Νάσιοναλ Λιγκ Καπ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΑΓΓΛΙΑ: Νάσιοναλ Λιγκ Καπ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 16:8 | |
| 2 |
|
4 | 9 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | |
| 3 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 4 |
|
4 | 7 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | |
| 5 |
|
4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | |
| 6 |
|
4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 7 |
|
4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 9:11 | |
| 8 |
|
4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | |
| 2 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | |
| 3 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 4 |
|
4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 5 |
|
4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | |
| 6 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 7 |
|
4 | 4 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 8 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:13 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 15:5 | |
| 2 |
|
4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 17:9 | |
| 3 |
|
4 | 8 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | |
| 4 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | |
| 5 |
|
4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | |
| 6 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | |
| 7 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | |
| 8 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4:14 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | |
| 2 |
|
4 | 9 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | |
| 3 |
|
4 | 8 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | |
| 4 |
|
4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | |
| 5 |
|
4 | 5 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | |
| 6 |
|
4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:11 | |
| 7 |
|
4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | |
| 8 |
|
4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Τρούρο Σίτι | 4 | 12 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | |
| 2 | Μπόραμ Γουντ | 4 | 10 | 3 | 1 | 0 | 15:5 | |
| 3 | Χάλιφαξ | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 16:8 | |
| 4 | Μίντλεσμπρο U21 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 17:9 | |
| 5 | Γουέστ Χαμ U21 | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 9:5 | |
| 6 | Γουόκινγκ | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 9:4 | |
| 7 | Σκάνθορπ | 4 | 8 | 2 | 2 | 0 | 10:5 | |
| 8 | Γουίλντστόουν | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 9 | Χέρντσερτς | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:3 | |
| 10 | Ίπσουιτς U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:5 | |
| 11 | Έβερτον U21 | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 5:4 | |
| 12 | Μπρέιντρι | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | |
| 13 | Σάτον Γιουνάιτεντ | 4 | 6 | 1 | 3 | 0 | 4:3 | |
| 14 | Τάμγουορθ | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | |
| 15 | Σόλιχαλ Μουρς | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 6:7 | |
| 16 | Γκέιτσχεντ | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | |
| 17 | Γούλβς U21 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 5:6 | |
| 18 | Ντέρμπι U21 | 4 | 5 | 1 | 2 | 1 | 9:11 | |
| 19 | Γουόρθινγκ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | |
| 20 | Νότιγχαμ Φορεστ U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 21 | Γουέστ Μπρομ U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | |
| 22 | Νόριτς U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:9 | |
| 23 | Σαουθάμπτον U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:11 | |
| 24 | Μπέρμιγχαμ U21 | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5:9 | |
| 25 | Όλντερσοτ Τάουν | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:13 | |
| 26 | Μπόστον Γιουν. | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8:10 | |
| 27 | Νιούκαστλ U21 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 7:10 | |
| 28 | Λιντς U21 | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | |
| 29 | Χάρτλπουλ | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 4:14 | |
| 30 | Φούλαμ U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 31 | Λέστερ U21 | 4 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | |
| 32 | Στόουκ U21 | 4 | 0 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Coulson Frankie |
Μίντλεσμπρο U21
|
7 | 0 |
| Oguntolu Justin |
Ντέρμπι U21
|
5 | 3 |
| Morgan-smith Amari |
Χάλιφαξ
|
4 | 0 |
| Gale James |
Σκάνθορπ
|
4 | 1 |
| Brunt Zak |
Μπόραμ Γουντ
|
4 | 2 |
| Kaunda Amaru |
Γουίλντστόουν
|
4 | 1 |
| Wyllie Marcus |
Όλντερσοτ Τάουν
|
3 | 1 |
| Gonzalez Enso |
Γούλβς U21
|
3 | 1 |
| Dinanga Marcus |
Όλντερσοτ Τάουν
|
3 | 1 |
| Howe Declan |
Σκάνθορπ
|
3 | 1 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Babalola Temi |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
2 |
| Chrismas Jacob |
Όλντερσοτ Τάουν
|
2 |
| Da Silva Alezandro |
Μπέρμιγχαμ U21
|
2 |
| Kurtaran Teo |
Τάμγουορθ
|
2 |
| Morrison George |
Στόουκ U21
|
2 |
| Packham Sam |
Γουόρθινγκ
|
2 |
| Hugill Will |
Χάλιφαξ
|
2 |
| Kinsey-wellings Maxwell |
Τρούρο Σίτι
|
2 |
| Sandat Henry |
Χέρντσερτς
|
2 |
| Gale James |
Σκάνθορπ
|
2 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Corke Finn |
Νόριτς U21
|
1 |
| Matos Melvin |
Έβερτον U21
|
1 |
| Gathercole Harry |
Σαουθάμπτον U21
|
1 |
| Peart Brody |
Όλντερσοτ Τάουν
|
1 |
| Njinko Carrick |
Λιντς U21
|
1 |
| Ali Mirsad |
Λέστερ U21
|
1 |
| Harvey Remi |
Ντέρμπι U21
|
1 |
| Green Cameron |
Σόλιχαλ Μουρς
|
1 |
| Domeracki Alan |
Νόριτς U21
|
1 |
| Morrison George |
Στόουκ U21
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάλιφαξ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπόραμ Γουντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Τρούρο Σίτι
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Σκάνθορπ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Ίπσουιτς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μίντλεσμπρο U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Γουόκινγκ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουίλντστόουν
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Χέρντσερτς
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Έβερτον U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γούλβς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπρέιντρι
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Τάμγουορθ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γκέιτσχεντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Νόριτς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γουόρθινγκ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νιούκαστλ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντέρμπι U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Φούλαμ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λιντς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπόστον Γιουν.
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Στόουκ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Χάρτλπουλ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Λέστερ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
| Συνολικά | 72% | 28% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Χάλιφαξ
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Μπόραμ Γουντ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
Τρούρο Σίτι
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Σκάνθορπ
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Ίπσουιτς U21
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Μίντλεσμπρο U21
|
0% 0/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γουόκινγκ
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Γουίλντστόουν
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
Χέρντσερτς
|
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Έβερτον U21
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γούλβς U21
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Μπρέιντρι
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Τάμγουορθ
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
75% 3/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γκέιτσχεντ
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Νόριτς U21
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Γουόρθινγκ
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
0% 0/4 |
Νιούκαστλ U21
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Ντέρμπι U21
|
0% 0/4 |
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Φούλαμ U21
|
0% 0/4 |
75% 3/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Λιντς U21
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Μπόστον Γιουν.
|
50% 2/4 |
0% 0/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Στόουκ U21
|
0% 0/4 |
0% 0/4 |
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Χάρτλπουλ
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Λέστερ U21
|
50% 2/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
0% 0/4 |
| Συνολικά | 19% | 31% | 38% | 13% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Χάλιφαξ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Χαμ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μπόραμ Γουντ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Τρούρο Σίτι
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σκάνθορπ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ίπσουιτς U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μίντλεσμπρο U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουόκινγκ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουίλντστόουν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Χέρντσερτς
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Έβερτον U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Σάτον Γιουνάιτεντ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γούλβς U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Μπρέιντρι
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Τάμγουορθ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουέστ Μπρομ U21
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Γκέιτσχεντ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νόριτς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Σόλιχαλ Μουρς
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπέρμιγχαμ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νότιγχαμ Φορεστ U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γουόρθινγκ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νιούκαστλ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σαουθάμπτον U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Ντέρμπι U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Φούλαμ U21
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Λιντς U21
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Μπόστον Γιουν.
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Στόουκ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Όλντερσοτ Τάουν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Χάρτλπουλ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Λέστερ U21
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
| Συνολικά | 67% | 33% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 33% | 67% |
| Goals κατά | 25% | 75% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 68.02 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 75.78 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 237 | 3.70 |
| Εντός | 132 | 2.06 |
| Εκτός | 105 | 1.64 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 32 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 36 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 9.4% (6/64) | |
| 2 - 2 | 7.8% (5/64) | |
| 1 - 1 | 7.8% (5/64) | |
| 1 - 0 | 7.8% (5/64) | |
| 0 - 0 | 7.8% (5/64) | |
| 3 - 1 | 6.3% (4/64) | |
| 1 - 3 | 6.3% (4/64) | |
| 1 - 2 | 6.3% (4/64) | |
| 3 - 0 | 4.7% (3/64) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 21.9% (14/64) | |
| 4 | 21.9% (14/64) | |
| 5 | 10.9% (7/64) | |
| 1 | 10.9% (7/64) | |
| 2 | 9.4% (6/64) | |
| 0 | 7.8% (5/64) | |
| 8 | 6.3% (4/64) | |
| 6 | 4.7% (3/64) | |
| 7 | 3.1% (2/64) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 46.9% (30/64) | |
| X | 23.4% (15/64) | |
| 2 | 29.7% (19/64) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.4% (22/64) | |
| 1/X | 3.1% (2/64) | |
| 1/2 | 6.3% (4/64) | |
| X/1 | 12.5% (8/64) | |
| X/X | 18.8% (12/64) | |
| X/2 | 6.3% (4/64) | |
| 2/1 | 0.0% (0/64) | |
| 2/X | 1.6% (1/64) | |
| 2/2 | 17.2% (11/64) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 237 | 3.70 |
| Εντός | 132 | 2.06 |
| Εκτός | 105 | 1.64 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 32 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 36 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).