Πριμέρα Β Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΚΟΛΟΜΒΙΑ: Πριμέρα Β 2021
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Απερτούρα | ||||||||
| 1 |
|
15 | 30 | 8 | 6 | 1 | 27:14 | |
| 2 |
|
15 | 30 | 9 | 3 | 3 | 20:10 | |
| 3 |
|
15 | 25 | 6 | 7 | 2 | 16:11 | |
| 4 |
|
15 | 25 | 7 | 4 | 4 | 19:15 | |
| 5 |
|
15 | 23 | 6 | 5 | 4 | 16:12 | |
| 6 |
|
15 | 22 | 7 | 1 | 7 | 25:19 | |
| 7 |
|
15 | 22 | 6 | 4 | 5 | 26:22 | |
| 8 |
|
15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 17:14 | |
| 9 |
|
15 | 20 | 5 | 5 | 5 | 21:23 | |
| 10 |
|
15 | 19 | 4 | 7 | 4 | 23:24 | |
| 11 |
|
15 | 17 | 3 | 8 | 4 | 10:12 | |
| 12 |
|
15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 11:17 | |
| 13 |
|
15 | 15 | 3 | 6 | 6 | 12:19 | |
| 14 |
|
15 | 15 | 4 | 3 | 8 | 17:34 | |
| 15 |
|
15 | 13 | 3 | 4 | 8 | 9:17 | |
| 16 |
|
15 | 11 | 2 | 5 | 8 | 14:20 | |
| Κλαουσούρα | ||||||||
| 1 |
|
14 | 29 | 9 | 2 | 3 | 25:12 | |
| 2 |
|
14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 18:9 | |
| 3 |
|
14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 15:6 | |
| 4 |
|
14 | 26 | 7 | 5 | 2 | 24:10 | |
| 5 |
|
14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 24:17 | |
| 6 |
|
14 | 25 | 7 | 4 | 3 | 19:13 | |
| 7 |
|
14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 20:15 | |
| 8 |
|
14 | 20 | 5 | 5 | 4 | 17:14 | |
| 9 |
|
14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 17:20 | |
| 10 |
|
14 | 15 | 3 | 6 | 5 | 13:19 | |
| 11 |
|
14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 14:22 | |
| 12 |
|
14 | 10 | 1 | 7 | 6 | 15:24 | |
| 13 |
|
14 | 8 | 1 | 5 | 8 | 13:23 | |
| 14 |
|
14 | 7 | 2 | 1 | 11 | 8:25 | |
| 15 |
|
14 | 6 | 1 | 3 | 10 | 6:19 | |
| Πλέι οφ: 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 13:8 | |
| 2 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:7 | |
| 3 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 10:10 | |
| 4 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6:12 | |
| Πλέι οφ: 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 11:2 | |
| 2 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 6:2 | |
| 3 |
|
6 | 7 | 1 | 4 | 1 | 7:8 | |
| 4 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 6:18 | |
| Πλέι οφ: 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 8:2 | |
| 2 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 7:4 | |
| 3 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8:7 | |
| 4 |
|
6 | 1 | 0 | 1 | 5 | 2:12 | |
| Πλέι οφ: 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | |
| 2 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | |
| 3 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 7:7 | |
| 4 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:15 | |
Πλέι Οφ
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:1 | |
| 2 | Ουνιόν Μανταλένα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | |
| 3 | Ντεπόρτες Κουίντιο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:3 | |
| 4 | Τσίκο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:2 | |
| 5 | Ατλέτικο Ουίλα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:4 | |
| 6 | Φορταλέζα CEIF | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 7 | Γιανέρος | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | |
| 8 | Λεόνες | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | |
| 9 | Μπαρανκίγια | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:8 | |
| 10 | Μποκοτά | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:11 | |
| 11 | Ορσομαρσό | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 12 | Βαγιεντουπάρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 13 | Ατλέτικο Κάλι | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:10 | |
| 14 | Μπόκα Τζούνιορς Κάλι | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:8 | |
| 15 | Ρεάλ Σαν Αντρές | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | |
| 16 | Ρεάλ Καρταγένα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:15 | |
| 17 | Τίγκρες FC | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ατλέτικο Ουίλα
|
39% 9/23 |
61% 14/23 |
Ουνιόν Μανταλένα
|
38% 16/42 |
62% 26/42 |
Ντεπόρτες Κουίντιο
|
20% 5/25 |
80% 20/25 |
Τσίκο
|
20% 4/20 |
80% 16/20 |
Λεόνες
|
41% 17/41 |
59% 24/41 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
36% 16/45 |
64% 29/45 |
Βαγιεντουπάρ
|
51% 18/35 |
49% 17/35 |
Φορταλέζα CEIF
|
61% 25/41 |
39% 16/41 |
Ατλέτικο Κάλι
|
37% 13/35 |
63% 22/35 |
Ρεάλ Καρταγένα
|
54% 19/35 |
46% 16/35 |
Ορσομαρσό
|
62% 18/29 |
38% 11/29 |
Τίγκρες FC
|
21% 6/29 |
79% 23/29 |
Γιανέρος
|
37% 13/35 |
63% 22/35 |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
38% 11/29 |
62% 18/29 |
Μποκοτά
|
60% 21/35 |
40% 14/35 |
Μπαρανκίγια
|
31% 9/29 |
69% 20/29 |
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
| Συνολικά | 42% | 58% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ατλέτικο Ουίλα
|
22% 5/23 |
43% 10/23 |
30% 7/23 |
4% 1/23 |
Ουνιόν Μανταλένα
|
31% 13/42 |
50% 21/42 |
19% 8/42 |
0% 0/42 |
Ντεπόρτες Κουίντιο
|
44% 11/25 |
52% 13/25 |
4% 1/25 |
0% 0/25 |
Τσίκο
|
60% 12/20 |
30% 6/20 |
10% 2/20 |
0% 0/20 |
Λεόνες
|
24% 10/41 |
51% 21/41 |
22% 9/41 |
2% 1/41 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
31% 14/45 |
51% 23/45 |
18% 8/45 |
0% 0/45 |
Βαγιεντουπάρ
|
26% 9/35 |
54% 19/35 |
17% 6/35 |
3% 1/35 |
Φορταλέζα CEIF
|
20% 8/41 |
51% 21/41 |
27% 11/41 |
2% 1/41 |
Ατλέτικο Κάλι
|
34% 12/35 |
46% 16/35 |
20% 7/35 |
0% 0/35 |
Ρεάλ Καρταγένα
|
20% 7/35 |
46% 16/35 |
34% 12/35 |
0% 0/35 |
Ορσομαρσό
|
17% 5/29 |
55% 16/29 |
24% 7/29 |
3% 1/29 |
Τίγκρες FC
|
38% 11/29 |
62% 18/29 |
0% 0/29 |
0% 0/29 |
Γιανέρος
|
34% 12/35 |
49% 17/35 |
14% 5/35 |
3% 1/35 |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
34% 10/29 |
52% 15/29 |
14% 4/29 |
0% 0/29 |
Μποκοτά
|
20% 7/35 |
49% 17/35 |
31% 11/35 |
0% 0/35 |
Μπαρανκίγια
|
45% 13/29 |
38% 11/29 |
17% 5/29 |
0% 0/29 |
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
23% 7/30 |
47% 14/30 |
30% 9/30 |
0% 0/30 |
| Συνολικά | 30% | 49% | 20% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ατλέτικο Ουίλα
|
48% 11/23 |
52% 12/23 |
Ουνιόν Μανταλένα
|
52% 22/42 |
48% 20/42 |
Ντεπόρτες Κουίντιο
|
44% 11/25 |
56% 14/25 |
Τσίκο
|
25% 5/20 |
75% 15/20 |
Λεόνες
|
49% 20/41 |
51% 21/41 |
Ιντερνασιονάλ Ντε Παλμίρα
|
40% 18/45 |
60% 27/45 |
Βαγιεντουπάρ
|
57% 20/35 |
43% 15/35 |
Φορταλέζα CEIF
|
56% 23/41 |
44% 18/41 |
Ατλέτικο Κάλι
|
43% 15/35 |
57% 20/35 |
Ρεάλ Καρταγένα
|
57% 20/35 |
43% 15/35 |
Ορσομαρσό
|
69% 20/29 |
31% 9/29 |
Τίγκρες FC
|
34% 10/29 |
66% 19/29 |
Γιανέρος
|
49% 17/35 |
51% 18/35 |
Μπόκα Τζούνιορς Κάλι
|
48% 14/29 |
52% 15/29 |
Μποκοτά
|
54% 19/35 |
46% 16/35 |
Μπαρανκίγια
|
41% 12/29 |
59% 17/29 |
Ρεάλ Σαν Αντρές
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
| Συνολικά | 49% | 51% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 0% | 100% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 78.75 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | - λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 663 | 2.38 |
| Εντός | 380 | 1.36 |
| Εκτός | 283 | 1.01 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 6278 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.7% (41/279) | |
| 0 - 0 | 10.8% (30/279) | |
| 1 - 0 | 10.4% (29/279) | |
| 2 - 1 | 8.2% (23/279) | |
| 0 - 1 | 8.2% (23/279) | |
| 2 - 0 | 7.9% (22/279) | |
| 1 - 2 | 6.8% (19/279) | |
| 3 - 1 | 6.1% (17/279) | |
| 0 - 2 | 6.1% (17/279) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.7% (80/279) | |
| 3 | 20.4% (57/279) | |
| 1 | 18.6% (52/279) | |
| 4 | 11.1% (31/279) | |
| 0 | 11.1% (31/279) | |
| 5 | 5.4% (15/279) | |
| 6 | 3.6% (10/279) | |
| 7 | 1.1% (3/279) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.7% (119/279) | |
| X | 30.5% (85/279) | |
| 2 | 26.9% (75/279) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.4% (71/279) | |
| 1/X | 5.4% (15/279) | |
| 1/2 | 1.1% (3/279) | |
| X/1 | 16.1% (45/279) | |
| X/X | 17.9% (50/279) | |
| X/2 | 9.3% (26/279) | |
| 2/1 | 1.1% (3/279) | |
| 2/X | 7.2% (20/279) | |
| 2/2 | 16.5% (46/279) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 663 | 2.38 |
| Εντός | 380 | 1.36 |
| Εκτός | 283 | 1.01 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 6278 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Ντεπόρτες Κουίντιο
Ατλέτικο Ουίλα