Σέριε C Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε C 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 13:6 | |
| 2 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 12:6 | |
| 3 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 8:2 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 12:4 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 9:7 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 7 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 8:9 | |
| 8 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 13:17 | |
| 9 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 9:4 | |
| 10 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 6:5 | |
| 11 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:8 | |
| 12 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 5:5 | |
| 13 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 4:5 | |
| 14 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:11 | |
| 15 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8:11 | |
| 16 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5:7 | |
| 17 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | |
| 18 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2:6 | |
| 19 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 5:11 | |
| 20 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 5:12 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γκουαρανί | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:3 | |
| 2 | Παϊσαντού | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:6 | |
| 3 | Μπρούσκε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | |
| 4 | Αμαζόνας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:2 | |
| 5 | Μπάρα ΣΚ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:3 | |
| 6 | Ιπιράνγκα RS | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:6 | |
| 7 | Μαρανάο | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:8 | |
| 8 | Ίντερ Ντε Λιμέϊρα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 9 | Κάσιας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 10 | Ιτουάνο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 11 | Φλορέστα | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 12 | Φεροβιάρια | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:4 | |
| 13 | Μαρινγκά | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:15 | |
| 14 | Φιγκεϊρένσε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:10 | |
| 15 | Βόλτα Ρεντόντα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | |
| 16 | Σάντα Κρουζ Ρεσίφε | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | |
| 17 | Κονφιάνσα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:5 | |
| 18 | Μποταφόγκο Πεσόα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7:11 | |
| 19 | Ανάπολις | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 5:9 | |
| 20 | Ιταμπαϊάνα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Filho Adriano |
Μπρούσκε
|
4 | 0 |
| Kleiton |
Παϊσαντού
|
4 | 0 |
| Nene |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
3 | 2 |
| Italo |
Παϊσαντού
|
3 | 1 |
| Juninho |
Παϊσαντού
|
3 | 0 |
| Bianconi Miguel |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
3 | 1 |
| Hebert |
Γκουαρανί
|
3 | 0 |
| Schiappacasse Nicolas |
Αμαζόνας
|
3 | 0 |
| Romarinho |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
3 | 0 |
| Negueba Edison |
Μαρινγκά
|
3 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Noroes Joao |
Φεροβιάρια
|
1 |
| Karl |
Ιταμπαϊάνα
|
1 |
| Bull |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
1 |
| Silva Lucas |
Φεροβιάρια
|
1 |
| Marques Wagner |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
1 |
| Romarinho |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
1 |
| Iarley |
Παϊσαντού
|
1 |
| Santos Gabriel |
Μαρινγκά
|
1 |
| Frazan |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
1 |
| Pira Guilherme |
Μαρινγκά
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Παϊσαντού
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μπρούσκε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αμαζόνας
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Γκουαρανί
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ιπιράνγκα RS
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ιτουάνο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μαρανάο
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μαρινγκά
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μπάρα ΣΚ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Φλορέστα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κάσιας
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Φιγκεϊρένσε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φεροβιάρια
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Κονφιάνσα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Ανάπολις
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ιταμπαϊάνα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Παϊσαντού
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Μπρούσκε
|
0% 0/6 |
83% 5/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Αμαζόνας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Γκουαρανί
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ιπιράνγκα RS
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ιτουάνο
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Μαρανάο
|
0% 0/6 |
83% 5/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Μαρινγκά
|
0% 0/6 |
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Μπάρα ΣΚ
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Φλορέστα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Κάσιας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Φιγκεϊρένσε
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Φεροβιάρια
|
50% 3/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Κονφιάνσα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ανάπολις
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ιταμπαϊάνα
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 28% | 52% | 20% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Παϊσαντού
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπρούσκε
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Αμαζόνας
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Γκουαρανί
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ιπιράνγκα RS
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ιτουάνο
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Μαρανάο
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μαρινγκά
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπάρα ΣΚ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Φλορέστα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ίντερ Ντε Λιμέϊρα
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Κάσιας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Φιγκεϊρένσε
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μποταφόγκο Πεσόα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Φεροβιάρια
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Βόλτα Ρεντόντα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Κονφιάνσα
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Ανάπολις
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ιταμπαϊάνα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
| Συνολικά | 53% | 47% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 27% | 73% |
| Goals κατά | 38% | 62% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 57.61 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.05 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 149 | 2.48 |
| Εντός | 84 | 1.40 |
| Εκτός | 65 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 15.0% (9/60) | |
| 1 - 0 | 13.3% (8/60) | |
| 2 - 1 | 10.0% (6/60) | |
| 1 - 2 | 10.0% (6/60) | |
| 0 - 1 | 8.3% (5/60) | |
| 3 - 0 | 6.7% (4/60) | |
| 2 - 0 | 6.7% (4/60) | |
| 0 - 0 | 6.7% (4/60) | |
| 4 - 2 | 3.3% (2/60) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 28.3% (17/60) | |
| 2 | 23.3% (14/60) | |
| 1 | 21.7% (13/60) | |
| 5 | 8.3% (5/60) | |
| 4 | 8.3% (5/60) | |
| 0 | 6.7% (4/60) | |
| 6 | 3.3% (2/60) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.7% (28/60) | |
| X | 25.0% (15/60) | |
| 2 | 28.3% (17/60) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 18.3% (11/60) | |
| 1/X | 1.7% (1/60) | |
| 1/2 | 0.0% (0/60) | |
| X/1 | 25.0% (15/60) | |
| X/X | 21.7% (13/60) | |
| X/2 | 15.0% (9/60) | |
| 2/1 | 3.3% (2/60) | |
| 2/X | 1.7% (1/60) | |
| 2/2 | 13.3% (8/60) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 149 | 2.48 |
| Εντός | 84 | 1.40 |
| Εκτός | 65 | 1.08 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 64 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 83 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).