3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΜΕΞΙΚΟ: 3η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Σέριε Α | ||||||||
| 1 |
|
7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 15:5 | |
| 2 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 13:9 | |
| 3 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 12:4 | |
| 4 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 14:7 | |
| 5 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 21:6 | |
| 6 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 12:10 | |
| 7 |
|
7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 15:10 | |
| 8 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 16:8 | |
| 9 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 11:7 | |
| 10 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 14:13 | |
| 11 |
|
7 | 9 | 1 | 5 | 1 | 9:9 | |
| 12 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 13 |
|
6 | 8 | 2 | 1 | 3 | 10:12 | |
| 14 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 15 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10:17 | |
| 16 |
|
7 | 5 | 0 | 4 | 3 | 10:14 | |
| 17 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 7:12 | |
| 18 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3:12 | |
| 19 |
|
6 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3:18 | |
| 20 |
|
7 | 1 | 0 | 1 | 6 | 2:25 | |
| Σέριε Β | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | |
| 2 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | |
| 3 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | |
| 4 |
|
4 | 6 | 1 | 2 | 1 | 9:5 | |
| 5 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 8:5 | |
| 6 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6:3 | |
| 7 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 8 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | |
| 9 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4:11 | |
| 10 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:11 | |
| Πριμέρα Πρέμιερ | ||||||||
| 1 |
|
6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 14:3 | |
| 2 |
|
6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 18:7 | |
| 3 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 18:7 | |
| 4 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | |
| 5 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 11:7 | |
| 6 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 7 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 8:7 | |
| 8 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 9 |
|
7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 7:9 | |
| 10 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 11:13 | |
| 11 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 12 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:13 | |
| 13 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 6:12 | |
| 14 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 3:7 | |
| 15 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | |
| 16 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 5:11 | |
| 17 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6:16 | |
| 18 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 3:7 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αρτεσάνος Μετεπέκ
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Ρασίνγκ Ντε Βέρακρουζ ΙΙ
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ιραπουάτο
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Βακιέρος Ρεϊνόσα
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
14% 1/7 |
Σελάγια ΙΙ
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Πιονέρος Ντε Κανκούν
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Μινέρος Ντε Φρεσνίλο
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Κρουζ Αζούλ Λαγκούνας
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Ρασίνγκ Ντε Βέρακρουζ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Ντραγκόνες Ντε Οαξάκα
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Γκορίλας Ντε Χουανακατλάν
|
50% 2/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Ρεμποκέρος Ντε Λα Πιεντάντ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Αλκόνες Νέγκρος
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
Ουρακάνες Ιζκάλι
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Κλουμπ Σελάγια
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Ζαποτλανέχο
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ιραπουάτο ΙΙ
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Ζακατεπέκ
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Λα Τριμπού Ντε Θιουδάδ Χουάρες
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Κλαμπ Ντεπ. Αγιένσε
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Τίγκρες Ντε Αλίκα
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Ακαμπάρο
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Ιντερνασιονάλ Λαγκούνα
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Τζαγκουάρες Τσιάπας
|
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Σαντιάγκο ΦΚ
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Έροες Ντε Ζάκι ΙΙ
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Λος Κάμπος Γιουνάιτεντ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Καλόρ Ντε Σαν Πέδρο
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
Ατλέτικο Ιντάλγκο
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Μοντανέσες
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ντελφίνες Ντε Κοατσακοάλκος
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Κόρντομπες
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Κορεκαμίνος ΙΙ
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ντεπορτίβα Βενάδος
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Γκερέρος Ντε Άουτλαν
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Τσαπουλινέρος Ντε Οαξάκα
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Γκερέρος ντελ Πασίφικο
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Η2Ο Πουρεπέτσας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ατλέτικο Σαλτίγιο
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Ίντερ Πλέια Ντελ Καρμέν
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ρεάλ Ρεφινέρος
|
29% 2/7 |
14% 1/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Λόμπος ULMX
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ρεάλ Αποντάκα
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ταπατσούλα Σοκονούσκο
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Έροες Ντε Ζάκι
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Τριτόνες Βαλάρτα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Κιέρβος
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Κανονέρος Μαρίνα
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
29% 2/7 |
| Συνολικά | 18% | 50% | 27% | 4% |
Goal/No Goal
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 423 | 3.04 |
| Εντός | 242 | 1.74 |
| Εκτός | 181 | 1.30 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.9% (18/139) | |
| 3 - 0 | 8.6% (12/139) | |
| 1 - 1 | 8.6% (12/139) | |
| 2 - 0 | 7.2% (10/139) | |
| 1 - 0 | 7.2% (10/139) | |
| 1 - 2 | 5.8% (8/139) | |
| 0 - 1 | 5.8% (8/139) | |
| 2 - 2 | 5.0% (7/139) | |
| 0 - 2 | 5.0% (7/139) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 29.5% (41/139) | |
| 2 | 20.9% (29/139) | |
| 1 | 12.9% (18/139) | |
| 4 | 12.9% (18/139) | |
| 5 | 9.4% (13/139) | |
| 6 | 5.0% (7/139) | |
| 0 | 5.0% (7/139) | |
| 8 | 2.2% (3/139) | |
| 7 | 2.2% (3/139) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 48.2% (67/139) | |
| X | 20.9% (29/139) | |
| 2 | 30.9% (43/139) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.8% (47/139) | |
| 1/X | 3.6% (5/139) | |
| 1/2 | 2.2% (3/139) | |
| X/1 | 13.7% (19/139) | |
| X/X | 12.2% (17/139) | |
| X/2 | 9.4% (13/139) | |
| 2/1 | 0.7% (1/139) | |
| 2/X | 5.0% (7/139) | |
| 2/2 | 19.4% (27/139) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 423 | 3.04 |
| Εντός | 242 | 1.74 |
| Εκτός | 181 | 1.30 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).