Σέριε Β Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΒΡΑΖΙΛΙΑ: Σέριε Β 2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
8 | 16 | 4 | 4 | 0 | 11:5 | |
| 2 |
|
8 | 15 | 4 | 3 | 1 | 10:8 | |
| 3 |
|
7 | 13 | 4 | 1 | 2 | 11:5 | |
| 4 |
|
8 | 13 | 4 | 1 | 3 | 9:7 | |
| 5 |
|
8 | 13 | 3 | 4 | 1 | 12:10 | |
| 6 |
|
8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 11:9 | |
| 7 |
|
8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 9:7 | |
| 8 |
|
8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 7:6 | |
| 9 |
|
8 | 12 | 3 | 3 | 2 | 5:4 | |
| 10 |
|
8 | 11 | 3 | 2 | 3 | 8:8 | |
| 11 |
|
8 | 10 | 3 | 1 | 4 | 8:12 | |
| 12 |
|
8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 10:9 | |
| 13 |
|
8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 9:9 | |
| 14 |
|
8 | 10 | 2 | 4 | 2 | 8:8 | |
| 15 |
|
8 | 9 | 2 | 3 | 3 | 10:8 | |
| 16 |
|
8 | 9 | 1 | 6 | 1 | 4:4 | |
| 17 |
|
8 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:12 | |
| 18 |
|
8 | 7 | 2 | 1 | 5 | 6:12 | |
| 19 |
|
7 | 5 | 1 | 2 | 4 | 7:11 | |
| 20 |
|
8 | 2 | 0 | 2 | 6 | 4:16 | |
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σάο Μπερνάρντο | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:2 | |
| 2 | Φορταλέζα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | |
| 3 | Σπορτ Ρεσίφε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 8:3 | |
| 4 | Ζουβεντούδε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 4:0 | |
| 5 | Ατλέτικο Γκοϊανιένσε | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 6:3 | |
| 6 | Νοβοριζοντίνο | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:5 | |
| 7 | Κρισιούμα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:5 | |
| 8 | Βίλα Νόβα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 9 | Κουιαμπά | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 4:2 | |
| 10 | Ναούτικο | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:5 | |
| 11 | Κλαμπ Ρεγκάτας | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:8 | |
| 12 | Πόντε Πρέτα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:8 | |
| 13 | Οπεράριο Φεροβιάριο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:5 | |
| 14 | Αθλέτικ Κλουμπ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 15 | Σεάρα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 4:6 | |
| 16 | Μποταφόγκο SP | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | |
| 17 | Αβάι | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 7:9 | |
| 18 | Γκοϊάς | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 2:9 | |
| 19 | Λοντρίνα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:8 | |
| 20 | Αμέρικα Μινέιρο | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Morelli Everton |
Μποταφόγκο SP
|
5 | 0 |
| Tavares Ronaldo |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
5 | 1 |
| Barletta Chrystian |
Σπορτ Ρεσίφε
|
4 | 4 |
| Vinicius |
Ναούτικο
|
4 | 1 |
| Perotti Pedro |
Σπορτ Ρεσίφε
|
4 | 0 |
| Castro Pedro |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
3 | 0 |
| Rafael Silva |
Βίλα Νόβα
|
3 | 0 |
| Miritello Juan |
Φορταλέζα
|
3 | 0 |
| Santos Bruno |
Λοντρίνα
|
3 | 0 |
| Mikael |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Luccas Ian |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
2 |
| Willean Lepo |
Κρισιούμα
|
1 |
| Vichiatto Nicolas |
Γκοϊάς
|
1 |
| Emerson |
Αμέρικα Μινέιρο
|
1 |
| Samuel |
Ναούτικο
|
1 |
| Allyson |
Αβάι
|
1 |
| Marlon |
Κουιαμπά
|
1 |
| Bianqui Matheus |
Νοβοριζοντίνο
|
1 |
| Iury Castilho |
Σπορτ Ρεσίφε
|
1 |
| Jhonatan |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σπορτ Ρεσίφε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Φορταλέζα
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Σάο Μπερνάρντο
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Ναούτικο
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Βίλα Νόβα
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Νοβοριζοντίνο
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Κρισιούμα
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Ζουβεντούδε
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Γκοϊάς
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Αβάι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Σεάρα
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Μποταφόγκο SP
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Κουιαμπά
|
0% 0/8 |
100% 8/8 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Πόντε Πρέτα
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Λοντρίνα
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
| Συνολικά | 42% | 58% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Σπορτ Ρεσίφε
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Φορταλέζα
|
50% 4/8 |
13% 1/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Σάο Μπερνάρντο
|
29% 2/7 |
71% 5/7 |
0% 0/7 |
0% 0/7 |
Ναούτικο
|
50% 4/8 |
38% 3/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Βίλα Νόβα
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Νοβοριζοντίνο
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Κρισιούμα
|
50% 4/8 |
25% 2/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Ζουβεντούδε
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Γκοϊάς
|
38% 3/8 |
25% 2/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Αβάι
|
38% 3/8 |
38% 3/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
25% 2/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Σεάρα
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Μποταφόγκο SP
|
25% 2/8 |
63% 5/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Κουιαμπά
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
0% 0/8 |
0% 0/8 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
25% 2/8 |
38% 3/8 |
38% 3/8 |
0% 0/8 |
Πόντε Πρέτα
|
38% 3/8 |
50% 4/8 |
13% 1/8 |
0% 0/8 |
Λοντρίνα
|
29% 2/7 |
43% 3/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
25% 2/8 |
50% 4/8 |
25% 2/8 |
0% 0/8 |
| Συνολικά | 38% | 44% | 18% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Σπορτ Ρεσίφε
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Φορταλέζα
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Σάο Μπερνάρντο
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Ναούτικο
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Βίλα Νόβα
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Νοβοριζοντίνο
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Κρισιούμα
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Οπεράριο Φεροβιάριο
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Ζουβεντούδε
|
13% 1/8 |
88% 7/8 |
Ατλέτικο Γκοϊανιένσε
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Γκοϊάς
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Αβάι
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Αθλέτικ Κλουμπ
|
75% 6/8 |
25% 2/8 |
Σεάρα
|
38% 3/8 |
63% 5/8 |
Μποταφόγκο SP
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Κουιαμπά
|
25% 2/8 |
75% 6/8 |
Κλαμπ Ρεγκάτας
|
63% 5/8 |
38% 3/8 |
Πόντε Πρέτα
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
Λοντρίνα
|
57% 4/7 |
43% 3/7 |
Αμέρικα Μινέιρο
|
50% 4/8 |
50% 4/8 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 44% | 56% |
| Goals κατά | 25% | 75% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 47.24 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 61.81 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 170 | 2.15 |
| Εντός | 95 | 1.20 |
| Εκτός | 75 | 0.95 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 95 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 0 | 15.2% (12/79) | |
| 1 - 1 | 13.9% (11/79) | |
| 1 - 0 | 13.9% (11/79) | |
| 2 - 1 | 8.9% (7/79) | |
| 1 - 2 | 8.9% (7/79) | |
| 0 - 1 | 8.9% (7/79) | |
| 3 - 0 | 3.8% (3/79) | |
| 2 - 2 | 3.8% (3/79) | |
| 2 - 0 | 3.8% (3/79) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 24.1% (19/79) | |
| 1 | 22.8% (18/79) | |
| 2 | 20.3% (16/79) | |
| 0 | 15.2% (12/79) | |
| 4 | 11.4% (9/79) | |
| 5 | 3.8% (3/79) | |
| 6 | 2.5% (2/79) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.0% (30/79) | |
| X | 35.4% (28/79) | |
| 2 | 26.6% (21/79) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 21.5% (17/79) | |
| 1/X | 7.6% (6/79) | |
| 1/2 | 5.1% (4/79) | |
| X/1 | 13.9% (11/79) | |
| X/X | 25.3% (20/79) | |
| X/2 | 15.2% (12/79) | |
| 2/1 | 2.5% (2/79) | |
| 2/X | 2.5% (2/79) | |
| 2/2 | 6.3% (5/79) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 170 | 2.15 |
| Εντός | 95 | 1.20 |
| Εκτός | 75 | 0.95 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 75 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 95 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).