Σέριε A Γυναικών Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΤΑΛΙΑ: Σέριε A Γυναικών 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
21 | 52 | 16 | 4 | 1 | 42:19 | |
| 2 |
|
21 | 44 | 13 | 5 | 3 | 49:23 | |
| 3 |
|
21 | 36 | 10 | 6 | 5 | 30:18 | |
| 4 |
|
21 | 33 | 10 | 3 | 8 | 30:28 | |
| 5 |
|
21 | 33 | 9 | 6 | 6 | 31:29 | |
| 6 |
|
21 | 32 | 9 | 5 | 7 | 31:25 | |
| 7 |
|
21 | 31 | 8 | 7 | 6 | 29:24 | |
| 8 |
|
21 | 27 | 7 | 6 | 8 | 21:22 | |
| 9 |
|
21 | 17 | 4 | 5 | 12 | 16:33 | |
| 10 |
|
21 | 16 | 2 | 10 | 9 | 15:28 | |
| 11 |
|
21 | 14 | 3 | 5 | 13 | 18:40 | |
| 12 |
|
21 | 10 | 2 | 4 | 15 | 18:41 | |
Championship playoff gives Champions League
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ρόμα (Γ) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:4 | |
| 2 | Ίντερ (Γ) | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 13:8 | |
| 3 | Μίλαν (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:2 | |
| 4 | Γιουβέντους (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 5 | Φιορεντίνα (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 6 | Νάπολι (Γ) | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:6 | |
| 7 | Λάτσιο (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:11 | |
| 8 | Πάρμα (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 9 | Σασσουόλο (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:7 | |
| 10 | Κόμο (Γ) | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:6 | |
| 11 | Τζένοα (Γ) | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
| 12 | Τερνάνα (Γ) | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Wullaert Tessa |
Ίντερ (Γ)
|
14 | 4 |
| Giugliano Manuela |
Ρόμα (Γ)
|
12 | 4 |
| Piemonte Martina |
Λάτσιο (Γ)
|
10 | 0 |
| Floee Cecilie |
Νάπολι (Γ)
|
10 | 0 |
| Bugeja Haley |
Ίντερ (Γ)
|
8 | 0 |
| Nischler Nadine |
Κόμο (Γ)
|
8 | 1 |
| Pirone Valeria |
Τερνάνα (Γ)
|
8 | 6 |
| Van Dooren Kayleigh |
Μίλαν (Γ)
|
7 | 0 |
| Omarsdottir Iris |
Φιορεντίνα (Γ)
|
6 | 0 |
| Clelland Lana |
Σασσουόλο (Γ)
|
5 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Castiello Antonietta |
Λάτσιο (Γ)
|
7 |
| Uffren Manon |
Πάρμα (Γ)
|
7 |
| Pettenuzzo Tecla |
Νάπολι (Γ)
|
6 |
| Philtjens Davina |
Σασσουόλο (Γ)
|
5 |
| Waelti Lia |
Γιουβέντους (Γ)
|
5 |
| Di Giammarino Virginia |
Τερνάνα (Γ)
|
4 |
| Acuti Arianna |
Τζένοα (Γ)
|
4 |
| Cinotti Norma |
Τζένοα (Γ)
|
4 |
| Bredgaard Sofie Bruun |
Φιορεντίνα (Γ)
|
4 |
| Bellucci Melissa |
Νάπολι (Γ)
|
4 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Karczewska Nikola |
Λάτσιο (Γ)
|
1 |
| Milinkovic Marija |
Ίντερ (Γ)
|
1 |
| Heatley Winonah |
Ρόμα (Γ)
|
1 |
| Quazzico Francesca |
Τερνάνα (Γ)
|
1 |
| Simonetti Flaminia |
Λάτσιο (Γ)
|
1 |
| Piemonte Martina |
Λάτσιο (Γ)
|
1 |
| Pacioni Eleonora |
Τερνάνα (Γ)
|
1 |
| Van Dooren Kayleigh |
Μίλαν (Γ)
|
1 |
| Dompig Chante |
Μίλαν (Γ)
|
1 |
| Marcussen Agnete |
Κόμο (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ρόμα (Γ)
|
52% 11/21 |
48% 10/21 |
Ίντερ (Γ)
|
71% 15/21 |
29% 6/21 |
Γιουβέντους (Γ)
|
48% 10/21 |
52% 11/21 |
Λάτσιο (Γ)
|
52% 11/21 |
48% 10/21 |
Φιορεντίνα (Γ)
|
52% 11/21 |
48% 10/21 |
Μίλαν (Γ)
|
57% 12/21 |
43% 9/21 |
Νάπολι (Γ)
|
48% 10/21 |
52% 11/21 |
Κόμο (Γ)
|
29% 6/21 |
71% 15/21 |
Σασσουόλο (Γ)
|
52% 11/21 |
48% 10/21 |
Πάρμα (Γ)
|
33% 7/21 |
67% 14/21 |
Τερνάνα (Γ)
|
48% 10/21 |
52% 11/21 |
Τζένοα (Γ)
|
57% 12/21 |
43% 9/21 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ρόμα (Γ)
|
29% 6/21 |
43% 9/21 |
19% 4/21 |
10% 2/21 |
Ίντερ (Γ)
|
24% 5/21 |
29% 6/21 |
43% 9/21 |
5% 1/21 |
Γιουβέντους (Γ)
|
38% 8/21 |
43% 9/21 |
19% 4/21 |
0% 0/21 |
Λάτσιο (Γ)
|
33% 7/21 |
43% 9/21 |
14% 3/21 |
10% 2/21 |
Φιορεντίνα (Γ)
|
33% 7/21 |
33% 7/21 |
24% 5/21 |
10% 2/21 |
Μίλαν (Γ)
|
38% 8/21 |
33% 7/21 |
24% 5/21 |
5% 1/21 |
Νάπολι (Γ)
|
38% 8/21 |
24% 5/21 |
33% 7/21 |
5% 1/21 |
Κόμο (Γ)
|
52% 11/21 |
29% 6/21 |
14% 3/21 |
5% 1/21 |
Σασσουόλο (Γ)
|
33% 7/21 |
48% 10/21 |
19% 4/21 |
0% 0/21 |
Πάρμα (Γ)
|
43% 9/21 |
33% 7/21 |
24% 5/21 |
0% 0/21 |
Τερνάνα (Γ)
|
29% 6/21 |
33% 7/21 |
33% 7/21 |
5% 1/21 |
Τζένοα (Γ)
|
29% 6/21 |
38% 8/21 |
29% 6/21 |
5% 1/21 |
| Συνολικά | 35% | 36% | 25% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ρόμα (Γ)
|
48% 10/21 |
52% 11/21 |
Ίντερ (Γ)
|
48% 10/21 |
52% 11/21 |
Γιουβέντους (Γ)
|
43% 9/21 |
57% 12/21 |
Λάτσιο (Γ)
|
48% 10/21 |
52% 11/21 |
Φιορεντίνα (Γ)
|
57% 12/21 |
43% 9/21 |
Μίλαν (Γ)
|
48% 10/21 |
52% 11/21 |
Νάπολι (Γ)
|
52% 11/21 |
48% 10/21 |
Κόμο (Γ)
|
38% 8/21 |
62% 13/21 |
Σασσουόλο (Γ)
|
33% 7/21 |
67% 14/21 |
Πάρμα (Γ)
|
43% 9/21 |
57% 12/21 |
Τερνάνα (Γ)
|
43% 9/21 |
57% 12/21 |
Τζένοα (Γ)
|
62% 13/21 |
38% 8/21 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 37% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 48.32 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.47 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 330 | 2.62 |
| Εντός | 176 | 1.40 |
| Εκτός | 154 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 11.9% (15/126) | |
| 0 - 1 | 11.9% (15/126) | |
| 0 - 0 | 11.1% (14/126) | |
| 2 - 1 | 7.1% (9/126) | |
| 1 - 1 | 7.1% (9/126) | |
| 2 - 2 | 6.3% (8/126) | |
| 1 - 2 | 6.3% (8/126) | |
| 3 - 0 | 4.0% (5/126) | |
| 2 - 0 | 4.0% (5/126) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 23.8% (30/126) | |
| 3 | 20.6% (26/126) | |
| 2 | 15.1% (19/126) | |
| 4 | 14.3% (18/126) | |
| 0 | 11.1% (14/126) | |
| 5 | 6.3% (8/126) | |
| 7 | 4.8% (6/126) | |
| 6 | 4.0% (5/126) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.9% (49/126) | |
| X | 26.2% (33/126) | |
| 2 | 34.9% (44/126) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.2% (28/126) | |
| 1/X | 5.6% (7/126) | |
| 1/2 | 4.8% (6/126) | |
| X/1 | 13.5% (17/126) | |
| X/X | 18.3% (23/126) | |
| X/2 | 13.5% (17/126) | |
| 2/1 | 3.2% (4/126) | |
| 2/X | 2.4% (3/126) | |
| 2/2 | 16.7% (21/126) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 330 | 2.62 |
| Εντός | 176 | 1.40 |
| Εκτός | 154 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).