ΙΙ Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΟΛΩΝΙΑ: ΙΙ Λίγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
6 | 14 | 4 | 2 | 0 | 13:4 | |
| 2 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 12:7 | |
| 3 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 11:6 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 10:5 | |
| 5 |
|
6 | 11 | 3 | 2 | 1 | 8:4 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 7 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 14:8 | |
| 8 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 10:12 | |
| 9 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 11:13 | |
| 10 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 8:11 | |
| 11 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 8:8 | |
| 12 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 6:10 | |
| 13 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 13:11 | |
| 14 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9:9 | |
| 15 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11:12 | |
| 16 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7:14 | |
| 17 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4:13 | |
| 18 |
|
6 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4:14 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Χούτνικ Κρακοβίας | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 13:4 | |
| 2 | Ζαβίσα Μπίντγκοστς | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:6 | |
| 3 | Ζνιτσζ Προυσζκόβ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:6 | |
| 4 | Σαντέτσια | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 5 | Τίσχι 71 | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 9:5 | |
| 6 | Λέχια Ζιελόνα Γκόρα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 13:7 | |
| 7 | Ολίμπια Γκρούντζιαντζ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:7 | |
| 8 | Γκόρνικ Λέτζνα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:6 | |
| 9 | Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:9 | |
| 10 | Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 13:9 | |
| 11 | Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:9 | |
| 12 | Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 7:7 | |
| 13 | Αβία Σουίντνικ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:11 | |
| 14 | Ποντχάλε Νόβι Ταργκ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:12 | |
| 15 | Σοκόλ Κλέζβεβ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:13 | |
| 16 | Σταλ Στάλοβα Βόλα | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7:9 | |
| 17 | Ρεζόβια Ρέζοβ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:12 | |
| 18 | Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2:11 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Remenyuk Andriy |
Αβία Σουίντνικ
|
5 | 0 |
| Marcinho |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
5 | 0 |
| Bicki Bekem |
Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ
|
5 | 0 |
| Kaminski Wiktor |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
5 | 0 |
| Zawada Oscar |
Χούτνικ Κρακοβίας
|
4 | 0 |
| Kazimierczak Adrian |
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
3 | 0 |
| Hebel Maksymilian |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
3 | 1 |
| Spiewak Kacper |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
3 | 1 |
| Florek Bartosz |
Χούτνικ Κρακοβίας
|
3 | 0 |
| Brenkus Adam |
Σαντέτσια
|
3 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Coulibaly Lamine |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
1 |
| Korzynski Bartosz |
Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ
|
1 |
| Vosko Peter |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
1 |
| Sokolowski Patryk |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
1 |
| Bakowicz Mateusz |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
1 |
| Holuj Filip |
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χούτνικ Κρακοβίας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ζαβίσα Μπίντγκοστς
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Τίσχι 71
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σαντέτσια
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Γκόρνικ Λέτζνα
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Λέχια Ζιελόνα Γκόρα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αβία Σουίντνικ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χούτνικ Κρακοβίας
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
17% 1/6 |
Ζαβίσα Μπίντγκοστς
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Τίσχι 71
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Σαντέτσια
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Γκόρνικ Λέτζνα
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
17% 1/6 |
Λέχια Ζιελόνα Γκόρα
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Αβία Σουίντνικ
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
17% 1/6 |
67% 4/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
0% 0/6 |
67% 4/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
33% 2/6 |
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 17% | 48% | 28% | 7% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χούτνικ Κρακοβίας
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ζαβίσα Μπίντγκοστς
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ζνιτσζ Προυσζκόβ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τίσχι 71
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σαντέτσια
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Γκόρνικ Λέτζνα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λέχια Ζιελόνα Γκόρα
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Αβία Σουίντνικ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Λέγκια Βαρσοβίας ΙΙ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 49.98 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.03 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 169 | 3.13 |
| Εντός | 100 | 1.85 |
| Εκτός | 69 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.7% (9/54) | |
| 3 - 0 | 11.1% (6/54) | |
| 0 - 1 | 7.4% (4/54) | |
| 2 - 1 | 5.6% (3/54) | |
| 2 - 0 | 5.6% (3/54) | |
| 1 - 2 | 5.6% (3/54) | |
| 1 - 0 | 5.6% (3/54) | |
| 6 - 1 | 3.7% (2/54) | |
| 4 - 1 | 3.7% (2/54) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.1% (13/54) | |
| 3 | 24.1% (13/54) | |
| 1 | 13.0% (7/54) | |
| 5 | 13.0% (7/54) | |
| 4 | 13.0% (7/54) | |
| 7 | 7.4% (4/54) | |
| 0 | 3.7% (2/54) | |
| 6 | 1.9% (1/54) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 44.4% (24/54) | |
| X | 24.1% (13/54) | |
| 2 | 31.5% (17/54) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (18/54) | |
| 1/X | 1.9% (1/54) | |
| 1/2 | 1.9% (1/54) | |
| X/1 | 11.1% (6/54) | |
| X/X | 16.7% (9/54) | |
| X/2 | 13.0% (7/54) | |
| 2/1 | 0.0% (0/54) | |
| 2/X | 5.6% (3/54) | |
| 2/2 | 16.7% (9/54) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 169 | 3.13 |
| Εντός | 100 | 1.85 |
| Εκτός | 69 | 1.28 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 49 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 70 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).