Λίγκα 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΝΔΟΝΗΣΙΑ: Λίγκα 1 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | |
| 2 |
|
5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:6 | |
| 3 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 12:3 | |
| 4 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | |
| 5 |
|
4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | |
| 6 |
|
4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | |
| 7 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | |
| 8 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | |
| 9 |
|
4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | |
| 10 |
|
4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 10:7 | |
| 11 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | |
| 12 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 5:7 | |
| 13 |
|
4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | |
| 14 |
|
4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 15 |
|
4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | |
| 16 |
|
4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | |
| 17 |
|
4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | |
| 18 |
|
4 | -2 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | |
Γιάβα Γιουνάιτεντ *
-2 βαθμούς
Ισενμουλάνγκ Καλτένγκ *
-2 βαθμούς
AFC Champions League 2 Qualification
AFC Challenge League Qualification
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Περσίγια Τζακάρτα | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 8:1 | |
| 2 | Ντέβα Γιουνάιτεντ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:6 | |
| 3 | Μπαλί Γιουν. Πουσάμ | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | |
| 4 | Μαντούρα Γιουνάιτεντ | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 7:4 | |
| 5 | Περσίτα Τειντζέρανγκ | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 8:6 | |
| 6 | Περσεμπάγια Σουραμπάγια | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 4:2 | |
| 7 | Πέρσικ Κεντίρι | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:2 | |
| 8 | Πέρσιμπ Μπαντούνγκ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | |
| 9 | Αρέμα | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 10:7 | |
| 10 | Μπαγιανγκάρα | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | |
| 11 | Μπόρνεο Σαμαρίντα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | |
| 12 | Γιάβα Γιουνάιτεντ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 13 | Σλίμαν | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | |
| 14 | Γκαρουνταγιάκσα | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3:6 | |
| 15 | ΠΣΜ Μακασάρ | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 6:11 | |
| 16 | Γιογκιακάρτα | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2:8 | |
| 17 | Περσιγιάπ Τζεπάρα | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | |
| 18 | Ισενμουλάνγκ Καλτένγκ | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Mitkov Dimitar |
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
|
4 | 0 |
| Denilson |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
4 | 2 |
| Ferreira Alex |
Περσεμπάγια Σουραμπάγια
|
3 | 1 |
| Andrejic Aleksa |
Περσίτα Τειντζέρανγκ
|
3 | 0 |
| Sekulic Balsa |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
3 | 0 |
| Jeremejeff Alexander |
Περσίγια Τζακάρτα
|
3 | 0 |
| Goppel Thijmen |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
3 | 0 |
| Van Der Sande Jort |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
3 | 0 |
| Uilliam |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
2 | 0 |
| Jeftoski Stefan |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
2 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Lam Thomas |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
1 |
| Marasabessy Rifad |
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
1 |
| Mitkov Dimitar |
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Purzycki Adrian |
Γιογκιακάρτα
|
1 |
| Receveur Tim |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
1 |
| Johansah Sendri |
Περσιγιάπ Τζεπάρα
|
1 |
| Arjuna Rahmat |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Περσίγια Τζακάρτα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Περσίτα Τειντζέρανγκ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Περσεμπάγια Σουραμπάγια
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
Πέρσικ Κεντίρι
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Μπαγιανγκάρα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Αρέμα
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Σλίμαν
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Γκαρουνταγιάκσα
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γιάβα Γιουνάιτεντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Γιογκιακάρτα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Περσιγιάπ Τζεπάρα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ισενμουλάνγκ Καλτένγκ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Περσίγια Τζακάρτα
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Περσίτα Τειντζέρανγκ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Περσεμπάγια Σουραμπάγια
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Πέρσικ Κεντίρι
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Μπαγιανγκάρα
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Αρέμα
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
60% 3/5 |
20% 1/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Σλίμαν
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γκαρουνταγιάκσα
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Γιάβα Γιουνάιτεντ
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Γιογκιακάρτα
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Περσιγιάπ Τζεπάρα
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Ισενμουλάνγκ Καλτένγκ
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 19% | 46% | 32% | 3% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Περσίγια Τζακάρτα
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μπαλί Γιουν. Πουσάμ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μαντούρα Γιουνάιτεντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Περσίτα Τειντζέρανγκ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Περσεμπάγια Σουραμπάγια
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Πέρσικ Κεντίρι
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Μπαγιανγκάρα
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Αρέμα
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Μπόρνεο Σαμαρίντα
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Σλίμαν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γκαρουνταγιάκσα
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γιάβα Γιουνάιτεντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
ΠΣΜ Μακασάρ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γιογκιακάρτα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Περσιγιάπ Τζεπάρα
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ισενμουλάνγκ Καλτένγκ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
| Συνολικά | 65% | 35% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 25% | 75% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 59.62 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 49.93 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 109 | 2.95 |
| Εντός | 63 | 1.70 |
| Εκτός | 46 | 1.24 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 16.2% (6/37) | |
| 1 - 1 | 13.5% (5/37) | |
| 2 - 2 | 10.8% (4/37) | |
| 0 - 1 | 10.8% (4/37) | |
| 2 - 0 | 8.1% (3/37) | |
| 1 - 0 | 8.1% (3/37) | |
| 4 - 1 | 5.4% (2/37) | |
| 1 - 3 | 5.4% (2/37) | |
| 6 - 1 | 2.7% (1/37) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.3% (9/37) | |
| 4 | 21.6% (8/37) | |
| 3 | 21.6% (8/37) | |
| 1 | 18.9% (7/37) | |
| 5 | 8.1% (3/37) | |
| 7 | 2.7% (1/37) | |
| 6 | 2.7% (1/37) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 48.6% (18/37) | |
| X | 27.0% (10/37) | |
| 2 | 24.3% (9/37) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.6% (8/37) | |
| 1/X | 2.7% (1/37) | |
| 1/2 | 0.0% (0/37) | |
| X/1 | 18.9% (7/37) | |
| X/X | 8.1% (3/37) | |
| X/2 | 5.4% (2/37) | |
| 2/1 | 8.1% (3/37) | |
| 2/X | 16.2% (6/37) | |
| 2/2 | 18.9% (7/37) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 109 | 2.95 |
| Εντός | 63 | 1.70 |
| Εκτός | 46 | 1.24 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 74 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).