ΙΙ Λίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΠΟΛΩΝΙΑ: ΙΙ Λίγκα 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
32 | 68 | 21 | 5 | 6 | 66:40 | |
| 2 |
|
31 | 59 | 16 | 11 | 4 | 51:33 | |
| 3 |
|
31 | 57 | 16 | 9 | 6 | 63:39 | |
| 4 |
|
31 | 52 | 13 | 13 | 5 | 43:30 | |
| 5 |
|
31 | 49 | 12 | 13 | 6 | 47:35 | |
| 6 |
|
31 | 49 | 14 | 7 | 10 | 55:44 | |
| 7 |
|
30 | 48 | 14 | 6 | 10 | 55:41 | |
| 8 |
|
31 | 43 | 11 | 10 | 10 | 50:44 | |
| 9 |
|
31 | 42 | 11 | 9 | 11 | 44:37 | |
| 10 |
|
31 | 41 | 11 | 8 | 12 | 47:54 | |
| 11 |
|
31 | 40 | 10 | 10 | 11 | 41:46 | |
| 12 |
|
32 | 40 | 10 | 10 | 12 | 45:44 | |
| 13 |
|
32 | 40 | 8 | 16 | 8 | 52:43 | |
| 14 |
|
31 | 34 | 9 | 7 | 15 | 43:53 | |
| 15 |
|
31 | 31 | 7 | 10 | 14 | 35:49 | |
| 16 |
|
31 | 31 | 8 | 7 | 16 | 33:57 | |
| 17 |
|
32 | 25 | 5 | 10 | 17 | 31:58 | |
| 18 |
|
30 | 6 | 0 | 7 | 23 | 18:72 | |
Ζαστρζέμπιε *
-1 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ποντμπεσκίτζιε | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 11:4 | |
| 2 | Σκιερνιεβίτσε | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:4 | |
| 3 | Ποντχάλε Νόβι Ταργκ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:4 | |
| 4 | Χούτνικ Κρακοβίας | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:3 | |
| 5 | Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:5 | |
| 6 | Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 7 | Βάρτα Πόζναν | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 8 | Σαντέτσια | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 7:3 | |
| 9 | Σταλ Στάλοβα Βόλα | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 9:6 | |
| 10 | Ολίμπια Γκρούντζιαντζ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:8 | |
| 11 | ΚΚΣ 1925 Κάλις | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 12 | Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 10:10 | |
| 13 | Ρεζόβια Ρέζοβ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:7 | |
| 14 | Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:6 | |
| 15 | Σοκόλ Κλέζβεβ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 1:11 | |
| 16 | ΛΚΣ Λοτζ ΙΙ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:9 | |
| 17 | Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4:12 | |
| 18 | Ζαστρζέμπιε | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0:15 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Sabillo Kamil |
Σκιερνιεβίτσε
|
20 | 0 |
| Sabala Valerijs |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
17 | 3 |
| Kubiak Oskar |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
14 | 0 |
| Klisiewicz Lucjan |
Ποντμπεσκίτζιε
|
12 | 0 |
| Ciucka Jan |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
12 | 0 |
| Prusinski Kacper |
Χούτνικ Κρακοβίας
|
12 | 0 |
| Kurzeja Bartosz |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
12 | 0 |
| Ropski Krzysztof |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
11 | 0 |
| Wolny Dawid |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
11 | 0 |
| Frelek Dominik |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
11 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Gryszkiewicz Adrian |
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
|
2 |
| Golinski Jakub |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
2 |
| Frelek Dominik |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
2 |
| Furtak Lukasz |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
1 |
| Koczy Kamil |
Ζαστρζέμπιε
|
1 |
| Rozwandowicz Maksymilian |
ΛΚΣ Λοτζ ΙΙ
|
1 |
| Kaminski Wiktor |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
1 |
| Steblecki Sebastian |
Βάρτα Πόζναν
|
1 |
| Oko Damian |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
1 |
| Cierpka Adrian |
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σκιερνιεβίτσε
|
72% 23/32 |
28% 9/32 |
Βάρτα Πόζναν
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
68% 21/31 |
32% 10/31 |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
39% 12/31 |
61% 19/31 |
Σαντέτσια
|
52% 16/31 |
48% 15/31 |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
60% 18/30 |
40% 12/30 |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
Χούτνικ Κρακοβίας
|
45% 14/31 |
55% 17/31 |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
71% 22/31 |
29% 9/31 |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
ΛΚΣ Λοτζ ΙΙ
|
47% 15/32 |
53% 17/32 |
Ζαστρζέμπιε
|
70% 21/30 |
30% 9/30 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σκιερνιεβίτσε
|
3% 1/32 |
59% 19/32 |
38% 12/32 |
0% 0/32 |
Βάρτα Πόζναν
|
26% 8/31 |
39% 12/31 |
35% 11/31 |
0% 0/31 |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
13% 4/31 |
52% 16/31 |
32% 10/31 |
3% 1/31 |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
29% 9/31 |
48% 15/31 |
23% 7/31 |
0% 0/31 |
Σαντέτσια
|
26% 8/31 |
35% 11/31 |
39% 12/31 |
0% 0/31 |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
19% 6/31 |
35% 11/31 |
45% 14/31 |
0% 0/31 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
23% 7/30 |
33% 10/30 |
37% 11/30 |
7% 2/30 |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
19% 6/31 |
45% 14/31 |
35% 11/31 |
0% 0/31 |
Χούτνικ Κρακοβίας
|
23% 7/31 |
45% 14/31 |
32% 10/31 |
0% 0/31 |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
13% 4/31 |
42% 13/31 |
39% 12/31 |
6% 2/31 |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
23% 7/31 |
45% 14/31 |
32% 10/31 |
0% 0/31 |
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
13% 4/32 |
63% 20/32 |
25% 8/32 |
0% 0/32 |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
25% 8/32 |
31% 10/32 |
38% 12/32 |
6% 2/32 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
10% 3/31 |
55% 17/31 |
32% 10/31 |
3% 1/31 |
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
29% 9/31 |
42% 13/31 |
26% 8/31 |
3% 1/31 |
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
|
16% 5/31 |
58% 18/31 |
23% 7/31 |
3% 1/31 |
ΛΚΣ Λοτζ ΙΙ
|
22% 7/32 |
38% 12/32 |
41% 13/32 |
0% 0/32 |
Ζαστρζέμπιε
|
10% 3/30 |
63% 19/30 |
27% 8/30 |
0% 0/30 |
| Συνολικά | 19% | 46% | 33% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σκιερνιεβίτσε
|
69% 22/32 |
31% 10/32 |
Βάρτα Πόζναν
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
Ολίμπια Γκρούντζιαντζ
|
71% 22/31 |
29% 9/31 |
Ποντχάλε Νόβι Ταργκ
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Σαντέτσια
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
|
58% 18/31 |
42% 13/31 |
Ποντμπεσκίτζιε
|
53% 16/30 |
47% 14/30 |
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
Χούτνικ Κρακοβίας
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
Σουίτ Σκόλγουιν Σζεσίν
|
68% 21/31 |
32% 10/31 |
Ρέκορντ Μπιέλσκο Μπιάλα
|
61% 19/31 |
39% 12/31 |
Ρεζόβια Ρέζοβ
|
59% 19/32 |
41% 13/32 |
Σταλ Στάλοβα Βόλα
|
66% 21/32 |
34% 11/32 |
Σοκόλ Κλέζβεβ
|
65% 20/31 |
35% 11/31 |
ΚΚΣ 1925 Κάλις
|
55% 17/31 |
45% 14/31 |
Ζαγκλέμπιε Σοσνόβιετς
|
48% 15/31 |
52% 16/31 |
ΛΚΣ Λοτζ ΙΙ
|
56% 18/32 |
44% 14/32 |
Ζαστρζέμπιε
|
47% 14/30 |
53% 16/30 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 41% | 59% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.73 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 50.99 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 819 | 2.93 |
| Εντός | 426 | 1.52 |
| Εκτός | 393 | 1.40 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 13.6% (38/280) | |
| 2 - 2 | 8.9% (25/280) | |
| 1 - 0 | 7.5% (21/280) | |
| 2 - 1 | 7.1% (20/280) | |
| 2 - 0 | 6.4% (18/280) | |
| 1 - 2 | 6.4% (18/280) | |
| 0 - 1 | 5.7% (16/280) | |
| 0 - 0 | 5.7% (16/280) | |
| 3 - 0 | 5.0% (14/280) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 24.6% (69/280) | |
| 3 | 21.4% (60/280) | |
| 4 | 17.9% (50/280) | |
| 1 | 13.2% (37/280) | |
| 5 | 10.7% (30/280) | |
| 0 | 5.7% (16/280) | |
| 6 | 4.6% (13/280) | |
| 7 | 1.4% (4/280) | |
| 8 | 0.4% (1/280) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.2% (107/280) | |
| X | 30.0% (84/280) | |
| 2 | 31.8% (89/280) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.4% (60/280) | |
| 1/X | 7.1% (20/280) | |
| 1/2 | 1.4% (4/280) | |
| X/1 | 13.2% (37/280) | |
| X/X | 17.1% (48/280) | |
| X/2 | 13.2% (37/280) | |
| 2/1 | 3.6% (10/280) | |
| 2/X | 5.7% (16/280) | |
| 2/2 | 17.1% (48/280) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 819 | 2.93 |
| Εντός | 426 | 1.52 |
| Εκτός | 393 | 1.40 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 60 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 66 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).