Πριμέρα Β Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΧΙΛΗ: Πριμέρα Β 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 22 | 7 | 1 | 3 | 15:8 | |
| 2 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 21:13 | |
| 3 |
|
11 | 21 | 5 | 6 | 0 | 16:8 | |
| 4 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 20:13 | |
| 5 |
|
11 | 19 | 5 | 4 | 2 | 22:15 | |
| 6 |
|
11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 19:18 | |
| 7 |
|
11 | 17 | 5 | 2 | 4 | 14:11 | |
| 8 |
|
11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 16:17 | |
| 9 |
|
11 | 15 | 4 | 3 | 4 | 15:17 | |
| 10 |
|
11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 17:15 | |
| 11 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 17:19 | |
| 12 |
|
11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 13:15 | |
| 13 |
|
11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 13:20 | |
| 14 |
|
11 | 9 | 2 | 3 | 6 | 8:19 | |
| 15 |
|
11 | 7 | 1 | 4 | 6 | 14:21 | |
| 16 |
|
11 | 3 | 0 | 3 | 8 | 10:21 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σαν Μάρκος ντε Αρίκα | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:5 | |
| 2 | Ουνιόν Εσπανιόλα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | |
| 3 | Σαντιάγο Γουόντερερς | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | |
| 4 | Αντοφαγκάστα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 5 | Πουέρτο Μοντ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:2 | |
| 6 | Ντεπόρτες Ρεκολέτα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 7 | Κομπρελόα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | |
| 8 | Ντεπόρτες Ικίκε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 9 | Κούρικο Ουνίδο | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:7 | |
| 10 | Σαν Λούις | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:10 | |
| 11 | Ντεπόρτες Κοπιαπό | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:11 | |
| 12 | Ντεπόρτες Τεμούκο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 13 | Ντεπόρτες Μαγκαλάνες | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:10 | |
| 14 | Ουνιόν Σαν Φελίπε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 15 | Ρέιντζερς Ντε Τάλκα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:8 | |
| 16 | Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πουέρτο Μοντ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Κομπρελόα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Αντοφαγκάστα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ντεπόρτες Ρεκολέτα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ουνιόν Εσπανιόλα
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σαν Λούις
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ντεπόρτες Ικίκε
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κούρικο Ουνίδο
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ουνιόν Σαν Φελίπε
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
| Συνολικά | 49% | 51% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Πουέρτο Μοντ
|
27% 3/11 |
64% 7/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Κομπρελόα
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Αντοφαγκάστα
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
9% 1/11 |
36% 4/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Ντεπόρτες Ρεκολέτα
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Ουνιόν Εσπανιόλα
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
9% 1/11 |
64% 7/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
27% 3/11 |
36% 4/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Σαν Λούις
|
0% 0/11 |
45% 5/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Ντεπόρτες Ικίκε
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Κούρικο Ουνίδο
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Ουνιόν Σαν Φελίπε
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
|
18% 2/11 |
27% 3/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
| Συνολικά | 16% | 51% | 33% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Πουέρτο Μοντ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Κομπρελόα
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Σαν Μάρκος ντε Αρίκα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Αντοφαγκάστα
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σαντιάγο Γουόντερερς
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ντεπόρτες Ρεκολέτα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ουνιόν Εσπανιόλα
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντεπόρτες Μαγκαλάνες
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ντεπόρτες Κοπιαπό
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντεπόρτες Τεμούκο
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Σαν Λούις
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Ντεπόρτες Ικίκε
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κούρικο Ουνίδο
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Ουνιόν Σαν Φελίπε
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ντεπόρτες Σάντα Κρούζ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ρέιντζερς Ντε Τάλκα
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 250 | 2.84 |
| Εντός | 147 | 1.67 |
| Εκτός | 103 | 1.17 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.9% (14/88) | |
| 2 - 0 | 14.8% (13/88) | |
| 2 - 1 | 10.2% (9/88) | |
| 2 - 2 | 8.0% (7/88) | |
| 3 - 1 | 5.7% (5/88) | |
| 1 - 0 | 5.7% (5/88) | |
| 0 - 0 | 5.7% (5/88) | |
| 1 - 2 | 4.5% (4/88) | |
| 0 - 2 | 4.5% (4/88) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 35.2% (31/88) | |
| 4 | 17.0% (15/88) | |
| 3 | 15.9% (14/88) | |
| 1 | 10.2% (9/88) | |
| 6 | 8.0% (7/88) | |
| 5 | 8.0% (7/88) | |
| 0 | 5.7% (5/88) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.6% (41/88) | |
| X | 30.7% (27/88) | |
| 2 | 22.7% (20/88) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.1% (30/88) | |
| 1/X | 10.2% (9/88) | |
| 1/2 | 0.0% (0/88) | |
| X/1 | 11.4% (10/88) | |
| X/X | 15.9% (14/88) | |
| X/2 | 10.2% (9/88) | |
| 2/1 | 1.1% (1/88) | |
| 2/X | 4.5% (4/88) | |
| 2/2 | 12.5% (11/88) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 250 | 2.84 |
| Εντός | 147 | 1.67 |
| Εκτός | 103 | 1.17 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).