Πριμέρα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2020/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
16 | 37 | 12 | 1 | 3 | 36:18 | |
| 2 |
|
16 | 30 | 9 | 3 | 4 | 29:16 | |
| 3 |
|
16 | 29 | 9 | 2 | 5 | 32:16 | |
| 4 |
|
16 | 26 | 7 | 5 | 4 | 27:19 | |
| 5 |
|
16 | 23 | 6 | 5 | 5 | 14:15 | |
| 6 |
|
16 | 23 | 6 | 5 | 5 | 15:24 | |
| 7 |
|
16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 25:27 | |
| 8 |
|
16 | 18 | 4 | 6 | 6 | 14:15 | |
| 9 |
|
16 | 18 | 5 | 3 | 8 | 20:24 | |
| 10 |
|
16 | 15 | 4 | 3 | 9 | 20:34 | |
| 11 |
|
16 | 14 | 2 | 8 | 6 | 12:24 | |
| 12 |
|
16 | 10 | 2 | 4 | 10 | 14:26 | |
| Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
22 | 50 | 14 | 8 | 0 | 49:12 | |
| 2 |
|
22 | 36 | 10 | 6 | 6 | 36:29 | |
| 3 |
|
22 | 30 | 7 | 9 | 6 | 35:29 | |
| 4 |
|
22 | 29 | 6 | 11 | 5 | 31:29 | |
| 5 |
|
22 | 29 | 7 | 8 | 7 | 21:24 | |
| 6 |
|
22 | 28 | 6 | 10 | 6 | 21:24 | |
| 7 |
|
22 | 28 | 6 | 10 | 6 | 22:29 | |
| 8 |
|
22 | 26 | 6 | 8 | 8 | 23:27 | |
| 9 |
|
22 | 23 | 4 | 11 | 7 | 22:29 | |
| 10 |
|
22 | 23 | 6 | 5 | 11 | 18:31 | |
| 11 |
|
22 | 22 | 4 | 10 | 8 | 33:31 | |
| 12 |
|
22 | 21 | 5 | 6 | 11 | 25:42 | |
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Περέζ Ζέλεντον | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:6 | |
| 2 | Ντεπορτίβο Σαπρίσα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:9 | |
| 3 | Ντεπορτ. Σαν Κάρλος | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:3 | |
| 4 | Αλαχουελένσε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:8 | |
| 5 | Ερεντιάνο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 6 | Ζικαράλ Σέρκομπα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:5 | |
| 7 | Γουαδαλούπε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:1 | |
| 8 | Καρταχίνες | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:7 | |
| 9 | Σάντος Ντε Γκουαπίλες | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:9 | |
| 10 | Γκρέσια | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 11 | Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | |
| 12 | Λιμόν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Venegas Johan |
Αλαχουελένσε
|
14 | 1 |
| Montenegro Jurguens |
Αλαχουελένσε
|
14 | 0 |
| Hernandez Marcel |
Καρταχίνες
|
13 | 0 |
| East Javon |
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
|
13 | 1 |
| Moya Jonathan |
Αλαχουελένσε
|
12 | 3 |
| Daly Jostin |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
12 | 2 |
| Martinez Alonso |
Αλαχουελένσε
|
11 | 0 |
| Hernandez Marcel |
Αλαχουελένσε
|
11 | 0 |
| Leiva Gabriel |
Περέζ Ζέλεντον
|
10 | 0 |
| Ruiz Gonzalez Yendrick |
Ερεντιάνο
|
10 | 4 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Salazar Aaron |
Ερεντιάνο
|
3 |
| Arboine Pablo |
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
|
3 |
| Gonzalez Sebastian |
Γουαδαλούπε
|
2 |
| Munguio Edder |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
2 |
| Lopez Yael |
Ερεντιάνο
|
2 |
| Granados Oscar Esteban |
Ερεντιάνο
|
2 |
| Perez Luis |
Λιμόν
|
2 |
| Mora Jose |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
2 |
| Tejeda Yeltsin |
Ερεντιάνο
|
2 |
| Colindres Solera Daniel |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
2 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλαχουελένσε
|
58% 26/45 |
42% 19/45 |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
57% 25/44 |
43% 19/44 |
Καρταχίνες
|
50% 20/40 |
50% 20/40 |
Ερεντιάνο
|
54% 25/46 |
46% 21/46 |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
29% 11/38 |
71% 27/38 |
Λιμόν
|
48% 19/40 |
53% 21/40 |
Γουαδαλούπε
|
66% 25/38 |
34% 13/38 |
Ζικαράλ Σέρκομπα
|
32% 12/38 |
68% 26/38 |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
49% 21/43 |
51% 22/43 |
Περέζ Ζέλεντον
|
41% 16/39 |
59% 23/39 |
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
|
50% 20/40 |
50% 20/40 |
Γκρέσια
|
44% 18/41 |
56% 23/41 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλαχουελένσε
|
16% 7/45 |
47% 21/45 |
36% 16/45 |
2% 1/45 |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
25% 11/44 |
34% 15/44 |
39% 17/44 |
2% 1/44 |
Καρταχίνες
|
25% 10/40 |
48% 19/40 |
28% 11/40 |
0% 0/40 |
Ερεντιάνο
|
22% 10/46 |
48% 22/46 |
30% 14/46 |
0% 0/46 |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
39% 15/38 |
47% 18/38 |
13% 5/38 |
0% 0/38 |
Λιμόν
|
23% 9/40 |
45% 18/40 |
30% 12/40 |
3% 1/40 |
Γουαδαλούπε
|
26% 10/38 |
29% 11/38 |
42% 16/38 |
3% 1/38 |
Ζικαράλ Σέρκομπα
|
42% 16/38 |
39% 15/38 |
18% 7/38 |
0% 0/38 |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
37% 16/43 |
33% 14/43 |
30% 13/43 |
0% 0/43 |
Περέζ Ζέλεντον
|
15% 6/39 |
54% 21/39 |
31% 12/39 |
0% 0/39 |
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
|
25% 10/40 |
43% 17/40 |
33% 13/40 |
0% 0/40 |
Γκρέσια
|
34% 14/41 |
41% 17/41 |
24% 10/41 |
0% 0/41 |
| Συνολικά | 27% | 42% | 30% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλαχουελένσε
|
60% 27/45 |
40% 18/45 |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
57% 25/44 |
43% 19/44 |
Καρταχίνες
|
58% 23/40 |
43% 17/40 |
Ερεντιάνο
|
63% 29/46 |
37% 17/46 |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
39% 15/38 |
61% 23/38 |
Λιμόν
|
50% 20/40 |
50% 20/40 |
Γουαδαλούπε
|
63% 24/38 |
37% 14/38 |
Ζικαράλ Σέρκομπα
|
42% 16/38 |
58% 22/38 |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
49% 21/43 |
51% 22/43 |
Περέζ Ζέλεντον
|
64% 25/39 |
36% 14/39 |
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
|
58% 23/40 |
43% 17/40 |
Γκρέσια
|
54% 22/41 |
46% 19/41 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.94 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.55 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 641 | 2.61 |
| Εντός | 343 | 1.39 |
| Εκτός | 298 | 1.21 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.3% (40/246) | |
| 1 - 0 | 9.3% (23/246) | |
| 0 - 0 | 9.3% (23/246) | |
| 0 - 1 | 8.5% (21/246) | |
| 2 - 2 | 7.3% (18/246) | |
| 3 - 1 | 5.7% (14/246) | |
| 2 - 1 | 5.7% (14/246) | |
| 1 - 2 | 5.7% (14/246) | |
| 2 - 0 | 5.3% (13/246) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.4% (60/246) | |
| 1 | 17.9% (44/246) | |
| 3 | 17.9% (44/246) | |
| 4 | 16.7% (41/246) | |
| 5 | 10.6% (26/246) | |
| 0 | 9.3% (23/246) | |
| 6 | 2.4% (6/246) | |
| 7 | 0.4% (1/246) | |
| 8 | 0.4% (1/246) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.2% (94/246) | |
| X | 33.3% (82/246) | |
| 2 | 28.5% (70/246) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.2% (57/246) | |
| 1/X | 5.7% (14/246) | |
| 1/2 | 2.8% (7/246) | |
| X/1 | 11.8% (29/246) | |
| X/X | 22.4% (55/246) | |
| X/2 | 10.6% (26/246) | |
| 2/1 | 3.3% (8/246) | |
| 2/X | 5.3% (13/246) | |
| 2/2 | 15.0% (37/246) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 641 | 2.61 |
| Εντός | 343 | 1.39 |
| Εκτός | 298 | 1.21 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).