Σαμπιονά Νασιονάλ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΑΛΛΙΑ: Σαμπιονά Νασιονάλ 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
31 | 62 | 17 | 11 | 3 | 49:23 | |
| 2 |
|
31 | 57 | 16 | 9 | 6 | 49:24 | |
| 3 |
|
31 | 54 | 15 | 9 | 7 | 46:28 | |
| 4 |
|
31 | 52 | 13 | 13 | 5 | 41:28 | |
| 5 |
|
31 | 52 | 15 | 7 | 9 | 44:32 | |
| 6 |
|
31 | 51 | 14 | 9 | 8 | 40:39 | |
| 7 |
|
31 | 46 | 12 | 10 | 9 | 43:36 | |
| 8 |
|
31 | 40 | 8 | 16 | 7 | 38:31 | |
| 9 |
|
31 | 37 | 8 | 13 | 10 | 30:35 | |
| 10 |
|
31 | 36 | 10 | 7 | 14 | 33:42 | |
| 11 |
|
31 | 36 | 10 | 6 | 15 | 32:43 | |
| 12 |
|
31 | 34 | 8 | 10 | 13 | 35:45 | |
| 13 |
|
31 | 32 | 7 | 11 | 13 | 26:40 | |
| 14 |
|
32 | 31 | 8 | 7 | 17 | 25:44 | |
| 15 |
|
31 | 30 | 7 | 9 | 15 | 33:45 | |
| 16 |
|
31 | 29 | 6 | 12 | 13 | 33:47 | |
| 17 |
|
31 | 26 | 5 | 11 | 15 | 33:48 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Καέν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:1 | |
| 2 | Φλέρι 91 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:4 | |
| 3 | Ντιζόν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 4 | Βερσαλλίες 78 | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:4 | |
| 5 | Σταντ Μπριοσίν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 6 | Κεβιγί | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:6 | |
| 7 | Ορλεάν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 8 | Κονκαρνό | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 3:2 | |
| 9 | Βιλεφράνς | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:6 | |
| 10 | Σοσό | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 11 | Μπουργκ Περόνας | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 3:6 | |
| 12 | Σατορού | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:13 | |
| 13 | Ρουέν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 14 | Βαλενσιέν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | |
| 15 | Ομπάν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 16 | Λε Πουί | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:10 | |
| 17 | Παρί 13 Ατλέτικο | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:8 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Farade Kevin |
Φλέρι 91
|
18 | 5 |
| El Khoumisti Fahd |
Ορλεάν
|
18 | 4 |
| Guillaume Shelton |
Βερσαλλίες 78
|
12 | 0 |
| Domingues Julien |
Ντιζόν
|
12 | 3 |
| Gomel Benjamin |
Σοσό
|
11 | 0 |
| Djoco Kapitbafan |
Σοσό
|
11 | 2 |
| Barka Yanis |
Ντιζόν
|
10 | 1 |
| Botella Ivann |
Καέν
|
9 | 0 |
| Leye Babacar |
Βιλεφράνς
|
9 | 0 |
| Santos Kenny |
Ρουέν
|
9 | 4 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Njike Tony |
Κεβιγί
|
3 |
| Diakite Madigoundo |
Σταντ Μπριοσίν
|
2 |
| Mendy Formose |
Ρουέν
|
2 |
| Bernard Quentin |
Ντιζόν
|
2 |
| Dembele Samba |
Σατορού
|
2 |
| Diaby Abdoul |
Σταντ Μπριοσίν
|
2 |
| Diedounne Debohi |
Καέν
|
2 |
| Magassa Brahima |
Σατορού
|
2 |
| Aubourg Hugo |
Φλέρι 91
|
2 |
| Marcel Vincent |
Βιλεφράνς
|
2 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντιζόν
|
45% 14/31 |
55% 17/31 |
Σοσό
|
39% 12/31 |
61% 19/31 |
Φλέρι 91
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Ρουέν
|
45% 14/31 |
55% 17/31 |
Βερσαλλίες 78
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Ορλεάν
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Λε Πουί
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Καέν
|
39% 12/31 |
61% 19/31 |
Κονκαρνό
|
42% 13/31 |
58% 18/31 |
Βαλενσιέν
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Βιλεφράνς
|
61% 19/31 |
39% 12/31 |
Ομπάν
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Παρί 13 Ατλέτικο
|
39% 12/31 |
61% 19/31 |
Μπουργκ Περόνας
|
41% 13/32 |
59% 19/32 |
Κεβιγί
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Σατορού
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Σταντ Μπριοσίν
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
| Συνολικά | 48% | 52% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ντιζόν
|
35% 11/31 |
42% 13/31 |
23% 7/31 |
0% 0/31 |
Σοσό
|
26% 8/31 |
52% 16/31 |
23% 7/31 |
0% 0/31 |
Φλέρι 91
|
29% 9/31 |
45% 14/31 |
26% 8/31 |
0% 0/31 |
Ρουέν
|
32% 10/31 |
45% 14/31 |
23% 7/31 |
0% 0/31 |
Βερσαλλίες 78
|
26% 8/31 |
45% 14/31 |
29% 9/31 |
0% 0/31 |
Ορλεάν
|
23% 7/31 |
58% 18/31 |
19% 6/31 |
0% 0/31 |
Λε Πουί
|
16% 5/31 |
68% 21/31 |
16% 5/31 |
0% 0/31 |
Καέν
|
26% 8/31 |
61% 19/31 |
13% 4/31 |
0% 0/31 |
Κονκαρνό
|
35% 11/31 |
45% 14/31 |
19% 6/31 |
0% 0/31 |
Βαλενσιέν
|
26% 8/31 |
58% 18/31 |
16% 5/31 |
0% 0/31 |
Βιλεφράνς
|
32% 10/31 |
48% 15/31 |
19% 6/31 |
0% 0/31 |
Ομπάν
|
16% 5/31 |
65% 20/31 |
19% 6/31 |
0% 0/31 |
Παρί 13 Ατλέτικο
|
42% 13/31 |
39% 12/31 |
19% 6/31 |
0% 0/31 |
Μπουργκ Περόνας
|
41% 13/32 |
41% 13/32 |
19% 6/32 |
0% 0/32 |
Κεβιγί
|
29% 9/31 |
52% 16/31 |
16% 5/31 |
3% 1/31 |
Σατορού
|
26% 8/31 |
45% 14/31 |
26% 8/31 |
3% 1/31 |
Σταντ Μπριοσίν
|
23% 7/31 |
48% 15/31 |
29% 9/31 |
0% 0/31 |
| Συνολικά | 28% | 50% | 21% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντιζόν
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Σοσό
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Φλέρι 91
|
39% 12/31 |
61% 19/31 |
Ρουέν
|
61% 19/31 |
39% 12/31 |
Βερσαλλίες 78
|
45% 14/31 |
55% 17/31 |
Ορλεάν
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Λε Πουί
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Καέν
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Κονκαρνό
|
39% 12/31 |
61% 19/31 |
Βαλενσιέν
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Βιλεφράνς
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Ομπάν
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
Παρί 13 Ατλέτικο
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Μπουργκ Περόνας
|
41% 13/32 |
59% 19/32 |
Κεβιγί
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Σατορού
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Σταντ Μπριοσίν
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
| Συνολικά | 52% | 48% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 43% | 57% |
| Goals κατά | 45% | 55% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.51 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.66 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 630 | 2.39 |
| Εντός | 331 | 1.25 |
| Εκτός | 299 | 1.13 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.8% (39/264) | |
| 0 - 0 | 11.7% (31/264) | |
| 1 - 0 | 9.5% (25/264) | |
| 2 - 1 | 9.1% (24/264) | |
| 1 - 2 | 8.7% (23/264) | |
| 0 - 1 | 7.2% (19/264) | |
| 2 - 0 | 5.3% (14/264) | |
| 2 - 2 | 4.9% (13/264) | |
| 3 - 0 | 4.5% (12/264) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 26.5% (70/264) | |
| 2 | 23.9% (63/264) | |
| 1 | 16.7% (44/264) | |
| 4 | 14.0% (37/264) | |
| 0 | 11.7% (31/264) | |
| 5 | 5.3% (14/264) | |
| 6 | 1.5% (4/264) | |
| 8 | 0.4% (1/264) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 36.7% (97/264) | |
| X | 32.2% (85/264) | |
| 2 | 31.1% (82/264) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.7% (60/264) | |
| 1/X | 3.8% (10/264) | |
| 1/2 | 1.1% (3/264) | |
| X/1 | 11.4% (30/264) | |
| X/X | 21.2% (56/264) | |
| X/2 | 11.4% (30/264) | |
| 2/1 | 2.7% (7/264) | |
| 2/X | 7.2% (19/264) | |
| 2/2 | 18.6% (49/264) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 630 | 2.39 |
| Εντός | 331 | 1.25 |
| Εκτός | 299 | 1.13 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 79 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).