3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΟΛΛΑΝΔΙΑ: 3η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 28 | 9 | 1 | 1 | 32:8 | |
| 2 |
|
11 | 22 | 6 | 4 | 1 | 30:14 | |
| 3 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 16:10 | |
| 4 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 25:13 | |
| 5 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21:16 | |
| 6 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 20:17 | |
| 7 |
|
11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 24:20 | |
| 8 |
|
11 | 18 | 5 | 3 | 3 | 21:20 | |
| 9 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 13:17 | |
| 10 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 15:22 | |
| 11 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 28:24 | |
| 12 |
|
11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 22:21 | |
| 13 |
|
11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 15:19 | |
| 14 |
|
11 | 13 | 4 | 1 | 6 | 17:27 | |
| 15 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 12:18 | |
| 16 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 13:21 | |
| 17 |
|
11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 16:29 | |
| 18 |
|
11 | 1 | 0 | 1 | 10 | 9:33 | |
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κουίκ Μπόις | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 15:4 | |
| 2 | Γκέλντερς Φεενεντάαλσε | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:4 | |
| 3 | Μπαρεντρέχτ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 12:8 | |
| 4 | Ντε Τρέφερς | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 16:8 | |
| 5 | Χάρντενμπεργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 6 | RKAV Φόλενταμ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 14:10 | |
| 7 | Αλμέρε Σίτι U21 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 12:9 | |
| 8 | Ισελμερβόγκελς | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 9 | Κόζακεν Μπόις | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:3 | |
| 10 | Ραϊνσμπούργκσε Μπόις | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:9 | |
| 11 | Κάτβικ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:14 | |
| 12 | Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 10:12 | |
| 13 | Κονινκλίκε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 14 | Χοέκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | |
| 15 | Σπάκενμπουργκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:11 | |
| 16 | Άμστερνταμ ΦΚ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:8 | |
| 17 | Κλοέτινγκε | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 9:15 | |
| 18 | Ρόχντα Ράαλτε | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 6:16 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Damen Grad |
Κόζακεν Μπόις
|
10 | 1 |
| Veenhof Quincy |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
9 | 1 |
| Slor Kian |
Κουίκ Μπόις
|
8 | 0 |
| Waterink Tim |
Ντε Τρέφερς
|
8 | 0 |
| Van Bakel Sebastiaan |
Ντε Τρέφερς
|
8 | 0 |
| Buitenweg Jeffrey |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
8 | 0 |
| Oukhattou Mohamed |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
7 | 0 |
| Witteveen Melle |
Χάρντενμπεργκ
|
6 | 0 |
| Fonseca Radjenio |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
6 | 0 |
| Hanzen Daniel |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
6 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Burger Rano |
Κουίκ Μπόις
|
1 |
| Martens Gertjan |
Χοέκ
|
1 |
| Van Der Meer Owen |
Κάτβικ
|
1 |
| Kok Olaf |
Σπάκενμπουργκ
|
1 |
| Den Besten. Damian |
Κόζακεν Μπόις
|
1 |
| Van Wageningen Dylan |
Κάτβικ
|
1 |
| Ouali Redouan Omar |
Μπαρεντρέχτ
|
1 |
| Ederveen Sven |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
1 |
| Zandbergen Rob |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
1 |
| Bayram Taner |
Μπαρεντρέχτ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κουίκ Μπόις
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ντε Τρέφερς
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Ισελμερβόγκελς
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κόζακεν Μπόις
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Χάρντενμπεργκ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Μπαρεντρέχτ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
RKAV Φόλενταμ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σπάκενμπουργκ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κάτβικ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
Αλμέρε Σίτι U21
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Χοέκ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κονινκλίκε
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Κλοέτινγκε
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
| Συνολικά | 71% | 29% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κουίκ Μπόις
|
9% 1/11 |
27% 3/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
Ντε Τρέφερς
|
0% 0/11 |
36% 4/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
Ισελμερβόγκελς
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Κόζακεν Μπόις
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Χάρντενμπεργκ
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Μπαρεντρέχτ
|
9% 1/11 |
36% 4/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
0% 0/11 |
45% 5/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
RKAV Φόλενταμ
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Σπάκενμπουργκ
|
9% 1/11 |
73% 8/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Κάτβικ
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
0% 0/11 |
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
Αλμέρε Σίτι U21
|
9% 1/11 |
27% 3/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
18% 2/11 |
27% 3/11 |
36% 4/11 |
18% 2/11 |
Χοέκ
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Κονινκλίκε
|
0% 0/11 |
64% 7/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Κλοέτινγκε
|
0% 0/11 |
36% 4/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
27% 3/11 |
27% 3/11 |
27% 3/11 |
18% 2/11 |
| Συνολικά | 10% | 43% | 42% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κουίκ Μπόις
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ντε Τρέφερς
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ισελμερβόγκελς
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Κόζακεν Μπόις
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Χάρντενμπεργκ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Μπαρεντρέχτ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Γκέλντερς Φεενεντάαλσε
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
RKAV Φόλενταμ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Σπάκενμπουργκ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κάτβικ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σπάρτα Ρότερνταμ Γιονγκ
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
Αλμέρε Σίτι U21
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Άμστερνταμ ΦΚ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ραϊνσμπούργκσε Μπόις
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Χοέκ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Κονινκλίκε
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Κλοέτινγκε
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ρόχντα Ράαλτε
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
| Συνολικά | 67% | 33% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.71 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.52 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 349 | 3.53 |
| Εντός | 189 | 1.91 |
| Εκτός | 160 | 1.62 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 10.1% (10/99) | |
| 2 - 1 | 9.1% (9/99) | |
| 1 - 3 | 7.1% (7/99) | |
| 1 - 2 | 7.1% (7/99) | |
| 0 - 1 | 7.1% (7/99) | |
| 2 - 0 | 6.1% (6/99) | |
| 3 - 1 | 5.1% (5/99) | |
| 2 - 2 | 5.1% (5/99) | |
| 3 - 3 | 4.0% (4/99) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 24.2% (24/99) | |
| 4 | 20.2% (20/99) | |
| 2 | 19.2% (19/99) | |
| 5 | 15.2% (15/99) | |
| 1 | 9.1% (9/99) | |
| 6 | 7.1% (7/99) | |
| 7 | 2.0% (2/99) | |
| 0 | 1.0% (1/99) | |
| 10 | 1.0% (1/99) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.4% (42/99) | |
| X | 20.2% (20/99) | |
| 2 | 37.4% (37/99) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.3% (25/99) | |
| 1/X | 7.1% (7/99) | |
| 1/2 | 3.0% (3/99) | |
| X/1 | 13.1% (13/99) | |
| X/X | 6.1% (6/99) | |
| X/2 | 8.1% (8/99) | |
| 2/1 | 4.0% (4/99) | |
| 2/X | 7.1% (7/99) | |
| 2/2 | 26.3% (26/99) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 349 | 3.53 |
| Εντός | 189 | 1.91 |
| Εκτός | 160 | 1.62 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).