Νάσιοναλ Λιγκ Καπ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Καπ 2024/2025
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | |
| 2 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | |
| 3 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 7:10 | |
| 4 |
|
4 | 6 | 1 | 2 | 1 | 10:9 | |
| 5 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | |
| 6 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | |
| 7 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12:9 | |
| 8 |
|
4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | |
| 2 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 9:8 | |
| 3 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 4 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 5 |
|
4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | |
| 6 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:6 | |
| 7 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | |
| 8 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | |
| 2 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 8:6 | |
| 3 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | |
| 4 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | |
| 5 |
|
4 | 5 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | |
| 6 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 7 |
|
4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 7:12 | |
| 8 |
|
4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7:9 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μπρέιντρι | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 9:4 | |
| 2 | Μάντσεστερ Γιουν. U21 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 13:5 | |
| 3 | Λιντς U21 | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:7 | |
| 4 | Όλντερσοτ Τάουν | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 10:8 | |
| 5 | Σάτον Γιουνάιτεντ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 9:6 | |
| 6 | Νιούκαστλ U21 | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 12:10 | |
| 7 | Ρότσντεϊλ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:4 | |
| 8 | Μίντλεσμπρο U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 9 | Ντάγκεναμ & Ρεντ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 10:9 | |
| 10 | Μπόστον Γιουν. | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 11 | Μπράιτον U21 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 12 | Όλτρινχαμ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 10:11 | |
| 13 | Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:10 | |
| 14 | Όλνταμ | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:10 | |
| 15 | Γουίλντστόουν | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 5:4 | |
| 16 | Φούλαμ U21 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | |
| 17 | Γουέστ Χαμ U21 | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | |
| 18 | Γούλβς U21 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 7:6 | |
| 19 | Γουόκινγκ | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 10:9 | |
| 20 | Σαουθάμπτον U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 12:9 | |
| 21 | Σάντερλαντ U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:6 | |
| 22 | Νότιγχαμ Φορεστ U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | |
| 23 | Γκέιτσχεντ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:8 | |
| 24 | Χάλιφαξ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | |
| 25 | Τάμγουορθ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:9 | |
| 26 | Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ | 4 | 3 | 0 | 3 | 1 | 5:6 | |
| 27 | Στόουκ U21 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6:8 | |
| 28 | Φόρεστ Γκριν | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | |
| 29 | Γουέστ Μπρομ U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7:9 | |
| 30 | Τότεναμ U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 7:12 | |
| 31 | Μπλάκμπερν U21 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 8:14 | |
| 32 | Ντέρμπι U21 | 4 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Boateng Nana |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
5 | 3 |
| Chadwick Rhys |
Λιντς U21
|
5 | 1 |
| Ennis Ethan |
Μάντσεστερ Γιουν. U21
|
4 | 0 |
| Malcolm Jovan |
Γκέιτσχεντ
|
4 | 1 |
| Simper Lewis |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
4 | 2 |
| Holman Fletcher |
Γούλβς U21
|
4 | 1 |
| Finch Sonny |
Μίντλεσμπρο U21
|
4 | 0 |
| Tezgel Emre |
Στόουκ U21
|
4 | 1 |
| Samuel-ogunsuyi Trey |
Σάντερλαντ U21
|
4 | 0 |
| Walker Lewis |
Γουόκινγκ
|
4 | 2 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Marshall Marley |
Μπρέιντρι
|
3 |
| Corbett Kai |
Όλντερσοτ Τάουν
|
2 |
| Chadwick Rhys |
Λιντς U21
|
2 |
| Robinson Darren |
Ντέρμπι U21
|
2 |
| Omotoye Tyrese |
Φόρεστ Γκριν
|
2 |
| Vickers Caylan |
Μπράιτον U21
|
2 |
| Home Josh |
Γκέιτσχεντ
|
2 |
| Tanner Craig |
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
2 |
| Crompton Ben |
Σάντερλαντ U21
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Merrett William |
Φόρεστ Γκριν
|
1 |
| Kalambayi Paul |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
1 |
| Charsley Harry |
Όλνταμ
|
1 |
| Arthur Festus |
Χάλιφαξ
|
1 |
| Pond Alfie |
Γούλβς U21
|
1 |
| Ajose Joseph |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
1 |
| Armstrong Finlay |
Ρότσντεϊλ
|
1 |
| Knight Joe |
Μπράιτον U21
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Όλντερσοτ Τάουν
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Νιούκαστλ U21
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Μπρέιντρι
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μπράιτον U21
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Λιντς U21
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
71% 5/7 |
29% 2/7 |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπόστον Γιουν.
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουόκινγκ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μίντλεσμπρο U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γουίλντστόουν
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γκέιτσχεντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Φούλαμ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σάντερλαντ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Χάλιφαξ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Τότεναμ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντέρμπι U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Τάμγουορθ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 70% | 30% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Όλντερσοτ Τάουν
|
0% 0/5 |
60% 3/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Νιούκαστλ U21
|
0% 0/5 |
40% 2/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Μπρέιντρι
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Μπράιτον U21
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Λιντς U21
|
0% 0/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
14% 1/7 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
14% 1/7 |
57% 4/7 |
29% 2/7 |
0% 0/7 |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Μπόστον Γιουν.
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Γουόκινγκ
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Μίντλεσμπρο U21
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γουίλντστόουν
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γκέιτσχεντ
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Φούλαμ U21
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Σάντερλαντ U21
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Χάλιφαξ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Τότεναμ U21
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Ντέρμπι U21
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Τάμγουορθ
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 9% | 47% | 38% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Όλντερσοτ Τάουν
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Νιούκαστλ U21
|
100% 5/5 |
0% 0/5 |
Μπρέιντρι
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μπράιτον U21
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Λιντς U21
|
100% 7/7 |
0% 0/7 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
43% 3/7 |
57% 4/7 |
Μεϊντενχέντ Γιουνάιτεντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μπόστον Γιουν.
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντάγκεναμ & Ρεντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουόκινγκ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μίντλεσμπρο U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γουίλντστόουν
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γκέιτσχεντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Έμπσφλιτ Γιουνάιτεντ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Φούλαμ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σάντερλαντ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Χάλιφαξ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Τότεναμ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντέρμπι U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Τάμγουορθ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 71% | 29% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 34% | 66% |
| Goals κατά | 26% | 74% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 71.71 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 76.42 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 262 | 3.69 |
| Εντός | 130 | 1.83 |
| Εκτός | 132 | 1.86 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 12.7% (9/71) | |
| 2 - 2 | 9.9% (7/71) | |
| 2 - 0 | 7.0% (5/71) | |
| 1 - 2 | 7.0% (5/71) | |
| 3 - 2 | 5.6% (4/71) | |
| 1 - 1 | 5.6% (4/71) | |
| 0 - 2 | 5.6% (4/71) | |
| 3 - 3 | 4.2% (3/71) | |
| 3 - 0 | 4.2% (3/71) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 23.9% (17/71) | |
| 4 | 18.3% (13/71) | |
| 2 | 18.3% (13/71) | |
| 5 | 15.5% (11/71) | |
| 6 | 11.3% (8/71) | |
| 1 | 7.0% (5/71) | |
| 0 | 1.4% (1/71) | |
| 8 | 1.4% (1/71) | |
| 7 | 1.4% (1/71) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 42.3% (30/71) | |
| X | 23.9% (17/71) | |
| 2 | 33.8% (24/71) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.6% (21/71) | |
| 1/X | 8.5% (6/71) | |
| 1/2 | 4.2% (3/71) | |
| X/1 | 7.0% (5/71) | |
| X/X | 12.7% (9/71) | |
| X/2 | 15.5% (11/71) | |
| 2/1 | 5.6% (4/71) | |
| 2/X | 2.8% (2/71) | |
| 2/2 | 14.1% (10/71) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 262 | 3.69 |
| Εντός | 130 | 1.83 |
| Εκτός | 132 | 1.86 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 33 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).