Πριμέρα Ντιβιζιόν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ: Πριμέρα Ντιβιζιόν 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 14:6 | |
| 2 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 12:7 | |
| 3 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 10:4 | |
| 4 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 9:5 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 6 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 7 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:9 | |
| 8 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3:8 | |
| 9 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 6:10 | |
| 10 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4:9 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντεπορτίβο Σαπρίσα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:5 | |
| 2 | Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | |
| 3 | Αλαχουελένσε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 4 | Ίντερ Σαν Κάρλος | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 5 | Καρταχίνες | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:6 | |
| 6 | Πουνταρένας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 7 | Ντεπορτ. Σαν Κάρλος | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | |
| 8 | Περέζ Ζέλεντον | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:3 | |
| 9 | Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:10 | |
| 10 | Ερεντιάνο | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Gaete Juan |
Καρταχίνες
|
4 | 0 |
| Brenes Jefferson |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
4 | 0 |
| Michel Kenyel |
Αλαχουελένσε
|
3 | 0 |
| Campbell Joel |
Ίντερ Σαν Κάρλος
|
3 | 3 |
| Hernandez Joaquin |
Καρταχίνες
|
3 | 0 |
| Williams Newton |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
3 | 0 |
| Paradela Luis |
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
2 | 0 |
| Castrillo Dariel |
Πουνταρένας
|
2 | 0 |
| Carballo Renzo |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
2 | 0 |
| Alvarado Jose |
Περέζ Ζέλεντον
|
2 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Lopez Douglas |
Καρταχίνες
|
1 |
| Sosa Yerlan |
Αλαχουελένσε
|
1 |
| Hernandez Luis |
Περέζ Ζέλεντον
|
1 |
| Gonzalez Wilson |
Ίντερ Σαν Κάρλος
|
1 |
| Ruiz John |
Αλαχουελένσε
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Καρταχίνες
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Αλαχουελένσε
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ίντερ Σαν Κάρλος
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Πουνταρένας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Περέζ Ζέλεντον
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ερεντιάνο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Καρταχίνες
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Αλαχουελένσε
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ίντερ Σαν Κάρλος
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Πουνταρένας
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Περέζ Ζέλεντον
|
67% 4/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ερεντιάνο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 27% | 60% | 13% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντεπορτίβο Σαπρίσα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Καρταχίνες
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σπόρτινγκ Σαν Χοσέ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Αλαχουελένσε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ίντερ Σαν Κάρλος
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Πουνταρένας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Περέζ Ζέλεντον
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Εσκορπιόνες Ντε Μπελέν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ερεντιάνο
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 38% | 62% |
| Goals κατά | 27% | 73% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.28 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 58.3 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 73 | 2.43 |
| Εντός | 41 | 1.37 |
| Εκτός | 32 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 16.7% (5/30) | |
| 1 - 0 | 16.7% (5/30) | |
| 1 - 1 | 13.3% (4/30) | |
| 2 - 0 | 10.0% (3/30) | |
| 0 - 3 | 10.0% (3/30) | |
| 0 - 1 | 6.7% (2/30) | |
| 5 - 1 | 3.3% (1/30) | |
| 3 - 2 | 3.3% (1/30) | |
| 3 - 1 | 3.3% (1/30) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 33.3% (10/30) | |
| 2 | 26.7% (8/30) | |
| 1 | 23.3% (7/30) | |
| 5 | 6.7% (2/30) | |
| 0 | 3.3% (1/30) | |
| 4 | 3.3% (1/30) | |
| 6 | 3.3% (1/30) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 56.7% (17/30) | |
| X | 16.7% (5/30) | |
| 2 | 26.7% (8/30) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 26.7% (8/30) | |
| 1/X | 3.3% (1/30) | |
| 1/2 | 0.0% (0/30) | |
| X/1 | 30.0% (9/30) | |
| X/X | 10.0% (3/30) | |
| X/2 | 13.3% (4/30) | |
| 2/1 | 0.0% (0/30) | |
| 2/X | 3.3% (1/30) | |
| 2/2 | 13.3% (4/30) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 73 | 2.43 |
| Εντός | 41 | 1.37 |
| Εκτός | 32 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 90 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).