Λιγκ 1 Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΛΓΕΡΙΑ: Λιγκ 1 2025/2026
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
28 | 62 | 19 | 5 | 4 | 39:17 | |
| 2 |
|
28 | 51 | 15 | 6 | 7 | 37:25 | |
| 3 |
|
28 | 48 | 14 | 6 | 8 | 33:26 | |
| 4 |
|
25 | 45 | 12 | 9 | 4 | 39:18 | |
| 5 |
|
28 | 44 | 12 | 8 | 8 | 33:29 | |
| 6 |
|
28 | 42 | 11 | 9 | 8 | 32:25 | |
| 7 |
|
28 | 41 | 10 | 11 | 7 | 38:30 | |
| 8 |
|
26 | 38 | 10 | 8 | 8 | 34:33 | |
| 9 |
|
27 | 37 | 10 | 7 | 10 | 32:34 | |
| 10 |
|
28 | 34 | 9 | 7 | 12 | 25:27 | |
| 11 |
|
23 | 30 | 6 | 12 | 5 | 23:19 | |
| 12 |
|
27 | 30 | 7 | 9 | 11 | 27:33 | |
| 13 |
|
27 | 30 | 7 | 9 | 11 | 27:35 | |
| 14 |
|
27 | 24 | 7 | 3 | 17 | 32:46 | |
| 15 |
|
28 | 18 | 4 | 6 | 18 | 16:47 | |
| 16 |
|
28 | 15 | 2 | 9 | 17 | 15:38 | |
Προκριματικά Αφρικανικού Τσάμπιονς Λιγκ
CAF Confederation Cup Qualification
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπελουϊζντάντ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 14:1 | |
| 2 | MC Οράν | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 6:5 | |
| 3 | Σαούρα | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 10:2 | |
| 4 | MC Αλγέρι | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 5 | Κεντσέλα | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 7:7 | |
| 6 | Παραντού | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 7:8 | |
| 7 | Μπεν Ακνούν | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:10 | |
| 8 | Καμπίλιε | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 10:7 | |
| 9 | Κλεφ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 5:6 | |
| 10 | USM Αλγέρι | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:5 | |
| 11 | Ολιμπίκ Ακμπού | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 3:5 | |
| 12 | ΚΣ Κονσταντίν | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 7:9 | |
| 13 | Σετίφ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 5:9 | |
| 14 | Μοσταγκάνεμ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:17 | |
| 15 | Ρουισάτ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 6:8 | |
| 16 | Ελ Μπάιντ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:9 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Mahious Aymen |
Καμπίλιε
|
14 | 3 |
| Merzougui Kheiredine |
Ρουισάτ
|
10 | 1 |
| Benguit Raouf |
Μπελουϊζντάντ
|
8 | 2 |
| Bangoura Mohamed |
MC Αλγέρι
|
8 | 3 |
| Ramdaoui Mohamed |
Παραντού
|
8 | 0 |
| Zerrouki Merouane |
Σετίφ
|
8 | 0 |
| Hammouda Mohamed |
Μπελουϊζντάντ
|
7 | 0 |
| Djabout Adil |
Μπεν Ακνούν
|
7 | 0 |
| Thierry Etouga Franck Mbella |
Κεντσέλα
|
7 | 0 |
| Boutiche Abdelkader |
Σαούρα
|
7 | 6 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Litim Oussama |
Κεντσέλα
|
2 |
| Djahnit Akram |
Σετίφ
|
2 |
| Wayou Constant |
Σαούρα
|
1 |
| Akacem Riyane |
Σαούρα
|
1 |
| Zeghba Moustapha |
MC Οράν
|
1 |
| Brahimi Rafik |
Σαούρα
|
1 |
| Rahmani Fouad |
Ρουισάτ
|
1 |
| Merzougui Kheiredine |
Ρουισάτ
|
1 |
| Abdellaoui Ayoub |
MC Αλγέρι
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
MC Αλγέρι
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Σαούρα
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
MC Οράν
|
39% 11/28 |
61% 17/28 |
Μπελουϊζντάντ
|
40% 10/25 |
60% 15/25 |
Ολιμπίκ Ακμπού
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
ΚΣ Κονσταντίν
|
29% 8/28 |
71% 20/28 |
Καμπίλιε
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
Μπεν Ακνούν
|
46% 12/26 |
54% 14/26 |
Κεντσέλα
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Κλεφ
|
32% 9/28 |
68% 19/28 |
USM Αλγέρι
|
26% 6/23 |
74% 17/23 |
Ρουισάτ
|
33% 9/27 |
67% 18/27 |
Σετίφ
|
37% 10/27 |
63% 17/27 |
Παραντού
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Μοσταγκάνεμ
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Ελ Μπάιντ
|
25% 7/28 |
75% 21/28 |
| Συνολικά | 37% | 63% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
MC Αλγέρι
|
46% 13/28 |
43% 12/28 |
11% 3/28 |
0% 0/28 |
Σαούρα
|
39% 11/28 |
46% 13/28 |
14% 4/28 |
0% 0/28 |
MC Οράν
|
32% 9/28 |
57% 16/28 |
11% 3/28 |
0% 0/28 |
Μπελουϊζντάντ
|
36% 9/25 |
40% 10/25 |
20% 5/25 |
4% 1/25 |
Ολιμπίκ Ακμπού
|
46% 13/28 |
36% 10/28 |
14% 4/28 |
4% 1/28 |
ΚΣ Κονσταντίν
|
39% 11/28 |
46% 13/28 |
11% 3/28 |
4% 1/28 |
Καμπίλιε
|
32% 9/28 |
43% 12/28 |
25% 7/28 |
0% 0/28 |
Μπεν Ακνούν
|
35% 9/26 |
38% 10/26 |
23% 6/26 |
4% 1/26 |
Κεντσέλα
|
22% 6/27 |
63% 17/27 |
15% 4/27 |
0% 0/27 |
Κλεφ
|
46% 13/28 |
46% 13/28 |
7% 2/28 |
0% 0/28 |
USM Αλγέρι
|
39% 9/23 |
48% 11/23 |
13% 3/23 |
0% 0/23 |
Ρουισάτ
|
22% 6/27 |
67% 18/27 |
11% 3/27 |
0% 0/27 |
Σετίφ
|
30% 8/27 |
52% 14/27 |
19% 5/27 |
0% 0/27 |
Παραντού
|
30% 8/27 |
44% 12/27 |
15% 4/27 |
11% 3/27 |
Μοσταγκάνεμ
|
50% 14/28 |
25% 7/28 |
21% 6/28 |
4% 1/28 |
Ελ Μπάιντ
|
36% 10/28 |
57% 16/28 |
7% 2/28 |
0% 0/28 |
| Συνολικά | 36% | 47% | 15% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
MC Αλγέρι
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Σαούρα
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
MC Οράν
|
46% 13/28 |
54% 15/28 |
Μπελουϊζντάντ
|
48% 12/25 |
52% 13/25 |
Ολιμπίκ Ακμπού
|
54% 15/28 |
46% 13/28 |
ΚΣ Κονσταντίν
|
36% 10/28 |
64% 18/28 |
Καμπίλιε
|
64% 18/28 |
36% 10/28 |
Μπεν Ακνούν
|
62% 16/26 |
38% 10/26 |
Κεντσέλα
|
56% 15/27 |
44% 12/27 |
Κλεφ
|
43% 12/28 |
57% 16/28 |
USM Αλγέρι
|
52% 12/23 |
48% 11/23 |
Ρουισάτ
|
59% 16/27 |
41% 11/27 |
Σετίφ
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Παραντού
|
48% 13/27 |
52% 14/27 |
Μοσταγκάνεμ
|
25% 7/28 |
75% 21/28 |
Ελ Μπάιντ
|
39% 11/28 |
61% 17/28 |
| Συνολικά | 47% | 53% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 39% | 61% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.39 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.47 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 482 | 2.22 |
| Εντός | 285 | 1.31 |
| Εκτός | 197 | 0.91 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 99 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 0 | 19.4% (42/217) | |
| 1 - 1 | 15.2% (33/217) | |
| 2 - 1 | 10.6% (23/217) | |
| 0 - 1 | 8.8% (19/217) | |
| 2 - 0 | 8.3% (18/217) | |
| 0 - 0 | 8.3% (18/217) | |
| 1 - 2 | 6.5% (14/217) | |
| 2 - 2 | 5.1% (11/217) | |
| 3 - 2 | 3.2% (7/217) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 28.1% (61/217) | |
| 2 | 26.3% (57/217) | |
| 3 | 20.7% (45/217) | |
| 4 | 8.8% (19/217) | |
| 0 | 8.3% (18/217) | |
| 5 | 5.5% (12/217) | |
| 8 | 0.9% (2/217) | |
| 7 | 0.9% (2/217) | |
| 6 | 0.5% (1/217) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 49.3% (107/217) | |
| X | 28.6% (62/217) | |
| 2 | 22.1% (48/217) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 27.2% (59/217) | |
| 1/X | 4.6% (10/217) | |
| 1/2 | 0.9% (2/217) | |
| X/1 | 19.4% (42/217) | |
| X/X | 22.1% (48/217) | |
| X/2 | 8.3% (18/217) | |
| 2/1 | 2.8% (6/217) | |
| 2/X | 1.8% (4/217) | |
| 2/2 | 12.9% (28/217) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 482 | 2.22 |
| Εντός | 285 | 1.31 |
| Εκτός | 197 | 0.91 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 69 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 99 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).