Σούπερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΝΔΙΑ: Σούπερ Λιγκ 2020/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
20 | 40 | 12 | 4 | 4 | 35:18 | |
| 2 |
|
20 | 40 | 12 | 4 | 4 | 28:15 | |
| 3 |
|
20 | 33 | 8 | 9 | 3 | 31:25 | |
| 4 |
|
20 | 31 | 7 | 10 | 3 | 31:23 | |
| 5 |
|
20 | 29 | 6 | 11 | 3 | 27:19 | |
| 6 |
|
20 | 27 | 7 | 6 | 7 | 21:22 | |
| 7 |
|
20 | 22 | 5 | 7 | 8 | 26:28 | |
| 8 |
|
20 | 20 | 3 | 11 | 6 | 17:23 | |
| 9 |
|
20 | 17 | 3 | 8 | 9 | 22:33 | |
| 10 |
|
20 | 17 | 3 | 8 | 9 | 23:36 | |
| 11 |
|
20 | 12 | 2 | 6 | 12 | 25:44 | |
Πλέι Οφ
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μουμπάι Σίτι | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:4 | |
| 2 | Γκόα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:4 | |
| 3 | Τζαμσχεντπούρ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:5 | |
| 4 | Νορθίστ Γιουνάιτεντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:7 | |
| 5 | Χαϊντεραμπάντ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 7:3 | |
| 6 | Μόχουν Μπαγκάν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 7 | Τσεναγίν | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6:7 | |
| 8 | Μπενγκαλούρου | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:9 | |
| 9 | Ιστ Μπενγκάλ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 10:13 | |
| 10 | Οντίσα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 11:19 | |
| 11 | Κεράλα Μπλαστέρς | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Angulo Igor |
Γκόα
|
14 | 3 |
| Krishna Roy |
Μόχουν Μπαγκάν
|
14 | 4 |
| Diego Mauricio |
Οντίσα
|
12 | 1 |
| Le Fondre Adam |
Μουμπάι Σίτι
|
11 | 4 |
| Aridane |
Χαϊντεραμπάντ
|
10 | 1 |
| Valskis Nerijus |
Τζαμσχεντπούρ
|
8 | 1 |
| Chhetri Sunil |
Μπενγκαλούρου
|
8 | 2 |
| Ogbeche Bartholomew |
Μουμπάι Σίτι
|
8 | 1 |
| Machado |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
7 | 1 |
| Murray Jordan |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
7 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Paartalu Erik |
Μπενγκαλούρου
|
9 |
| Halder Pronay |
Μόχουν Μπαγκάν
|
8 |
| Rao Dessai Mandar |
Μουμπάι Σίτι
|
7 |
| Bedia Edu |
Γκόα
|
7 |
| Mchugh Carl |
Μόχουν Μπαγκάν
|
7 |
| Tratt Jacob |
Οντίσα
|
7 |
| Dakshinamurthy Vignesh |
Μουμπάι Σίτι
|
6 |
| Jahouh Ahmed |
Μουμπάι Σίτι
|
6 |
| Kotal Pritam |
Μόχουν Μπαγκάν
|
6 |
| Singh Reagan |
Τσεναγίν
|
6 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Jahouh Ahmed |
Μουμπάι Σίτι
|
2 |
| Gaikwad Raju |
Ιστ Μπενγκάλ
|
1 |
| Fox Daniel |
Ιστ Μπενγκάλ
|
1 |
| Yasir Mohammad |
Χαϊντεραμπάντ
|
1 |
| Nhamoinesu Costa |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
1 |
| Chhetri Ajay |
Ιστ Μπενγκάλ
|
1 |
| Singh Chinglensana |
Χαϊντεραμπάντ
|
1 |
| Monroy Aitor |
Τζαμσχεντπούρ
|
1 |
| Boumous Hugo |
Μουμπάι Σίτι
|
1 |
| Sastre Lluis |
Χαϊντεραμπάντ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μουμπάι Σίτι
|
43% 10/23 |
57% 13/23 |
Μόχουν Μπαγκάν
|
35% 8/23 |
65% 15/23 |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
55% 12/22 |
45% 10/22 |
Γκόα
|
55% 12/22 |
45% 10/22 |
Χαϊντεραμπάντ
|
35% 7/20 |
65% 13/20 |
Τζαμσχεντπούρ
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Μπενγκαλούρου
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Τσεναγίν
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
Ιστ Μπενγκάλ
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Οντίσα
|
60% 12/20 |
40% 8/20 |
| Συνολικά | 46% | 54% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μουμπάι Σίτι
|
26% 6/23 |
52% 12/23 |
17% 4/23 |
4% 1/23 |
Μόχουν Μπαγκάν
|
35% 8/23 |
48% 11/23 |
17% 4/23 |
0% 0/23 |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
18% 4/22 |
50% 11/22 |
32% 7/22 |
0% 0/22 |
Γκόα
|
23% 5/22 |
45% 10/22 |
32% 7/22 |
0% 0/22 |
Χαϊντεραμπάντ
|
30% 6/20 |
40% 8/20 |
30% 6/20 |
0% 0/20 |
Τζαμσχεντπούρ
|
40% 8/20 |
45% 9/20 |
15% 3/20 |
0% 0/20 |
Μπενγκαλούρου
|
30% 6/20 |
35% 7/20 |
35% 7/20 |
0% 0/20 |
Τσεναγίν
|
45% 9/20 |
35% 7/20 |
20% 4/20 |
0% 0/20 |
Ιστ Μπενγκάλ
|
20% 4/20 |
55% 11/20 |
20% 4/20 |
5% 1/20 |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
15% 3/20 |
45% 9/20 |
40% 8/20 |
0% 0/20 |
Οντίσα
|
25% 5/20 |
25% 5/20 |
40% 8/20 |
10% 2/20 |
| Συνολικά | 28% | 43% | 27% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μουμπάι Σίτι
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Μόχουν Μπαγκάν
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
68% 15/22 |
32% 7/22 |
Γκόα
|
73% 16/22 |
27% 6/22 |
Χαϊντεραμπάντ
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Τζαμσχεντπούρ
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Μπενγκαλούρου
|
60% 12/20 |
40% 8/20 |
Τσεναγίν
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Ιστ Μπενγκάλ
|
60% 12/20 |
40% 8/20 |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
65% 13/20 |
35% 7/20 |
Οντίσα
|
70% 14/20 |
30% 6/20 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 36% | 64% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.85 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.28 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 298 | 2.59 |
| Εντός | 151 | 1.31 |
| Εκτός | 147 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.8% (17/115) | |
| 0 - 0 | 12.2% (14/115) | |
| 2 - 2 | 10.4% (12/115) | |
| 1 - 2 | 10.4% (12/115) | |
| 0 - 1 | 10.4% (12/115) | |
| 2 - 0 | 7.8% (9/115) | |
| 2 - 1 | 5.2% (6/115) | |
| 1 - 0 | 5.2% (6/115) | |
| 3 - 1 | 4.3% (5/115) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.1% (30/115) | |
| 3 | 17.4% (20/115) | |
| 4 | 16.5% (19/115) | |
| 1 | 15.7% (18/115) | |
| 0 | 12.2% (14/115) | |
| 5 | 5.2% (6/115) | |
| 6 | 5.2% (6/115) | |
| 11 | 0.9% (1/115) | |
| 7 | 0.9% (1/115) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 29.6% (34/115) | |
| X | 39.1% (45/115) | |
| 2 | 31.3% (36/115) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 14.8% (17/115) | |
| 1/X | 7.0% (8/115) | |
| 1/2 | 1.7% (2/115) | |
| X/1 | 11.3% (13/115) | |
| X/X | 24.3% (28/115) | |
| X/2 | 13.0% (15/115) | |
| 2/1 | 3.5% (4/115) | |
| 2/X | 7.8% (9/115) | |
| 2/2 | 16.5% (19/115) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 298 | 2.59 |
| Εντός | 151 | 1.31 |
| Εκτός | 147 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).