2. Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΤΟΥΡΚΙΑ: 2. Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Λευκό Γκρουπ | ||||||||
| 1 |
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 16:7 | |
| 2 |
|
6 | 15 | 5 | 0 | 1 | 13:9 | |
| 3 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 15:4 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 9:5 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 13:8 | |
| 6 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:8 | |
| 7 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 11:10 | |
| 8 |
|
6 | 9 | 2 | 3 | 1 | 10:9 | |
| 9 |
|
6 | 9 | 3 | 0 | 3 | 7:8 | |
| 10 |
|
6 | 7 | 2 | 1 | 3 | 14:14 | |
| 11 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | |
| 12 |
|
6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10:9 | |
| 13 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:8 | |
| 14 |
|
6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4:14 | |
| 15 |
|
5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:11 | |
| 16 |
|
6 | 0 | 0 | 0 | 6 | 4:14 | |
| 17 |
|
6 | -2 | 1 | 1 | 4 | 2:7 | |
| 18 |
|
6 | -41 | 2 | 1 | 3 | 6:9 | |
| Κόκκινο Γκρουπ | ||||||||
| 1 |
|
6 | 16 | 5 | 1 | 0 | 15:6 | |
| 2 |
|
6 | 13 | 4 | 1 | 1 | 12:10 | |
| 3 |
|
6 | 12 | 4 | 0 | 2 | 12:5 | |
| 4 |
|
6 | 12 | 3 | 3 | 0 | 12:8 | |
| 5 |
|
6 | 10 | 3 | 1 | 2 | 14:9 | |
| 6 |
|
5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 7 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 12:10 | |
| 8 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 7:7 | |
| 9 |
|
6 | 8 | 2 | 2 | 2 | 6:7 | |
| 10 |
|
5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | |
| 11 |
|
5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:5 | |
| 12 |
|
6 | 5 | 1 | 2 | 3 | 5:9 | |
| 13 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 14 |
|
5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | |
| 15 |
|
6 | 4 | 1 | 1 | 4 | 4:10 | |
| 16 |
|
6 | 3 | 1 | 0 | 5 | 6:15 | |
| 17 |
|
5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:15 | |
Χαταϊσπόρ *
-6 βαθμούς
Άδανα Ντεμίρσπορ *
-48 βαθμούς
Άνοδος
Πλέι Οφ Ανόδου
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Μουσπορ | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 12:3 | |
| 2 | Σακάριασπορ | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 12:4 | |
| 3 | Αντάνα 01 | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:7 | |
| 4 | Αλιάγκα | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 9:8 | |
| 5 | 24 Ερζινκάνσπορ | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 9:5 | |
| 6 | Ελαζίγκσπορ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 12:3 | |
| 7 | Μπεγιογλού Γενί Καρσί | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 8 | Ισπάρτα 32 Σπορ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 10:8 | |
| 9 | Όρντουσπορ 52 | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 9:5 | |
| 10 | Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ | 5 | 9 | 2 | 3 | 0 | 7:5 | |
| 11 | Μενέμενσπορ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 6:5 | |
| 12 | Τραμπζόν 1461 | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:7 | |
| 13 | Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 6:7 | |
| 14 | Άνκαρα Ντέμιρσπορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 13:9 | |
| 15 | Ανκαραγκουτσού | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 9:5 | |
| 16 | Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:7 | |
| 17 | Κόρλουσπορ 1947 | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:8 | |
| 18 | 12 Μπινγκόλσπορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5:5 | |
| 19 | Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 6:7 | |
| 20 | Σόμασπορ | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:10 | |
| 21 | Έρμπασπορ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 10:10 | |
| 22 | Σανλιουρφασπόρ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 9:9 | |
| 23 | Ανκαρασπόρ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:7 | |
| 24 | Κασταμόνισπορ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:9 | |
| 25 | Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | |
| 26 | Κιρκλαρέλισπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 27 | Φετίγεσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:7 | |
| 28 | Χαταϊσπόρ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 2:5 | |
| 29 | Άδανα Ντεμίρσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 30 | Ινέγκολσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 6:10 | |
| 31 | Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ | 5 | 4 | 1 | 1 | 3 | 4:8 | |
| 32 | Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ | 5 | 2 | 0 | 2 | 3 | 7:11 | |
| 33 | Ισκεντεράν | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5:15 | |
| 34 | Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 3:10 | |
| 35 | Κουταχιασπόρ | 5 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2:14 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μουσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σακάριασπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αλιάγκα
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αντάνα 01
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ελαζίγκσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Όρντουσπορ 52
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
24 Ερζινκάνσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κόρλουσπορ 1947
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μπεγιογλού Γενί Καρσί
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ισπάρτα 32 Σπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τραμπζόν 1461
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Σανλιουρφασπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
12 Μπινγκόλσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Μενέμενσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Έρμπασπορ
|
100% 6/6 |
0% 0/6 |
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Σόμασπορ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Ανκαραγκουτσού
|
40% 2/5 |
60% 3/5 |
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ανκαρασπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κιρκλαρέλισπορ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κασταμόνισπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ινέγκολσπορ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Φετίγεσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κουταχιασπόρ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Χαταϊσπόρ
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Ισκεντεράν
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μουσπορ
|
33% 2/6 |
0% 0/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Σακάριασπορ
|
0% 0/6 |
33% 2/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Αλιάγκα
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Αντάνα 01
|
33% 2/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Ελαζίγκσπορ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Όρντουσπορ 52
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
24 Ερζινκάνσπορ
|
33% 2/6 |
0% 0/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Κόρλουσπορ 1947
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
33% 2/6 |
0% 0/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Μπεγιογλού Γενί Καρσί
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Ισπάρτα 32 Σπορ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Τραμπζόν 1461
|
17% 1/6 |
17% 1/6 |
67% 4/6 |
0% 0/6 |
Σανλιουρφασπόρ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
12 Μπινγκόλσπορ
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Μενέμενσπορ
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ
|
50% 3/6 |
17% 1/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Έρμπασπορ
|
0% 0/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
17% 1/6 |
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
|
40% 2/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Σόμασπορ
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Ανκαραγκουτσού
|
40% 2/5 |
20% 1/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Ανκαρασπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Κιρκλαρέλισπορ
|
40% 2/5 |
40% 2/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Κασταμόνισπορ
|
33% 2/6 |
33% 2/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Ινέγκολσπορ
|
20% 1/5 |
40% 2/5 |
40% 2/5 |
0% 0/5 |
Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ
|
20% 1/5 |
20% 1/5 |
60% 3/5 |
0% 0/5 |
Φετίγεσπορ
|
33% 2/6 |
50% 3/6 |
17% 1/6 |
0% 0/6 |
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
|
17% 1/6 |
50% 3/6 |
33% 2/6 |
0% 0/6 |
Κουταχιασπόρ
|
17% 1/6 |
33% 2/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
Χαταϊσπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
Ισκεντεράν
|
20% 1/5 |
0% 0/5 |
80% 4/5 |
0% 0/5 |
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
0% 0/6 |
0% 0/6 |
| Συνολικά | 26% | 34% | 39% | 2% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μουσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Σακάριασπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Αλιάγκα
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Αντάνα 01
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Ελαζίγκσπορ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Όρντουσπορ 52
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Γκουζίντε Γκέμπζεσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
24 Ερζινκάνσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Κόρλουσπορ 1947
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Άνκαρα Ντέμιρσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ινεγκόλ Κάφκας Γκενκλικσπόρ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Μπεγιογλού Γενί Καρσί
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ισπάρτα 32 Σπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Τραμπζόν 1461
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Σανλιουρφασπόρ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
12 Μπινγκόλσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Μενέμενσπορ
|
17% 1/6 |
83% 5/6 |
Καχραμανμάρασπορ Ιστικλαλσπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Έρμπασπορ
|
83% 5/6 |
17% 1/6 |
Καρακαμπέι Μπελεντιγιεσπόρ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Σόμασπορ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ανκαραγκουτσού
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Ακσαράι Μπελεντιγιεσπόρ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Σερίκ Μπελεντιγιέσπορ
|
67% 4/6 |
33% 2/6 |
Ανκαρασπόρ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Κιρκλαρέλισπορ
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Κασταμόνισπορ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
Ινέγκολσπορ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Σεμπάτ Γκεντσλικσπόρ
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Φετίγεσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Άρναβουτκοϊ Μπελεντίγεσπορ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Κουταχιασπόρ
|
50% 3/6 |
50% 3/6 |
Χαταϊσπόρ
|
0% 0/6 |
100% 6/6 |
Ισκεντεράν
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
33% 2/6 |
67% 4/6 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 309 | 3.06 |
| Εντός | 160 | 1.58 |
| Εκτός | 149 | 1.48 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 0 - 1 | 11.9% (12/101) | |
| 1 - 0 | 9.9% (10/101) | |
| 2 - 1 | 8.9% (9/101) | |
| 1 - 1 | 6.9% (7/101) | |
| 1 - 3 | 5.9% (6/101) | |
| 2 - 3 | 5.0% (5/101) | |
| 2 - 2 | 5.0% (5/101) | |
| 2 - 0 | 5.0% (5/101) | |
| 4 - 1 | 4.0% (4/101) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 1 | 21.8% (22/101) | |
| 3 | 18.8% (19/101) | |
| 5 | 16.8% (17/101) | |
| 4 | 15.8% (16/101) | |
| 2 | 14.9% (15/101) | |
| 6 | 5.9% (6/101) | |
| 0 | 4.0% (4/101) | |
| 7 | 1.0% (1/101) | |
| 8 | 1.0% (1/101) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 40.6% (41/101) | |
| X | 20.8% (21/101) | |
| 2 | 38.6% (39/101) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.8% (23/101) | |
| 1/X | 3.0% (3/101) | |
| 1/2 | 3.0% (3/101) | |
| X/1 | 15.8% (16/101) | |
| X/X | 12.9% (13/101) | |
| X/2 | 14.9% (15/101) | |
| 2/1 | 2.0% (2/101) | |
| 2/X | 5.0% (5/101) | |
| 2/2 | 20.8% (21/101) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 309 | 3.06 |
| Εντός | 160 | 1.58 |
| Εκτός | 149 | 1.48 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).