Σούπερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 18:4 | |
| 2 | Κεντά Νταρούλ Αμάν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:6 | |
| 3 | Περάκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 13:7 | |
| 4 | Τερενγκανού | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:4 | |
| 5 | Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 12:7 | |
| 6 | Σέλανγκορ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 18:11 | |
| 7 | Σρι Παχάνγκ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:9 | |
| 8 | Παχάνγκ UiTM | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:9 | |
| 9 | Σαμπάχ FA | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:13 | |
| 10 | Μελάκα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:11 | |
| 11 | Φέλντα Γιουν. | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:18 | |
| 12 | ΠΔΡΜ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:19 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Olusegun Ifedayo |
Σέλανγκορ
|
9 | 2 |
| Rasid Safawi |
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
|
7 | 1 |
| Fauzi Shahrel Fikri |
Περάκ
|
7 | 0 |
| Cabrera Gonzalo |
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
|
7 | 3 |
| Kipre Tchetche |
Κεντά Νταρούλ Αμάν
|
6 | 1 |
| Da Sylva Dominique |
Τερενγκανού
|
5 | 1 |
| Tuck Lee |
Τερενγκανού
|
5 | 2 |
| Buschening Dennis |
Σαμπάχ FA
|
4 | 0 |
| Brandao |
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι
|
4 | 0 |
| Gustavo |
Παχάνγκ UiTM
|
4 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Gan Brendan |
Σέλανγκορ
|
1 |
| Jamaludin Jasazrin |
Φέλντα Γιουν.
|
1 |
| Piee Khuzaimi |
Παχάνγκ UiTM
|
1 |
| Kutty Syamer |
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
|
1 |
| Franca Ivan |
Σρι Παχάνγκ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σαμπάχ FA
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Παχάνγκ UiTM
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Περάκ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κεντά Νταρούλ Αμάν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Τερενγκανού
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Σρι Παχάνγκ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Μελάκα
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
ΠΔΡΜ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Σέλανγκορ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Φέλντα Γιουν.
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
| Συνολικά | 65% | 35% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σαμπάχ FA
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Παχάνγκ UiTM
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Περάκ
|
29% 2/7 |
14% 1/7 |
43% 3/7 |
14% 1/7 |
Κεντά Νταρούλ Αμάν
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Τερενγκανού
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Σρι Παχάνγκ
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Μελάκα
|
43% 3/7 |
29% 2/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
|
14% 1/7 |
0% 0/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι
|
13% 1/8 |
50% 4/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
ΠΔΡΜ
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
Σέλανγκορ
|
14% 1/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
43% 3/7 |
Φέλντα Γιουν.
|
14% 1/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
| Συνολικά | 19% | 37% | 35% | 9% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σαμπάχ FA
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Παχάνγκ UiTM
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Περάκ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Κεντά Νταρούλ Αμάν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Τερενγκανού
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Σρι Παχάνγκ
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Μελάκα
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Τζοχόρ Νταρούλ Τακζίμ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Πέταλινγκ Τζάγια Σίτι
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
ΠΔΡΜ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Σέλανγκορ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Φέλντα Γιουν.
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
| Συνολικά | 58% | 42% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.1 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.72 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 150 | 3.49 |
| Εντός | 82 | 1.91 |
| Εκτός | 68 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 11.6% (5/43) | |
| 1 - 1 | 9.3% (4/43) | |
| 1 - 0 | 9.3% (4/43) | |
| 0 - 2 | 7.0% (3/43) | |
| 0 - 1 | 7.0% (3/43) | |
| 6 - 1 | 4.7% (2/43) | |
| 4 - 1 | 4.7% (2/43) | |
| 4 - 0 | 4.7% (2/43) | |
| 3 - 3 | 4.7% (2/43) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 20.9% (9/43) | |
| 1 | 16.3% (7/43) | |
| 2 | 16.3% (7/43) | |
| 5 | 14.0% (6/43) | |
| 4 | 11.6% (5/43) | |
| 7 | 9.3% (4/43) | |
| 6 | 9.3% (4/43) | |
| 0 | 2.3% (1/43) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.2% (19/43) | |
| X | 20.9% (9/43) | |
| 2 | 34.9% (15/43) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 25.6% (11/43) | |
| 1/X | 7.0% (3/43) | |
| 1/2 | 4.7% (2/43) | |
| X/1 | 16.3% (7/43) | |
| X/X | 14.0% (6/43) | |
| X/2 | 14.0% (6/43) | |
| 2/1 | 2.3% (1/43) | |
| 2/X | 0.0% (0/43) | |
| 2/2 | 16.3% (7/43) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 150 | 3.49 |
| Εντός | 82 | 1.91 |
| Εκτός | 68 | 1.58 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 47 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).