Κ Λιγκ 3 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 3 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
23 | 55 | 17 | 4 | 2 | 37:20 | |
| 2 |
|
24 | 49 | 14 | 7 | 3 | 41:20 | |
| 3 |
|
24 | 41 | 12 | 5 | 7 | 33:19 | |
| 4 |
|
24 | 40 | 11 | 7 | 6 | 42:30 | |
| 5 |
|
23 | 35 | 9 | 8 | 6 | 35:31 | |
| 6 |
|
24 | 34 | 10 | 4 | 10 | 47:39 | |
| 7 |
|
24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 42:37 | |
| 8 |
|
24 | 29 | 7 | 8 | 9 | 27:31 | |
| 9 |
|
24 | 28 | 8 | 4 | 12 | 25:28 | |
| 10 |
|
24 | 28 | 7 | 7 | 10 | 27:31 | |
| 11 |
|
23 | 27 | 7 | 6 | 10 | 21:32 | |
| 12 |
|
23 | 24 | 5 | 9 | 9 | 22:36 | |
| 13 |
|
24 | 20 | 4 | 8 | 12 | 30:46 | |
| 14 |
|
24 | 10 | 1 | 7 | 16 | 25:54 | |
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γκιονγκγού KHNP | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 9:5 | |
| 2 | Τσαντσιόν | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 10:6 | |
| 3 | Σιχεούνγκ Σίτιζεν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:7 | |
| 4 | Μόκπο Σίτι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 5 | Πότσεον Σίτιζεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 6 | Νταεγιόν Κοράιλ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 5:4 | |
| 7 | Γκανγκνεούνγκ Σίτι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 8 | Ντανγκτζίν Σίτιζεν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 12:12 | |
| 9 | Ουλσάν Σίτιζεν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:7 | |
| 10 | Μπουσάν Τρανσπόρτ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:12 | |
| 11 | Γιεοζού | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:7 | |
| 12 | Τσάνγκγουον Σίτι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | |
| 13 | Γιανγκπιεόνγκ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:10 | |
| 14 | Τζέονμπουκ (Ρεζ) | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Rabens Jan |
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
13 | 0 |
| Ribeiro Victor |
Γκιονγκγού KHNP
|
12 | 1 |
| Denzel |
Γιανγκπιεόνγκ
|
10 | 2 |
| Kim Hong |
Σιχεούνγκ Σίτιζεν
|
9 | 3 |
| Parente Lucas |
Τσαντσιόν
|
9 | 0 |
| Lee Jae-gun |
Πότσεον Σίτιζεν
|
9 | 2 |
| Lee Jong-hun |
Τσάνγκγουον Σίτι
|
8 | 1 |
| Kim Min-woo |
Τσαντσιόν
|
8 | 0 |
| Kim Dong-ryul |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
8 | 0 |
| Gi Sang-wook |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hong Jong-min |
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
2 |
| Kim Ju-hyeong |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
1 |
| Han Chang-gu |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
1 |
| Lee Keon-woong |
Μόκπο Σίτι
|
1 |
| Kim Min-soo |
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
1 |
| Jeon Jeong-ho |
Γκιονγκγού KHNP
|
1 |
| Yu Chung-in |
Γιανγκπιεόνγκ
|
1 |
| Kang Sung-hwa |
Γιανγκπιεόνγκ
|
1 |
| Lee Jae-gun |
Πότσεον Σίτιζεν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σιχεούνγκ Σίτιζεν
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Πότσεον Σίτιζεν
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Νταεγιόν Κοράιλ
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
54% 13/24 |
46% 11/24 |
Γκιονγκγού KHNP
|
54% 13/24 |
46% 11/24 |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
71% 17/24 |
29% 7/24 |
Τσαντσιόν
|
54% 13/24 |
46% 11/24 |
Τσάνγκγουον Σίτι
|
38% 9/24 |
63% 15/24 |
Ουλσάν Σίτιζεν
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Γιεοζού
|
46% 11/24 |
54% 13/24 |
Γκανγκνεούνγκ Σίτι
|
42% 10/24 |
58% 14/24 |
Μόκπο Σίτι
|
42% 10/24 |
58% 14/24 |
Γιανγκπιεόνγκ
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
Τζέονμπουκ (Ρεζ)
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
| Συνολικά | 49% | 51% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σιχεούνγκ Σίτιζεν
|
25% 6/24 |
58% 14/24 |
17% 4/24 |
0% 0/24 |
Πότσεον Σίτιζεν
|
29% 7/24 |
42% 10/24 |
25% 6/24 |
4% 1/24 |
Νταεγιόν Κοράιλ
|
50% 12/24 |
33% 8/24 |
17% 4/24 |
0% 0/24 |
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
17% 4/24 |
54% 13/24 |
21% 5/24 |
8% 2/24 |
Γκιονγκγού KHNP
|
25% 6/24 |
38% 9/24 |
38% 9/24 |
0% 0/24 |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
17% 4/24 |
42% 10/24 |
25% 6/24 |
17% 4/24 |
Τσαντσιόν
|
33% 8/24 |
25% 6/24 |
29% 7/24 |
13% 3/24 |
Τσάνγκγουον Σίτι
|
33% 8/24 |
42% 10/24 |
21% 5/24 |
4% 1/24 |
Ουλσάν Σίτιζεν
|
33% 8/24 |
58% 14/24 |
8% 2/24 |
0% 0/24 |
Γιεοζού
|
33% 8/24 |
50% 12/24 |
13% 3/24 |
4% 1/24 |
Γκανγκνεούνγκ Σίτι
|
25% 6/24 |
63% 15/24 |
8% 2/24 |
4% 1/24 |
Μόκπο Σίτι
|
25% 6/24 |
50% 12/24 |
21% 5/24 |
4% 1/24 |
Γιανγκπιεόνγκ
|
25% 6/24 |
38% 9/24 |
29% 7/24 |
8% 2/24 |
Τζέονμπουκ (Ρεζ)
|
13% 3/24 |
50% 12/24 |
29% 7/24 |
8% 2/24 |
| Συνολικά | 27% | 46% | 21% | 5% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σιχεούνγκ Σίτιζεν
|
67% 16/24 |
33% 8/24 |
Πότσεον Σίτιζεν
|
54% 13/24 |
46% 11/24 |
Νταεγιόν Κοράιλ
|
29% 7/24 |
71% 17/24 |
Μπουσάν Τρανσπόρτ
|
63% 15/24 |
38% 9/24 |
Γκιονγκγού KHNP
|
67% 16/24 |
33% 8/24 |
Ντανγκτζίν Σίτιζεν
|
79% 19/24 |
21% 5/24 |
Τσαντσιόν
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
Τσάνγκγουον Σίτι
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
Ουλσάν Σίτιζεν
|
54% 13/24 |
46% 11/24 |
Γιεοζού
|
63% 15/24 |
38% 9/24 |
Γκανγκνεούνγκ Σίτι
|
50% 12/24 |
50% 12/24 |
Μόκπο Σίτι
|
63% 15/24 |
38% 9/24 |
Γιανγκπιεόνγκ
|
58% 14/24 |
42% 10/24 |
Τζέονμπουκ (Ρεζ)
|
71% 17/24 |
29% 7/24 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.97 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.33 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 459 | 2.73 |
| Εντός | 254 | 1.51 |
| Εκτός | 205 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.3% (24/168) | |
| 2 - 1 | 12.5% (21/168) | |
| 0 - 1 | 12.5% (21/168) | |
| 1 - 2 | 7.7% (13/168) | |
| 1 - 0 | 7.7% (13/168) | |
| 0 - 0 | 7.1% (12/168) | |
| 2 - 0 | 6.5% (11/168) | |
| 2 - 3 | 3.6% (6/168) | |
| 2 - 2 | 3.6% (6/168) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.2% (39/168) | |
| 3 | 22.6% (38/168) | |
| 1 | 20.2% (34/168) | |
| 4 | 11.3% (19/168) | |
| 0 | 7.1% (12/168) | |
| 5 | 6.5% (11/168) | |
| 7 | 4.2% (7/168) | |
| 6 | 3.6% (6/168) | |
| 8 | 0.6% (1/168) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.5% (68/168) | |
| X | 27.4% (46/168) | |
| 2 | 32.1% (54/168) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.4% (46/168) | |
| 1/X | 4.8% (8/168) | |
| 1/2 | 4.8% (8/168) | |
| X/1 | 11.9% (20/168) | |
| X/X | 14.9% (25/168) | |
| X/2 | 13.7% (23/168) | |
| 2/1 | 1.2% (2/168) | |
| 2/X | 7.7% (13/168) | |
| 2/2 | 13.7% (23/168) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 459 | 2.73 |
| Εντός | 254 | 1.51 |
| Εκτός | 205 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).