Μπότολα Προ 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΜΑΡΟΚΟ: Μπότολα Προ 1 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
20 | 41 | 11 | 8 | 1 | 29:10 | |
| 2 |
|
20 | 40 | 10 | 10 | 0 | 31:11 | |
| 3 |
|
20 | 39 | 11 | 6 | 3 | 25:8 | |
| 4 |
|
20 | 37 | 11 | 4 | 5 | 30:16 | |
| 5 |
|
20 | 37 | 10 | 7 | 3 | 31:20 | |
| 6 |
|
20 | 29 | 7 | 8 | 5 | 18:20 | |
| 7 |
|
20 | 27 | 7 | 6 | 7 | 12:16 | |
| 8 |
|
20 | 26 | 7 | 5 | 8 | 24:26 | |
| 9 |
|
20 | 23 | 6 | 5 | 9 | 18:25 | |
| 10 |
|
20 | 23 | 5 | 8 | 7 | 18:18 | |
| 11 |
|
20 | 20 | 3 | 11 | 6 | 16:23 | |
| 12 |
|
20 | 20 | 5 | 5 | 10 | 19:30 | |
| 13 |
|
20 | 18 | 4 | 6 | 10 | 17:29 | |
| 14 |
|
20 | 16 | 3 | 7 | 10 | 21:31 | |
| 15 |
|
20 | 14 | 2 | 8 | 10 | 17:31 | |
| 16 |
|
20 | 13 | 1 | 10 | 9 | 20:32 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
CAF Confederation Cup Qualification
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μας Μαχρίμπ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 2 | Μπερκάνε | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 8:6 | |
| 3 | Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ. | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:4 | |
| 4 | Ουνιόν Γιακούμπ Ελ Μανσούρ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:6 | |
| 5 | Φαρ Ραμπάτ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 8:6 | |
| 6 | Ντίφα Χασάνι | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 7 | Φους Ραμπάτ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:6 | |
| 8 | Ιτιχάντ Τάνγκερ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 5:4 | |
| 9 | Γουιντάντ Καζαμπλάνκα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:3 | |
| 10 | Ρενεσάνς Ζεμάμρα | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 11 | Κασμ Μαρακές | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 12 | Χασάνια Αγκανίρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:11 | |
| 13 | Τουάργκα | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:9 | |
| 14 | Ολιμπίκ Ντε Σάφι | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 5:7 | |
| 15 | Ολιμπίκ Ντίτσιρα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 4:7 | |
| 16 | Κοντμ Μέκνες | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 0:5 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Benjdida Soufiane |
Μας Μαχρίμπ
|
16 | 2 |
| Ilou Baba Bello |
Χασάνια Αγκανίρ
|
12 | 3 |
| Dahmani Youness |
Τουάργκα
|
8 | 2 |
| Hrimat Mohamed Rabie |
Φαρ Ραμπάτ
|
8 | 2 |
| Chouiar Mounir |
Μπερκάνε
|
7 | 1 |
| Mouloua Ayoub |
Φους Ραμπάτ
|
7 | 1 |
| Mehri Youssef |
Μπερκάνε
|
7 | 0 |
| El Fahli Youssef |
Φαρ Ραμπάτ
|
7 | 0 |
| Kone Moussa |
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
6 | 0 |
| Balouk Mehdi |
Ουνιόν Γιακούμπ Ελ Μανσούρ
|
6 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| El Ouadghiri Bilal |
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
2 |
| El Houasli Abderahmane |
Τουάργκα
|
2 |
| Kordani Yassine |
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
2 |
| El Moudane Sofiane |
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
2 |
| El Ouaad Amine |
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
2 |
| Mouchtanim Mouad |
Ντίφα Χασάνι
|
2 |
| Nassi Walid |
Γουιντάντ Καζαμπλάνκα
|
1 |
| Dembi Fred |
Χασάνια Αγκανίρ
|
1 |
| El Idrissi Bouzidi Brahim |
Ντίφα Χασάνι
|
1 |
| Khalloufi Adil |
Ουνιόν Γιακούμπ Ελ Μανσούρ
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μας Μαχρίμπ
|
25% 5/20 |
75% 15/20 |
Φαρ Ραμπάτ
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
15% 3/20 |
85% 17/20 |
Γουιντάντ Καζαμπλάνκα
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
Μπερκάνε
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Ντίφα Χασάνι
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
Κοντμ Μέκνες
|
15% 3/20 |
85% 17/20 |
Φους Ραμπάτ
|
35% 7/20 |
65% 13/20 |
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Κασμ Μαρακές
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
25% 5/20 |
75% 15/20 |
Χασάνια Αγκανίρ
|
55% 11/20 |
45% 9/20 |
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Ουνιόν Γιακούμπ Ελ Μανσούρ
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Τουάργκα
|
30% 6/20 |
70% 14/20 |
| Συνολικά | 38% | 63% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μας Μαχρίμπ
|
35% 7/20 |
50% 10/20 |
15% 3/20 |
0% 0/20 |
Φαρ Ραμπάτ
|
35% 7/20 |
45% 9/20 |
20% 4/20 |
0% 0/20 |
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
45% 9/20 |
50% 10/20 |
5% 1/20 |
0% 0/20 |
Γουιντάντ Καζαμπλάνκα
|
40% 8/20 |
40% 8/20 |
15% 3/20 |
5% 1/20 |
Μπερκάνε
|
30% 6/20 |
50% 10/20 |
15% 3/20 |
5% 1/20 |
Ντίφα Χασάνι
|
45% 9/20 |
40% 8/20 |
15% 3/20 |
0% 0/20 |
Κοντμ Μέκνες
|
60% 12/20 |
35% 7/20 |
5% 1/20 |
0% 0/20 |
Φους Ραμπάτ
|
25% 5/20 |
55% 11/20 |
20% 4/20 |
0% 0/20 |
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
|
35% 7/20 |
50% 10/20 |
15% 3/20 |
0% 0/20 |
Κασμ Μαρακές
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
0% 0/20 |
0% 0/20 |
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
25% 5/20 |
70% 14/20 |
5% 1/20 |
0% 0/20 |
Χασάνια Αγκανίρ
|
20% 4/20 |
65% 13/20 |
15% 3/20 |
0% 0/20 |
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
30% 6/20 |
55% 11/20 |
15% 3/20 |
0% 0/20 |
Ουνιόν Γιακούμπ Ελ Μανσούρ
|
15% 3/20 |
65% 13/20 |
20% 4/20 |
0% 0/20 |
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
15% 3/20 |
70% 14/20 |
15% 3/20 |
0% 0/20 |
Τουάργκα
|
15% 3/20 |
70% 14/20 |
5% 1/20 |
10% 2/20 |
| Συνολικά | 32% | 54% | 13% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μας Μαχρίμπ
|
35% 7/20 |
65% 13/20 |
Φαρ Ραμπάτ
|
40% 8/20 |
60% 12/20 |
Ράζα Καζαμπλάνκα Αθλ.
|
25% 5/20 |
75% 15/20 |
Γουιντάντ Καζαμπλάνκα
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Μπερκάνε
|
60% 12/20 |
40% 8/20 |
Ντίφα Χασάνι
|
45% 9/20 |
55% 11/20 |
Κοντμ Μέκνες
|
20% 4/20 |
80% 16/20 |
Φους Ραμπάτ
|
55% 11/20 |
45% 9/20 |
Ρενεσάνς Ζεμάμρα
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Κασμ Μαρακές
|
55% 11/20 |
45% 9/20 |
Ιτιχάντ Τάνγκερ
|
60% 12/20 |
40% 8/20 |
Χασάνια Αγκανίρ
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Ολιμπίκ Ντίτσιρα
|
50% 10/20 |
50% 10/20 |
Ουνιόν Γιακούμπ Ελ Μανσούρ
|
70% 14/20 |
30% 6/20 |
Ολιμπίκ Ντε Σάφι
|
70% 14/20 |
30% 6/20 |
Τουάργκα
|
70% 14/20 |
30% 6/20 |
| Συνολικά | 50% | 50% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.98 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 54.66 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 346 | 2.16 |
| Εντός | 180 | 1.13 |
| Εκτός | 166 | 1.04 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 80 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 87 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 20.0% (32/160) | |
| 1 - 0 | 13.8% (22/160) | |
| 0 - 0 | 12.5% (20/160) | |
| 1 - 2 | 10.6% (17/160) | |
| 2 - 1 | 8.8% (14/160) | |
| 2 - 0 | 6.3% (10/160) | |
| 0 - 1 | 5.6% (9/160) | |
| 0 - 2 | 4.4% (7/160) | |
| 3 - 0 | 2.5% (4/160) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 30.6% (49/160) | |
| 3 | 23.8% (38/160) | |
| 1 | 19.4% (31/160) | |
| 0 | 12.5% (20/160) | |
| 4 | 8.1% (13/160) | |
| 5 | 3.1% (5/160) | |
| 7 | 1.3% (2/160) | |
| 6 | 1.3% (2/160) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 36.3% (58/160) | |
| X | 35.6% (57/160) | |
| 2 | 28.1% (45/160) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 19.4% (31/160) | |
| 1/X | 8.1% (13/160) | |
| 1/2 | 3.1% (5/160) | |
| X/1 | 15.0% (24/160) | |
| X/X | 23.1% (37/160) | |
| X/2 | 9.4% (15/160) | |
| 2/1 | 1.9% (3/160) | |
| 2/X | 4.4% (7/160) | |
| 2/2 | 15.6% (25/160) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 346 | 2.16 |
| Εντός | 180 | 1.13 |
| Εκτός | 166 | 1.04 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 80 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 87 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).