Ομπερλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα 2019/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 69 | 22 | 3 | 1 | 87:25 | |
| 2 |
|
26 | 50 | 15 | 5 | 6 | 60:42 | |
| 3 |
|
27 | 46 | 13 | 7 | 7 | 63:46 | |
| 4 |
|
26 | 46 | 14 | 4 | 8 | 44:34 | |
| 5 |
|
26 | 41 | 12 | 5 | 9 | 43:38 | |
| 6 |
|
28 | 40 | 11 | 7 | 10 | 45:45 | |
| 7 |
|
27 | 39 | 11 | 6 | 10 | 52:46 | |
| 8 |
|
25 | 34 | 9 | 7 | 9 | 46:43 | |
| 9 |
|
25 | 34 | 9 | 7 | 9 | 35:41 | |
| 10 |
|
26 | 33 | 8 | 9 | 9 | 45:39 | |
| 11 |
|
28 | 32 | 7 | 11 | 10 | 37:43 | |
| 12 |
|
27 | 31 | 9 | 4 | 14 | 51:60 | |
| 13 |
|
26 | 31 | 8 | 7 | 11 | 36:48 | |
| 14 |
|
26 | 30 | 9 | 3 | 14 | 35:51 | |
| 15 |
|
26 | 27 | 7 | 6 | 13 | 40:51 | |
| 16 |
|
27 | 27 | 7 | 6 | 14 | 38:63 | |
| 17 |
|
26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 31:52 | |
| 18 |
|
26 | 20 | 4 | 8 | 14 | 34:55 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Έλτερσντόρφ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 19:2 | |
| 2 | Άνσμπαχ | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 15:2 | |
| 3 | Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ | 3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 9:3 | |
| 4 | Ντεϊσενχόφεν | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | |
| 5 | Χάνκοφεν Χάιλινγκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 6 | Γκεμπενμπάχ | 3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 14:4 | |
| 7 | Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | |
| 8 | Ίνγκολσταντ ΙΙ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | |
| 9 | Γκροσπάρντορφ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | |
| 10 | Μόναχο 1860 II | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 11 | TSV 1861 Νόρντλινγκεν | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | |
| 12 | Άμπτσγουιντ | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | |
| 13 | Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | |
| 14 | Πίπινσριντ | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6:5 | |
| 15 | Βίλτζινγκ | 3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2:0 | |
| 16 | Ντονοστόφ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:9 | |
| 17 | Πούλαχ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 18 | Βάσερμπουργκ | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | |
| 19 | Τσαμ | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 7:8 | |
| 20 | Βιρτσμπέργκερ FV | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | |
| 21 | Ισμάνινγκ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4:4 | |
| 22 | Άιντραχτ Μπάμπεργκ | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5:6 | |
| 23 | Κιρκανσκόρινγκ | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | |
| 24 | Νταχάου 1865 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | |
| 25 | Κοτέρν | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | |
| 26 | Σαντ ΦΚ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | |
| 27 | Αμερθάλ | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 3:13 | |
| 28 | Σελινγκενπρότεν | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1:3 | |
| 29 | Λάντσμπεργκ | 3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5:9 | |
| 30 | Μπόσκο Μπάμπεργκ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | |
| 31 | Κάρλμπουργκ | 3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0:6 | |
| 32 | Μπάγερν Χοφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | |
| 33 | Ερλάνγκεν | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:7 | |
| 34 | Σβαμούνχνεν | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3:10 | |
| 35 | Βικτόρια Καχλ | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πίπινσριντ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ντεϊσενχόφεν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ίνγκολσταντ ΙΙ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Βάσερμπουργκ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Κοτέρν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μόναχο 1860 II
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Σβαμούνχνεν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Κιρκανσκόρινγκ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ισμάνινγκ
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Χάνκοφεν Χάιλινγκ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντονοστόφ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Νταχάου 1865
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Λάντσμπεργκ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Πούλαχ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
TSV 1861 Νόρντλινγκεν
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
| Συνολικά | 61% | 39% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Πίπινσριντ
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
Ντεϊσενχόφεν
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Ίνγκολσταντ ΙΙ
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Βάσερμπουργκ
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Κοτέρν
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Μόναχο 1860 II
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Σβαμούνχνεν
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Κιρκανσκόρινγκ
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ισμάνινγκ
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Χάνκοφεν Χάιλινγκ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Ντονοστόφ
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Νταχάου 1865
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Λάντσμπεργκ
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Πούλαχ
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
TSV 1861 Νόρντλινγκεν
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
| Συνολικά | 18% | 42% | 33% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πίπινσριντ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ντεϊσενχόφεν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ίνγκολσταντ ΙΙ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Βάσερμπουργκ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Κοτέρν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μόναχο 1860 II
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Σβαμούνχνεν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Κιρκανσκόρινγκ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ισμάνινγκ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Χάνκοφεν Χάιλινγκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντονοστόφ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Νταχάου 1865
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Λάντσμπεργκ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Πούλαχ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
TSV 1861 Νόρντλινγκεν
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
| Συνολικά | 67% | 33% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 188 | 3.30 |
| Εντός | 98 | 1.72 |
| Εκτός | 90 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 8.8% (5/57) | |
| 1 - 0 | 8.8% (5/57) | |
| 0 - 1 | 8.8% (5/57) | |
| 1 - 2 | 7.0% (4/57) | |
| 2 - 0 | 5.3% (3/57) | |
| 0 - 2 | 5.3% (3/57) | |
| 0 - 0 | 5.3% (3/57) | |
| 5 - 0 | 3.5% (2/57) | |
| 3 - 3 | 3.5% (2/57) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 19.3% (11/57) | |
| 1 | 17.5% (10/57) | |
| 3 | 15.8% (9/57) | |
| 5 | 14.0% (8/57) | |
| 4 | 12.3% (7/57) | |
| 6 | 8.8% (5/57) | |
| 0 | 5.3% (3/57) | |
| 7 | 3.5% (2/57) | |
| 9 | 1.8% (1/57) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.4% (23/57) | |
| X | 21.1% (12/57) | |
| 2 | 38.6% (22/57) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.8% (13/57) | |
| 1/X | 5.3% (3/57) | |
| 1/2 | 0.0% (0/57) | |
| X/1 | 15.8% (9/57) | |
| X/X | 14.0% (8/57) | |
| X/2 | 12.3% (7/57) | |
| 2/1 | 1.8% (1/57) | |
| 2/X | 1.8% (1/57) | |
| 2/2 | 26.3% (15/57) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 188 | 3.30 |
| Εντός | 98 | 1.72 |
| Εκτός | 90 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).