Βτόρα Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΟΥΛΓΑΡΙΑ: Βτόρα Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
30 | 66 | 19 | 9 | 2 | 51:14 | |
| 2 |
|
30 | 58 | 16 | 10 | 4 | 41:23 | |
| 3 |
|
30 | 57 | 16 | 9 | 5 | 55:29 | |
| 4 |
|
31 | 55 | 16 | 7 | 8 | 56:34 | |
| 5 |
|
31 | 52 | 15 | 7 | 9 | 54:32 | |
| 6 |
|
30 | 43 | 10 | 13 | 7 | 35:29 | |
| 7 |
|
30 | 41 | 10 | 11 | 9 | 38:42 | |
| 8 |
|
30 | 39 | 11 | 6 | 13 | 40:49 | |
| 9 |
|
30 | 38 | 10 | 8 | 12 | 38:41 | |
| 10 |
|
30 | 37 | 9 | 10 | 11 | 25:34 | |
| 11 |
|
30 | 35 | 8 | 11 | 11 | 34:37 | |
| 12 |
|
30 | 33 | 8 | 9 | 13 | 31:44 | |
| 13 |
|
30 | 32 | 8 | 8 | 14 | 31:40 | |
| 14 |
|
30 | 31 | 8 | 7 | 15 | 27:47 | |
| 15 |
|
30 | 30 | 7 | 9 | 14 | 31:40 | |
| 16 |
|
30 | 29 | 8 | 5 | 17 | 25:46 | |
| 17 |
|
30 | 19 | 4 | 7 | 19 | 25:56 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Λουντογκόρετς Β | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:4 | |
| 2 | Μάρεκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 6:1 | |
| 3 | Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 6:3 | |
| 4 | ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:5 | |
| 5 | Βίχρεν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | |
| 6 | Έταρ Βέλικο Ταρνόβο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 7 | Σπάρτακ Πλέβεν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 8 | Τσερνομόρετς Μπούργκας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 9 | Φρατρία | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 9:7 | |
| 10 | Ντούναβ Ρούσε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:5 | |
| 11 | Σπόρτιστ Σβόγκε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:10 | |
| 12 | Χεμπάρ Παζάρντζικ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 13 | Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:12 | |
| 14 | Μινιόρ Πέρνικ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:8 | |
| 15 | Μπελάσιτσα Πέτριχ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 10:12 | |
| 16 | Σεβλιέβο | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 3:15 | |
| 17 | Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντούναβ Ρούσε
|
37% 11/30 |
63% 19/30 |
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
Φρατρία
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Βίχρεν
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Τσερνομόρετς Μπούργκας
|
30% 9/30 |
70% 21/30 |
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Λουντογκόρετς Β
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Μάρεκ
|
33% 10/30 |
67% 20/30 |
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Σπάρτακ Πλέβεν
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
50% 15/30 |
50% 15/30 |
Μινιόρ Πέρνικ
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
Σεβλιέβο
|
37% 11/30 |
63% 19/30 |
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
| Συνολικά | 45% | 55% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ντούναβ Ρούσε
|
30% 9/30 |
47% 14/30 |
23% 7/30 |
0% 0/30 |
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
43% 13/30 |
33% 10/30 |
23% 7/30 |
0% 0/30 |
Φρατρία
|
17% 5/30 |
50% 15/30 |
33% 10/30 |
0% 0/30 |
Βίχρεν
|
29% 9/31 |
29% 9/31 |
42% 13/31 |
0% 0/31 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
|
26% 8/31 |
48% 15/31 |
19% 6/31 |
6% 2/31 |
Τσερνομόρετς Μπούργκας
|
30% 9/30 |
57% 17/30 |
13% 4/30 |
0% 0/30 |
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
30% 9/30 |
37% 11/30 |
33% 10/30 |
0% 0/30 |
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
13% 4/30 |
57% 17/30 |
27% 8/30 |
3% 1/30 |
Λουντογκόρετς Β
|
30% 9/30 |
37% 11/30 |
33% 10/30 |
0% 0/30 |
Μάρεκ
|
40% 12/30 |
43% 13/30 |
17% 5/30 |
0% 0/30 |
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
37% 11/30 |
37% 11/30 |
23% 7/30 |
3% 1/30 |
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
33% 10/30 |
43% 13/30 |
23% 7/30 |
0% 0/30 |
Σπάρτακ Πλέβεν
|
27% 8/30 |
53% 16/30 |
17% 5/30 |
3% 1/30 |
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
33% 10/30 |
40% 12/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
Μινιόρ Πέρνικ
|
30% 9/30 |
43% 13/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
Σεβλιέβο
|
33% 10/30 |
47% 14/30 |
17% 5/30 |
3% 1/30 |
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
30% 9/30 |
50% 15/30 |
13% 4/30 |
7% 2/30 |
| Συνολικά | 30% | 44% | 24% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντούναβ Ρούσε
|
30% 9/30 |
70% 21/30 |
Γιάντρα 2019 Γκάμπροβο
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
Φρατρία
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Βίχρεν
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
ΤΣΣΚΑ Σόφιας ΙΙ
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Τσερνομόρετς Μπούργκας
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Έταρ Βέλικο Ταρνόβο
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Χεμπάρ Παζάρντζικ
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Λουντογκόρετς Β
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Μάρεκ
|
40% 12/30 |
60% 18/30 |
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Λοκομοτίβ Γκόρνα Οριαχόβιτσα
|
57% 17/30 |
43% 13/30 |
Σπάρτακ Πλέβεν
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
37% 11/30 |
63% 19/30 |
Μινιόρ Πέρνικ
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
Σεβλιέβο
|
37% 11/30 |
63% 19/30 |
Μπελάσιτσα Πέτριχ
|
43% 13/30 |
57% 17/30 |
| Συνολικά | 46% | 54% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 637 | 2.49 |
| Εντός | 363 | 1.42 |
| Εκτός | 274 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.5% (32/256) | |
| 0 - 1 | 10.9% (28/256) | |
| 0 - 0 | 10.9% (28/256) | |
| 1 - 0 | 8.2% (21/256) | |
| 2 - 0 | 7.8% (20/256) | |
| 2 - 1 | 7.0% (18/256) | |
| 1 - 2 | 5.1% (13/256) | |
| 0 - 2 | 4.7% (12/256) | |
| 3 - 0 | 4.3% (11/256) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 25.0% (64/256) | |
| 3 | 19.1% (49/256) | |
| 1 | 19.1% (49/256) | |
| 4 | 14.1% (36/256) | |
| 0 | 10.9% (28/256) | |
| 5 | 6.3% (16/256) | |
| 6 | 3.9% (10/256) | |
| 7 | 1.2% (3/256) | |
| 8 | 0.4% (1/256) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.8% (107/256) | |
| X | 28.5% (73/256) | |
| 2 | 29.7% (76/256) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.4% (65/256) | |
| 1/X | 5.9% (15/256) | |
| 1/2 | 1.6% (4/256) | |
| X/1 | 14.8% (38/256) | |
| X/X | 18.0% (46/256) | |
| X/2 | 9.8% (25/256) | |
| 2/1 | 1.6% (4/256) | |
| 2/X | 4.7% (12/256) | |
| 2/2 | 18.4% (47/256) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 637 | 2.49 |
| Εντός | 363 | 1.42 |
| Εκτός | 274 | 1.07 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).