Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΡΜΕΝΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2020/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
24 | 46 | 13 | 7 | 4 | 25:15 | |
| 2 |
|
24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 35:20 | |
| 3 |
|
24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 28:19 | |
| 4 |
|
24 | 40 | 11 | 7 | 6 | 34:18 | |
| 5 |
|
24 | 38 | 10 | 8 | 6 | 32:17 | |
| 6 |
|
24 | 31 | 9 | 4 | 11 | 25:30 | |
| 7 |
|
24 | 25 | 6 | 7 | 11 | 20:18 | |
| 8 |
|
24 | 23 | 7 | 2 | 15 | 16:44 | |
| 9 |
|
24 | 13 | 2 | 7 | 15 | 19:53 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Otubanjo Yusuf |
Αραράτ Αρμενία
|
10 | 2 |
| Eza Wilfried |
ΦΚ Βαν
|
8 | 2 |
| Desire Jonel |
Ουράρτου
|
8 | 1 |
| Kone Mory |
Αραράτ Γιερεβάν
|
7 | 2 |
| Nenadovic Uros |
Αραράτ Γιερεβάν
|
7 | 0 |
| Azarov Vladimir |
Νόα
|
6 | 4 |
| Davidyan David |
Αλασκέρτ
|
5 | 0 |
| Avetisyan Petros |
Νόα
|
5 | 0 |
| Lima Mailson |
Αραράτ Αρμενία
|
4 | 1 |
| Karapetyan Aleksandr |
Αραράτ Αρμενία
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Ohayon Almog |
Λόρι
|
1 |
| Avagyan Henri |
ΦΚ Βαν
|
1 |
| Baghramyan Robert |
Ουράρτου
|
1 |
| Aghekyan Grigor |
Αλασκέρτ
|
1 |
| Ishkhanyan Hayk |
Σιράκ
|
1 |
| Sadoyan Arsen |
Σιράκ
|
1 |
| Shahinyan Sargis |
Αραράτ Αρμενία
|
1 |
| Davidyan David |
Αλασκέρτ
|
1 |
| Voskanyan Taron |
Αλασκέρτ
|
1 |
| Bueno Junior |
Αραράτ Αρμενία
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλασκέρτ
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Νόα
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Ουράρτου
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Αραράτ Γιερεβάν
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Αραράτ Αρμενία
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
ΦΚ Βαν
|
54% 13/24 |
46% 11/24 |
Πιούνικ Γερεβάν
|
21% 5/24 |
79% 19/24 |
Λόρι
|
63% 15/24 |
38% 9/24 |
Σιράκ
|
63% 15/24 |
38% 9/24 |
| Συνολικά | 45% | 55% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλασκέρτ
|
54% 13/24 |
42% 10/24 |
4% 1/24 |
0% 0/24 |
Νόα
|
38% 9/24 |
42% 10/24 |
21% 5/24 |
0% 0/24 |
Ουράρτου
|
38% 9/24 |
58% 14/24 |
4% 1/24 |
0% 0/24 |
Αραράτ Γιερεβάν
|
38% 9/24 |
50% 12/24 |
8% 2/24 |
4% 1/24 |
Αραράτ Αρμενία
|
50% 12/24 |
33% 8/24 |
13% 3/24 |
4% 1/24 |
ΦΚ Βαν
|
38% 9/24 |
42% 10/24 |
21% 5/24 |
0% 0/24 |
Πιούνικ Γερεβάν
|
58% 14/24 |
38% 9/24 |
4% 1/24 |
0% 0/24 |
Λόρι
|
25% 6/24 |
67% 16/24 |
8% 2/24 |
0% 0/24 |
Σιράκ
|
21% 5/24 |
46% 11/24 |
25% 6/24 |
8% 2/24 |
| Συνολικά | 40% | 46% | 12% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλασκέρτ
|
42% 10/24 |
58% 14/24 |
Νόα
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Ουράρτου
|
33% 8/24 |
67% 16/24 |
Αραράτ Γιερεβάν
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Αραράτ Αρμενία
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
ΦΚ Βαν
|
42% 10/24 |
58% 14/24 |
Πιούνικ Γερεβάν
|
25% 6/24 |
75% 18/24 |
Λόρι
|
29% 7/24 |
71% 17/24 |
Σιράκ
|
42% 10/24 |
58% 14/24 |
| Συνολικά | 36% | 64% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.53 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.38 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 234 | 2.17 |
| Εντός | 126 | 1.17 |
| Εκτός | 108 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 13.9% (15/108) | |
| 1 - 0 | 13.0% (14/108) | |
| 0 - 0 | 13.0% (14/108) | |
| 1 - 2 | 10.2% (11/108) | |
| 1 - 1 | 9.3% (10/108) | |
| 0 - 3 | 8.3% (9/108) | |
| 3 - 0 | 7.4% (8/108) | |
| 2 - 1 | 5.6% (6/108) | |
| 3 - 1 | 4.6% (5/108) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 31.5% (34/108) | |
| 1 | 26.9% (29/108) | |
| 2 | 14.8% (16/108) | |
| 0 | 13.0% (14/108) | |
| 4 | 8.3% (9/108) | |
| 5 | 2.8% (3/108) | |
| 7 | 1.9% (2/108) | |
| 6 | 0.9% (1/108) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.9% (42/108) | |
| X | 24.1% (26/108) | |
| 2 | 37.0% (40/108) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 19.4% (21/108) | |
| 1/X | 0.9% (1/108) | |
| 1/2 | 0.9% (1/108) | |
| X/1 | 19.4% (21/108) | |
| X/X | 19.4% (21/108) | |
| X/2 | 18.5% (20/108) | |
| 2/1 | 0.0% (0/108) | |
| 2/X | 3.7% (4/108) | |
| 2/2 | 17.6% (19/108) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 234 | 2.17 |
| Εντός | 126 | 1.17 |
| Εκτός | 108 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 81 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 94 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).