Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΡΑΚ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 19:9 | |
| 2 |
|
12 | 25 | 7 | 4 | 1 | 14:5 | |
| 3 |
|
12 | 23 | 6 | 5 | 1 | 17:5 | |
| 4 |
|
12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 17:9 | |
| 5 |
|
12 | 21 | 5 | 6 | 1 | 13:6 | |
| 6 |
|
12 | 20 | 5 | 5 | 2 | 16:12 | |
| 7 |
|
12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 15:8 | |
| 8 |
|
12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 12:13 | |
| 9 |
|
12 | 15 | 3 | 6 | 3 | 19:16 | |
| 10 |
|
12 | 15 | 3 | 6 | 3 | 7:8 | |
| 11 |
|
12 | 15 | 3 | 6 | 3 | 13:16 | |
| 12 |
|
12 | 13 | 2 | 7 | 3 | 14:13 | |
| 13 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 15:18 | |
| 14 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 9:15 | |
| 15 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 8:14 | |
| 16 |
|
12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 13:20 | |
| 17 |
|
12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 15:21 | |
| 18 |
|
12 | 9 | 1 | 6 | 5 | 7:15 | |
| 19 |
|
12 | 8 | 1 | 5 | 6 | 7:14 | |
| 20 |
|
12 | 7 | 1 | 4 | 7 | 11:24 | |
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Αλ Ναφτ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 6:0 | |
| 2 | Αλ Τζολάν | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:5 | |
| 3 | Αλ Κάρμα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 6:4 | |
| 4 | Αλ Σόρτα Βαγδάτης | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 6:2 | |
| 5 | Νιούροζ ΣΚ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 4:1 | |
| 6 | Αλ Ταλάμπα | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 6:4 | |
| 7 | Αλ Μινάα | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 8 | Αλ Γκαράφ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 4:4 | |
| 9 | Γκαζ Αλ Σαμάλ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 3:3 | |
| 10 | Ντάχουκ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:6 | |
| 11 | Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 4:2 | |
| 12 | Αλ Ζαβράα | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:6 | |
| 13 | Ερμπίλ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:5 | |
| 14 | Αλ Καρχ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8:9 | |
| 15 | Ντιγιάλα | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 3:5 | |
| 16 | Ζάκχο | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | |
| 17 | Αλ Μοσούλ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:9 | |
| 18 | Ναφτ Μεϊσάν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | |
| 19 | Καρμπάλα | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 5:12 | |
| 20 | Αλ Κάιραμπα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1:6 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Κάρμα
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Αλ Ναφτ
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Νιούροζ ΣΚ
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Αλ Ζαβράα
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
|
17% 2/12 |
83% 10/12 |
Αλ Τζολάν
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Ερμπίλ
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Αλ Μινάα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Ντάχουκ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Γκαζ Αλ Σαμάλ
|
0% 0/12 |
100% 12/12 |
Αλ Ταλάμπα
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Ντιγιάλα
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Ζάκχο
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλ Γκαράφ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλ Μοσούλ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Αλ Καρχ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Ναφτ Μεϊσάν
|
17% 2/12 |
83% 10/12 |
Αλ Κάιραμπα
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Καρμπάλα
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
| Συνολικά | 36% | 64% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αλ Κάρμα
|
25% 3/12 |
67% 8/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Αλ Ναφτ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
0% 0/12 |
0% 0/12 |
Νιούροζ ΣΚ
|
42% 5/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Αλ Ζαβράα
|
33% 4/12 |
42% 5/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
0% 0/12 |
0% 0/12 |
Αλ Τζολάν
|
42% 5/12 |
33% 4/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Ερμπίλ
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
0% 0/12 |
0% 0/12 |
Αλ Μινάα
|
17% 2/12 |
83% 10/12 |
0% 0/12 |
0% 0/12 |
Ντάχουκ
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
8% 1/12 |
Γκαζ Αλ Σαμάλ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
0% 0/12 |
Αλ Ταλάμπα
|
42% 5/12 |
25% 3/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια
|
33% 4/12 |
50% 6/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Ντιγιάλα
|
8% 1/12 |
67% 8/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Ζάκχο
|
42% 5/12 |
42% 5/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Αλ Γκαράφ
|
42% 5/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Αλ Μοσούλ
|
17% 2/12 |
67% 8/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Αλ Καρχ
|
25% 3/12 |
33% 4/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
Ναφτ Μεϊσάν
|
33% 4/12 |
50% 6/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Αλ Κάιραμπα
|
42% 5/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
0% 0/12 |
Καρμπάλα
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
8% 1/12 |
| Συνολικά | 32% | 53% | 14% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αλ Κάρμα
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Αλ Ναφτ
|
17% 2/12 |
83% 10/12 |
Νιούροζ ΣΚ
|
17% 2/12 |
83% 10/12 |
Αλ Ζαβράα
|
17% 2/12 |
83% 10/12 |
Αλ Σόρτα Βαγδάτης
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλ Τζολάν
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Ερμπίλ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλ Μινάα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Ντάχουκ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Γκαζ Αλ Σαμάλ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Αλ Ταλάμπα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλ Κούα Αλ Τζαβίγια
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Ντιγιάλα
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Ζάκχο
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλ Γκαράφ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αλ Μοσούλ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Αλ Καρχ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ναφτ Μεϊσάν
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Αλ Κάιραμπα
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Καρμπάλα
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
| Συνολικά | 43% | 57% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 261 | 2.18 |
| Εντός | 156 | 1.30 |
| Εκτός | 105 | 0.88 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.7% (20/120) | |
| 0 - 0 | 15.0% (18/120) | |
| 2 - 0 | 13.3% (16/120) | |
| 2 - 1 | 9.2% (11/120) | |
| 1 - 0 | 9.2% (11/120) | |
| 0 - 1 | 7.5% (9/120) | |
| 3 - 0 | 4.2% (5/120) | |
| 2 - 2 | 4.2% (5/120) | |
| 1 - 2 | 4.2% (5/120) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.5% (39/120) | |
| 3 | 20.8% (25/120) | |
| 1 | 16.7% (20/120) | |
| 0 | 15.0% (18/120) | |
| 4 | 6.7% (8/120) | |
| 5 | 4.2% (5/120) | |
| 6 | 3.3% (4/120) | |
| 7 | 0.8% (1/120) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.5% (51/120) | |
| X | 38.3% (46/120) | |
| 2 | 19.2% (23/120) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.8% (25/120) | |
| 1/X | 3.3% (4/120) | |
| 1/2 | 0.8% (1/120) | |
| X/1 | 18.3% (22/120) | |
| X/X | 26.7% (32/120) | |
| X/2 | 6.7% (8/120) | |
| 2/1 | 3.3% (4/120) | |
| 2/X | 8.3% (10/120) | |
| 2/2 | 11.7% (14/120) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 261 | 2.18 |
| Εντός | 156 | 1.30 |
| Εκτός | 105 | 0.88 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).