Ορούρο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 11 | Νασιονάλ Ποτόσι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 12 | Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 13 | Ρεάλ Τομαγιάπο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:10 | |
| 14 | Γκουαμπίρα Μοντέρο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | |
| 15 | Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 16 | GV Σαν Χοσέ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Moreno Marcelo |
Οριέντε Πετρολέρο
|
5 | 2 |
| Willie |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
5 | 0 |
| Cauteruccio Martin |
Μπολίβαρ
|
5 | 1 |
| Lom Darwin |
Δε Στρόνγκεστ
|
4 | 1 |
| Menacho Miranda Rafael |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
4 | 0 |
| Perozo Rodderyck |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
4 | 1 |
| Garces Bayron |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
4 | 0 |
| Porozo Daniel |
Ρεάλ Ορούρο
|
3 | 1 |
| Caceres Alex |
GV Σαν Χοσέ
|
3 | 2 |
| Menacho Cesar |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Lopez Pablo |
Αουρόρα
|
2 |
| Cuellar Jorge |
Δε Στρόνγκεστ
|
1 |
| Pinto Jose |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
1 |
| Arguello Juan |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
1 |
| Soares Igor |
Ρεάλ Ποτόσι
|
1 |
| Thomaz |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
1 |
| Vidaurre Ivan |
Αουρόρα
|
1 |
| Tifner Hernan |
Ρεάλ Ορούρο
|
1 |
| Abrego Jose |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
1 |
| Chiatti Martin |
Δε Στρόνγκεστ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Δε Στρόνγκεστ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπολίβαρ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Αουρόρα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ρεάλ Ορούρο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
GV Σαν Χοσέ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Δε Στρόνγκεστ
|
43% 3/7 |
14% 1/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Μπολίβαρ
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Αουρόρα
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
17% 1/6 |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ρεάλ Ορούρο
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
GV Σαν Χοσέ
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 18% | 47% | 31% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Δε Στρόνγκεστ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπολίβαρ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Όλγουεϊς Ρέντι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ιντεπεντιέντε Πετρολέρο
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αουρόρα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπλούμινγκ Σάντα Κρουζ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Οριέντε Πετρολέρο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ακαδέμια Μπαλομπιέ Μπολιβιάνο
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Νασιονάλ Ποτόσι
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σαν Αντόνιο Μπούλο Μπούλο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ρεάλ Ποτόσι
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ρεάλ Ορούρο
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Ρεάλ Τομαγιάπο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Γκουαμπίρα Μοντέρο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
GV Σαν Χοσέ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
| Συνολικά | 63% | 37% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% |
| Goals κατά | 35% | 65% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.93 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.95 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 151 | 2.96 |
| Εντός | 95 | 1.86 |
| Εκτός | 56 | 1.10 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 48 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.7% (7/51) | |
| 3 - 1 | 11.8% (6/51) | |
| 1 - 2 | 11.8% (6/51) | |
| 0 - 0 | 9.8% (5/51) | |
| 2 - 1 | 7.8% (4/51) | |
| 2 - 2 | 5.9% (3/51) | |
| 1 - 0 | 5.9% (3/51) | |
| 5 - 2 | 3.9% (2/51) | |
| 3 - 2 | 3.9% (2/51) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 25.5% (13/51) | |
| 2 | 21.6% (11/51) | |
| 4 | 19.6% (10/51) | |
| 0 | 9.8% (5/51) | |
| 1 | 7.8% (4/51) | |
| 5 | 7.8% (4/51) | |
| 6 | 3.9% (2/51) | |
| 7 | 3.9% (2/51) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.0% (25/51) | |
| X | 29.4% (15/51) | |
| 2 | 21.6% (11/51) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.5% (14/51) | |
| 1/X | 0.0% (0/51) | |
| 1/2 | 3.9% (2/51) | |
| X/1 | 13.7% (7/51) | |
| X/X | 23.5% (12/51) | |
| X/2 | 9.8% (5/51) | |
| 2/1 | 7.8% (4/51) | |
| 2/X | 5.9% (3/51) | |
| 2/2 | 7.8% (4/51) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 151 | 2.96 |
| Εντός | 95 | 1.86 |
| Εκτός | 56 | 1.10 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 48 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).