UEFA Youth League Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΔΙΕΘΝΗ: UEFA Youth League 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | |
| 2 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | |
| 3 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7:1 | |
| 4 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | |
| 5 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | |
| 6 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | |
| 7 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | |
| 8 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | |
| 9 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | |
| 10 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | |
| 11 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 12 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 13 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | |
| 14 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:1 | |
| 15 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 6:3 | |
| 16 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | |
| 17 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | |
| 18 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | |
| 19 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | |
| 20 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | |
| 21 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5:6 | |
| 22 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | |
| 23 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | |
| 24 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | |
| 25 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | |
| 26 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 27 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | |
| 28 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | |
| 29 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | |
| 30 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:7 | |
| 31 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | |
| 32 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | |
| 33 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | |
| 34 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | |
| 35 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:8 | |
| 36 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:11 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Arapovic Antonio |
Ζρίνσκι Μόσταρ U19
|
5 | 1 |
| Ayari Adam |
Παρί Σεν Ζερμέν U19
|
4 | 1 |
| Garcia Raul |
Βιγιαρεάλ U19
|
4 | 0 |
| Berenta Vakaris |
Ζαλγκίρις Βίλνιους U19
|
4 | 0 |
| Koren Tian Nai |
Κλαμπ Μπρίζ U19
|
3 | 0 |
| Van Nistelrooij Liam |
Αϊντχόφεν U19
|
3 | 0 |
| Redzepi Enis |
Στουτγκάρδη U19
|
3 | 2 |
| Wright Will |
Λίβερπουλ U19
|
3 | 1 |
| Gabriel Jj |
Μάντσεστερ Γιουν. U19
|
3 | 0 |
| Haikala Ahti |
Ελσίνκι U19
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Goubo Antoine |
Λιλ U19
|
1 |
| Zappala Andrea |
Νάπολι U19
|
1 |
| Satik Uveys |
Φενέρμπαχτσε U19
|
1 |
| Penkrat Aleksandr |
Ντιναμό Μινσκ U19
|
1 |
| Kahraman Daghan |
Γαλατασαράι U19
|
1 |
| Akgun Cihan |
Γαλατασαράι U19
|
1 |
| Nikocevic Edi |
ΟΦΚ Μλαντόστ DG U19
|
1 |
| Hantschmann Franz |
Λειψία U19
|
1 |
| Barbagallo Fabio |
Ούνα Στράσεν U19
|
1 |
| Haps Levi |
Φέγενορντ U19
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Παρί Σεν Ζερμέν U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Βιγιαρεάλ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Αϊντχόφεν U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σλάβια Πράγας U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ρεάλ Μαδρίτης U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Φέγενορντ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπέτις U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ατλέτικο Μαδρίτης U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Λίβερπουλ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Κλαμπ Μπρίζ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λιλ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
ΑΕΚ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ντόρτμουντ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Στουτγκάρδη U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπάγερν Μονάχου U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μάντσεστερ Γιουν. U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ρόμα U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Άρσεναλ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Λανς U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μπαρτσελόνα U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Άστον Βίλα U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Πόρτο U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Βίκινγκ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σλόβαν Μπρατισλάβας U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σπόρτινγκ Λισαβόνας U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γαλατασαράι U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κόμο U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Λασκ Λίντσερ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ίντερ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λειψία U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σαχτάρ Ντόνετσκ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Φενέρμπαχτσε U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μάντσεστερ Σίτι U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νάπολι U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σαμπάχ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μπόντο Γκλιμτ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
| Συνολικά | 69% | 31% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Παρί Σεν Ζερμέν U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Βιγιαρεάλ U19
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Αϊντχόφεν U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Σλάβια Πράγας U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ρεάλ Μαδρίτης U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Φέγενορντ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Μπέτις U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ατλέτικο Μαδρίτης U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Λίβερπουλ U19
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Κλαμπ Μπρίζ U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Λιλ U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
ΑΕΚ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ντόρτμουντ U19
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Στουτγκάρδη U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μπάγερν Μονάχου U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Μάντσεστερ Γιουν. U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ρόμα U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Άρσεναλ U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Λανς U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μπαρτσελόνα U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Άστον Βίλα U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Πόρτο U19
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Βίκινγκ U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σλόβαν Μπρατισλάβας U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Σπόρτινγκ Λισαβόνας U19
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γαλατασαράι U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Κόμο U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Λασκ Λίντσερ U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ίντερ U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Λειψία U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
Σαχτάρ Ντόνετσκ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Φενέρμπαχτσε U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μάντσεστερ Σίτι U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Νάπολι U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σαμπάχ U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Μπόντο Γκλιμτ U19
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 19% | 33% | 36% | 11% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Παρί Σεν Ζερμέν U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Βιγιαρεάλ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Αϊντχόφεν U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σλάβια Πράγας U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ρεάλ Μαδρίτης U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Φέγενορντ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μπέτις U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Ατλέτικο Μαδρίτης U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λίβερπουλ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Κλαμπ Μπρίζ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Λιλ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
ΑΕΚ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ντόρτμουντ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Στουτγκάρδη U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μπάγερν Μονάχου U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μάντσεστερ Γιουν. U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Ρόμα U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Άρσεναλ U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Λανς U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μπαρτσελόνα U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Άστον Βίλα U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Πόρτο U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Βίκινγκ U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σλόβαν Μπρατισλάβας U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σπόρτινγκ Λισαβόνας U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γαλατασαράι U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κόμο U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λασκ Λίντσερ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ίντερ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λειψία U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σαχτάρ Ντόνετσκ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Φενέρμπαχτσε U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μάντσεστερ Σίτι U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Νάπολι U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σαμπάχ U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Μπόντο Γκλιμτ U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 37% | 63% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.47 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 55.49 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 216 | 3.86 |
| Εντός | 130 | 2.32 |
| Εκτός | 86 | 1.54 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 39 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 8.9% (5/56) | |
| 5 - 0 | 7.1% (4/56) | |
| 1 - 2 | 7.1% (4/56) | |
| 3 - 0 | 5.4% (3/56) | |
| 2 - 3 | 5.4% (3/56) | |
| 0 - 0 | 5.4% (3/56) | |
| 6 - 1 | 3.6% (2/56) | |
| 6 - 0 | 3.6% (2/56) | |
| 4 - 0 | 3.6% (2/56) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 5 | 21.4% (12/56) | |
| 3 | 19.6% (11/56) | |
| 1 | 12.5% (7/56) | |
| 2 | 10.7% (6/56) | |
| 4 | 8.9% (5/56) | |
| 7 | 8.9% (5/56) | |
| 6 | 7.1% (4/56) | |
| 0 | 5.4% (3/56) | |
| 8 | 3.6% (2/56) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 48.2% (27/56) | |
| X | 12.5% (7/56) | |
| 2 | 39.3% (22/56) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 41.1% (23/56) | |
| 1/X | 3.6% (2/56) | |
| 1/2 | 3.6% (2/56) | |
| X/1 | 5.4% (3/56) | |
| X/X | 7.1% (4/56) | |
| X/2 | 8.9% (5/56) | |
| 2/1 | 1.8% (1/56) | |
| 2/X | 1.8% (1/56) | |
| 2/2 | 26.8% (15/56) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 216 | 3.86 |
| Εντός | 130 | 2.32 |
| Εκτός | 86 | 1.54 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 39 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 59 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).