NWSL Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΗΠΑ: NWSL 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 15:10 | |
| 2 |
|
9 | 19 | 6 | 1 | 2 | 15:9 | |
| 3 |
|
10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 16:8 | |
| 4 |
|
10 | 18 | 5 | 3 | 2 | 11:5 | |
| 5 |
|
9 | 17 | 5 | 2 | 2 | 12:6 | |
| 6 |
|
9 | 15 | 5 | 0 | 4 | 13:14 | |
| 7 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 13:13 | |
| 8 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 8:11 | |
| 9 |
|
9 | 11 | 3 | 2 | 4 | 7:10 | |
| 10 |
|
9 | 10 | 3 | 1 | 5 | 10:15 | |
| 11 |
|
7 | 9 | 3 | 0 | 4 | 12:9 | |
| 12 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 12:10 | |
| 13 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 9:11 | |
| 14 |
|
10 | 9 | 2 | 3 | 5 | 10:16 | |
| 15 |
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 13:15 | |
| 16 |
|
9 | 6 | 2 | 0 | 7 | 4:18 | |
Πλέι Οφ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γκόθαμ ΦΚ (Γ) | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 9:1 | |
| 2 | Γιούτα Ρόγιαλς (Γ) | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 7:0 | |
| 3 | Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | |
| 4 | Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ) | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | |
| 5 | Πόρτλαντ Θορνς (Γ) | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 6 | Μπόστον Λέγκασι (Γ) | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:7 | |
| 7 | Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ) | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 8 | Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:9 | |
| 9 | Ορλάντο Πράιντ (Γ) | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | |
| 10 | Ντένβερ Σάμιτ (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:7 | |
| 11 | Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 12 | Μπέι (Γ) | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:6 | |
| 13 | Έιντζελ Σίτι (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:8 | |
| 14 | Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ) | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:8 | |
| 15 | Σιάτλ Ρέιν (Γ) | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 0:6 | |
| 16 | Χιούστον Ντας (Γ) | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Banda Barbra |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
8 | 0 |
| Chawinga Temwa |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
5 | 0 |
| Sanchez Ashley |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
5 | 0 |
| Turner Reilyn |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
4 | 0 |
| Moultrie Olivia |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
4 | 1 |
| Shaw Jaedyn |
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
4 | 0 |
| Flint Natasha |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
4 | 0 |
| Van Zanten Kalyssa |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
4 | 0 |
| Godfrey Lia |
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
4 | 0 |
| Martinez Claudia |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| St-georges Bianca Rose |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
2 |
| Rauch Felicitas |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
1 |
| Schlegel Allyson |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
1 |
| Reyes Reyna |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
1 |
| Milazzo Tatumn |
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
1 |
| Bogere Cassandra |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
1 |
| Niehues Maiara |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
1 |
| Huff Taylor |
Μπέι (Γ)
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
89% 8/9 |
11% 1/9 |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Μπέι (Γ)
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
56% 5/9 |
44% 4/9 |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ)
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
11% 1/9 |
56% 5/9 |
33% 3/9 |
0% 0/9 |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
40% 4/10 |
30% 3/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
0% 0/10 |
0% 0/10 |
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
0% 0/9 |
89% 8/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
22% 2/9 |
56% 5/9 |
22% 2/9 |
0% 0/9 |
Μπέι (Γ)
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
0% 0/9 |
0% 0/9 |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
33% 3/9 |
44% 4/9 |
11% 1/9 |
11% 1/9 |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
38% 3/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
20% 2/10 |
60% 6/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ)
|
25% 2/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
|
11% 1/9 |
78% 7/9 |
11% 1/9 |
0% 0/9 |
| Συνολικά | 26% | 53% | 20% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Πόρτλαντ Θορνς (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ουάσινγκτον Σπίριτ (Γ)
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Γιούτα Ρόγιαλς (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
44% 4/9 |
56% 5/9 |
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
|
67% 6/9 |
33% 3/9 |
Μπέι (Γ)
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Σιάτλ Ρέιν (Γ)
|
22% 2/9 |
78% 7/9 |
Χιούστον Ντας (Γ)
|
33% 3/9 |
67% 6/9 |
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ντένβερ Σάμιτ (Γ)
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Νορθ Καρολάινα Κάριτζ (Γ)
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Μπόστον Λέγκασι (Γ)
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ρασίνγκ Λούισβιλ (Γ)
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
|
11% 1/9 |
89% 8/9 |
| Συνολικά | 46% | 54% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 48% | 52% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.28 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 44.36 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 177 | 2.53 |
| Εντός | 96 | 1.37 |
| Εκτός | 81 | 1.16 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.9% (9/70) | |
| 0 - 1 | 11.4% (8/70) | |
| 2 - 0 | 8.6% (6/70) | |
| 1 - 2 | 8.6% (6/70) | |
| 0 - 0 | 8.6% (6/70) | |
| 3 - 0 | 7.1% (5/70) | |
| 0 - 2 | 7.1% (5/70) | |
| 1 - 1 | 5.7% (4/70) | |
| 1 - 0 | 5.7% (4/70) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 31.4% (22/70) | |
| 2 | 21.4% (15/70) | |
| 1 | 17.1% (12/70) | |
| 4 | 12.9% (9/70) | |
| 0 | 8.6% (6/70) | |
| 5 | 5.7% (4/70) | |
| 6 | 1.4% (1/70) | |
| 7 | 1.4% (1/70) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.3% (31/70) | |
| X | 18.6% (13/70) | |
| 2 | 37.1% (26/70) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.9% (16/70) | |
| 1/X | 4.3% (3/70) | |
| 1/2 | 1.4% (1/70) | |
| X/1 | 17.1% (12/70) | |
| X/X | 12.9% (9/70) | |
| X/2 | 12.9% (9/70) | |
| 2/1 | 4.3% (3/70) | |
| 2/X | 1.4% (1/70) | |
| 2/2 | 22.9% (16/70) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 177 | 2.53 |
| Εντός | 96 | 1.37 |
| Εκτός | 81 | 1.16 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 78 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).