Πριμέρα Νασιονάλ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ: Πριμέρα Νασιονάλ 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
36 | 66 | 19 | 9 | 8 | 53:33 | |
| 2 |
|
36 | 66 | 19 | 9 | 8 | 38:31 | |
| 3 |
|
36 | 64 | 16 | 16 | 4 | 34:16 | |
| 4 |
|
36 | 62 | 19 | 5 | 12 | 42:34 | |
| 5 |
|
36 | 61 | 18 | 7 | 11 | 53:37 | |
| 6 |
|
36 | 61 | 16 | 13 | 7 | 43:31 | |
| 7 |
|
36 | 60 | 16 | 12 | 8 | 52:31 | |
| 8 |
|
36 | 60 | 16 | 12 | 8 | 45:27 | |
| 9 |
|
36 | 58 | 16 | 10 | 10 | 53:49 | |
| 10 |
|
36 | 55 | 15 | 10 | 11 | 43:29 | |
| 11 |
|
36 | 52 | 14 | 10 | 12 | 43:34 | |
| 12 |
|
36 | 52 | 14 | 10 | 12 | 36:32 | |
| 13 |
|
36 | 52 | 14 | 10 | 12 | 37:35 | |
| 14 |
|
36 | 51 | 13 | 12 | 11 | 42:36 | |
| 15 |
|
36 | 51 | 13 | 12 | 11 | 30:26 | |
| 16 |
|
36 | 51 | 13 | 12 | 11 | 30:33 | |
| 17 |
|
36 | 49 | 13 | 10 | 13 | 35:35 | |
| 18 |
|
36 | 47 | 11 | 14 | 11 | 39:37 | |
| 19 |
|
36 | 47 | 12 | 11 | 13 | 29:35 | |
| 20 |
|
36 | 46 | 12 | 10 | 14 | 39:37 | |
| 21 |
|
36 | 46 | 12 | 10 | 14 | 31:39 | |
| 22 |
|
36 | 45 | 12 | 9 | 15 | 33:30 | |
| 23 |
|
36 | 43 | 9 | 16 | 11 | 27:26 | |
| 24 |
|
36 | 42 | 12 | 6 | 18 | 29:35 | |
| 25 |
|
36 | 42 | 11 | 9 | 16 | 33:44 | |
| 26 |
|
36 | 41 | 8 | 17 | 11 | 22:30 | |
| 27 |
|
36 | 41 | 10 | 11 | 15 | 30:41 | |
| 28 |
|
36 | 40 | 8 | 16 | 12 | 31:42 | |
| 29 |
|
36 | 40 | 10 | 10 | 16 | 32:45 | |
| 30 |
|
36 | 39 | 8 | 15 | 13 | 25:34 | |
| 31 |
|
36 | 38 | 7 | 17 | 12 | 29:35 | |
| 32 |
|
36 | 38 | 7 | 17 | 12 | 23:32 | |
| 33 |
|
36 | 37 | 9 | 10 | 17 | 25:36 | |
| 34 |
|
36 | 35 | 8 | 11 | 17 | 25:35 | |
| 35 |
|
36 | 33 | 6 | 15 | 15 | 27:42 | |
| 36 |
|
36 | 27 | 6 | 9 | 21 | 28:62 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Γοδόι Κρουζ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:5 | |
| 2 | Τσακαρίτα Τζούνιορς | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 6:2 | |
| 3 | Κολόν Σάντα Φε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 7:2 | |
| 4 | Τσάκο Φορ Έβερ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 11:6 | |
| 5 | Ντεπορτίβο Μαντρίν | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:3 | |
| 6 | Αγκροπεκουάριο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 5:4 | |
| 7 | Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | |
| 8 | Κολεγκιάλες | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 5:1 | |
| 9 | Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 4:5 | |
| 10 | Μίντλαντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:3 | |
| 11 | Ντεπορτίβο Μαϊπού | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:3 | |
| 12 | Ολ Μπόις | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 13 | Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:3 | |
| 14 | Ατλέτικο Τεμπερλέι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 15 | Τρίσταν Σουάρεζ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 2:1 | |
| 16 | Κίλμες | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 3:3 | |
| 17 | Σαν Μάρτιν Τουκουμάν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 18 | Κλαμπ Αλμάγκρο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:7 | |
| 19 | Σαν Τέλμο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:7 | |
| 20 | Σαν Μάρτιν ΣΧ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 9:6 | |
| 21 | Ακασούσο | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 3:1 | |
| 22 | Σέντραλ Νόρτε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:4 | |
| 23 | Ντεπορτίβο Μορόν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | |
| 24 | Αλμιράντε Μπράουν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:8 | |
| 25 | Ατλέτικο Ραφαέλα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:8 | |
| 26 | Φέρο Καρίλ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 2:6 | |
| 27 | Πατρονάτο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:4 | |
| 28 | Εστουντιάντες Κασέρος | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | |
| 29 | Χιμνάσια Ι Τίρο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:8 | |
| 30 | Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 31 | Ατλέτικο Γκουέμες | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 32 | Χιμνάσια Χουχούι | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:11 | |
| 33 | Λος Άντες | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | |
| 34 | Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2:7 | |
| 35 | Σαν Μιγκέλ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:6 | |
| 36 | Νουέβα Σικάγο | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:7 | |
| 37 | Φέρο Καρίλ Οέστε Πίκο | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Pino Martin |
Γοδόι Κρουζ
|
19 | 2 |
| Silba Luis |
Ντεπορτίβο Μαντρίν
|
16 | 0 |
| Lago Ignacio |
Κολόν Σάντα Φε
|
15 | 4 |
| Fagundez Franco |
Ντεπορτίβο Μορόν
|
14 | 4 |
| Funez Nazareno |
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
13 | 1 |
| Gordillo Lautaro |
Χιμνάσια Ι Τίρο
|
13 | 3 |
| Machado Marcos |
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
|
12 | 1 |
| Chavarria Pablo |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
|
11 | 2 |
| Sotelo Juan |
Ατλέτικο Γκουέμες
|
10 | 1 |
| Asenjo Mauricio |
Λος Άντες
|
9 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Dematei Nicolas |
Χιμνάσια Χουχούι
|
3 |
| Ponce Fernando |
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
2 |
| Albarracin Martin |
Εστουντιάντες Κασέρος
|
2 |
| Capurro Juan |
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
2 |
| Canto Gustavo |
Φέρο Καρίλ
|
2 |
| Juarez Jorge |
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
2 |
| Beron Jonathan |
Τρίσταν Σουάρεζ
|
2 |
| Marchio Julian |
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
2 |
| Asenjo Mauricio |
Λος Άντες
|
2 |
| Gissi Dylan |
Νουέβα Σικάγο
|
2 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γοδόι Κρουζ
|
50% 18/36 |
50% 18/36 |
Φέρο Καρίλ
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Τρίσταν Σουάρεζ
|
22% 8/36 |
78% 28/36 |
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Ντεπορτίβο Μορόν
|
51% 19/37 |
49% 18/37 |
Ατλέτικο Τεμπερλέι
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Ντεπορτίβο Μαντρίν
|
50% 18/36 |
50% 18/36 |
Κολόν Σάντα Φε
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Χιμνάσια Χουχούι
|
58% 21/36 |
42% 15/36 |
Μίντλαντ
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Ντεπορτίβο Μαϊπού
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Κολεγκιάλες
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Χιμνάσια Ι Τίρο
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Αλμιράντε Μπράουν
|
22% 8/36 |
78% 28/36 |
Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ
|
25% 9/36 |
75% 27/36 |
Εστουντιάντες Κασέρος
|
28% 10/36 |
72% 26/36 |
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
28% 10/36 |
72% 26/36 |
Τσάκο Φορ Έβερ
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Αγκροπεκουάριο
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Κίλμες
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Λος Άντες
|
22% 8/36 |
78% 28/36 |
Τσακαρίτα Τζούνιορς
|
25% 9/36 |
75% 27/36 |
Κλαμπ Αλμάγκρο
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Ολ Μπόις
|
19% 7/36 |
81% 29/36 |
Σαν Τέλμο
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
|
42% 15/36 |
58% 21/36 |
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
28% 10/36 |
72% 26/36 |
Πατρονάτο
|
22% 8/36 |
78% 28/36 |
Σέντραλ Νόρτε
|
22% 8/36 |
78% 28/36 |
Νουέβα Σικάγο
|
22% 8/36 |
78% 28/36 |
Ακασούσο
|
25% 9/36 |
75% 27/36 |
Σαν Μιγκέλ
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Ατλέτικο Γκουέμες
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
| Συνολικά | 33% | 67% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γοδόι Κρουζ
|
31% 11/36 |
53% 19/36 |
14% 5/36 |
3% 1/36 |
Φέρο Καρίλ
|
47% 17/36 |
39% 14/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Τρίσταν Σουάρεζ
|
58% 21/36 |
31% 11/36 |
11% 4/36 |
0% 0/36 |
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
|
44% 16/36 |
36% 13/36 |
19% 7/36 |
0% 0/36 |
Ντεπορτίβο Μορόν
|
19% 7/37 |
59% 22/37 |
22% 8/37 |
0% 0/37 |
Ατλέτικο Τεμπερλέι
|
44% 16/36 |
39% 14/36 |
17% 6/36 |
0% 0/36 |
Ντεπορτίβο Μαντρίν
|
33% 12/36 |
42% 15/36 |
25% 9/36 |
0% 0/36 |
Κολόν Σάντα Φε
|
33% 12/36 |
56% 20/36 |
11% 4/36 |
0% 0/36 |
Χιμνάσια Χουχούι
|
14% 5/36 |
64% 23/36 |
19% 7/36 |
3% 1/36 |
Μίντλαντ
|
39% 14/36 |
47% 17/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Ντεπορτίβο Μαϊπού
|
47% 17/36 |
28% 10/36 |
25% 9/36 |
0% 0/36 |
Κολεγκιάλες
|
42% 15/36 |
44% 16/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Χιμνάσια Ι Τίρο
|
42% 15/36 |
42% 15/36 |
17% 6/36 |
0% 0/36 |
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
28% 10/36 |
64% 23/36 |
8% 3/36 |
0% 0/36 |
Αλμιράντε Μπράουν
|
58% 21/36 |
31% 11/36 |
11% 4/36 |
0% 0/36 |
Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ
|
47% 17/36 |
42% 15/36 |
11% 4/36 |
0% 0/36 |
Εστουντιάντες Κασέρος
|
44% 16/36 |
50% 18/36 |
3% 1/36 |
3% 1/36 |
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
31% 11/36 |
56% 20/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
53% 19/36 |
33% 12/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Τσάκο Φορ Έβερ
|
33% 12/36 |
53% 19/36 |
14% 5/36 |
0% 0/36 |
Αγκροπεκουάριο
|
31% 11/36 |
64% 23/36 |
6% 2/36 |
0% 0/36 |
Κίλμες
|
58% 21/36 |
33% 12/36 |
8% 3/36 |
0% 0/36 |
Λος Άντες
|
50% 18/36 |
47% 17/36 |
3% 1/36 |
0% 0/36 |
Τσακαρίτα Τζούνιορς
|
47% 17/36 |
47% 17/36 |
6% 2/36 |
0% 0/36 |
Κλαμπ Αλμάγκρο
|
33% 12/36 |
56% 20/36 |
8% 3/36 |
3% 1/36 |
Ολ Μπόις
|
56% 20/36 |
39% 14/36 |
6% 2/36 |
0% 0/36 |
Σαν Τέλμο
|
47% 17/36 |
33% 12/36 |
19% 7/36 |
0% 0/36 |
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
|
31% 11/36 |
50% 18/36 |
19% 7/36 |
0% 0/36 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
|
31% 11/36 |
58% 21/36 |
11% 4/36 |
0% 0/36 |
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
44% 16/36 |
53% 19/36 |
3% 1/36 |
0% 0/36 |
Πατρονάτο
|
42% 15/36 |
50% 18/36 |
8% 3/36 |
0% 0/36 |
Σέντραλ Νόρτε
|
56% 20/36 |
36% 13/36 |
8% 3/36 |
0% 0/36 |
Νουέβα Σικάγο
|
47% 17/36 |
44% 16/36 |
8% 3/36 |
0% 0/36 |
Ακασούσο
|
53% 19/36 |
39% 14/36 |
8% 3/36 |
0% 0/36 |
Σαν Μιγκέλ
|
31% 11/36 |
64% 23/36 |
6% 2/36 |
0% 0/36 |
Ατλέτικο Γκουέμες
|
17% 6/36 |
61% 22/36 |
22% 8/36 |
0% 0/36 |
| Συνολικά | 41% | 47% | 12% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γοδόι Κρουζ
|
50% 18/36 |
50% 18/36 |
Φέρο Καρίλ
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Τρίσταν Σουάρεζ
|
28% 10/36 |
72% 26/36 |
Κλαμπ Ατλέτικο Ατλάντα
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Ντεπορτίβο Μορόν
|
49% 18/37 |
51% 19/37 |
Ατλέτικο Τεμπερλέι
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Ντεπορτίβο Μαντρίν
|
50% 18/36 |
50% 18/36 |
Κολόν Σάντα Φε
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Χιμνάσια Χουχούι
|
67% 24/36 |
33% 12/36 |
Μίντλαντ
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Ντεπορτίβο Μαϊπού
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Κολεγκιάλες
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Χιμνάσια Ι Τίρο
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Σαν Μάρτιν ΣΧ
|
58% 21/36 |
42% 15/36 |
Αλμιράντε Μπράουν
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Θιουδάδ Ντε Μπολιβάρ
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Εστουντιάντες Κασέρος
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Σαν Μάρτιν Τουκουμάν
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Τσάκο Φορ Έβερ
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Αγκροπεκουάριο
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Κίλμες
|
22% 8/36 |
78% 28/36 |
Λος Άντες
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Τσακαρίτα Τζούνιορς
|
28% 10/36 |
72% 26/36 |
Κλαμπ Αλμάγκρο
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Ολ Μπόις
|
36% 13/36 |
64% 23/36 |
Σαν Τέλμο
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
|
44% 16/36 |
56% 20/36 |
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
33% 12/36 |
67% 24/36 |
Πατρονάτο
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Σέντραλ Νόρτε
|
39% 14/36 |
61% 22/36 |
Νουέβα Σικάγο
|
31% 11/36 |
69% 25/36 |
Ακασούσο
|
25% 9/36 |
75% 27/36 |
Σαν Μιγκέλ
|
47% 17/36 |
53% 19/36 |
Ατλέτικο Γκουέμες
|
56% 20/36 |
44% 16/36 |
| Συνολικά | 39% | 61% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 37% | 63% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 52.01 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.89 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1270 | 1.96 |
| Εντός | 775 | 1.19 |
| Εκτός | 495 | 0.76 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 76 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 118 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 16.2% (105/649) | |
| 0 - 0 | 15.9% (103/649) | |
| 1 - 1 | 12.3% (80/649) | |
| 2 - 1 | 10.2% (66/649) | |
| 2 - 0 | 10.2% (66/649) | |
| 0 - 1 | 8.5% (55/649) | |
| 1 - 2 | 5.5% (36/649) | |
| 0 - 2 | 3.7% (24/649) | |
| 3 - 0 | 3.4% (22/649) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 26.2% (170/649) | |
| 1 | 24.7% (160/649) | |
| 3 | 20.5% (133/649) | |
| 0 | 15.9% (103/649) | |
| 4 | 8.8% (57/649) | |
| 5 | 2.6% (17/649) | |
| 6 | 1.1% (7/649) | |
| 9 | 0.2% (1/649) | |
| 7 | 0.2% (1/649) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.7% (303/649) | |
| X | 31.7% (206/649) | |
| 2 | 21.6% (140/649) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 23.9% (155/649) | |
| 1/X | 4.5% (29/649) | |
| 1/2 | 0.8% (5/649) | |
| X/1 | 21.0% (136/649) | |
| X/X | 22.5% (146/649) | |
| X/2 | 9.4% (61/649) | |
| 2/1 | 1.8% (12/649) | |
| 2/X | 4.8% (31/649) | |
| 2/2 | 11.4% (74/649) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1270 | 1.96 |
| Εντός | 775 | 1.19 |
| Εκτός | 495 | 0.76 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 76 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 118 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).
Φέρο Καρίλ Οέστε Πίκο