1η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΤΣΕΧΙΑ: 1η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 26 | 8 | 2 | 0 | 26:6 | |
| 2 |
|
10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 13:6 | |
| 3 |
|
10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 20:12 | |
| 4 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 17:13 | |
| 5 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 17:14 | |
| 6 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 12:9 | |
| 7 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 18:16 | |
| 8 |
|
10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 12:13 | |
| 9 |
|
10 | 15 | 4 | 3 | 3 | 11:11 | |
| 10 |
|
10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 10:13 | |
| 11 |
|
10 | 13 | 3 | 4 | 3 | 20:17 | |
| 12 |
|
10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 7:18 | |
| 13 |
|
10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 9:16 | |
| 14 |
|
10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 11:20 | |
| 15 |
|
10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 9:16 | |
| 16 |
|
10 | 1 | 0 | 1 | 9 | 8:20 | |
Πλέι Οφ
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σλάβια Πράγας | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:1 | |
| 2 | Τέπλιτσε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 3 | Σλόβαν Λίμπερετς | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 4 | Σπάρτα Πράγας | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:5 | |
| 5 | Μποέμιανς 1905 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:5 | |
| 6 | Βικτόρια Πλζεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:5 | |
| 7 | Γιάμπλονετς | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 8 | Σίγκμα Όλομουτς | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 9 | Παρντουμπίτσε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 10 | Άρτις Μπρνο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 11 | Χράντετς Κράλοβε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:8 | |
| 12 | Σλοβάτσκο | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:5 | |
| 13 | Μλάντα Μπόλεσλαβ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | |
| 14 | Ζμπροϊόφσκα Μπρνο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 3:8 | |
| 15 | Ζλιν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:10 | |
| 16 | Μπάνικ Οστράβα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Subert Martin |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
6 | 0 |
| Nowak Wiktor |
Σλάβια Πράγας
|
5 | 0 |
| Mercado John |
Σπάρτα Πράγας
|
5 | 0 |
| Ghali Abubakar |
Σίγκμα Όλομουτς
|
4 | 0 |
| Alcocer Josimar |
Σπάρτα Πράγας
|
4 | 0 |
| Kabongo Christophe |
Βικτόρια Πλζεν
|
4 | 1 |
| Auta John |
Τέπλιτσε
|
4 | 0 |
| Cermak Ales |
Μποέμιανς 1905
|
4 | 2 |
| Klima Jiri |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
4 | 1 |
| Chytil Mojmir |
Σλάβια Πράγας
|
4 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Fortelny Jan |
Τέπλιτσε
|
4 |
| Alcocer Josimar |
Σπάρτα Πράγας
|
4 |
| Godwin Emmanuel |
Παρντουμπίτσε
|
3 |
| Smrz Vojtech |
Μποέμιανς 1905
|
3 |
| Lischka David |
Μποέμιανς 1905
|
3 |
| Behiratche Jocelin |
Σλοβάτσκο
|
3 |
| Subert Martin |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
3 |
| Stojchevski Andrej |
Σλοβάτσκο
|
3 |
| Kopecny Milos |
Ζλιν
|
3 |
| Stransky Vojtech |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
3 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Takacs Ladislav |
Τέπλιτσε
|
1 |
| Kostadinov Tihomir |
Σλοβάτσκο
|
1 |
| Skyba Yevgeniy |
Μπάνικ Οστράβα
|
1 |
| Vavro Denis |
Βικτόρια Πλζεν
|
1 |
| Kucera Jakub |
Χράντετς Κράλοβε
|
1 |
| Preisler Dominik |
Άρτις Μπρνο
|
1 |
| Ceesay Ousman |
Σλοβάτσκο
|
1 |
| Cech Frantisek |
Χράντετς Κράλοβε
|
1 |
| Krcik David |
Βικτόρια Πλζεν
|
1 |
| Chalus Matej |
Μπάνικ Οστράβα
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σλάβια Πράγας
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Σπάρτα Πράγας
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Σίγκμα Όλομουτς
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Γιάμπλονετς
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Τέπλιτσε
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μποέμιανς 1905
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Χράντετς Κράλοβε
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Βικτόρια Πλζεν
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Μπάνικ Οστράβα
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Παρντουμπίτσε
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Άρτις Μπρνο
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Σλοβάτσκο
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Ζλιν
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σλάβια Πράγας
|
10% 1/10 |
50% 5/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
40% 4/10 |
50% 5/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Σπάρτα Πράγας
|
0% 0/10 |
60% 6/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
10% 1/10 |
60% 6/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Σίγκμα Όλομουτς
|
10% 1/10 |
60% 6/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Γιάμπλονετς
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
0% 0/10 |
0% 0/10 |
Τέπλιτσε
|
10% 1/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
10% 1/10 |
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Μποέμιανς 1905
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Χράντετς Κράλοβε
|
30% 3/10 |
60% 6/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Βικτόρια Πλζεν
|
10% 1/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
10% 1/10 |
Μπάνικ Οστράβα
|
40% 4/10 |
30% 3/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Παρντουμπίτσε
|
10% 1/10 |
80% 8/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Άρτις Μπρνο
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Σλοβάτσκο
|
20% 2/10 |
60% 6/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Ζλιν
|
30% 3/10 |
30% 3/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
| Συνολικά | 20% | 54% | 25% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σλάβια Πράγας
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Σλόβαν Λίμπερετς
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Σπάρτα Πράγας
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μλάντα Μπόλεσλαβ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Σίγκμα Όλομουτς
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Γιάμπλονετς
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Τέπλιτσε
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ζμπροϊόφσκα Μπρνο
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μποέμιανς 1905
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Χράντετς Κράλοβε
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Βικτόρια Πλζεν
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Μπάνικ Οστράβα
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Παρντουμπίτσε
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Άρτις Μπρνο
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Σλοβάτσκο
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ζλιν
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.94 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.75 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 220 | 2.75 |
| Εντός | 118 | 1.48 |
| Εκτός | 102 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 11.3% (9/80) | |
| 1 - 1 | 10.0% (8/80) | |
| 2 - 0 | 8.8% (7/80) | |
| 1 - 2 | 7.5% (6/80) | |
| 1 - 0 | 7.5% (6/80) | |
| 0 - 2 | 7.5% (6/80) | |
| 0 - 1 | 7.5% (6/80) | |
| 3 - 1 | 5.0% (4/80) | |
| 3 - 0 | 5.0% (4/80) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.5% (22/80) | |
| 2 | 26.3% (21/80) | |
| 4 | 16.3% (13/80) | |
| 1 | 15.0% (12/80) | |
| 0 | 5.0% (4/80) | |
| 5 | 5.0% (4/80) | |
| 6 | 3.8% (3/80) | |
| 10 | 1.3% (1/80) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.0% (36/80) | |
| X | 20.0% (16/80) | |
| 2 | 35.0% (28/80) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 36.3% (29/80) | |
| 1/X | 2.5% (2/80) | |
| 1/2 | 1.3% (1/80) | |
| X/1 | 7.5% (6/80) | |
| X/X | 10.0% (8/80) | |
| X/2 | 10.0% (8/80) | |
| 2/1 | 1.3% (1/80) | |
| 2/X | 7.5% (6/80) | |
| 2/2 | 23.8% (19/80) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 220 | 2.75 |
| Εντός | 118 | 1.48 |
| Εκτός | 102 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 61 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).