Προ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΗΑΕ: Προ Λιγκ 2023/2024
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
26 | 67 | 21 | 4 | 1 | 70:27 | |
| 2 |
|
26 | 58 | 18 | 4 | 4 | 73:34 | |
| 3 |
|
26 | 45 | 14 | 3 | 9 | 54:37 | |
| 4 |
|
26 | 42 | 10 | 12 | 4 | 53:40 | |
| 5 |
|
26 | 42 | 12 | 6 | 8 | 45:34 | |
| 6 |
|
26 | 39 | 11 | 6 | 9 | 39:36 | |
| 7 |
|
26 | 37 | 10 | 7 | 9 | 42:44 | |
| 8 |
|
26 | 35 | 9 | 8 | 9 | 50:47 | |
| 9 |
|
26 | 34 | 8 | 10 | 8 | 39:47 | |
| 10 |
|
26 | 26 | 7 | 5 | 14 | 33:46 | |
| 11 |
|
26 | 26 | 6 | 8 | 12 | 39:50 | |
| 12 |
|
26 | 23 | 6 | 5 | 15 | 34:55 | |
| 13 |
|
26 | 17 | 4 | 5 | 17 | 32:60 | |
| 14 |
|
26 | 10 | 1 | 7 | 18 | 20:66 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Κύπελλο
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 20:8 | |
| 2 | Αλ Ουάσλ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 14:8 | |
| 3 | Αλ Μπατάεχ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 12:7 | |
| 4 | Σάρτζα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:7 | |
| 5 | Αλ Τζαζίρα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 8:7 | |
| 6 | Άτζμαν | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 7:5 | |
| 7 | Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 8 | Αλ Αΐν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 8:10 | |
| 9 | Κάλμπα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 10 | Μπάνι Γιας | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 6:7 | |
| 11 | Αλ Νασρ Ντουμπάι | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 12 | Κχορ Φακάν | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 8:11 | |
| 13 | Έμιρατς Κλάμπ | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 7:12 | |
| 14 | Χάττα | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 4:17 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Khribin Omar |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
19 | 8 |
| Lima Fabio |
Αλ Ουάσλ
|
17 | 5 |
| Jesus Igor |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
14 | 1 |
| Dabbur Munas |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
14 | 0 |
| Ghayedi Mehdi |
Κάλμπα
|
12 | 1 |
| Azarou Walid |
Άτζμαν
|
12 | 2 |
| Laba Kodjo |
Αλ Αΐν
|
12 | 1 |
| Caio |
Σάρτζα
|
11 | 4 |
| Seferi Taulant |
Μπάνι Γιας
|
11 | 2 |
| Gabbiadini Manolo |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
11 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kiss Filip |
Κάλμπα
|
2 |
| Abdullaev Abdulla |
Κχορ Φακάν
|
2 |
| Diney Borges |
Αλ Μπατάεχ
|
2 |
| Santos Jonatas |
Αλ Αΐν
|
2 |
| Butti Khalid |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
2 |
| De Oliveira Alvaro |
Αλ Μπατάεχ
|
1 |
| Victor Joao |
Μπάνι Γιας
|
1 |
| Salim Ali Abdelaziz |
Σάρτζα
|
1 |
| Autonne Kouame |
Αλ Αΐν
|
1 |
| Alesmaili Omar |
Κχορ Φακάν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Ουάσλ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
88% 23/26 |
12% 3/26 |
Αλ Αΐν
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Σάρτζα
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Αλ Μπατάεχ
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Αλ Τζαζίρα
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Άτζμαν
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
Μπάνι Γιας
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Κάλμπα
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Κχορ Φακάν
|
77% 20/26 |
23% 6/26 |
Έμιρατς Κλάμπ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Χάττα
|
54% 14/26 |
46% 12/26 |
| Συνολικά | 66% | 34% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλ Ουάσλ
|
8% 2/26 |
38% 10/26 |
54% 14/26 |
0% 0/26 |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
0% 0/26 |
54% 14/26 |
35% 9/26 |
12% 3/26 |
Αλ Αΐν
|
15% 4/26 |
31% 8/26 |
50% 13/26 |
4% 1/26 |
Σάρτζα
|
12% 3/26 |
27% 7/26 |
58% 15/26 |
4% 1/26 |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
19% 5/26 |
42% 11/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
27% 7/26 |
35% 9/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Αλ Μπατάεχ
|
8% 2/26 |
46% 12/26 |
46% 12/26 |
0% 0/26 |
Αλ Τζαζίρα
|
8% 2/26 |
31% 8/26 |
62% 16/26 |
0% 0/26 |
Άτζμαν
|
8% 2/26 |
62% 16/26 |
23% 6/26 |
8% 2/26 |
Μπάνι Γιας
|
27% 7/26 |
38% 10/26 |
35% 9/26 |
0% 0/26 |
Κάλμπα
|
23% 6/26 |
27% 7/26 |
42% 11/26 |
8% 2/26 |
Κχορ Φακάν
|
8% 2/26 |
54% 14/26 |
38% 10/26 |
0% 0/26 |
Έμιρατς Κλάμπ
|
15% 4/26 |
38% 10/26 |
38% 10/26 |
8% 2/26 |
Χάττα
|
23% 6/26 |
38% 10/26 |
27% 7/26 |
12% 3/26 |
| Συνολικά | 14% | 40% | 42% | 4% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Ουάσλ
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Σαμπάμπ Αλ Αχλί Ντουμπάι
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Αλ Αΐν
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Σάρτζα
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Αλ Γουαχντά Άμπου Ντάμπι
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Αλ Νασρ Ντουμπάι
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Αλ Μπατάεχ
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Αλ Τζαζίρα
|
81% 21/26 |
19% 5/26 |
Άτζμαν
|
58% 15/26 |
42% 11/26 |
Μπάνι Γιας
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Κάλμπα
|
73% 19/26 |
27% 7/26 |
Κχορ Φακάν
|
69% 18/26 |
31% 8/26 |
Έμιρατς Κλάμπ
|
65% 17/26 |
35% 9/26 |
Χάττα
|
50% 13/26 |
50% 13/26 |
| Συνολικά | 66% | 34% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 42% | 58% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 50.41 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 48.24 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 623 | 3.42 |
| Εντός | 308 | 1.69 |
| Εκτός | 315 | 1.73 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 10.4% (19/182) | |
| 2 - 1 | 8.8% (16/182) | |
| 1 - 2 | 6.0% (11/182) | |
| 1 - 0 | 6.0% (11/182) | |
| 0 - 2 | 6.0% (11/182) | |
| 2 - 2 | 5.5% (10/182) | |
| 1 - 3 | 5.5% (10/182) | |
| 3 - 2 | 4.9% (9/182) | |
| 3 - 1 | 4.9% (9/182) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 20.9% (38/182) | |
| 2 | 19.2% (35/182) | |
| 4 | 17.6% (32/182) | |
| 5 | 14.3% (26/182) | |
| 6 | 9.9% (18/182) | |
| 1 | 9.9% (18/182) | |
| 0 | 4.4% (8/182) | |
| 7 | 1.6% (3/182) | |
| 8 | 1.6% (3/182) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 37.4% (68/182) | |
| X | 24.7% (45/182) | |
| 2 | 37.9% (69/182) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.0% (40/182) | |
| 1/X | 6.6% (12/182) | |
| 1/2 | 2.2% (4/182) | |
| X/1 | 12.6% (23/182) | |
| X/X | 11.5% (21/182) | |
| X/2 | 11.0% (20/182) | |
| 2/1 | 2.7% (5/182) | |
| 2/X | 6.6% (12/182) | |
| 2/2 | 24.7% (45/182) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 623 | 3.42 |
| Εντός | 308 | 1.69 |
| Εκτός | 315 | 1.73 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 53 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).