Πριμέρα C Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα C 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 16:7 | |
| 2 |
|
11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 10:6 | |
| 3 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 16:12 | |
| 4 |
|
11 | 17 | 3 | 8 | 0 | 12:9 | |
| 5 |
|
11 | 17 | 4 | 5 | 2 | 11:8 | |
| 6 |
|
11 | 17 | 4 | 5 | 2 | 11:10 | |
| 7 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 15:10 | |
| 8 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 14:10 | |
| 9 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 10:6 | |
| 10 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 12:10 | |
| 11 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 9:7 | |
| 12 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 11:11 | |
| 13 |
|
11 | 15 | 3 | 6 | 2 | 11:9 | |
| 14 |
|
11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 18:23 | |
| 15 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 12:11 | |
| 16 |
|
11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 10:9 | |
| 17 |
|
11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 7:7 | |
| 18 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 9:8 | |
| 19 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 6:7 | |
| 20 |
|
11 | 13 | 2 | 7 | 2 | 6:8 | |
| 21 |
|
11 | 12 | 2 | 6 | 3 | 10:14 | |
| 22 |
|
11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 10:19 | |
| 23 |
|
11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:11 | |
| 24 |
|
11 | 10 | 1 | 7 | 3 | 10:11 | |
| 25 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 5:11 | |
| 26 |
|
11 | 9 | 1 | 6 | 4 | 12:14 | |
| 27 |
|
11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 7:13 | |
| 28 |
|
11 | 7 | 0 | 7 | 4 | 5:11 | |
Άνοδος
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ελ Πορβενίρ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 5:2 | |
| 2 | Λουχάν | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 5:2 | |
| 3 | Βικτοριάνο Αρένας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 4 | Κανουέλας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 5 | Κλέιπολ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:2 | |
| 6 | Μπεραζατέγκι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 7 | Λεόνες Ντε Ροσάριο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 8 | Σέντρο Εσπανιόλ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 9 | Ντιφενσόρες Ντε Καμπασέρες | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 10 | Ντεπορτίβο Παραγκουάγο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | |
| 11 | Λαμαντρίντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | |
| 12 | Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 13 | Χούστο Ντε Ουρκίθα | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 3:2 | |
| 14 | Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | |
| 15 | Σεντράλ Μπαγεστέρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 16 | Ατλέτικο Άτλας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 17 | Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | |
| 18 | Γιουπάνκι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:4 | |
| 19 | Σασασίπας | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 20 | Κλουμπ Μερσέντες | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:3 | |
| 21 | Ντεπορτίβο Εσπανιόλ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:6 | |
| 22 | Εστρέλα Ντελ Σουρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:6 | |
| 23 | Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1:4 | |
| 24 | Σπορτίβο Μπαράκας | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 1:3 | |
| 25 | Αρχεντίνο Ντε Ροσάριο | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | |
| 26 | Γιουβεντούδ Ουνίδα Σαν Μιγκέλ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | |
| 27 | Ντεπορτίβο Μουνίς | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:5 | |
| 28 | Πουέρτο Νουέβο | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπεραζατέγκι
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Λαμαντρίντ
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
Σασασίπας
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ελ Πορβενίρ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Γιουπάνκι
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Λεόνες Ντε Ροσάριο
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Σέντρο Εσπανιόλ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Βικτοριάνο Αρένας
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Ντιφενσόρες Ντε Καμπασέρες
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Κλέιπολ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Εστρέλα Ντελ Σουρ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Κανουέλας
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σεντράλ Μπαγεστέρ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Λουχάν
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Κλουμπ Μερσέντες
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
Σπορτίβο Μπαράκας
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
0% 0/11 |
100% 11/11 |
Πουέρτο Νουέβο
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ντεπορτίβο Παραγκουάγο
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ατλέτικο Άτλας
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
Αρχεντίνο Ντε Ροσάριο
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Γιουβεντούδ Ουνίδα Σαν Μιγκέλ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Ντεπορτίβο Μουνίς
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
| Συνολικά | 26% | 74% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπεραζατέγκι
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Λαμαντρίντ
|
55% 6/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Σασασίπας
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
9% 1/11 |
9% 1/11 |
Ελ Πορβενίρ
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Γιουπάνκι
|
36% 4/11 |
55% 6/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Λεόνες Ντε Ροσάριο
|
45% 5/11 |
36% 4/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Σέντρο Εσπανιόλ
|
55% 6/11 |
9% 1/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Βικτοριάνο Αρένας
|
64% 7/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Ντιφενσόρες Ντε Καμπασέρες
|
27% 3/11 |
64% 7/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Κλέιπολ
|
64% 7/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Εστρέλα Ντελ Σουρ
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Κανουέλας
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ
|
9% 1/11 |
36% 4/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Σεντράλ Μπαγεστέρ
|
45% 5/11 |
36% 4/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Λουχάν
|
45% 5/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Κλουμπ Μερσέντες
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Σπορτίβο Μπαράκας
|
55% 6/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Πουέρτο Νουέβο
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Ντεπορτίβο Παραγκουάγο
|
36% 4/11 |
27% 3/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Ατλέτικο Άτλας
|
45% 5/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
|
36% 4/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
9% 1/11 |
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
64% 7/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Αρχεντίνο Ντε Ροσάριο
|
18% 2/11 |
64% 7/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Γιουβεντούδ Ουνίδα Σαν Μιγκέλ
|
55% 6/11 |
27% 3/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Ντεπορτίβο Μουνίς
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
| Συνολικά | 42% | 44% | 14% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπεραζατέγκι
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Λαμαντρίντ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Σασασίπας
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ελ Πορβενίρ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Γιουπάνκι
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Λεόνες Ντε Ροσάριο
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σέντρο Εσπανιόλ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Κλαμπ Ατλ. Λουγκάνο
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Βικτοριάνο Αρένας
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Ντιφενσόρες Ντε Καμπασέρες
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Κλέιπολ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Εστρέλα Ντελ Σουρ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Κανουέλας
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Λεάνδρο Νισεφόρο Άλεμ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Σεντράλ Μπαγεστέρ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Λουχάν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Κλουμπ Μερσέντες
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Σπορτίβο Μπαράκας
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Πουέρτο Νουέβο
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντεπορτίβο Παραγκουάγο
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ατλέτικο Άτλας
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ντεπορτίβο Εσπανιόλ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κλουμπ Ατλέτικο Φένιξ
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Αρχεντίνο Ντε Ροσάριο
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Γιουβεντούδ Ουνίδα Σαν Μιγκέλ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ντεπορτίβο Μουνίς
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
| Συνολικά | 40% | 60% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 292 | 1.90 |
| Εντός | 144 | 0.94 |
| Εκτός | 148 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 21.4% (33/154) | |
| 1 - 1 | 18.2% (28/154) | |
| 1 - 0 | 10.4% (16/154) | |
| 0 - 1 | 10.4% (16/154) | |
| 0 - 2 | 9.1% (14/154) | |
| 1 - 2 | 5.2% (8/154) | |
| 2 - 0 | 4.5% (7/154) | |
| 2 - 2 | 3.9% (6/154) | |
| 3 - 0 | 3.2% (5/154) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 31.8% (49/154) | |
| 0 | 21.4% (33/154) | |
| 1 | 20.8% (32/154) | |
| 3 | 11.7% (18/154) | |
| 5 | 5.8% (9/154) | |
| 4 | 5.2% (8/154) | |
| 6 | 2.6% (4/154) | |
| 7 | 0.6% (1/154) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 26.6% (41/154) | |
| X | 43.5% (67/154) | |
| 2 | 29.9% (46/154) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 14.9% (23/154) | |
| 1/X | 4.5% (7/154) | |
| 1/2 | 0.6% (1/154) | |
| X/1 | 9.7% (15/154) | |
| X/X | 30.5% (47/154) | |
| X/2 | 16.2% (25/154) | |
| 2/1 | 1.9% (3/154) | |
| 2/X | 8.4% (13/154) | |
| 2/2 | 13.0% (20/154) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 292 | 1.90 |
| Εντός | 144 | 0.94 |
| Εκτός | 148 | 0.96 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).