Λίγκα 2 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΕΡΟΥ: Λίγκα 2 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ο Γκρουπ Ανόδου | ||||||||
| 1 |
|
6 | 10 | 2 | 2 | 2 | 12:9 | |
| 2 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 7:11 | |
| 3 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 6:9 | |
| 4 |
|
6 | 8 | 2 | 1 | 3 | 12:8 | |
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
15 | 29 | 8 | 5 | 2 | 16:5 | |
| 2 |
|
15 | 27 | 8 | 3 | 4 | 19:12 | |
| 3 |
|
15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 20:10 | |
| 4 |
|
14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 19:20 | |
| 5 |
|
14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 20:17 | |
| 6 |
|
14 | 18 | 4 | 6 | 4 | 11:12 | |
| 7 |
|
14 | 16 | 4 | 4 | 6 | 11:13 | |
| 8 |
|
15 | 11 | 2 | 5 | 8 | 16:30 | |
| 9 |
|
4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1:14 | |
| 2ο Γκρουπ Ανόδου | ||||||||
| 1 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 9:2 | |
| 2 |
|
6 | 10 | 2 | 3 | 1 | 8:4 | |
| 3 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 6:9 | |
| 4 |
|
6 | 4 | 0 | 2 | 4 | 3:11 | |
| 2ο Γκρουπ Υποβιβασμού | ||||||||
| 1 |
|
4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | |
| 2 |
|
4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 11:6 | |
| 3 |
|
4 | 0 | 0 | 1 | 3 | 3:16 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
16 | 29 | 8 | 5 | 3 | 22:13 | |
| 2 |
|
16 | 26 | 6 | 8 | 2 | 24:15 | |
| 3 |
|
16 | 25 | 6 | 7 | 3 | 25:12 | |
| 4 |
|
16 | 25 | 7 | 4 | 5 | 22:13 | |
| 5 |
|
16 | 21 | 5 | 6 | 5 | 18:18 | |
| 6 |
|
16 | 21 | 6 | 3 | 7 | 19:22 | |
| 7 |
|
16 | 19 | 5 | 4 | 7 | 19:21 | |
| 8 |
|
16 | 17 | 4 | 5 | 7 | 25:21 | |
| 9 |
|
16 | 10 | 2 | 4 | 10 | 10:49 | |
| 3ο Γκρουπ Ανόδου | ||||||||
| 1 |
|
6 | 14 | 3 | 3 | 0 | 15:5 | |
| 2 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 6:10 | |
| 3 |
|
6 | 8 | 1 | 4 | 1 | 5:6 | |
| 4 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5:10 | |
| Όμιλος υποβιβασμού Α | ||||||||
| 1 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 5:4 | |
| 2 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | |
| 3 |
|
0 | -1 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
Ούνιον Κομέρσιο *
+2 βαθμούς
Ουνιόν Μίνας *
+1 βαθμούς
Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα *
+1 βαθμούς
Κομερθιάντες *
+2 βαθμούς
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ *
-1 βαθμούς
Κάρλος Μανούτσι *
+2 βαθμούς
Τάνκα Ερόικα *
+1 βαθμούς
Σαν Μάρκος *
-1 βαθμούς
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ADA Χαέν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:2 | |
| 2 | Σάντος Νάζκα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | |
| 3 | Ουνιβ. Σαν Μάρτιν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 4 | Κάρλος Μανούτσι | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:5 | |
| 5 | Μολίνος Ελ Πιράτα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:7 | |
| 6 | Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | |
| 7 | Ουνιόν Μίνας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 12:7 | |
| 8 | Σεζάρ Βαγιέχο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 9 | Αγιακούτσο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:11 | |
| 10 | Ακαντέμια Καντολάο | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 13:8 | |
| 11 | Τάνκα Ερόικα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | |
| 12 | Ούνιον Κομέρσιο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10:9 | |
| 13 | Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:10 | |
| 14 | Σπορτ Χουανκάγιο ΙΙ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:9 | |
| 15 | Κομερθιάντες | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:10 | |
| 16 | Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:16 | |
| 17 | Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:8 | |
| 18 | Σαν Μάρκος | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ούνιον Κομέρσιο
|
33% 7/21 |
67% 14/21 |
Σάντος Νάζκα
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Τάνκα Ερόικα
|
41% 9/22 |
59% 13/22 |
Αγιακούτσο
|
36% 8/22 |
64% 14/22 |
Κάρλος Μανούτσι
|
43% 9/21 |
57% 12/21 |
Μολίνος Ελ Πιράτα
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα
|
43% 9/21 |
57% 12/21 |
Σπορτ Χουανκάγιο ΙΙ
|
27% 6/22 |
73% 16/22 |
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ
|
70% 14/20 |
30% 6/20 |
Ουνιόν Μίνας
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Κομερθιάντες
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
|
41% 9/22 |
59% 13/22 |
ADA Χαέν
|
20% 4/20 |
80% 16/20 |
Σεζάρ Βαγιέχο
|
25% 4/16 |
75% 12/16 |
Ακαντέμια Καντολάο
|
63% 12/19 |
37% 7/19 |
Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος
|
56% 10/18 |
44% 8/18 |
Σαν Μάρκος
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 44% | 56% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ούνιον Κομέρσιο
|
52% 11/21 |
29% 6/21 |
19% 4/21 |
0% 0/21 |
Σάντος Νάζκα
|
20% 4/20 |
55% 11/20 |
25% 5/20 |
0% 0/20 |
Τάνκα Ερόικα
|
36% 8/22 |
41% 9/22 |
23% 5/22 |
0% 0/22 |
Αγιακούτσο
|
32% 7/22 |
36% 8/22 |
27% 6/22 |
5% 1/22 |
Κάρλος Μανούτσι
|
33% 7/21 |
43% 9/21 |
19% 4/21 |
5% 1/21 |
Μολίνος Ελ Πιράτα
|
25% 5/20 |
45% 9/20 |
30% 6/20 |
0% 0/20 |
Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα
|
38% 8/21 |
48% 10/21 |
14% 3/21 |
0% 0/21 |
Σπορτ Χουανκάγιο ΙΙ
|
36% 8/22 |
45% 10/22 |
14% 3/22 |
5% 1/22 |
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ
|
20% 4/20 |
35% 7/20 |
20% 4/20 |
25% 5/20 |
Ουνιόν Μίνας
|
41% 9/22 |
27% 6/22 |
27% 6/22 |
5% 1/22 |
Κομερθιάντες
|
36% 8/22 |
32% 7/22 |
32% 7/22 |
0% 0/22 |
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
30% 6/20 |
40% 8/20 |
25% 5/20 |
5% 1/20 |
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
|
32% 7/22 |
50% 11/22 |
18% 4/22 |
0% 0/22 |
ADA Χαέν
|
55% 11/20 |
25% 5/20 |
20% 4/20 |
0% 0/20 |
Σεζάρ Βαγιέχο
|
31% 5/16 |
63% 10/16 |
6% 1/16 |
0% 0/16 |
Ακαντέμια Καντολάο
|
11% 2/19 |
47% 9/19 |
37% 7/19 |
5% 1/19 |
Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος
|
22% 4/18 |
44% 8/18 |
28% 5/18 |
6% 1/18 |
Σαν Μάρκος
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 32% | 41% | 23% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ούνιον Κομέρσιο
|
29% 6/21 |
71% 15/21 |
Σάντος Νάζκα
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Τάνκα Ερόικα
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Αγιακούτσο
|
36% 8/22 |
64% 14/22 |
Κάρλος Μανούτσι
|
33% 7/21 |
67% 14/21 |
Μολίνος Ελ Πιράτα
|
60% 12/20 |
40% 8/20 |
Ντεπορτίβο Γιακουαμπάμπα
|
29% 6/21 |
71% 15/21 |
Σπορτ Χουανκάγιο ΙΙ
|
36% 8/22 |
64% 14/22 |
Ντεπορτίβο Μπινασιονάλ
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Ουνιόν Μίνας
|
45% 10/22 |
55% 12/22 |
Κομερθιάντες
|
50% 11/22 |
50% 11/22 |
Ουνιβ. Σαν Μάρτιν
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
Αλιάνσα Ουνιβερσιδάδ
|
55% 12/22 |
45% 10/22 |
ADA Χαέν
|
35% 7/20 |
65% 13/20 |
Σεζάρ Βαγιέχο
|
44% 7/16 |
56% 9/16 |
Ακαντέμια Καντολάο
|
58% 11/19 |
42% 8/19 |
Κολέτζιο Νασιονάλ Ντε Ικίτος
|
44% 8/18 |
56% 10/18 |
Σαν Μάρκος
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
| Συνολικά | 43% | 57% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 444 | 2.52 |
| Εντός | 285 | 1.62 |
| Εκτός | 159 | 0.90 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 12.5% (22/176) | |
| 1 - 0 | 11.4% (20/176) | |
| 1 - 1 | 10.8% (19/176) | |
| 2 - 0 | 10.2% (18/176) | |
| 0 - 1 | 8.5% (15/176) | |
| 2 - 2 | 6.3% (11/176) | |
| 2 - 1 | 5.7% (10/176) | |
| 1 - 2 | 5.7% (10/176) | |
| 3 - 1 | 4.5% (8/176) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 23.3% (41/176) | |
| 1 | 19.9% (35/176) | |
| 3 | 18.2% (32/176) | |
| 4 | 13.6% (24/176) | |
| 0 | 12.5% (22/176) | |
| 5 | 5.1% (9/176) | |
| 6 | 4.0% (7/176) | |
| 8 | 1.1% (2/176) | |
| 7 | 1.1% (2/176) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 47.7% (84/176) | |
| X | 31.3% (55/176) | |
| 2 | 21.0% (37/176) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 31.3% (55/176) | |
| 1/X | 3.4% (6/176) | |
| 1/2 | 0.6% (1/176) | |
| X/1 | 15.3% (27/176) | |
| X/X | 22.2% (39/176) | |
| X/2 | 8.0% (14/176) | |
| 2/1 | 1.1% (2/176) | |
| 2/X | 5.7% (10/176) | |
| 2/2 | 12.5% (22/176) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 444 | 2.52 |
| Εντός | 285 | 1.62 |
| Εκτός | 159 | 0.90 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).