Κ Λιγκ 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ: Κ Λιγκ 1 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 32 | 10 | 2 | 3 | 27:12 | |
| 2 |
|
14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 22:18 | |
| 3 |
|
14 | 23 | 6 | 5 | 3 | 20:12 | |
| 4 |
|
14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 12:10 | |
| 5 |
|
15 | 21 | 6 | 3 | 6 | 21:17 | |
| 6 |
|
14 | 21 | 5 | 6 | 3 | 17:10 | |
| 7 |
|
14 | 18 | 5 | 3 | 6 | 12:14 | |
| 8 |
|
14 | 17 | 3 | 8 | 3 | 17:15 | |
| 9 |
|
15 | 16 | 4 | 4 | 7 | 17:16 | |
| 10 |
|
14 | 14 | 2 | 8 | 4 | 15:20 | |
| 11 |
|
14 | 14 | 3 | 5 | 6 | 9:15 | |
| 12 |
|
15 | 7 | 1 | 4 | 10 | 7:37 | |
Πλέι Οφ
Πλέι Άουτ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
|
Κυρ. 10:30 |
Τζετζού ΣΚ
Ανιάνγκ
|
||||
|
Κυρ. 10:40 |
Τζέονμπουκ
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
||||
|
Κυρ. 13:00 |
Μπούτσεον 1995
Ποχάνγκ
|
||||
|
Κυρ. 13:00 |
Γκανγκβόν
Ουλσάν HD
|
||||
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Τζέονμπουκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:3 | |
| 2 | Ποχάνγκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 3 | Ουλσάν HD | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:7 | |
| 4 | Γκανγκβόν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 5 | Ίντσεον Γιουν. | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:2 | |
| 6 | Σεούλ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 7 | Γκιμτσεόν Σανγκμού | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:9 | |
| 8 | Ανιάνγκ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:6 | |
| 9 | Τζετζού ΣΚ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | |
| 10 | Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:6 | |
| 11 | Μπούτσεον 1995 | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 1:4 | |
| 12 | Γκουανγκτζού | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Lee Ho-jae |
Ποχάνγκ
|
7 | 4 |
| Mugosa Stefan |
Ίντσεον Γιουν.
|
7 | 2 |
| Halaihal Abdalla |
Γκανγκβόν
|
6 | 0 |
| Yago Cariello |
Ουλσάν HD
|
6 | 0 |
| Lee Dong-gyeong |
Ουλσάν HD
|
5 | 2 |
| Sousa Airton |
Ανιάνγκ
|
5 | 0 |
| Marcao |
Ουλσάν HD
|
5 | 1 |
| Kim Dae-won |
Γκανγκβόν
|
5 | 0 |
| Klimala Patryk |
Σεούλ
|
5 | 1 |
| Lee Seung-mo |
Σεούλ
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Klimala Patryk |
Σεούλ
|
5 |
| Jo Sung-kwon |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
5 |
| Cho Wi-je |
Τζέονμπουκ
|
5 |
| Kwon Kyung-won |
Ανιάνγκ
|
5 |
| Kim Jin-ho |
Γκουανγκτζού
|
5 |
| Kim Jae-woo |
Τζετζού ΣΚ
|
5 |
| Tuci Marko |
Γκανγκβόν
|
4 |
| Lee You-hyeon |
Γκανγκβόν
|
4 |
| Lee Jung-taek |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
4 |
| Joo Se-jong |
Γκουανγκτζού
|
4 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Tranziska Jakob |
Ποχάνγκ
|
1 |
| Santos Matheus Oliveira |
Ανιάνγκ
|
1 |
| Park Chan-yong |
Ποχάνγκ
|
1 |
| Diogo |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
1 |
| Lee Sang-ki |
Ίντσεον Γιουν.
|
1 |
| Lee Sang-heon |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
1 |
| Galego |
Μπούτσεον 1995
|
1 |
| Babec Hrvoje |
Σεούλ
|
1 |
| Jeon Min-kwang |
Ποχάνγκ
|
1 |
| Kim Gang |
Ανιάνγκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σεούλ
|
60% 9/15 |
40% 6/15 |
Ουλσάν HD
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Τζέονμπουκ
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Ποχάνγκ
|
7% 1/14 |
93% 13/14 |
Ίντσεον Γιουν.
|
60% 9/15 |
40% 6/15 |
Γκανγκβόν
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Τζετζού ΣΚ
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Ανιάνγκ
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
27% 4/15 |
73% 11/15 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Μπούτσεον 1995
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Γκουανγκτζού
|
53% 8/15 |
47% 7/15 |
| Συνολικά | 38% | 62% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σεούλ
|
33% 5/15 |
47% 7/15 |
20% 3/15 |
0% 0/15 |
Ουλσάν HD
|
21% 3/14 |
50% 7/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Τζέονμπουκ
|
29% 4/14 |
50% 7/14 |
21% 3/14 |
0% 0/14 |
Ποχάνγκ
|
57% 8/14 |
36% 5/14 |
7% 1/14 |
0% 0/14 |
Ίντσεον Γιουν.
|
33% 5/15 |
40% 6/15 |
27% 4/15 |
0% 0/15 |
Γκανγκβόν
|
29% 4/14 |
64% 9/14 |
7% 1/14 |
0% 0/14 |
Τζετζού ΣΚ
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
0% 0/14 |
0% 0/14 |
Ανιάνγκ
|
29% 4/14 |
57% 8/14 |
7% 1/14 |
7% 1/14 |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
33% 5/15 |
47% 7/15 |
20% 3/15 |
0% 0/15 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
7% 1/14 |
79% 11/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Μπούτσεον 1995
|
57% 8/14 |
29% 4/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Γκουανγκτζού
|
40% 6/15 |
13% 2/15 |
40% 6/15 |
7% 1/15 |
| Συνολικά | 34% | 48% | 17% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σεούλ
|
53% 8/15 |
47% 7/15 |
Ουλσάν HD
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Τζέονμπουκ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ποχάνγκ
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Ίντσεον Γιουν.
|
53% 8/15 |
47% 7/15 |
Γκανγκβόν
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Τζετζού ΣΚ
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Ανιάνγκ
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
|
40% 6/15 |
60% 9/15 |
Γκιμτσεόν Σανγκμού
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Μπούτσεον 1995
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Γκουανγκτζού
|
27% 4/15 |
73% 11/15 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 35% | 65% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 53.68 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.93 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 196 | 2.28 |
| Εντός | 91 | 1.06 |
| Εκτός | 105 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 85 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 18.6% (16/86) | |
| 0 - 1 | 15.1% (13/86) | |
| 0 - 0 | 10.5% (9/86) | |
| 1 - 2 | 9.3% (8/86) | |
| 1 - 0 | 8.1% (7/86) | |
| 0 - 2 | 7.0% (6/86) | |
| 2 - 1 | 5.8% (5/86) | |
| 4 - 0 | 2.3% (2/86) | |
| 3 - 2 | 2.3% (2/86) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.9% (24/86) | |
| 1 | 23.3% (20/86) | |
| 3 | 19.8% (17/86) | |
| 0 | 10.5% (9/86) | |
| 5 | 9.3% (8/86) | |
| 4 | 7.0% (6/86) | |
| 7 | 1.2% (1/86) | |
| 6 | 1.2% (1/86) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 26.7% (23/86) | |
| X | 31.4% (27/86) | |
| 2 | 41.9% (36/86) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.6% (16/86) | |
| 1/X | 3.5% (3/86) | |
| 1/2 | 0.0% (0/86) | |
| X/1 | 8.1% (7/86) | |
| X/X | 19.8% (17/86) | |
| X/2 | 18.6% (16/86) | |
| 2/1 | 0.0% (0/86) | |
| 2/X | 8.1% (7/86) | |
| 2/2 | 23.3% (20/86) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 196 | 2.28 |
| Εντός | 91 | 1.06 |
| Εκτός | 105 | 1.22 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 85 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).