Πρέμιερσιπ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΡΕΙΑ ΙΡΛΑΝΔΙΑ: Πρέμιερσιπ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
38 | 53 | 15 | 8 | 15 | 64:58 | |
| 2 |
|
38 | 44 | 13 | 5 | 20 | 44:66 | |
| 3 |
|
38 | 39 | 10 | 9 | 19 | 46:58 | |
| 4 |
|
38 | 39 | 10 | 9 | 19 | 41:65 | |
| 5 |
|
38 | 36 | 10 | 6 | 22 | 48:81 | |
| 6 |
|
38 | 28 | 8 | 4 | 26 | 37:69 | |
| Πλέι οφ | ||||||||
| 1 |
|
38 | 83 | 25 | 8 | 5 | 73:26 | |
| 2 |
|
38 | 80 | 25 | 5 | 8 | 83:37 | |
| 3 |
|
38 | 77 | 23 | 8 | 7 | 73:38 | |
| 4 |
|
38 | 66 | 19 | 9 | 10 | 61:33 | |
| 5 |
|
38 | 53 | 15 | 8 | 15 | 55:59 | |
| 6 |
|
38 | 46 | 15 | 1 | 22 | 42:77 | |
| Πρέμιερσιπ | ||||||||
| 1 |
|
33 | 73 | 22 | 7 | 4 | 60:22 | |
| 2 |
|
33 | 69 | 21 | 6 | 6 | 63:30 | |
| 3 |
|
33 | 65 | 20 | 5 | 8 | 62:31 | |
| 4 |
|
33 | 62 | 18 | 8 | 7 | 56:24 | |
| 5 |
|
33 | 47 | 13 | 8 | 12 | 49:48 | |
| 6 |
|
33 | 46 | 15 | 1 | 17 | 40:58 | |
| 7 |
|
33 | 43 | 12 | 7 | 14 | 49:51 | |
| 8 |
|
33 | 36 | 10 | 6 | 17 | 38:57 | |
| 9 |
|
33 | 36 | 11 | 3 | 19 | 36:57 | |
| 10 |
|
33 | 34 | 9 | 7 | 17 | 39:50 | |
| 11 |
|
33 | 26 | 7 | 5 | 21 | 38:72 | |
| 12 |
|
33 | 25 | 8 | 1 | 24 | 33:63 | |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κολερέιν | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 21:6 | |
| 2 | Λάρνε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:4 | |
| 3 | Κρουσέιντερς | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | |
| 4 | Γκλέντοραν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | |
| 5 | Πορταντάουν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:9 | |
| 6 | Κάρικ Ρέιντζερς | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 7 | Λίνφιλντ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:9 | |
| 8 | Κλίφτονβιλ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | |
| 9 | Ντάνγκανον Σουίφτς | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:14 | |
| 10 | Μπαλιμένα Γιουν. | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 11 | Γκλέναβον | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:6 | |
| 12 | Μπανγκόρ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Hoban Pat |
Γκλέντοραν
|
26 | 5 |
| Bryden Fraser |
Κρουσέιντερς
|
21 | 1 |
| Cooper Joel |
Κολερέιν
|
21 | 0 |
| Shevlin Matthew |
Κολερέιν
|
20 | 0 |
| Fitzpatrick Matthew |
Λίνφιλντ
|
20 | 0 |
| Gibson Danny |
Κάρικ Ρέιντζερς
|
20 | 3 |
| Ryan Andy |
Λάρνε
|
16 | 7 |
| Fyfe Eamon |
Πορταντάουν
|
13 | 1 |
| Heatley Paul |
Κάρικ Ρέιντζερς
|
12 | 0 |
| Patching William |
Κολερέιν
|
12 | 5 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Harrison Lewis |
Μπανγκόρ
|
2 |
| Hale Rory |
Κλίφτονβιλ
|
2 |
| Forsythe Jordan |
Κρουσέιντερς
|
2 |
| Mccartan Shay |
Πορταντάουν
|
2 |
| Russell Johnny |
Γκλέντοραν
|
1 |
| Bigirimana Gael |
Ντάνγκανον Σουίφτς
|
1 |
| Murphy Harry |
Γκλέναβον
|
1 |
| Wilson Luke |
Πορταντάουν
|
1 |
| Thompson Gary |
Πορταντάουν
|
1 |
| Cherry Kyle |
Κάρικ Ρέιντζερς
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κάρικ Ρέιντζερς
|
62% 24/39 |
38% 15/39 |
Λάρνε
|
47% 18/38 |
53% 20/38 |
Πορταντάουν
|
61% 23/38 |
39% 15/38 |
Κολερέιν
|
61% 23/38 |
39% 15/38 |
Μπαλιμένα Γιουν.
|
47% 18/38 |
53% 20/38 |
Γκλέντοραν
|
53% 20/38 |
47% 18/38 |
Μπανγκόρ
|
53% 20/38 |
47% 18/38 |
Λίνφιλντ
|
49% 19/39 |
51% 20/39 |
Κρουσέιντερς
|
63% 24/38 |
37% 14/38 |
Κλίφτονβιλ
|
59% 23/39 |
41% 16/39 |
Γκλέναβον
|
58% 22/38 |
42% 16/38 |
Ντάνγκανον Σουίφτς
|
59% 24/41 |
41% 17/41 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κάρικ Ρέιντζερς
|
18% 7/39 |
46% 18/39 |
28% 11/39 |
8% 3/39 |
Λάρνε
|
21% 8/38 |
58% 22/38 |
18% 7/38 |
3% 1/38 |
Πορταντάουν
|
18% 7/38 |
53% 20/38 |
29% 11/38 |
0% 0/38 |
Κολερέιν
|
13% 5/38 |
53% 20/38 |
29% 11/38 |
5% 2/38 |
Μπαλιμένα Γιουν.
|
11% 4/38 |
61% 23/38 |
29% 11/38 |
0% 0/38 |
Γκλέντοραν
|
21% 8/38 |
47% 18/38 |
26% 10/38 |
5% 2/38 |
Μπανγκόρ
|
21% 8/38 |
47% 18/38 |
29% 11/38 |
3% 1/38 |
Λίνφιλντ
|
28% 11/39 |
46% 18/39 |
23% 9/39 |
3% 1/39 |
Κρουσέιντερς
|
16% 6/38 |
37% 14/38 |
39% 15/38 |
8% 3/38 |
Κλίφτονβιλ
|
23% 9/39 |
41% 16/39 |
28% 11/39 |
8% 3/39 |
Γκλέναβον
|
21% 8/38 |
53% 20/38 |
24% 9/38 |
3% 1/38 |
Ντάνγκανον Σουίφτς
|
17% 7/41 |
46% 19/41 |
34% 14/41 |
2% 1/41 |
| Συνολικά | 19% | 49% | 28% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κάρικ Ρέιντζερς
|
67% 26/39 |
33% 13/39 |
Λάρνε
|
39% 15/38 |
61% 23/38 |
Πορταντάουν
|
53% 20/38 |
47% 18/38 |
Κολερέιν
|
58% 22/38 |
42% 16/38 |
Μπαλιμένα Γιουν.
|
55% 21/38 |
45% 17/38 |
Γκλέντοραν
|
53% 20/38 |
47% 18/38 |
Μπανγκόρ
|
55% 21/38 |
45% 17/38 |
Λίνφιλντ
|
41% 16/39 |
59% 23/39 |
Κρουσέιντερς
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Κλίφτονβιλ
|
59% 23/39 |
41% 16/39 |
Γκλέναβον
|
50% 19/38 |
50% 19/38 |
Ντάνγκανον Σουίφτς
|
44% 18/41 |
56% 23/41 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 46% | 54% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.6 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.76 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 678 | 2.94 |
| Εντός | 371 | 1.61 |
| Εκτός | 307 | 1.33 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 9.5% (22/231) | |
| 2 - 1 | 9.1% (21/231) | |
| 2 - 0 | 8.7% (20/231) | |
| 1 - 1 | 8.7% (20/231) | |
| 1 - 2 | 8.2% (19/231) | |
| 0 - 2 | 7.8% (18/231) | |
| 3 - 1 | 6.1% (14/231) | |
| 0 - 1 | 5.2% (12/231) | |
| 0 - 0 | 4.3% (10/231) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.1% (58/231) | |
| 3 | 23.8% (55/231) | |
| 4 | 16.0% (37/231) | |
| 1 | 14.7% (34/231) | |
| 5 | 8.2% (19/231) | |
| 0 | 4.3% (10/231) | |
| 6 | 3.9% (9/231) | |
| 7 | 2.6% (6/231) | |
| 8 | 1.3% (3/231) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.8% (108/231) | |
| X | 17.3% (40/231) | |
| 2 | 35.9% (83/231) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.6% (66/231) | |
| 1/X | 2.6% (6/231) | |
| 1/2 | 1.7% (4/231) | |
| X/1 | 15.2% (35/231) | |
| X/X | 9.5% (22/231) | |
| X/2 | 10.4% (24/231) | |
| 2/1 | 3.0% (7/231) | |
| 2/X | 5.2% (12/231) | |
| 2/2 | 23.8% (55/231) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 678 | 2.94 |
| Εντός | 371 | 1.61 |
| Εκτός | 307 | 1.33 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).