2η Κατηγορία Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΜΕΞΙΚΟ: 2η Κατηγορία 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 14:7 | |
| 2 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | |
| 3 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 17:11 | |
| 4 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 14:9 | |
| 5 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 11:8 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 12:7 | |
| 7 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:13 | |
| 8 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 5:4 | |
| 9 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | |
| 10 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 5:8 | |
| 11 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 3:7 | |
| 12 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 9:7 | |
| 13 |
|
5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | |
| 14 |
|
5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 15 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 10:15 | |
| 16 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 4:18 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ατλέτικο Λα Παζ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:3 | |
| 2 | Μινέρος Ντε Ζακατέκας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 14:8 | |
| 3 | Λεόνες Νέγκρος | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 4 | Κορεκαμίνος | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | |
| 5 | Ταπατίο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:8 | |
| 6 | Ατλέτικο Μορέλια | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | |
| 7 | Πιράτας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:4 | |
| 8 | Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 9 | Βενάδος | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:13 | |
| 10 | Τζάιμπα Μπράβα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | |
| 11 | Κανκούν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:8 | |
| 12 | Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 9:7 | |
| 13 | Ντοράντος | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 14 | Τλαξκάλα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 8:11 | |
| 15 | Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:7 | |
| 16 | Τεπατιτλάν | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 4:17 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Sleither Lora |
Βενάδος
|
8 | 1 |
| Alvarez Daniel |
Τλαξκάλα
|
4 | 0 |
| Barragan Martin |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
4 | 1 |
| Mendoza Bryan |
Κορεκαμίνος
|
3 | 0 |
| Govea Ismael |
Τλαξκάλα
|
3 | 0 |
| Flores Alonso |
Ατλέτικο Μορέλια
|
3 | 0 |
| Carballo Erick |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
3 | 0 |
| Del Campo Ruben |
Ατλέτικο Μορέλια
|
3 | 1 |
| Rengifo Jhan |
Ντοράντος
|
3 | 0 |
| Trejo Christopher |
Κανκούν
|
3 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Torres Horacio |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
2 |
| Gonzalez Cristian |
Τλαξκάλα
|
1 |
| Bravo Alejandro |
Λεόνες Νέγκρος
|
1 |
| Vazquez Brayton |
Τλαξκάλα
|
1 |
| Esquivel Jose |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
1 |
| Flores Alonso |
Ατλέτικο Μορέλια
|
1 |
| Garcia Uziel |
Πιράτας
|
1 |
| Cendejas Matias |
Ταπατίο
|
1 |
| Escalante Jared |
Λεόνες Νέγκρος
|
1 |
| Estrada Alain |
Τεπατιτλάν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λεόνες Νέγκρος
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ατλέτικο Μορέλια
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Κορεκαμίνος
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ταπατίο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Βενάδος
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Πιράτας
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Τζάιμπα Μπράβα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κανκούν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ντοράντος
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Τλαξκάλα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Τεπατιτλάν
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Λεόνες Νέγκρος
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ατλέτικο Μορέλια
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
0% 0/6 |
17% 1/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
Κορεκαμίνος
|
17% 1/6 |
0% 0/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
Ταπατίο
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Βενάδος
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Πιράτας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Τζάιμπα Μπράβα
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Κανκούν
|
20% 1/5 |
60% 3/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Ντοράντος
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Τλαξκάλα
|
0% 0/6 |
17% 1/6 |
83% 5/6 |
0% 0/6 |
Τεπατιτλάν
|
33% 2/6 |
0% 0/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 21% | 36% | 43% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Λεόνες Νέγκρος
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ατλέτικο Μορέλια
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μινέρος Ντε Ζακατέκας
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Κορεκαμίνος
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ταπατίο
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ατλέτικο Λα Παζ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Βενάδος
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Πιράτας
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Αλεμπρίγιες Ντε Οάξακα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Τζάιμπα Μπράβα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Αλακράνες Ντε Ντουράνγκο
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Κρουζ Αζούλ Ιντάλγκο
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κανκούν
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ντοράντος
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Τλαξκάλα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Τεπατιτλάν
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 31% | 69% |
| Goals κατά | 44% | 56% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 57.58 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.92 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 147 | 3.13 |
| Εντός | 83 | 1.77 |
| Εκτός | 64 | 1.36 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 8.5% (4/47) | |
| 0 - 1 | 8.5% (4/47) | |
| 4 - 2 | 6.4% (3/47) | |
| 3 - 1 | 6.4% (3/47) | |
| 2 - 0 | 6.4% (3/47) | |
| 1 - 2 | 6.4% (3/47) | |
| 1 - 0 | 6.4% (3/47) | |
| 0 - 2 | 6.4% (3/47) | |
| 0 - 0 | 6.4% (3/47) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 21.3% (10/47) | |
| 4 | 17.0% (8/47) | |
| 6 | 14.9% (7/47) | |
| 1 | 14.9% (7/47) | |
| 3 | 14.9% (7/47) | |
| 5 | 10.6% (5/47) | |
| 0 | 6.4% (3/47) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.7% (21/47) | |
| X | 21.3% (10/47) | |
| 2 | 34.0% (16/47) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.7% (13/47) | |
| 1/X | 0.0% (0/47) | |
| 1/2 | 2.1% (1/47) | |
| X/1 | 12.8% (6/47) | |
| X/X | 17.0% (8/47) | |
| X/2 | 8.5% (4/47) | |
| 2/1 | 4.3% (2/47) | |
| 2/X | 4.3% (2/47) | |
| 2/2 | 23.4% (11/47) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 147 | 3.13 |
| Εντός | 83 | 1.77 |
| Εκτός | 64 | 1.36 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).