Ομπερλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ομπερλίγκα 2020/2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| NOFV-Sud | ||||||||
| 1 |
|
9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 22:9 | |
| 2 |
|
9 | 20 | 6 | 2 | 1 | 21:10 | |
| 3 |
|
10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 17:7 | |
| 4 |
|
10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 16:10 | |
| 5 |
|
10 | 18 | 6 | 0 | 4 | 16:18 | |
| 6 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 19:10 | |
| 7 |
|
8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 21:12 | |
| 8 |
|
10 | 16 | 5 | 1 | 4 | 18:16 | |
| 9 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 16:11 | |
| 10 |
|
10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 8:17 | |
| 11 |
|
10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 13:15 | |
| 12 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 9:16 | |
| 13 |
|
11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 12:22 | |
| 14 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 14:16 | |
| 15 |
|
9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 13:20 | |
| 16 |
|
11 | 4 | 0 | 4 | 7 | 6:20 | |
| 17 |
|
8 | 2 | 0 | 2 | 6 | 6:18 | |
| Αμβούργο | ||||||||
| 1 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 16:4 | |
| 2 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 15:10 | |
| 3 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 13:8 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 15:13 | |
| 5 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 15:6 | |
| 6 |
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:4 | |
| 7 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:10 | |
| 8 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 10:7 | |
| 9 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:13 | |
| 10 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 13:11 | |
| 11 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 13:12 | |
| 12 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 13 |
|
6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 8:10 | |
| 14 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 16:20 | |
| 15 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 11:19 | |
| 16 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 17 |
|
5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 8:13 | |
| 18 |
|
5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 10:24 | |
| 19 |
|
6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 9:23 | |
| Βάδη-Βυρτεμβέργη | ||||||||
| 1 |
|
13 | 35 | 11 | 2 | 0 | 42:6 | |
| 2 |
|
13 | 30 | 9 | 3 | 1 | 41:12 | |
| 3 |
|
13 | 26 | 8 | 2 | 3 | 26:14 | |
| 4 |
|
13 | 25 | 8 | 1 | 4 | 26:21 | |
| 5 |
|
11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 25:16 | |
| 6 |
|
12 | 22 | 6 | 4 | 2 | 18:12 | |
| 7 |
|
13 | 22 | 6 | 4 | 3 | 18:14 | |
| 8 |
|
12 | 18 | 4 | 6 | 2 | 22:14 | |
| 9 |
|
12 | 17 | 4 | 5 | 3 | 15:11 | |
| 10 |
|
12 | 17 | 4 | 5 | 3 | 10:9 | |
| 11 |
|
12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 21:17 | |
| 12 |
|
12 | 15 | 3 | 6 | 3 | 19:21 | |
| 13 |
|
12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 18:29 | |
| 14 |
|
11 | 12 | 3 | 3 | 5 | 16:23 | |
| 15 |
|
12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 15:28 | |
| 16 |
|
12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 17:33 | |
| 17 |
|
11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 10:21 | |
| 18 |
|
13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 16:30 | |
| 19 |
|
13 | 8 | 2 | 2 | 9 | 18:34 | |
| 20 |
|
12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 12:28 | |
| 21 |
|
12 | 7 | 2 | 1 | 9 | 18:30 | |
| Βεστφαλία | ||||||||
| 1 |
|
9 | 25 | 8 | 1 | 0 | 16:3 | |
| 2 |
|
6 | 18 | 6 | 0 | 0 | 20:4 | |
| 3 |
|
8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 21:10 | |
| 4 |
|
7 | 18 | 6 | 0 | 1 | 19:10 | |
| 5 |
|
9 | 18 | 6 | 0 | 3 | 21:17 | |
| 6 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 27:7 | |
| 7 |
|
8 | 15 | 5 | 0 | 3 | 18:11 | |
| 8 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 19:13 | |
| 9 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 14:10 | |
| 10 |
|
10 | 14 | 4 | 2 | 4 | 11:13 | |
| 11 |
|
9 | 12 | 4 | 0 | 5 | 14:15 | |
| 12 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 18:14 | |
| 13 |
|
10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 10:25 | |
| 14 |
|
8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 6:14 | |
| 15 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 18:22 | |
| 16 |
|
7 | 7 | 1 | 4 | 2 | 10:14 | |
| 17 |
|
10 | 7 | 1 | 4 | 5 | 14:20 | |
| 18 |
|
10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 14:28 | |
| 19 |
|
7 | 6 | 2 | 0 | 5 | 9:17 | |
| 20 |
|
8 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5:20 | |
| 21 |
|
8 | 0 | 0 | 0 | 8 | 8:25 | |
| Βρέμη | ||||||||
| 1 |
|
8 | 22 | 7 | 1 | 0 | 26:8 | |
| 2 |
|
8 | 22 | 7 | 1 | 0 | 25:8 | |
| 3 |
|
8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 23:15 | |
| 4 |
|
8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 17:6 | |
| 5 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 27:22 | |
| 6 |
|
8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 18:12 | |
| 7 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 14:13 | |
| 8 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 17:9 | |
| 9 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 12:14 | |
| 10 |
|
8 | 9 | 3 | 0 | 5 | 13:19 | |
| 11 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 7:9 | |
| 12 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 16:22 | |
| 13 |
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 15:31 | |
| 14 |
|
8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 13:19 | |
| 15 |
|
8 | 6 | 2 | 0 | 6 | 22:29 | |
| 16 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 9:15 | |
| 17 |
|
7 | 4 | 1 | 1 | 5 | 10:20 | |
| 18 |
|
8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 9:22 | |
| Έσσεν | ||||||||
| 1 |
|
12 | 33 | 11 | 0 | 1 | 31:6 | |
| 2 |
|
12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 37:11 | |
| 3 |
|
12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 31:17 | |
| 4 |
|
11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 28:14 | |
| 5 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 24:9 | |
| 6 |
|
12 | 19 | 6 | 1 | 5 | 15:15 | |
| 7 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 24:21 | |
| 8 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 20:17 | |
| 9 |
|
12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 23:22 | |
| 10 |
|
11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 16:18 | |
| 11 |
|
12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 15:17 | |
| 12 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 12:14 | |
| 13 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 14:19 | |
| 14 |
|
12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 12:25 | |
| 15 |
|
12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 16:34 | |
| 16 |
|
12 | 11 | 3 | 2 | 7 | 17:25 | |
| 17 |
|
12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 12:16 | |
| 18 |
|
12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 8:23 | |
| 19 |
|
11 | 8 | 2 | 2 | 7 | 19:28 | |
| 20 |
|
11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 7:30 | |
| Ομπερλίγκα Νιέντερχαϊν | ||||||||
| 1 |
|
10 | 28 | 9 | 1 | 0 | 32:9 | |
| 2 |
|
10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 23:15 | |
| 3 |
|
11 | 21 | 7 | 0 | 4 | 28:17 | |
| 4 |
|
9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 30:11 | |
| 5 |
|
10 | 19 | 6 | 1 | 3 | 20:16 | |
| 6 |
|
10 | 17 | 5 | 2 | 3 | 20:17 | |
| 7 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 18:9 | |
| 8 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 18:9 | |
| 9 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 17:14 | |
| 10 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 19:17 | |
| 11 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 17:15 | |
| 12 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 14:11 | |
| 13 |
|
10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 18:17 | |
| 14 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 11:18 | |
| 15 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 17:15 | |
| 16 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 12:20 | |
| 17 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 10:21 | |
| 18 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 13:15 | |
| 19 |
|
10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 16:20 | |
| 20 |
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 12:17 | |
| 21 |
|
9 | 7 | 2 | 1 | 6 | 9:22 | |
| 22 |
|
9 | 4 | 1 | 1 | 7 | 11:25 | |
| 23 |
|
10 | 3 | 1 | 0 | 9 | 8:43 | |
| Ομπερλίγκα: Βλενς Σουντ | ||||||||
| 1 |
|
7 | 16 | 5 | 1 | 1 | 17:5 | |
| 2 |
|
5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 19:3 | |
| 3 |
|
5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 14:7 | |
| 4 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:9 | |
| 5 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 11:13 | |
| 6 |
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:15 | |
| 7 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 8:19 | |
| 8 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:8 | |
| 9 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 8:18 | |
| Ομπερλίγκα: Μίτελραϊν | ||||||||
| 1 |
|
8 | 22 | 7 | 1 | 0 | 18:7 | |
| 2 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 14:8 | |
| 3 |
|
8 | 14 | 4 | 2 | 2 | 12:13 | |
| 4 |
|
7 | 13 | 3 | 4 | 0 | 19:8 | |
| 5 |
|
7 | 12 | 4 | 0 | 3 | 15:13 | |
| 6 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 14:17 | |
| 7 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 17:16 | |
| 8 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 7:1 | |
| 9 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 10:12 | |
| 10 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 11 |
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 11:8 | |
| 12 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 7:9 | |
| 13 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 14 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 5:18 | |
| 15 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5:11 | |
| 16 |
|
4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3:9 | |
| 17 |
|
4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | |
| Ομπερλίγκα: Νίντερσαχσεν: Ανόβερο/Μπραουνσβάιγκ | ||||||||
| 1 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 18:9 | |
| 2 |
|
8 | 17 | 5 | 2 | 1 | 13:4 | |
| 3 |
|
9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 17:15 | |
| 4 |
|
9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 14:16 | |
| 5 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 14:9 | |
| 6 |
|
9 | 12 | 3 | 3 | 3 | 14:13 | |
| 7 |
|
9 | 10 | 2 | 4 | 3 | 9:13 | |
| 8 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 11:12 | |
| 9 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 6:18 | |
| 10 |
|
9 | 4 | 0 | 4 | 5 | 5:12 | |
| Ομπερλίγκα: Νίντερσαχσεν: Βέσερ-Εμς/Λούνεμπουργκ | ||||||||
| 1 |
|
8 | 19 | 6 | 1 | 1 | 20:7 | |
| 2 |
|
8 | 18 | 5 | 3 | 0 | 21:5 | |
| 3 |
|
7 | 17 | 5 | 2 | 0 | 19:7 | |
| 4 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 15:13 | |
| 5 |
|
7 | 11 | 3 | 2 | 2 | 9:10 | |
| 6 |
|
8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 11:17 | |
| 7 |
|
8 | 6 | 1 | 3 | 4 | 7:12 | |
| 8 |
|
8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 6:22 | |
| 9 |
|
8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 9:14 | |
| 10 |
|
8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 14:24 | |
| Ρίνλαντ-Πφάιζ/Σάαρ: Όμιλος Βορρά | ||||||||
| 1 |
|
8 | 22 | 7 | 1 | 0 | 21:2 | |
| 2 |
|
8 | 16 | 5 | 1 | 2 | 16:9 | |
| 3 |
|
9 | 16 | 5 | 1 | 3 | 19:15 | |
| 4 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 16:11 | |
| 5 |
|
9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 7:10 | |
| 6 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | |
| 7 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:8 | |
| 8 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 10:13 | |
| 9 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:17 | |
| 10 |
|
9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 8:18 | |
| 11 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 5:12 | |
| 12 |
|
8 | 5 | 1 | 2 | 5 | 6:18 | |
| Ρίνλαντ-Πφάιζ/Σάαρ: Όμιλος Νότου | ||||||||
| 1 |
|
9 | 24 | 8 | 0 | 1 | 29:8 | |
| 2 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 17:11 | |
| 3 |
|
9 | 14 | 4 | 2 | 3 | 17:13 | |
| 4 |
|
9 | 13 | 3 | 4 | 2 | 14:13 | |
| 5 |
|
9 | 13 | 4 | 1 | 4 | 17:24 | |
| 6 |
|
9 | 12 | 2 | 6 | 1 | 9:11 | |
| 7 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 13:13 | |
| 8 |
|
9 | 11 | 2 | 5 | 2 | 15:16 | |
| 9 |
|
9 | 8 | 2 | 2 | 5 | 24:22 | |
| 10 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:16 | |
| 11 |
|
9 | 8 | 1 | 5 | 3 | 7:13 | |
| 12 |
|
8 | 4 | 1 | 1 | 6 | 11:26 | |
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ιλενμπούργκ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ντάσεντορφ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Φράιμπεργκ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Γκέτερσλοχ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μπρινκούμερ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Μπόχολτ
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Τοντεσφέλντε
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Χένεφ 05
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ράμλινγκεν-Εχλερσχάουζεν
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Σπέλε-Βενχάους
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Άιντραχτ Τριέρ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Βορμάτια Βορμς
|
100% 9/9 |
0% 0/9 |
Χάλε 96
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Βικτόρια Αμβούργου
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κίκερς Στουτγάρδης
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Χόλσβικεντερ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μπρέμερ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Χέσεν Ντράιχ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
SSVg Βέλμπερτ
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Άιχεντε
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Φρεϊαλντεχόφεν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γκερμάνια Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μπλάου Βάις Λόχνε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Ντουντενχόφεν
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Έρφουρτ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Μπάρμπεκ - Ούλενχορστ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Γκοπίνγκερ SV
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Βεστφαλία Ράινερν
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
SFL Μπρεμερχάβεν
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ροτ Βάις Γουόλντορφ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Μπάουμπεργκ
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
Ολντενμπέργκερ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Χουρτ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Χέλσινγκερ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Χάσια Μπίνγκεν
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Ντιέφλεν
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ομπερλάουσιτς
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
FSV 08 Μπίσινγκεν
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Σπρόκχοβελ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Λέχερ Τουρνεσάφτ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χανάου 93
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Ράτινγκεν
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Ουνιόν Νοϊμίνστερ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Άλφτερ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γκίφχορν
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Κίκερς Έμντεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Αλεμάνια Γουάλνταλγκες
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Αρμίνια Λουντβισχάφεν
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ουνιόν Σάντερσντορφ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Μπούσχολτζ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Νέτινγκεν
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Γκεεστεμούντε
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κλεβέ
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Λούμπεκ ΙΙ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βίχταλ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γκότινγκεν
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
VFL Όλντενμπουργκ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κόμπλεντζ
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Τζάγκερσμπουργκ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Γκρίμα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ουλενχόρστερ Παλόμα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ριλάσινγκεν-Άρλεν
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Κάαν-Μάριενμπορν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μπλουμεντάλερ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ροτ Βάις Χανταμάρ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Στερκράντε-Νορντ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Πάνσντορφ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Σβάλμπε Τουέντερν
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ουπχούσεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Γκόνσενχάιμ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Έλβερσμπεργκ Β'
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Κριεσόου
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χαμ Γιουνάιτεντ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Νεκαρσούλμερ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Μάινερτσχαγκεν
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Βάταν Βρέμης
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Βαλντγκίρμες
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ντίσελντορφ Γουέστ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ντόρνμπριτ Λούμπεκ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Πεσκ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Γουλφενμπούτελ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ροτενμπούργκερ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ένγκερς
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Πλάουεν
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
HEBC Αμβούργο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ράβενσμπουργκ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Βρέντεν
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Σβαχάουζεν
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπουχόνια Φλίντεν
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Τεουτόνια Στ. Τόνις
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Πρέουσεν Ράινφιλντ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ντίρεν
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αρμίνια Αννόβερο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Χάγκεν Ουθλέντε
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Μουλχάιμ-Κάρλιχ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Πφέντερσχάιμ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Έινειτ Ρούντολσταντ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σάσελ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Βατενσάιντ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Αουμούντ Βέγκεσακ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Σίλσχαιμ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Σβαρτ Βάις Έσεν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ούτιν
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Φρέχεν 20
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Άιντραχτ Νορθάιμ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Μπέρσενμπρουκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Καρμπάχ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χέρτα Βάισμπαχ
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Αν Ντερ Φάχνερ Χούε
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Κούρσλακ Νοϊβενγκάμε
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
8 Βίλινγκεν
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Χάμπενχάουζερ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Φέρνβαλτ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Βέλμπερτ 1870
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Γλεσχ-Πάφεντορφ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Άιντραχτ Σέλλε
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
ΦΣΒ Σάλμρορ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Σπέγιερ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Ιντερνασιονάλ Λειψία
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ρουγκενμπέργκεν
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Φόρζχεϊμ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Πρόισεν Μίνστερ ΙΙ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Κόμετ Άρστεν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Στάινμπαχ 1920
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Μονχάιμ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Σίγκμπουργκερ SV 04
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Έισμπάχταλ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Μεχτερσχάϊμ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μέρσεμπουργκ 99
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Νιεντόρφερ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Μπάκναγκ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Ενέπεταλ
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Χεμελίνγκεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μπαντ Βίλμπελ 1919
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Σόνεμπεκ 1910
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Μπρέινινγκ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Εμελσχάουσεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Έπελμπορν
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Μπλάου Βάις Ζορμπάου
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Μπραμφέλντερ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ρόιτλινγκεν
|
100% 12/12 |
0% 0/12 |
Χάλτερν
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Μπόργκφελντ
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
ΚΣΒ Μπαουνατάλ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
SC Βέλμπερτ
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Φορτούνα Κολωνίας II
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Λούντβιχσφελντερ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Αμβούργο ΙΙΙ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπρουσχσάλ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Έρντεμπρουκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Χάστεντ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Νέχοφ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Μίρμπους
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Έιλεντορφ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μαρτινρόντα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σουντερέλμπε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ιλσχόφεν
|
92% 11/12 |
8% 1/12 |
Πάτερμπορν II
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
BTS Νέουσταντ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ντιέτκιρχεν
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Χίλντεν
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Ντόιτς 05
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Λοχμπρούγκε
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Λινξ
|
100% 12/12 |
0% 0/12 |
Σχέρμπεκ 2020
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπρέμενχαβεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γκινσχάιμ 1916
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ούνιον Νετετάλ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Βέσελινγκ-Ούρφελντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Βάκερ Νορντχάουζεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Οσντόρφ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ομπεράρχερν SV
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Φίνεντροπ Μπάμενοχλ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ουνιόν 60
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Βικτόρια Γκριεσχέιμ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Τούρου Ντίσελντορφ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Μπλάου-Βάις Φρίσντορφ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μεϊντόρφερ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Λόεραχ-Μπρόμπαχ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Άιντραχτ Ράινε
|
90% 9/10 |
10% 1/10 |
Βέρντερ Βρέμης ΙΙΙ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Χουενφέλντερ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Κρόνενμπεργκερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ουνιόν Τόρνεσχ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Αστόρια Γουάλντορφ ΙΙ
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
Βικτόρια Κλάρχολζ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Έντερσάιμ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Νιντερβένιγκερν
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Φραϊμπούργκερ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Βεστφάλια Χέρνε
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Ερλένσε 1906
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Κρέι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Σαντχάουζεν ΙΙ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Χάμερ
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
Γιαν Ντίνσλακεν-Χίεσφελντ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
FSV Ντούισμπουργκ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
| Συνολικά | 65% | 35% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ιλενμπούργκ
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Ντάσεντορφ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Φράιμπεργκ
|
0% 0/13 |
62% 8/13 |
15% 2/13 |
23% 3/13 |
Γκέτερσλοχ
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Μπρινκούμερ
|
25% 2/8 |
13% 1/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
|
17% 2/12 |
50% 6/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Μπόχολτ
|
0% 0/10 |
50% 5/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
Τοντεσφέλντε
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Χένεφ 05
|
0% 0/8 |
63% 5/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Ράμλινγκεν-Εχλερσχάουζεν
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Σπέλε-Βενχάους
|
0% 0/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
13% 1/8 |
Άιντραχτ Τριέρ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Βορμάτια Βορμς
|
0% 0/9 |
67% 6/9 |
22% 2/9 |
11% 1/9 |
Χάλε 96
|
0% 0/9 |
56% 5/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Βικτόρια Αμβούργου
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Κίκερς Στουτγάρδης
|
0% 0/13 |
46% 6/13 |
46% 6/13 |
8% 1/13 |
Χόλσβικεντερ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Μπρέμερ
|
0% 0/8 |
75% 6/8 |
0% 0/8 |
25% 2/8 |
Χέσεν Ντράιχ
|
0% 0/12 |
42% 5/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
SSVg Βέλμπερτ
|
20% 2/10 |
20% 2/10 |
60% 6/10 |
0% 0/10 |
Άιχεντε
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Φρεϊαλντεχόφεν
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Γκερμάνια Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
|
25% 2/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Μπλάου Βάις Λόχνε
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
25% 2/8 |
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Ντουντενχόφεν
|
0% 0/9 |
67% 6/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Έρφουρτ
|
30% 3/10 |
60% 6/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Μπάρμπεκ - Ούλενχορστ
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Γκοπίνγκερ SV
|
31% 4/13 |
23% 3/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
Βεστφαλία Ράινερν
|
13% 1/8 |
25% 2/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
SFL Μπρεμερχάβεν
|
13% 1/8 |
0% 0/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
Ροτ Βάις Γουόλντορφ
|
25% 3/12 |
25% 3/12 |
25% 3/12 |
25% 3/12 |
Μπάουμπεργκ
|
9% 1/11 |
27% 3/11 |
64% 7/11 |
0% 0/11 |
Ολντενμπέργκερ
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Χουρτ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
|
22% 2/9 |
11% 1/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Χέλσινγκερ
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Χάσια Μπίνγκεν
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Ντιέφλεν
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Ομπερλάουσιτς
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
FSV 08 Μπίσινγκεν
|
23% 3/13 |
31% 4/13 |
31% 4/13 |
15% 2/13 |
Σπρόκχοβελ
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
Λέχερ Τουρνεσάφτ
|
13% 1/8 |
63% 5/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Χανάου 93
|
9% 1/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
Ράτινγκεν
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
Ουνιόν Νοϊμίνστερ
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Άλφτερ
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Γκίφχορν
|
0% 0/9 |
67% 6/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Κίκερς Έμντεν
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Αλεμάνια Γουάλνταλγκες
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Αρμίνια Λουντβισχάφεν
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Ουνιόν Σάντερσντορφ
|
0% 0/10 |
60% 6/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Μπούσχολτζ
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Νέτινγκεν
|
0% 0/11 |
55% 6/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ
|
11% 1/9 |
22% 2/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Γκεεστεμούντε
|
0% 0/8 |
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ
|
27% 3/11 |
27% 3/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Κλεβέ
|
20% 2/10 |
30% 3/10 |
50% 5/10 |
0% 0/10 |
Λούμπεκ ΙΙ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Βίχταλ
|
0% 0/7 |
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
Γκότινγκεν
|
33% 3/9 |
33% 3/9 |
22% 2/9 |
11% 1/9 |
VFL Όλντενμπουργκ
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Κόμπλεντζ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Τζάγκερσμπουργκ
|
11% 1/9 |
22% 2/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
Γκρίμα
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Ουλενχόρστερ Παλόμα
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ριλάσινγκεν-Άρλεν
|
33% 4/12 |
42% 5/12 |
17% 2/12 |
8% 1/12 |
Κάαν-Μάριενμπορν
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
Μπλουμεντάλερ
|
0% 0/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Ροτ Βάις Χανταμάρ
|
25% 3/12 |
50% 6/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Στερκράντε-Νορντ
|
20% 2/10 |
20% 2/10 |
60% 6/10 |
0% 0/10 |
Πάνσντορφ
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ
|
0% 0/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Σβάλμπε Τουέντερν
|
44% 4/9 |
11% 1/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Ουπχούσεν
|
25% 2/8 |
13% 1/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
Γκόνσενχάιμ
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Έλβερσμπεργκ Β'
|
44% 4/9 |
22% 2/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Κριεσόου
|
0% 0/8 |
38% 3/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Χαμ Γιουνάιτεντ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Νεκαρσούλμερ
|
15% 2/13 |
62% 8/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Μάινερτσχαγκεν
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Βάταν Βρέμης
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Βαλντγκίρμες
|
0% 0/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
17% 2/12 |
Ντίσελντορφ Γουέστ
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Ντόρνμπριτ Λούμπεκ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Πεσκ
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Γουλφενμπούτελ
|
44% 4/9 |
11% 1/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Ροτενμπούργκερ
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Ένγκερς
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
11% 1/9 |
Πλάουεν
|
10% 1/10 |
50% 5/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
HEBC Αμβούργο
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ράβενσμπουργκ
|
25% 3/12 |
25% 3/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Βρέντεν
|
11% 1/9 |
33% 3/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Σβαχάουζεν
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Μπουχόνια Φλίντεν
|
0% 0/12 |
75% 9/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Τεουτόνια Στ. Τόνις
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Πρέουσεν Ράινφιλντ
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ντίρεν
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Αρμίνια Αννόβερο
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Χάγκεν Ουθλέντε
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Μουλχάιμ-Κάρλιχ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Πφέντερσχάιμ
|
0% 0/9 |
78% 7/9 |
11% 1/9 |
11% 1/9 |
Έινειτ Ρούντολσταντ
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Σάσελ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν
|
33% 4/12 |
42% 5/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Βατενσάιντ
|
44% 4/9 |
11% 1/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Αουμούντ Βέγκεσακ
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Σίλσχαιμ
|
25% 3/12 |
17% 2/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
Σβαρτ Βάις Έσεν
|
18% 2/11 |
64% 7/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Ούτιν
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Φρέχεν 20
|
38% 3/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Άιντραχτ Νορθάιμ
|
13% 1/8 |
38% 3/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Μπέρσενμπρουκ
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
13% 1/8 |
Καρμπάχ
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Χέρτα Βάισμπαχ
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
Αν Ντερ Φάχνερ Χούε
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Κούρσλακ Νοϊβενγκάμε
|
0% 0/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
8 Βίλινγκεν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
0% 0/12 |
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Χάμπενχάουζερ
|
0% 0/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Φέρνβαλτ
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Βέλμπερτ 1870
|
0% 0/9 |
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
Γλεσχ-Πάφεντορφ
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ
|
33% 3/9 |
56% 5/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Άιντραχτ Σέλλε
|
0% 0/8 |
25% 2/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
ΦΣΒ Σάλμρορ
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
44% 4/9 |
0% 0/9 |
Σπέγιερ
|
0% 0/8 |
75% 6/8 |
13% 1/8 |
13% 1/8 |
Ιντερνασιονάλ Λειψία
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Ρουγκενμπέργκεν
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
Φόρζχεϊμ
|
8% 1/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Πρόισεν Μίνστερ ΙΙ
|
44% 4/9 |
0% 0/9 |
56% 5/9 |
0% 0/9 |
Κόμετ Άρστεν
|
29% 2/7 |
57% 4/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Στάινμπαχ 1920
|
17% 2/12 |
50% 6/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Μονχάιμ
|
22% 2/9 |
0% 0/9 |
78% 7/9 |
0% 0/9 |
Σίγκμπουργκερ SV 04
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Έισμπάχταλ
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Μεχτερσχάϊμ
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Μέρσεμπουργκ 99
|
22% 2/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Νιεντόρφερ
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Μπάκναγκ
|
8% 1/12 |
50% 6/12 |
33% 4/12 |
8% 1/12 |
Ενέπεταλ
|
0% 0/7 |
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
Χεμελίνγκεν
|
0% 0/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
Μπαντ Βίλμπελ 1919
|
33% 4/12 |
50% 6/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Σόνεμπεκ 1910
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Μπρέινινγκ
|
0% 0/6 |
83% 5/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Εμελσχάουσεν
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
Έπελμπορν
|
13% 1/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
Μπλάου Βάις Ζορμπάου
|
27% 3/11 |
27% 3/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Μπραμφέλντερ
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ρόιτλινγκεν
|
0% 0/12 |
33% 4/12 |
67% 8/12 |
0% 0/12 |
Χάλτερν
|
20% 2/10 |
30% 3/10 |
50% 5/10 |
0% 0/10 |
Μπόργκφελντ
|
0% 0/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
50% 4/8 |
ΚΣΒ Μπαουνατάλ
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
SC Βέλμπερτ
|
20% 2/10 |
40% 4/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Φορτούνα Κολωνίας II
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Λούντβιχσφελντερ
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Αμβούργο ΙΙΙ
|
0% 0/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
Μπρουσχσάλ
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
Έρντεμπρουκ
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Χάστεντ
|
0% 0/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Νέχοφ
|
25% 3/12 |
33% 4/12 |
33% 4/12 |
8% 1/12 |
Μίρμπους
|
0% 0/9 |
78% 7/9 |
11% 1/9 |
11% 1/9 |
Έιλεντορφ
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Μαρτινρόντα
|
22% 2/9 |
33% 3/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Σουντερέλμπε
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
Ιλσχόφεν
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
Πάτερμπορν II
|
25% 2/8 |
0% 0/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
BTS Νέουσταντ
|
0% 0/8 |
13% 1/8 |
25% 2/8 |
63% 5/8 |
Ντιέτκιρχεν
|
0% 0/12 |
50% 6/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
Χίλντεν
|
0% 0/7 |
14% 1/7 |
86% 6/7 |
0% 0/7 |
Ντόιτς 05
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Λοχμπρούγκε
|
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
20% 1/5 |
Λινξ
|
0% 0/12 |
42% 5/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
Σχέρμπεκ 2020
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Μπρέμενχαβεν
|
0% 0/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Γκινσχάιμ 1916
|
17% 2/12 |
33% 4/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Ούνιον Νετετάλ
|
27% 3/11 |
27% 3/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Βέσελινγκ-Ούρφελντ
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Βάκερ Νορντχάουζεν
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Οσντόρφ
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Ομπεράρχερν SV
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Φίνεντροπ Μπάμενοχλ
|
30% 3/10 |
20% 2/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
Ουνιόν 60
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
Βικτόρια Γκριεσχέιμ
|
17% 2/12 |
67% 8/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Τούρου Ντίσελντορφ
|
33% 3/9 |
22% 2/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
Μπλάου-Βάις Φρίσντορφ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Μεϊντόρφερ
|
0% 0/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
Λόεραχ-Μπρόμπαχ
|
38% 5/13 |
15% 2/13 |
31% 4/13 |
15% 2/13 |
Άιντραχτ Ράινε
|
10% 1/10 |
20% 2/10 |
60% 6/10 |
10% 1/10 |
Βέρντερ Βρέμης ΙΙΙ
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
25% 2/8 |
Χουενφέλντερ
|
25% 3/12 |
50% 6/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Κρόνενμπεργκερ
|
25% 2/8 |
13% 1/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Ουνιόν Τόρνεσχ
|
0% 0/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
Αστόρια Γουάλντορφ ΙΙ
|
0% 0/13 |
46% 6/13 |
54% 7/13 |
0% 0/13 |
Βικτόρια Κλάρχολζ
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Έντερσάιμ
|
0% 0/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
Νιντερβένιγκερν
|
0% 0/10 |
60% 6/10 |
30% 3/10 |
10% 1/10 |
Φραϊμπούργκερ
|
8% 1/12 |
58% 7/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Βεστφάλια Χέρνε
|
13% 1/8 |
25% 2/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
Ερλένσε 1906
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Κρέι
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
Σαντχάουζεν ΙΙ
|
17% 2/12 |
25% 3/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
Χάμερ
|
0% 0/8 |
63% 5/8 |
25% 2/8 |
13% 1/8 |
Γιαν Ντίνσλακεν-Χίεσφελντ
|
11% 1/9 |
44% 4/9 |
33% 3/9 |
11% 1/9 |
FSV Ντούισμπουργκ
|
0% 0/9 |
44% 4/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ
|
10% 1/10 |
30% 3/10 |
40% 4/10 |
20% 2/10 |
| Συνολικά | 15% | 40% | 38% | 7% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ιλενμπούργκ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ντάσεντορφ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φράιμπεργκ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Γκέτερσλοχ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μπρινκούμερ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Μπόχολτ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Τοντεσφέλντε
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Χένεφ 05
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ράμλινγκεν-Εχλερσχάουζεν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σπέλε-Βενχάους
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Άιντραχτ Τριέρ
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Βορμάτια Βορμς
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Χάλε 96
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Βικτόρια Αμβούργου
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Κίκερς Στουτγάρδης
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Χόλσβικεντερ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μπρέμερ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Χέσεν Ντράιχ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
SSVg Βέλμπερτ
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Άιχεντε
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Φρεϊαλντεχόφεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γκερμάνια Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Μπλάου Βάις Λόχνε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Ντουντενχόφεν
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Έρφουρτ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μπάρμπεκ - Ούλενχορστ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γκοπίνγκερ SV
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Βεστφαλία Ράινερν
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
SFL Μπρεμερχάβεν
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ροτ Βάις Γουόλντορφ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Μπάουμπεργκ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ολντενμπέργκερ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Χουρτ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Χέλσινγκερ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Χάσια Μπίνγκεν
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ντιέφλεν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ομπερλάουσιτς
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
FSV 08 Μπίσινγκεν
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Σπρόκχοβελ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Λέχερ Τουρνεσάφτ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χανάου 93
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ράτινγκεν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ουνιόν Νοϊμίνστερ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Άλφτερ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γκίφχορν
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Κίκερς Έμντεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Αλεμάνια Γουάλνταλγκες
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Αρμίνια Λουντβισχάφεν
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ουνιόν Σάντερσντορφ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μπούσχολτζ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Νέτινγκεν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
ΑΣΣ 09 Ντόρτμουντ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Γκεεστεμούντε
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Κλεβέ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Λούμπεκ ΙΙ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Βίχταλ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γκότινγκεν
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
VFL Όλντενμπουργκ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κόμπλεντζ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Τζάγκερσμπουργκ
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Γκρίμα
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Ουλενχόρστερ Παλόμα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ριλάσινγκεν-Άρλεν
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Κάαν-Μάριενμπορν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπλουμεντάλερ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ροτ Βάις Χανταμάρ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Στερκράντε-Νορντ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Πάνσντορφ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Βικτόρια Αρνολντσβάιλερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σβάλμπε Τουέντερν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ουπχούσεν
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Γκόνσενχάιμ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Έλβερσμπεργκ Β'
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Κριεσόου
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χαμ Γιουνάιτεντ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Νεκαρσούλμερ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μάινερτσχαγκεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Βάταν Βρέμης
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Βαλντγκίρμες
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ντίσελντορφ Γουέστ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ντόρνμπριτ Λούμπεκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Πεσκ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Γουλφενμπούτελ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Ροτενμπούργκερ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ένγκερς
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Πλάουεν
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
HEBC Αμβούργο
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ράβενσμπουργκ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Βρέντεν
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Σβαχάουζεν
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπουχόνια Φλίντεν
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Τεουτόνια Στ. Τόνις
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Πρέουσεν Ράινφιλντ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ντίρεν
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αρμίνια Αννόβερο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Χάγκεν Ουθλέντε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μουλχάιμ-Κάρλιχ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Πφέντερσχάιμ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Έινειτ Ρούντολσταντ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σάσελ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Βατενσάιντ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Αουμούντ Βέγκεσακ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σίλσχαιμ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Σβαρτ Βάις Έσεν
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ούτιν
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φρέχεν 20
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Άιντραχτ Νορθάιμ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μπέρσενμπρουκ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Καρμπάχ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Χέρτα Βάισμπαχ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Αν Ντερ Φάχνερ Χούε
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Κούρσλακ Νοϊβενγκάμε
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
8 Βίλινγκεν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Χάμπενχάουζερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Φέρνβαλτ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Βέλμπερτ 1870
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Γλεσχ-Πάφεντορφ
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
ΦΤ Μπράουνσβαϊγκ
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Άιντραχτ Σέλλε
|
100% 8/8 |
0% 0/8 |
ΦΣΒ Σάλμρορ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Σπέγιερ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ιντερνασιονάλ Λειψία
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ρουγκενμπέργκεν
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Φόρζχεϊμ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Πρόισεν Μίνστερ ΙΙ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Κόμετ Άρστεν
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Στάινμπαχ 1920
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Μονχάιμ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
Σίγκμπουργκερ SV 04
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Έισμπάχταλ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Μεχτερσχάϊμ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μέρσεμπουργκ 99
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Νιεντόρφερ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Μπάκναγκ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Ενέπεταλ
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Χεμελίνγκεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μπαντ Βίλμπελ 1919
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σόνεμπεκ 1910
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Μπρέινινγκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Εμελσχάουσεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Έπελμπορν
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Μπλάου Βάις Ζορμπάου
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Μπραμφέλντερ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ρόιτλινγκεν
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Χάλτερν
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Μπόργκφελντ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
ΚΣΒ Μπαουνατάλ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
SC Βέλμπερτ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Φορτούνα Κολωνίας II
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Λούντβιχσφελντερ
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Αμβούργο ΙΙΙ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μπρουσχσάλ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Έρντεμπρουκ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Χάστεντ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Νέχοφ
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Μίρμπους
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Έιλεντορφ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μαρτινρόντα
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Σουντερέλμπε
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ιλσχόφεν
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Πάτερμπορν II
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
BTS Νέουσταντ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Ντιέτκιρχεν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Χίλντεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ντόιτς 05
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Καρλ Τσάις Ιένα ΙΙ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Λοχμπρούγκε
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Λινξ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Σχέρμπεκ 2020
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Μπρέμενχαβεν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Γκινσχάιμ 1916
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Ούνιον Νετετάλ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Βέσελινγκ-Ούρφελντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Βάκερ Νορντχάουζεν
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Οσντόρφ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ομπεράρχερν SV
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Φίνεντροπ Μπάμενοχλ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ουνιόν 60
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Βικτόρια Γκριεσχέιμ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Τούρου Ντίσελντορφ
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Μπλάου-Βάις Φρίσντορφ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μεϊντόρφερ
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Λόεραχ-Μπρόμπαχ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Άιντραχτ Ράινε
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Βέρντερ Βρέμης ΙΙΙ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Χουενφέλντερ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Κρόνενμπεργκερ
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ουνιόν Τόρνεσχ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Αστόρια Γουάλντορφ ΙΙ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Βικτόρια Κλάρχολζ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Έντερσάιμ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Νιντερβένιγκερν
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Φραϊμπούργκερ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Βεστφάλια Χέρνε
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Ερλένσε 1906
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Κρέι
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σαντχάουζεν ΙΙ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Χάμερ
|
88% 7/8 |
13% 1/8 |
Γιαν Ντίνσλακεν-Χίεσφελντ
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
FSV Ντούισμπουργκ
|
78% 7/9 |
22% 2/9 |
1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 57.5 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 3462 | 3.48 |
| Εντός | 1889 | 1.90 |
| Εκτός | 1573 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 14910 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 9.7% (96/994) | |
| 2 - 1 | 7.1% (71/994) | |
| 2 - 0 | 5.6% (56/994) | |
| 3 - 0 | 5.2% (52/994) | |
| 0 - 1 | 5.2% (52/994) | |
| 0 - 2 | 5.1% (51/994) | |
| 1 - 0 | 5.0% (50/994) | |
| 1 - 2 | 4.5% (45/994) | |
| 3 - 1 | 4.2% (42/994) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 20.4% (203/994) | |
| 3 | 20.2% (201/994) | |
| 4 | 15.5% (154/994) | |
| 5 | 14.3% (142/994) | |
| 1 | 10.3% (102/994) | |
| 6 | 8.2% (82/994) | |
| 0 | 4.2% (42/994) | |
| 7 | 3.4% (34/994) | |
| 9 | 1.6% (16/994) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 45.5% (452/994) | |
| X | 20.1% (200/994) | |
| 2 | 34.4% (342/994) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 28.7% (285/994) | |
| 1/X | 4.1% (41/994) | |
| 1/2 | 2.9% (29/994) | |
| X/1 | 13.6% (135/994) | |
| X/X | 11.7% (116/994) | |
| X/2 | 10.2% (101/994) | |
| 2/1 | 3.2% (32/994) | |
| 2/X | 4.3% (43/994) | |
| 2/2 | 21.3% (212/994) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 3462 | 3.48 |
| Εντός | 1889 | 1.90 |
| Εκτός | 1573 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 14910 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Χέσεν Ντράιχ
Μπρινκούμερ
Χόλσβικεντερ
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
SFL Μπρεμερχάβεν
Μπρέμερ
Ράτινγκεν
Φράιμπεργκ
Μπόχολτ
Άιντραχτ Τριέρ
Γκερμάνια Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
Μπόρντεσχολμ
Ντίσελντορφ Γουέστ
Κάαν-Μάριενμπορν
Άιχεντε
Κίκερς Στουτγάρδης
Βικτόρια Αμβούργου
Γκοπίνγκερ SV
Έινειτ Ρούντολσταντ
Σπρόκχοβελ
Μπάρμπεκ - Ούλενχορστ
Βάταν Βρέμης
Ντάσεντορφ
Βεστφαλία Ράινερν
Ριλάσινγκεν-Άρλεν
Νεκαρσούλμερ
Ουλενχόρστερ Παλόμα
Μπούσχολτζ
Γκρίμα
Τοντεσφέλντε
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
Λέχερ Τουρνεσάφτ
Φέρνβαλτ
VFL Όλντενμπουργκ
Χάσια Μπίνγκεν
Βαλντγκίρμες
Νέτινγκεν
Άλτενχολς
Σπέλε-Βενχάους
Τούρου Ντίσελντορφ
Σβαχάουζεν
Ολντενμπέργκερ
TSB Φλένσμπουργκ
Ντίρεν
Βατενσάιντ
Ταζμανία Μπερλίν
Ντιέφλεν
Μάινερτσχαγκεν
Σόνεμπεκ 1910
Χέρτα Ζέχλεντορφ
Μουλχάιμ-Κάρλιχ
Γκεεστεμούντε
Κόμπλεντζ
Ρόιτλινγκεν
Γουάντσμπεκερ Κονκόρντια
SC Βέλμπερτ
Χεμελίνγκεν
Μπαντ Βίλμπελ 1919
Μπλουμεντάλερ
ΚΣΒ Μπαουνατάλ
Γλεσχ-Πάφεντορφ
Ουνιόν Νοϊμίνστερ
Τεουτόνια Στ. Τόνις
Γκρειφσβάλντερ
Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ
HEBC Αμβούργο
Ενέπεταλ
Σβαρτ Βάις Έσεν
Κούρσλακ Νοϊβενγκάμε
Μπουχόνια Φλίντεν
Ράβενσμπουργκ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ ΙΙ
Κόμετ Άρστεν
Αρμίνια Αννόβερο
Ρουγκενμπέργκεν
Χαμ Γιουνάιτεντ
Νιεντόρφερ
Λούντβιχσφελντερ
Ένγκερς
Πάτερμπορν II
Κριεσόου
Τζάγκερσμπουργκ
SSVg Βέλμπερτ
Σάσελ
Πρόισεν Μίνστερ ΙΙ
Βικτόρια Γκριεσχέιμ
Κρόνενμπεργκερ
Λούμπεκ ΙΙ
Παμπόου
Βέλμπερτ 1870
Μπραμφέλντερ
Αουμούντ Βέγκεσακ
Μπάουμπεργκ
Χάμπενχάουζερ
Αμβούργο ΙΙΙ
Μίρμπους
Σίγκμπουργκερ SV 04
Ρόκλινγκ Βολκίνγκεν
Ροτενμπούργκερ
Σπόρτφροντ Ντορφμέρκινγκεν
Σπέγιερ
Κρονσχάγκεν
Πάνσντορφ
Φόρζχεϊμ
Φορτούνα Κολωνίας II
Νιντερβένιγκερν
Λοχμπρούγκε
Μπρέινινγκ
Πφέντερσχάιμ
Ροτ Βάις Χανταμάρ
Λόεραχ-Μπρόμπαχ
Βέρντερ Βρέμης ΙΙΙ
Ερλένσε 1906
RSV Άιντραχτ 1949
Ντόρνμπριτ Λούμπεκ
Γιαν Ντίνσλακεν-Χίεσφελντ
Νέχοφ
Καρμπάχ
Σουντερέλμπε
Μπόργκφελντ
Μπρουσχσάλ
Ιλσχόφεν
Φρίζια 03
8 Βίλινγκεν
Εκερνφόρντερ
Σαντχάουζεν ΙΙ
Χάστεντ
Άιντραχτ Σέλλε
Πρέουσεν Ράινφιλντ
BTS Νέουσταντ
Οσντόρφ
ΦΣΒ Σάλμρορ
Ούτιν
Φραϊμπούργκερ
Βικτόρια Κλάρχολζ
Ουνιόν 60
Εμελσχάουσεν
Έιλεντορφ
Μεϊντόρφερ
Ντιέτκιρχεν
Χούσουμερ
Ντόιτς 05
Έισμπάχταλ
Βάκερ Νορντχάουζεν
Αστόρια Γουάλντορφ ΙΙ
Μπρέμενχαβεν
Χάγκεν Ουθλέντε
Μπέρσενμπρουκ
Βέσελινγκ-Ούρφελντ
Κρέι
Ίντερ Τούρκσπορ Κιέλ
Μπλάου-Βάις Φρίσντορφ
FSV Ντούισμπουργκ
Έπελμπορν
Χάμερ
Ουνιόν Τόρνεσχ
Χουενφέλντερ
1.ΦΚ Μενχενγκλάντμπαχ