Λιγκ 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΤΥΝΗΣΙΑ: Λιγκ 1 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 2 |
|
2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 3 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | |
| 4 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 5 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 6 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | |
| 7 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | |
| 8 |
|
1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | |
| 9 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | |
| 10 |
|
2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | |
| 11 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 12 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | |
| 13 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | |
| 14 |
|
1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 15 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | |
| 16 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
CAF Confederation Cup Qualification
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κλαμπ Μπιζερτίν | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 2 | Κλαμπ Αφρικέν | 2 | 6 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | |
| 3 | Σακιέτ Εντάιερ | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | |
| 4 | ΚΣ Σφαξιέν | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | |
| 5 | Μοναστίρ | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 6 | Γκουαρντάνε | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | |
| 7 | ΕΣ Σαχέλ | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | |
| 8 | Ζενές Ομράνε | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | |
| 9 | Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | |
| 10 | Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς | 2 | 3 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | |
| 11 | Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | |
| 12 | Χαμάμ Σουσέ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0:1 | |
| 13 | Στάντ Τυνισιέν | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | |
| 14 | Χάμαμ-Λιφ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 15 | Ετουάλ Μετλαούι | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | |
| 16 | Ολιμπίκ Μπέζα | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Trabelsi Mohamed |
ΚΣ Σφαξιέν
|
2 | 0 |
| Ben Haj Ali Moez |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
2 | 0 |
| Abid Oussema |
ΕΣ Σαχέλ
|
2 | 1 |
| Hasni Bechir |
Ολιμπίκ Μπέζα
|
1 | 0 |
| Riahi Rafaeddine |
Στάντ Τυνισιέν
|
1 | 0 |
| Labidi Hamdi |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
1 | 0 |
| Naffati Oussama |
Ετουάλ Μετλαούι
|
1 | 0 |
| Bouchniba Raed |
Μοναστίρ
|
1 | 0 |
| Ben Dhiaf Achraf |
ΕΣ Σαχέλ
|
1 | 1 |
| Zaddem Mootez |
Κλαμπ Αφρικέν
|
1 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Bougatfa Farouk |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
1 |
| Rebaii Hamza |
Σακιέτ Εντάιερ
|
1 |
| Ben Ali Mohamed |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κλαμπ Αφρικέν
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σακιέτ Εντάιερ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
ΚΣ Σφαξιέν
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Μοναστίρ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ζενές Ομράνε
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκουαρντάνε
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
ΕΣ Σαχέλ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Στάντ Τυνισιέν
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Χαμάμ Σουσέ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Χάμαμ-Λιφ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ετουάλ Μετλαούι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ολιμπίκ Μπέζα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 40% | 60% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Κλαμπ Αφρικέν
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Σακιέτ Εντάιερ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
ΚΣ Σφαξιέν
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Μοναστίρ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ζενές Ομράνε
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
0% 0/2 |
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκουαρντάνε
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
ΕΣ Σαχέλ
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Στάντ Τυνισιέν
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Χαμάμ Σουσέ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Χάμαμ-Λιφ
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
0% 0/1 |
Ετουάλ Μετλαούι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Ολιμπίκ Μπέζα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
| Συνολικά | 47% | 40% | 13% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Κλαμπ Αφρικέν
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Κλαμπ Μπιζερτίν
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Σακιέτ Εντάιερ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
ΚΣ Σφαξιέν
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Μοναστίρ
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ζενές Ομράνε
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Εσπεράνς Σπορτίβ Ντε Τυνίς
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γκουαρντάνε
|
100% 1/1 |
0% 0/1 |
Εσπεράνς Σπ. Ζαρζίς
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
ΕΣ Σαχέλ
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Στάντ Τυνισιέν
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Αβενίρ Ντε Λα Μάρσα
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Χαμάμ Σουσέ
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Χάμαμ-Λιφ
|
0% 0/1 |
100% 1/1 |
Ετουάλ Μετλαούι
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ολιμπίκ Μπέζα
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 32% | 68% |
| Goals κατά | 45% | 55% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 54.58 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.45 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 30 | 2.00 |
| Εντός | 19 | 1.27 |
| Εκτός | 11 | 0.73 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 123 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 20.0% (3/15) | |
| 1 - 0 | 20.0% (3/15) | |
| 0 - 1 | 13.3% (2/15) | |
| 0 - 0 | 13.3% (2/15) | |
| 3 - 2 | 6.7% (1/15) | |
| 3 - 1 | 6.7% (1/15) | |
| 2 - 0 | 6.7% (1/15) | |
| 1 - 2 | 6.7% (1/15) | |
| 1 - 1 | 6.7% (1/15) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 33.3% (5/15) | |
| 3 | 26.7% (4/15) | |
| 0 | 13.3% (2/15) | |
| 2 | 13.3% (2/15) | |
| 4 | 6.7% (1/15) | |
| 5 | 6.7% (1/15) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 60.0% (9/15) | |
| X | 20.0% (3/15) | |
| 2 | 20.0% (3/15) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 33.3% (5/15) | |
| 1/X | 0.0% (0/15) | |
| 1/2 | 0.0% (0/15) | |
| X/1 | 26.7% (4/15) | |
| X/X | 13.3% (2/15) | |
| X/2 | 6.7% (1/15) | |
| 2/1 | 0.0% (0/15) | |
| 2/X | 6.7% (1/15) | |
| 2/2 | 13.3% (2/15) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 30 | 2.00 |
| Εντός | 19 | 1.27 |
| Εκτός | 11 | 0.73 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 71 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 123 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).