Προ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΡΑΝ: Προ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 19:5 | |
| 2 |
|
11 | 23 | 7 | 2 | 2 | 19:7 | |
| 3 |
|
11 | 22 | 6 | 4 | 1 | 11:5 | |
| 4 |
|
10 | 20 | 5 | 5 | 0 | 12:3 | |
| 5 |
|
10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 12:5 | |
| 6 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 11:14 | |
| 7 |
|
11 | 14 | 3 | 5 | 3 | 14:13 | |
| 8 |
|
10 | 14 | 3 | 5 | 2 | 10:12 | |
| 9 |
|
10 | 13 | 4 | 1 | 5 | 10:9 | |
| 10 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 10:11 | |
| 11 |
|
11 | 12 | 2 | 6 | 3 | 11:10 | |
| 12 |
|
11 | 11 | 2 | 5 | 4 | 7:10 | |
| 13 |
|
11 | 10 | 3 | 3 | 5 | 12:14 | |
| 14 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 7:14 | |
| 15 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 6:15 | |
| 16 |
|
11 | 9 | 1 | 6 | 4 | 6:10 | |
| 17 |
|
11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 8:13 | |
| 18 |
|
11 | 5 | 0 | 5 | 6 | 7:22 | |
Μάλαβαν Μπάνταρ *
-2 βαθμούς
AFC Τσάμπιονς Λιγκ
AFC Κύπελλο
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Σεπαχάν | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:3 | |
| 2 | Φούλαντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 3 | Τσαντορμάλου | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:6 | |
| 4 | Περσέπολις | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:2 | |
| 5 | Έστεγκλαλ Τεχεράνης | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 4:2 | |
| 6 | Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:5 | |
| 7 | Τράκτορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 8 | Εστεγκλάλ Κουζεστάν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 9 | Φαχρ Σεπάσι | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:10 | |
| 10 | Γκολ Γκοχάρ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 6:5 | |
| 11 | Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:9 | |
| 12 | Μάλαβαν Μπάνταρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | |
| 13 | Πεϊκάν | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:6 | |
| 14 | Νασάτζι Μαζανταράν | 5 | 4 | 0 | 4 | 1 | 4:5 | |
| 15 | Ζομπ Αχάν | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 3:5 | |
| 16 | Αλουμινιούμ Αράκ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:6 | |
| 17 | Σαμς Αζάρ Καζβίν | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3:7 | |
| 18 | Μες Σχάχρ Μπαμπάκ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:13 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Hosseinzadeh Amirhossein |
Τράκτορ
|
5 | 0 |
| Taheri Kasra |
Σεπαχάν
|
5 | 0 |
| Farsi Amirhossein |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
4 | 0 |
| Alipour Ali |
Περσέπολις
|
4 | 1 |
| Asani Jasir |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
4 | 1 |
| Shahriari Erfan |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
4 | 0 |
| Aghaeipour Javad |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
3 | 0 |
| Saharkhizan Saeid |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
3 | 0 |
| Mohebi Mohammadmehdi |
Περσέπολις
|
3 | 0 |
| Jolani Amirhossein |
Φούλαντ
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Aghasi Aref |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
1 |
| Tarhani Mohsen |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
1 |
| Safarzadeh Abouazar |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
1 |
| Hosseini Seyed Mohammad |
Ζομπ Αχάν
|
1 |
| Sharifi Mehdi |
Φαχρ Σεπάσι
|
1 |
| Kalbasi Amirhossein |
Τσαντορμάλου
|
1 |
| Yousefi Aria |
Σεπαχάν
|
1 |
| Afsordeh Amirreza |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
1 |
| Koohi Mohammad |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
1 |
| Jamshidi Erfan |
Πεϊκάν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Περσέπολις
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Σεπαχάν
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Φούλαντ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
10% 1/10 |
90% 9/10 |
Τράκτορ
|
20% 2/10 |
80% 8/10 |
Τσαντορμάλου
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Φαχρ Σεπάσι
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Γκολ Γκοχάρ
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Πεϊκάν
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
9% 1/11 |
91% 10/11 |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Εστεγκλάλ Κουζεστάν
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ζομπ Αχάν
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
| Συνολικά | 32% | 68% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Περσέπολις
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Σεπαχάν
|
27% 3/11 |
55% 6/11 |
9% 1/11 |
9% 1/11 |
Φούλαντ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
50% 5/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Τράκτορ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
0% 0/10 |
0% 0/10 |
Τσαντορμάλου
|
18% 2/11 |
73% 8/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
27% 3/11 |
45% 5/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Φαχρ Σεπάσι
|
40% 4/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
10% 1/10 |
Γκολ Γκοχάρ
|
50% 5/10 |
40% 4/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Πεϊκάν
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
55% 6/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
18% 2/11 |
82% 9/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Εστεγκλάλ Κουζεστάν
|
36% 4/11 |
55% 6/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
36% 4/11 |
55% 6/11 |
9% 1/11 |
0% 0/11 |
Ζομπ Αχάν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
0% 0/11 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
36% 4/11 |
45% 5/11 |
18% 2/11 |
0% 0/11 |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
9% 1/11 |
64% 7/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
| Συνολικά | 36% | 52% | 11% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Περσέπολις
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Σεπαχάν
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Φούλαντ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Έστεγκλαλ Τεχεράνης
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Τράκτορ
|
10% 1/10 |
90% 9/10 |
Τσαντορμάλου
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Κέιμπαρ Κοραμαμπάντ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Φαχρ Σεπάσι
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Γκολ Γκοχάρ
|
10% 1/10 |
90% 9/10 |
Πεϊκάν
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Αλουμινιούμ Αράκ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Νασάτζι Μαζανταράν
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Μάλαβαν Μπάνταρ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Εστεγκλάλ Κουζεστάν
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Σανάτ Νάφτ Αμπαντάν
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Ζομπ Αχάν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Σαμς Αζάρ Καζβίν
|
36% 4/11 |
64% 7/11 |
Μες Σχάχρ Μπαμπάκ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
| Συνολικά | 39% | 61% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 31% | 69% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 55.58 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.16 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 192 | 1.98 |
| Εντός | 110 | 1.13 |
| Εκτός | 82 | 0.85 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 82 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 106 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.5% (16/97) | |
| 0 - 0 | 16.5% (16/97) | |
| 1 - 0 | 12.4% (12/97) | |
| 2 - 0 | 8.2% (8/97) | |
| 1 - 2 | 7.2% (7/97) | |
| 0 - 2 | 7.2% (7/97) | |
| 0 - 1 | 7.2% (7/97) | |
| 3 - 0 | 5.2% (5/97) | |
| 2 - 1 | 5.2% (5/97) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 32.0% (31/97) | |
| 1 | 19.6% (19/97) | |
| 3 | 19.6% (19/97) | |
| 0 | 16.5% (16/97) | |
| 4 | 8.2% (8/97) | |
| 5 | 3.1% (3/97) | |
| 7 | 1.0% (1/97) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 36.1% (35/97) | |
| X | 37.1% (36/97) | |
| 2 | 26.8% (26/97) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 20.6% (20/97) | |
| 1/X | 1.0% (1/97) | |
| 1/2 | 2.1% (2/97) | |
| X/1 | 14.4% (14/97) | |
| X/X | 25.8% (25/97) | |
| X/2 | 12.4% (12/97) | |
| 2/1 | 1.0% (1/97) | |
| 2/X | 10.3% (10/97) | |
| 2/2 | 12.4% (12/97) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 192 | 1.98 |
| Εντός | 110 | 1.13 |
| Εκτός | 82 | 0.85 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 82 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 106 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).