Άλσβενσκαν Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΣΟΥΗΔΙΑ: Άλσβενσκαν 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
7 | 19 | 6 | 1 | 0 | 19:7 | |
| 2 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 17:5 | |
| 3 |
|
7 | 14 | 4 | 2 | 1 | 11:6 | |
| 4 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 16:8 | |
| 5 |
|
7 | 13 | 3 | 4 | 0 | 15:11 | |
| 6 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 12:8 | |
| 7 |
|
7 | 10 | 3 | 1 | 3 | 12:11 | |
| 8 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 9:8 | |
| 9 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 9:11 | |
| 10 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 10:13 | |
| 11 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 8:11 | |
| 12 |
|
7 | 8 | 2 | 2 | 3 | 9:14 | |
| 13 |
|
7 | 7 | 2 | 1 | 4 | 9:10 | |
| 14 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 6:18 | |
| 15 |
|
7 | 3 | 0 | 3 | 4 | 4:15 | |
| 16 |
|
7 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4:14 | |
Τσάμπιονς Λιγκ Προκριματικά
Κόνφερενς Λιγκ Προκριματικά
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μιάλμπι | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 12:3 | |
| 2 | Σίριους | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:7 | |
| 3 | Χάμαρμπι | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 14:3 | |
| 4 | Έλφσμποργκ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 5 | Χάκεν | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 11:9 | |
| 6 | Γκάις | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:4 | |
| 7 | Γιουργκόρντεν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 12:6 | |
| 8 | Κάλμαρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | |
| 9 | Μάλμε | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:9 | |
| 10 | Μπρομαποϊκάρνα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:9 | |
| 11 | Ντέγκερφορς | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:8 | |
| 12 | ΑΪΚ Στοκχόλμης | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | |
| 13 | Βαστέρας ΦΚ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:12 | |
| 14 | Γκέτεμποργκ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:11 | |
| 15 | Χάλμσταντ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | |
| 16 | Έργκριτε | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:17 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Bjerkebo Isak |
Σίριους
|
8 | 4 |
| Ladefoged Mikkel |
Βαστέρας ΦΚ
|
5 | 0 |
| Lindgren Gustav |
Χάκεν
|
5 | 0 |
| Abraham Paulos |
Χάμαρμπι
|
5 | 0 |
| Rosenqvist Charlie |
Κάλμαρ
|
4 | 0 |
| Bergstroem Jacob |
Μιάλμπι
|
4 | 0 |
| Lien Kristian |
Γιουργκόρντεν
|
4 | 0 |
| Ure Robbie |
Σίριους
|
4 | 0 |
| Botheim Erik |
Μάλμε
|
3 | 0 |
| Haksabanovic Sead |
Μάλμε
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Milovanovic William |
Γκάις
|
4 |
| Andersen Silas |
Χάκεν
|
3 |
| Kaib Rami |
Χάλμσταντ
|
3 |
| Rygaard Mikkel |
Χάκεν
|
3 |
| Rosengren Otto |
Μάλμε
|
3 |
| Pettersson Tom |
Μιάλμπι
|
2 |
| Yiriyon Gideon |
Ντέγκερφορς
|
2 |
| Rosenqvist Charlie |
Κάλμαρ
|
2 |
| Bjoerklund Lukas |
Μπρομαποϊκάρνα
|
2 |
| Damnjanovic Nilsson Aleksander |
Χάλμσταντ
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Hansen Mads Kristian |
Μπρομαποϊκάρνα
|
1 |
| Yeboah Rockson |
Γκέτεμποργκ
|
1 |
| Ring Jonathan |
Βαστέρας ΦΚ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σίριους
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Χάμαρμπι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Έλφσμποργκ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γιουργκόρντεν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Χάκεν
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μιάλμπι
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μάλμε
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Γκάις
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Ντέγκερφορς
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Βαστέρας ΦΚ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Κάλμαρ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Έργκριτε
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Γκέτεμποργκ
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Χάλμσταντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σίριους
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Χάμαρμπι
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
14% 1/7 |
Έλφσμποργκ
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Γιουργκόρντεν
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Χάκεν
|
0% 0/7 |
43% 3/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Μιάλμπι
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Μάλμε
|
29% 2/7 |
14% 1/7 |
57% 4/7 |
0% 0/7 |
Γκάις
|
43% 3/7 |
14% 1/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Ντέγκερφορς
|
14% 1/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
Βαστέρας ΦΚ
|
29% 2/7 |
29% 2/7 |
43% 3/7 |
0% 0/7 |
Κάλμαρ
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Έργκριτε
|
0% 0/7 |
71% 5/7 |
14% 1/7 |
14% 1/7 |
Γκέτεμποργκ
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Χάλμσταντ
|
0% 0/7 |
86% 6/7 |
14% 1/7 |
0% 0/7 |
| Συνολικά | 16% | 50% | 32% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σίριους
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Χάμαρμπι
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Έλφσμποργκ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Γιουργκόρντεν
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Χάκεν
|
86% 6/7 |
14% 1/7 |
Μιάλμπι
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
Μάλμε
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Γκάις
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μπρομαποϊκάρνα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Ντέγκερφορς
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Βαστέρας ΦΚ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Κάλμαρ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Έργκριτε
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Γκέτεμποργκ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Χάλμσταντ
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
| Συνολικά | 57% | 43% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 40% | 60% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.35 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.89 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 170 | 3.04 |
| Εντός | 97 | 1.73 |
| Εκτός | 73 | 1.30 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.3% (8/56) | |
| 0 - 1 | 12.5% (7/56) | |
| 2 - 0 | 10.7% (6/56) | |
| 2 - 2 | 8.9% (5/56) | |
| 2 - 1 | 8.9% (5/56) | |
| 3 - 2 | 5.4% (3/56) | |
| 3 - 0 | 5.4% (3/56) | |
| 2 - 3 | 3.6% (2/56) | |
| 1 - 2 | 3.6% (2/56) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 28.6% (16/56) | |
| 3 | 21.4% (12/56) | |
| 1 | 14.3% (8/56) | |
| 4 | 14.3% (8/56) | |
| 5 | 12.5% (7/56) | |
| 6 | 5.4% (3/56) | |
| 0 | 1.8% (1/56) | |
| 9 | 1.8% (1/56) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 41.1% (23/56) | |
| X | 26.8% (15/56) | |
| 2 | 32.1% (18/56) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.4% (12/56) | |
| 1/X | 7.1% (4/56) | |
| 1/2 | 0.0% (0/56) | |
| X/1 | 17.9% (10/56) | |
| X/X | 14.3% (8/56) | |
| X/2 | 14.3% (8/56) | |
| 2/1 | 1.8% (1/56) | |
| 2/X | 5.4% (3/56) | |
| 2/2 | 17.9% (10/56) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 170 | 3.04 |
| Εντός | 97 | 1.73 |
| Εκτός | 73 | 1.30 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).