A-Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ: A-Λιγκ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 48 | 15 | 3 | 8 | 55:39 | |
| 2 |
|
26 | 43 | 12 | 7 | 7 | 46:36 | |
| 3 |
|
26 | 42 | 11 | 9 | 6 | 42:29 | |
| 4 |
|
26 | 40 | 11 | 7 | 8 | 44:33 | |
| 5 |
|
26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 33:25 | |
| 6 |
|
26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 33:33 | |
| 7 |
|
26 | 34 | 9 | 7 | 10 | 37:44 | |
| 8 |
|
26 | 33 | 9 | 6 | 11 | 36:48 | |
| 9 |
|
26 | 32 | 8 | 8 | 10 | 35:42 | |
| 10 |
|
26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 32:39 | |
| 11 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 27:36 | |
| 12 |
|
26 | 21 | 5 | 6 | 15 | 27:43 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Παρ. 12:35 |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
Όκλαντ ΦΚ
|
||||
|
Σάβ. 12:40 |
Νιουκάστλ Τζετς
Σίδνεϊ
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μέλμπουρν Σίτι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 2 | Σίδνεϊ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 6:3 | |
| 3 | Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | |
| 4 | Περθ Γκλόρι | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | |
| 5 | Μακάρθουρ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:9 | |
| 6 | Ουέλινγκτον Φοίνιξ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:8 | |
| 7 | Νιουκάστλ Τζετς | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | |
| 8 | Μέλμπουρν Βίκτορι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:6 | |
| 9 | Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | |
| 10 | Όκλαντ ΦΚ | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6:7 | |
| 11 | Μπρισμπέιν Ρόαρ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6:9 | |
| 12 | Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Cosgrove Sam |
Όκλαντ ΦΚ
|
13 | 1 |
| Jovanovic Luka |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
11 | 0 |
| Eze Ifeanyi |
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
10 | 0 |
| Brook Lachlan |
Όκλαντ ΦΚ
|
9 | 0 |
| Taylor Clayton |
Νιουκάστλ Τζετς
|
9 | 0 |
| Adams Eli |
Νιουκάστλ Τζετς
|
9 | 0 |
| Rose Lachlan |
Νιουκάστλ Τζετς
|
8 | 1 |
| Caputo Max |
Μέλμπουρν Σίτι
|
8 | 1 |
| Randall Jesse |
Όκλαντ ΦΚ
|
8 | 0 |
| Younis Marcus |
Μέλμπουρν Σίτι
|
8 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Brattan Luke |
Μακάρθουρ
|
8 |
| Okon-engstler Paul |
Σίδνεϊ
|
8 |
| Maieroni Noah |
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
8 |
| Rufer Alex |
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
8 |
| De Abreu Giovanni |
Περθ Γκλόρι
|
7 |
| Davidson Jason |
Μέλμπουρν Βίκτορι
|
7 |
| Kuen Andreas |
Μέλμπουρν Σίτι
|
7 |
| Klein Samuel |
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
7 |
| Cosgrove Sam |
Όκλαντ ΦΚ
|
7 |
| Kikianis Panagiotis |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
6 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| James Manjrekar |
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
1 |
| Kaltak Brian |
Περθ Γκλόρι
|
1 |
| Rogerson Logan |
Όκλαντ ΦΚ
|
1 |
| Armiento Carlo |
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
1 |
| Younis Marcus |
Μέλμπουρν Σίτι
|
1 |
| Ostler Trent |
Περθ Γκλόρι
|
1 |
| Paull Nathan |
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
1 |
| Hall Daniel |
Όκλαντ ΦΚ
|
1 |
| Cooper Max |
Νιουκάστλ Τζετς
|
1 |
| Robinson Alex |
Μακάρθουρ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νιουκάστλ Τζετς
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
63% 17/27 |
37% 10/27 |
Όκλαντ ΦΚ
|
57% 16/28 |
43% 12/28 |
Μέλμπουρν Βίκτορι
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Σίδνεϊ
|
39% 11/28 |
61% 17/28 |
Μέλμπουρν Σίτι
|
44% 12/27 |
56% 15/27 |
Μακάρθουρ
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Περθ Γκλόρι
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Νιουκάστλ Τζετς
|
15% 4/27 |
37% 10/27 |
41% 11/27 |
7% 2/27 |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
7% 2/27 |
59% 16/27 |
33% 9/27 |
0% 0/27 |
Όκλαντ ΦΚ
|
14% 4/28 |
61% 17/28 |
25% 7/28 |
0% 0/28 |
Μέλμπουρν Βίκτορι
|
30% 8/27 |
30% 8/27 |
37% 10/27 |
4% 1/27 |
Σίδνεϊ
|
36% 10/28 |
46% 13/28 |
18% 5/28 |
0% 0/28 |
Μέλμπουρν Σίτι
|
30% 8/27 |
44% 12/27 |
22% 6/27 |
4% 1/27 |
Μακάρθουρ
|
19% 5/26 |
42% 11/26 |
31% 8/26 |
8% 2/26 |
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
12% 3/26 |
42% 11/26 |
46% 12/26 |
0% 0/26 |
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
19% 5/26 |
38% 10/26 |
42% 11/26 |
0% 0/26 |
Περθ Γκλόρι
|
23% 6/26 |
38% 10/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
31% 8/26 |
50% 13/26 |
19% 5/26 |
0% 0/26 |
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
27% 7/26 |
42% 11/26 |
31% 8/26 |
0% 0/26 |
| Συνολικά | 22% | 44% | 32% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Νιουκάστλ Τζετς
|
74% 20/27 |
26% 7/27 |
Αντελαϊντ Γιουνάιτεντ
|
81% 22/27 |
19% 5/27 |
Όκλαντ ΦΚ
|
71% 20/28 |
29% 8/28 |
Μέλμπουρν Βίκτορι
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Σίδνεϊ
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Μέλμπουρν Σίτι
|
52% 14/27 |
48% 13/27 |
Μακάρθουρ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Ουέλινγκτον Φοίνιξ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Σέντραλ Κόουστ Μάρινερς
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Περθ Γκλόρι
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Μπρισμπέιν Ρόαρ
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Γουέστερν Σίδνεϊ Γουόντερερς
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.72 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.98 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 454 | 2.84 |
| Εντός | 241 | 1.51 |
| Εκτός | 213 | 1.33 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 58 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.1% (21/160) | |
| 1 - 2 | 9.4% (15/160) | |
| 0 - 1 | 9.4% (15/160) | |
| 2 - 2 | 8.8% (14/160) | |
| 2 - 1 | 8.8% (14/160) | |
| 1 - 0 | 6.9% (11/160) | |
| 0 - 0 | 5.6% (9/160) | |
| 0 - 2 | 5.0% (8/160) | |
| 4 - 1 | 3.8% (6/160) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 22.5% (36/160) | |
| 2 | 21.9% (35/160) | |
| 4 | 19.4% (31/160) | |
| 1 | 16.3% (26/160) | |
| 5 | 11.3% (18/160) | |
| 0 | 5.6% (9/160) | |
| 6 | 1.3% (2/160) | |
| 8 | 0.6% (1/160) | |
| 9 | 0.6% (1/160) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 37.5% (60/160) | |
| X | 27.5% (44/160) | |
| 2 | 35.0% (56/160) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.0% (32/160) | |
| 1/X | 6.3% (10/160) | |
| 1/2 | 1.9% (3/160) | |
| X/1 | 13.1% (21/160) | |
| X/X | 15.0% (24/160) | |
| X/2 | 15.0% (24/160) | |
| 2/1 | 4.4% (7/160) | |
| 2/X | 6.3% (10/160) | |
| 2/2 | 18.1% (29/160) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 454 | 2.84 |
| Εντός | 241 | 1.51 |
| Εκτός | 213 | 1.33 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 58 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).