3η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: 3η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Χρυσός Όμιλος: Πρώτη Φάση | ||||||||
| 1 |
|
13 | 29 | 9 | 2 | 2 | 26:12 | |
| 2 |
|
13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 14:10 | |
| 3 |
|
13 | 19 | 5 | 4 | 4 | 18:15 | |
| 4 |
|
13 | 18 | 4 | 6 | 3 | 17:12 | |
| 5 |
|
13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 11:9 | |
| 6 |
|
13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 13:18 | |
| 7 |
|
13 | 15 | 2 | 9 | 2 | 9:9 | |
| 8 |
|
13 | 13 | 1 | 10 | 2 | 13:14 | |
| 9 |
|
13 | 9 | 1 | 6 | 6 | 10:22 | |
| 10 |
|
13 | 7 | 0 | 7 | 6 | 6:16 | |
| Αργυρός Όμιλος: Πρώτη Φάση | ||||||||
| 1 |
|
11 | 29 | 9 | 2 | 0 | 29:4 | |
| 2 |
|
12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 24:16 | |
| 3 |
|
11 | 19 | 6 | 1 | 4 | 23:16 | |
| 4 |
|
11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 18:14 | |
| 5 |
|
10 | 8 | 2 | 2 | 6 | 8:17 | |
| 6 |
|
11 | 7 | 2 | 1 | 8 | 10:24 | |
| 7 |
|
10 | 7 | 2 | 1 | 7 | 7:28 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ζενίτ 2 | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 11:0 | |
| 2 | Ρόντινα 2 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | |
| 3 | Τορπέντο Μιάς | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 8:4 | |
| 4 | Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:2 | |
| 5 | Ντιναμό Κίροβ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 6 | Τιουμέν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 7 | Αλάνια Βλαντικαφκάς | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 8 | Ντινάμο Βλαντιβοστόκ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 5:3 | |
| 9 | Άμκαρ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | |
| 10 | Βόλγαρ Άστραχαν | 5 | 5 | 0 | 5 | 0 | 6:6 | |
| 11 | Ντιναμό Μπρζανσκ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:7 | |
| 12 | Μάσιουκ ΚΜΒ | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2:4 | |
| 13 | Ίρτις Ομσκ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:8 | |
| 14 | Ντιναμό Σταβροπόλ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:6 | |
| 15 | Σοκόλ Σαράτοφ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:9 | |
| 16 | Καλούγκα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:9 | |
| 17 | Ντιναμό Μόσχας 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:18 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ρόντινα 2
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Ζενίτ 2
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντιναμό Κίροβ
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Τιουμέν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Άμκαρ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Αλάνια Βλαντικαφκάς
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Τορπέντο Μιάς
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ντινάμο Βλαντιβοστόκ
|
31% 4/13 |
69% 9/13 |
Ντιναμό Σταβροπόλ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ντιναμό Μπρζανσκ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Ίρτις Ομσκ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
23% 3/13 |
77% 10/13 |
Ντιναμό Μόσχας 2
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Βόλγαρ Άστραχαν
|
23% 3/13 |
77% 10/13 |
Σοκόλ Σαράτοφ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Καλούγκα
|
23% 3/13 |
77% 10/13 |
| Συνολικά | 45% | 55% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ρόντινα 2
|
31% 4/13 |
15% 2/13 |
54% 7/13 |
0% 0/13 |
Ζενίτ 2
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
9% 1/11 |
Ντιναμό Κίροβ
|
54% 7/13 |
31% 4/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Τιουμέν
|
17% 2/12 |
50% 6/12 |
17% 2/12 |
17% 2/12 |
Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ
|
31% 4/13 |
31% 4/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Άμκαρ
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Αλάνια Βλαντικαφκάς
|
31% 4/13 |
54% 7/13 |
8% 1/13 |
8% 1/13 |
Τορπέντο Μιάς
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
18% 2/11 |
9% 1/11 |
Ντινάμο Βλαντιβοστόκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
0% 0/13 |
Ντιναμό Σταβροπόλ
|
40% 4/10 |
40% 4/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Ντιναμό Μπρζανσκ
|
31% 4/13 |
38% 5/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Ίρτις Ομσκ
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
54% 7/13 |
31% 4/13 |
15% 2/13 |
0% 0/13 |
Ντιναμό Μόσχας 2
|
10% 1/10 |
40% 4/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
Βόλγαρ Άστραχαν
|
38% 5/13 |
46% 6/13 |
8% 1/13 |
8% 1/13 |
Σοκόλ Σαράτοφ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
31% 4/13 |
0% 0/13 |
Καλούγκα
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
0% 0/13 |
0% 0/13 |
| Συνολικά | 31% | 43% | 22% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ρόντινα 2
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ζενίτ 2
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Ντιναμό Κίροβ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Τιουμέν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σιμπίρ Νοβοσιμπίρσκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Άμκαρ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Αλάνια Βλαντικαφκάς
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Τορπέντο Μιάς
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ντινάμο Βλαντιβοστόκ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Ντιναμό Σταβροπόλ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ντιναμό Μπρζανσκ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Ίρτις Ομσκ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Ντιναμό Μόσχας 2
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Βόλγαρ Άστραχαν
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Σοκόλ Σαράτοφ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Καλούγκα
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
| Συνολικά | 44% | 56% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 256 | 2.49 |
| Εντός | 145 | 1.41 |
| Εκτός | 111 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.6% (14/103) | |
| 0 - 1 | 11.7% (12/103) | |
| 0 - 0 | 11.7% (12/103) | |
| 1 - 2 | 7.8% (8/103) | |
| 1 - 0 | 7.8% (8/103) | |
| 2 - 0 | 5.8% (6/103) | |
| 3 - 1 | 4.9% (5/103) | |
| 2 - 2 | 4.9% (5/103) | |
| 0 - 2 | 4.9% (5/103) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.3% (25/103) | |
| 1 | 19.4% (20/103) | |
| 3 | 18.4% (19/103) | |
| 4 | 15.5% (16/103) | |
| 0 | 11.7% (12/103) | |
| 5 | 5.8% (6/103) | |
| 7 | 2.9% (3/103) | |
| 8 | 1.0% (1/103) | |
| 6 | 1.0% (1/103) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 35.9% (37/103) | |
| X | 31.1% (32/103) | |
| 2 | 33.0% (34/103) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.3% (24/103) | |
| 1/X | 8.7% (9/103) | |
| 1/2 | 1.0% (1/103) | |
| X/1 | 9.7% (10/103) | |
| X/X | 20.4% (21/103) | |
| X/2 | 13.6% (14/103) | |
| 2/1 | 2.9% (3/103) | |
| 2/X | 1.9% (2/103) | |
| 2/2 | 18.4% (19/103) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 256 | 2.49 |
| Εντός | 145 | 1.41 |
| Εκτός | 111 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).