Μπουντεσλίγκα Γυναικών Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Μπουντεσλίγκα Γυναικών 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
25 | 71 | 23 | 2 | 0 | 89:9 | |
| 2 |
|
25 | 55 | 17 | 4 | 4 | 69:37 | |
| 3 |
|
25 | 48 | 15 | 3 | 7 | 61:41 | |
| 4 |
|
25 | 46 | 15 | 1 | 9 | 45:33 | |
| 5 |
|
25 | 45 | 14 | 3 | 8 | 48:30 | |
| 6 |
|
25 | 40 | 11 | 7 | 7 | 39:35 | |
| 7 |
|
25 | 34 | 10 | 4 | 11 | 33:37 | |
| 8 |
|
25 | 33 | 10 | 3 | 12 | 43:45 | |
| 9 |
|
25 | 30 | 8 | 6 | 11 | 40:47 | |
| 10 |
|
25 | 27 | 7 | 6 | 12 | 39:48 | |
| 11 |
|
25 | 22 | 6 | 4 | 15 | 32:58 | |
| 12 |
|
25 | 18 | 4 | 6 | 15 | 26:56 | |
| 13 |
|
25 | 15 | 3 | 6 | 16 | 21:62 | |
| 14 |
|
25 | 11 | 2 | 5 | 18 | 22:69 | |
Τσάμπιονς Λιγκ
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λεβερκούζεν (Γ) | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 15:3 | |
| 2 | Μπάγερν Μονάχου (Γ) | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 10:3 | |
| 3 | Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:6 | |
| 4 | Χοφενχάιμ (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:5 | |
| 5 | Κολωνία (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:10 | |
| 6 | Βόλφσμπουργκ (Γ) | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 11:10 | |
| 7 | Ουνιόν Βερολίνου (Γ) | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 8 | Βέρντερ Βρέμης (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:6 | |
| 9 | Λειψία (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 10 | Φράιμπουργκ (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 9:13 | |
| 11 | Νυρεμβέργη (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:9 | |
| 12 | Αμβούργο (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:10 | |
| 13 | Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:17 | |
| 14 | USV Ιένα (Γ) | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:18 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Cerci Selina |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
16 | 2 |
| Muehlhaus Larissa Michelle |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
16 | 9 |
| Harder Pernille |
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
15 | 3 |
| Fudalla Vanessa |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
14 | 3 |
| Anyomi Nicole |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
13 | 0 |
| Jessen Sandra Maria |
Κολωνία (Γ)
|
13 | 0 |
| Popp Alexandra |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
12 | 0 |
| Lein Nastassja |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
11 | 0 |
| Freigang Laura |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
10 | 0 |
| Blomqvist Rebecka |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
10 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kaut Lisann |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
2 |
| Sternad Maja |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
1 |
| Meroni Lara |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
1 |
| Johannes Stina |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
1 |
| Wedemeyer Joelle |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
1 |
| Szenk Nia |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
1 |
| Meissner Jacqueline |
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
1 |
| Levels Janou |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
1 |
| Straesser Felicia |
USV Ιένα (Γ)
|
1 |
| Sigurdardottir Ingibjoerg |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
76% 19/25 |
24% 6/25 |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
84% 21/25 |
16% 4/25 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
80% 20/25 |
20% 5/25 |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
68% 17/25 |
32% 8/25 |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
52% 13/25 |
48% 12/25 |
Κολωνία (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
72% 18/25 |
28% 7/25 |
Ουνιόν Βερολίνου (Γ)
|
76% 19/25 |
24% 6/25 |
Λειψία (Γ)
|
68% 17/25 |
32% 8/25 |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
68% 17/25 |
32% 8/25 |
Αμβούργο (Γ)
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
USV Ιένα (Γ)
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
| Συνολικά | 68% | 32% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
4% 1/25 |
36% 9/25 |
60% 15/25 |
0% 0/25 |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
8% 2/25 |
24% 6/25 |
60% 15/25 |
8% 2/25 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
4% 1/25 |
32% 8/25 |
56% 14/25 |
8% 2/25 |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
24% 6/25 |
36% 9/25 |
40% 10/25 |
0% 0/25 |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
20% 5/25 |
48% 12/25 |
28% 7/25 |
4% 1/25 |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
16% 4/25 |
56% 14/25 |
24% 6/25 |
4% 1/25 |
Κολωνία (Γ)
|
24% 6/25 |
60% 15/25 |
12% 3/25 |
4% 1/25 |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
12% 3/25 |
48% 12/25 |
36% 9/25 |
4% 1/25 |
Ουνιόν Βερολίνου (Γ)
|
4% 1/25 |
56% 14/25 |
40% 10/25 |
0% 0/25 |
Λειψία (Γ)
|
8% 2/25 |
40% 10/25 |
48% 12/25 |
4% 1/25 |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
8% 2/25 |
52% 13/25 |
32% 8/25 |
8% 2/25 |
Αμβούργο (Γ)
|
16% 4/25 |
40% 10/25 |
40% 10/25 |
4% 1/25 |
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
20% 5/25 |
36% 9/25 |
36% 9/25 |
8% 2/25 |
USV Ιένα (Γ)
|
16% 4/25 |
36% 9/25 |
40% 10/25 |
8% 2/25 |
| Συνολικά | 13% | 43% | 39% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπάγερν Μονάχου (Γ)
|
32% 8/25 |
68% 17/25 |
Βόλφσμπουργκ (Γ)
|
84% 21/25 |
16% 4/25 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Λεβερκούζεν (Γ)
|
56% 14/25 |
44% 11/25 |
Χοφενχάιμ (Γ)
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Βέρντερ Βρέμης (Γ)
|
52% 13/25 |
48% 12/25 |
Κολωνία (Γ)
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Φράιμπουργκ (Γ)
|
60% 15/25 |
40% 10/25 |
Ουνιόν Βερολίνου (Γ)
|
68% 17/25 |
32% 8/25 |
Λειψία (Γ)
|
68% 17/25 |
32% 8/25 |
Νυρεμβέργη (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Αμβούργο (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
Έσεν-Σόνεμπεκ (Γ)
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
USV Ιένα (Γ)
|
64% 16/25 |
36% 9/25 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.38 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.48 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 607 | 3.47 |
| Εντός | 316 | 1.81 |
| Εκτός | 291 | 1.66 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 9.7% (17/175) | |
| 1 - 1 | 9.7% (17/175) | |
| 0 - 1 | 6.3% (11/175) | |
| 3 - 0 | 5.7% (10/175) | |
| 2 - 0 | 5.7% (10/175) | |
| 1 - 2 | 5.7% (10/175) | |
| 1 - 4 | 4.6% (8/175) | |
| 4 - 1 | 3.4% (6/175) | |
| 3 - 1 | 3.4% (6/175) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 24.0% (42/175) | |
| 2 | 18.9% (33/175) | |
| 5 | 16.0% (28/175) | |
| 4 | 13.7% (24/175) | |
| 6 | 9.7% (17/175) | |
| 1 | 9.7% (17/175) | |
| 0 | 3.4% (6/175) | |
| 7 | 2.3% (4/175) | |
| 8 | 2.3% (4/175) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.1% (79/175) | |
| X | 17.1% (30/175) | |
| 2 | 37.7% (66/175) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.1% (58/175) | |
| 1/X | 3.4% (6/175) | |
| 1/2 | 2.9% (5/175) | |
| X/1 | 9.7% (17/175) | |
| X/X | 8.0% (14/175) | |
| X/2 | 9.7% (17/175) | |
| 2/1 | 2.3% (4/175) | |
| 2/X | 5.7% (10/175) | |
| 2/2 | 25.1% (44/175) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 607 | 3.47 |
| Εντός | 316 | 1.81 |
| Εκτός | 291 | 1.66 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 50 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 54 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).