Λιούμιτ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΣΡΑΗΛ: Λιούμιτ Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λιούμιτ Λιγκ | ||||||||
| 1 |
|
30 | 60 | 17 | 9 | 4 | 67:32 | |
| 2 |
|
30 | 50 | 14 | 8 | 8 | 45:35 | |
| 3 |
|
30 | 49 | 14 | 7 | 9 | 48:36 | |
| 4 |
|
30 | 48 | 13 | 9 | 8 | 43:33 | |
| 5 |
|
30 | 47 | 13 | 8 | 9 | 51:47 | |
| 6 |
|
30 | 44 | 12 | 8 | 10 | 34:37 | |
| 7 |
|
30 | 42 | 13 | 7 | 10 | 43:37 | |
| 8 |
|
30 | 41 | 11 | 8 | 11 | 38:39 | |
| 9 |
|
30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 29:36 | |
| 10 |
|
30 | 37 | 10 | 7 | 13 | 50:50 | |
| 11 |
|
30 | 36 | 9 | 9 | 12 | 32:48 | |
| 12 |
|
30 | 34 | 8 | 10 | 12 | 34:39 | |
| 13 |
|
30 | 32 | 6 | 14 | 10 | 37:45 | |
| 14 |
|
30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 30:41 | |
| 15 |
|
30 | 31 | 6 | 13 | 11 | 32:42 | |
| 16 |
|
30 | 23 | 4 | 11 | 15 | 32:48 | |
| Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
35 | 46 | 12 | 10 | 13 | 38:42 | |
| 2 |
|
34 | 44 | 12 | 8 | 14 | 54:54 | |
| 3 |
|
34 | 39 | 9 | 12 | 13 | 38:43 | |
| 4 |
|
34 | 39 | 9 | 12 | 13 | 34:53 | |
| 5 |
|
35 | 38 | 8 | 14 | 13 | 38:46 | |
| 6 |
|
35 | 37 | 9 | 10 | 16 | 35:45 | |
| 7 |
|
34 | 36 | 7 | 15 | 12 | 41:52 | |
| 8 |
|
35 | 31 | 6 | 13 | 16 | 39:55 | |
| Γκρουπ Ανόδου | ||||||||
| 1 |
|
34 | 64 | 18 | 10 | 6 | 73:38 | |
| 2 |
|
34 | 57 | 16 | 9 | 9 | 54:38 | |
| 3 |
|
34 | 57 | 16 | 9 | 9 | 51:41 | |
| 4 |
|
34 | 52 | 14 | 10 | 10 | 41:41 | |
| 5 |
|
34 | 50 | 14 | 8 | 12 | 58:58 | |
| 6 |
|
34 | 49 | 15 | 8 | 11 | 47:39 | |
| 7 |
|
34 | 49 | 13 | 10 | 11 | 46:44 | |
| 8 |
|
34 | 47 | 13 | 8 | 13 | 48:46 | |
Κίριατ Γιαμ *
-4 βαθμούς
Άνοδος
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Χάποελ Ραμάτ Γκαν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:3 | |
| 2 | Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:4 | |
| 3 | Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:5 | |
| 4 | Χάποελ Κφαρ Σάμπα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 13:9 | |
| 5 | Χάποελ Ραανάνα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | |
| 6 | Χάποελ Χαντέρα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | |
| 7 | Χάποελ Άκο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:4 | |
| 8 | Κίριατ Γιαμ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 9 | Μακάμπι Χέρζλια | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 10 | Καφρ Κασέμ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 11 | Χάποελ Αφούλα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:6 | |
| 12 | Ιρόνι Μοντίν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:4 | |
| 13 | Μακάμπι Πετάχ Τίκβα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 14 | Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | |
| 15 | Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:15 | |
| 16 | Χάποελ Ρισόν Λετζιόν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Julio Cesar |
Χάποελ Κφαρ Σάμπα
|
16 | 2 |
| Itzhak Gil |
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
|
14 | 0 |
| Cortes Jose |
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
13 | 0 |
| Mizrachi Yaniv |
Χάποελ Αφούλα
|
11 | 2 |
| Sivilia Guy |
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ
|
11 | 0 |
| Hazan Liran |
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
10 | 0 |
| Mamatah Ebenezer |
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ
|
10 | 0 |
| Sason Yuval |
Χάποελ Ραμάτ Γκαν
|
10 | 2 |
| Twizer Raz |
Χάποελ Άκο
|
9 | 1 |
| Dror Sagi |
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
|
9 | 3 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Etongou Thierry |
Κίριατ Γιαμ
|
3 |
| Berman Tamir |
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
|
2 |
| Aponza Wilinton |
Μακάμπι Χέρζλια
|
2 |
| Cortes Jose |
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
2 |
| Bitan Liam |
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
|
1 |
| Azoulay Dolev |
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
|
1 |
| Farhat Abadi |
Χάποελ Χαντέρα
|
1 |
| Beit Yaakov Matan |
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
|
1 |
| Ipole Philip |
Χάποελ Αφούλα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
62% 21/34 |
38% 13/34 |
Μακάμπι Χέρζλια
|
56% 19/34 |
44% 15/34 |
Χάποελ Ραμάτ Γκαν
|
50% 17/34 |
50% 17/34 |
Χάποελ Ρισόν Λετζιόν
|
47% 16/34 |
53% 18/34 |
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ
|
71% 24/34 |
29% 10/34 |
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
|
38% 13/34 |
62% 21/34 |
Κίριατ Γιαμ
|
44% 15/34 |
56% 19/34 |
Χάποελ Κφαρ Σάμπα
|
50% 17/34 |
50% 17/34 |
Χάποελ Ραανάνα
|
40% 14/35 |
60% 21/35 |
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
|
56% 19/34 |
44% 15/34 |
Χάποελ Αφούλα
|
44% 15/34 |
56% 19/34 |
Καφρ Κασέμ
|
38% 13/34 |
62% 21/34 |
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
|
50% 17/34 |
50% 17/34 |
Ιρόνι Μοντίν
|
46% 16/35 |
54% 19/35 |
Χάποελ Άκο
|
43% 15/35 |
57% 20/35 |
Χάποελ Χαντέρα
|
49% 17/35 |
51% 18/35 |
| Συνολικά | 49% | 51% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
15% 5/34 |
44% 15/34 |
38% 13/34 |
3% 1/34 |
Μακάμπι Χέρζλια
|
24% 8/34 |
41% 14/34 |
35% 12/34 |
0% 0/34 |
Χάποελ Ραμάτ Γκαν
|
24% 8/34 |
44% 15/34 |
32% 11/34 |
0% 0/34 |
Χάποελ Ρισόν Λετζιόν
|
15% 5/34 |
59% 20/34 |
26% 9/34 |
0% 0/34 |
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ
|
15% 5/34 |
29% 10/34 |
56% 19/34 |
0% 0/34 |
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
|
38% 13/34 |
38% 13/34 |
21% 7/34 |
3% 1/34 |
Κίριατ Γιαμ
|
24% 8/34 |
47% 16/34 |
29% 10/34 |
0% 0/34 |
Χάποελ Κφαρ Σάμπα
|
21% 7/34 |
50% 17/34 |
29% 10/34 |
0% 0/34 |
Χάποελ Ραανάνα
|
29% 10/35 |
57% 20/35 |
14% 5/35 |
0% 0/35 |
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
|
29% 10/34 |
26% 9/34 |
38% 13/34 |
6% 2/34 |
Χάποελ Αφούλα
|
26% 9/34 |
44% 15/34 |
29% 10/34 |
0% 0/34 |
Καφρ Κασέμ
|
29% 10/34 |
47% 16/34 |
24% 8/34 |
0% 0/34 |
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
|
18% 6/34 |
47% 16/34 |
35% 12/34 |
0% 0/34 |
Ιρόνι Μοντίν
|
46% 16/35 |
26% 9/35 |
29% 10/35 |
0% 0/35 |
Χάποελ Άκο
|
26% 9/35 |
51% 18/35 |
23% 8/35 |
0% 0/35 |
Χάποελ Χαντέρα
|
26% 9/35 |
43% 15/35 |
31% 11/35 |
0% 0/35 |
| Συνολικά | 25% | 43% | 31% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μακάμπι Πετάχ Τίκβα
|
68% 23/34 |
32% 11/34 |
Μακάμπι Χέρζλια
|
59% 20/34 |
41% 14/34 |
Χάποελ Ραμάτ Γκαν
|
56% 19/34 |
44% 15/34 |
Χάποελ Ρισόν Λετζιόν
|
59% 20/34 |
41% 14/34 |
Χαποέλ Κφαρ Σχελέμ
|
71% 24/34 |
29% 10/34 |
Μπνέι Γεχούντα Τελ Αβίβ
|
50% 17/34 |
50% 17/34 |
Κίριατ Γιαμ
|
41% 14/34 |
59% 20/34 |
Χάποελ Κφαρ Σάμπα
|
56% 19/34 |
44% 15/34 |
Χάποελ Ραανάνα
|
49% 17/35 |
51% 18/35 |
Μακάμπι Καμπίλιο Τζάφα
|
59% 20/34 |
41% 14/34 |
Χάποελ Αφούλα
|
53% 18/34 |
47% 16/34 |
Καφρ Κασέμ
|
50% 17/34 |
50% 17/34 |
Χάποελ Νοφ Χαγκαλίλ
|
65% 22/34 |
35% 12/34 |
Ιρόνι Μοντίν
|
49% 17/35 |
51% 18/35 |
Χάποελ Άκο
|
63% 22/35 |
37% 13/35 |
Χάποελ Χαντέρα
|
60% 21/35 |
40% 14/35 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.83 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.58 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 735 | 2.68 |
| Εντός | 363 | 1.32 |
| Εκτός | 372 | 1.36 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.9% (38/274) | |
| 1 - 0 | 9.1% (25/274) | |
| 0 - 0 | 8.8% (24/274) | |
| 1 - 2 | 7.3% (20/274) | |
| 0 - 1 | 7.3% (20/274) | |
| 2 - 2 | 6.6% (18/274) | |
| 2 - 1 | 6.6% (18/274) | |
| 2 - 0 | 6.6% (18/274) | |
| 0 - 2 | 5.5% (15/274) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.9% (71/274) | |
| 3 | 17.5% (48/274) | |
| 1 | 16.4% (45/274) | |
| 4 | 15.3% (42/274) | |
| 5 | 11.3% (31/274) | |
| 0 | 8.8% (24/274) | |
| 6 | 4.0% (11/274) | |
| 8 | 0.4% (1/274) | |
| 7 | 0.4% (1/274) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 34.7% (95/274) | |
| X | 30.3% (83/274) | |
| 2 | 35.0% (96/274) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 19.3% (53/274) | |
| 1/X | 5.1% (14/274) | |
| 1/2 | 2.2% (6/274) | |
| X/1 | 10.9% (30/274) | |
| X/X | 21.2% (58/274) | |
| X/2 | 12.4% (34/274) | |
| 2/1 | 4.4% (12/274) | |
| 2/X | 4.0% (11/274) | |
| 2/2 | 20.4% (56/274) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 735 | 2.68 |
| Εντός | 363 | 1.32 |
| Εκτός | 372 | 1.36 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 68 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).