Ρετζιοναλίγκα Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΕΡΜΑΝΙΑ: Ρετζιοναλίγκα 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ρετζιοναλίγκα Βορειοανατολική | ||||||||
| 1 |
|
12 | 29 | 9 | 2 | 1 | 28:6 | |
| 2 |
|
12 | 27 | 8 | 3 | 1 | 37:14 | |
| 3 |
|
12 | 25 | 7 | 4 | 1 | 19:9 | |
| 4 |
|
12 | 24 | 7 | 3 | 2 | 21:12 | |
| 5 |
|
12 | 22 | 7 | 1 | 4 | 21:11 | |
| 6 |
|
12 | 22 | 6 | 4 | 2 | 24:16 | |
| 7 |
|
12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 20:15 | |
| 8 |
|
12 | 21 | 6 | 3 | 3 | 20:17 | |
| 9 |
|
12 | 18 | 5 | 3 | 4 | 15:17 | |
| 10 |
|
12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 23:23 | |
| 11 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 14:17 | |
| 12 |
|
12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 21:25 | |
| 13 |
|
12 | 11 | 2 | 5 | 5 | 15:18 | |
| 14 |
|
12 | 10 | 2 | 4 | 6 | 10:22 | |
| 15 |
|
12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 13:20 | |
| 16 |
|
12 | 6 | 1 | 3 | 8 | 13:30 | |
| 17 |
|
12 | 6 | 2 | 0 | 10 | 12:29 | |
| 18 |
|
12 | 5 | 1 | 2 | 9 | 13:38 | |
| Ρετζιοναλίγκα Βορράς | ||||||||
| 1 |
|
13 | 31 | 10 | 1 | 2 | 40:14 | |
| 2 |
|
13 | 28 | 9 | 1 | 3 | 43:18 | |
| 3 |
|
13 | 27 | 8 | 3 | 2 | 28:16 | |
| 4 |
|
12 | 26 | 8 | 2 | 2 | 34:10 | |
| 5 |
|
12 | 25 | 8 | 1 | 3 | 37:17 | |
| 6 |
|
13 | 24 | 7 | 3 | 3 | 20:20 | |
| 7 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 32:36 | |
| 8 |
|
12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 17:20 | |
| 9 |
|
13 | 16 | 4 | 4 | 5 | 21:29 | |
| 10 |
|
13 | 15 | 3 | 6 | 4 | 16:22 | |
| 11 |
|
13 | 14 | 4 | 2 | 7 | 21:35 | |
| 12 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 24:31 | |
| 13 |
|
12 | 13 | 4 | 1 | 7 | 18:26 | |
| 14 |
|
12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 16:20 | |
| 15 |
|
13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 21:42 | |
| 16 |
|
12 | 10 | 3 | 1 | 8 | 23:25 | |
| 17 |
|
13 | 10 | 3 | 1 | 9 | 19:34 | |
| 18 |
|
12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 9:24 | |
| Ρετζιοναλίγκα Μπάγερν | ||||||||
| 1 |
|
14 | 30 | 9 | 3 | 2 | 16:7 | |
| 2 |
|
14 | 28 | 8 | 4 | 2 | 27:16 | |
| 3 |
|
13 | 24 | 6 | 6 | 1 | 27:15 | |
| 4 |
|
13 | 24 | 6 | 6 | 1 | 20:11 | |
| 5 |
|
14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 17:19 | |
| 6 |
|
13 | 20 | 5 | 5 | 3 | 21:16 | |
| 7 |
|
13 | 20 | 5 | 5 | 3 | 22:21 | |
| 8 |
|
14 | 19 | 5 | 4 | 5 | 32:25 | |
| 9 |
|
14 | 19 | 6 | 1 | 7 | 26:20 | |
| 10 |
|
13 | 18 | 5 | 3 | 5 | 22:27 | |
| 11 |
|
13 | 17 | 4 | 5 | 4 | 20:19 | |
| 12 |
|
12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 22:17 | |
| 13 |
|
12 | 16 | 4 | 4 | 4 | 15:13 | |
| 14 |
|
13 | 14 | 3 | 5 | 5 | 18:26 | |
| 15 |
|
13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 18:22 | |
| 16 |
|
13 | 12 | 3 | 3 | 7 | 14:26 | |
| 17 |
|
13 | 11 | 3 | 2 | 8 | 11:27 | |
| 18 |
|
13 | 10 | 2 | 4 | 7 | 16:22 | |
| 19 |
|
13 | 8 | 1 | 5 | 7 | 12:27 | |
| Ρετζιοναλίγκα Νοτιοδυτική | ||||||||
| 1 |
|
11 | 23 | 6 | 5 | 0 | 28:12 | |
| 2 |
|
11 | 21 | 6 | 3 | 2 | 20:11 | |
| 3 |
|
11 | 20 | 5 | 5 | 1 | 17:9 | |
| 4 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 22:15 | |
| 5 |
|
11 | 20 | 6 | 2 | 3 | 19:15 | |
| 6 |
|
10 | 16 | 4 | 4 | 2 | 19:13 | |
| 7 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 19:15 | |
| 8 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 15:15 | |
| 9 |
|
11 | 16 | 4 | 4 | 3 | 19:21 | |
| 10 |
|
11 | 16 | 5 | 1 | 5 | 11:15 | |
| 11 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 20:21 | |
| 12 |
|
11 | 13 | 3 | 4 | 4 | 17:18 | |
| 13 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 16:19 | |
| 14 |
|
10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 11:14 | |
| 15 |
|
11 | 10 | 3 | 1 | 7 | 11:22 | |
| 16 |
|
11 | 10 | 2 | 4 | 5 | 11:23 | |
| 17 |
|
11 | 8 | 1 | 5 | 5 | 14:21 | |
| 18 |
|
11 | 6 | 1 | 3 | 7 | 14:24 | |
| Ρετζιοναλίγκα: Δύση | ||||||||
| 1 |
|
12 | 31 | 10 | 1 | 1 | 31:10 | |
| 2 |
|
12 | 28 | 8 | 4 | 0 | 26:13 | |
| 3 |
|
12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 27:14 | |
| 4 |
|
12 | 23 | 7 | 2 | 3 | 26:18 | |
| 5 |
|
12 | 19 | 5 | 4 | 3 | 24:18 | |
| 6 |
|
12 | 18 | 4 | 6 | 2 | 26:22 | |
| 7 |
|
11 | 18 | 6 | 0 | 5 | 25:21 | |
| 8 |
|
12 | 17 | 5 | 2 | 5 | 20:23 | |
| 9 |
|
12 | 16 | 5 | 1 | 6 | 20:27 | |
| 10 |
|
12 | 15 | 4 | 3 | 5 | 17:23 | |
| 11 |
|
11 | 14 | 4 | 2 | 5 | 20:20 | |
| 12 |
|
12 | 14 | 4 | 2 | 6 | 20:25 | |
| 13 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 25:29 | |
| 14 |
|
12 | 13 | 3 | 4 | 5 | 19:23 | |
| 15 |
|
12 | 12 | 3 | 3 | 6 | 18:23 | |
| 16 |
|
12 | 9 | 2 | 3 | 7 | 20:26 | |
| 17 |
|
12 | 8 | 2 | 2 | 8 | 16:31 | |
| 18 |
|
12 | 6 | 1 | 3 | 8 | 8:22 | |
Άνοδος
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Facklam Mats |
VFB Όλντενμπουργκ
|
14 | 0 |
| Twardzik Patrik |
Γκέτερσλοχ
|
13 | 1 |
| Sanne Tom |
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
13 | 0 |
| Kesim Timur Mehmet |
Ομπερχάουζεν
|
13 | 0 |
| Ihorst Luc |
Κίκερς Έμντεν
|
12 | 2 |
| Krasniqi Erolind |
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
10 | 0 |
| Stierlin Niclas |
Χάλεσερ
|
8 | 0 |
| Schepp Christopher |
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
8 | 2 |
| Sararer Sercan |
Χέσεν Κασέλ
|
8 | 2 |
| Schroeder Theo |
Κίκερς Έμντεν
|
8 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Enke Marc |
Τσέμι Λειψίας
|
1 |
| Schmidt Nick |
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
1 |
| H'maidat Ismail |
Γέντελοχ
|
1 |
| Becker Lennard |
Χάλεσερ
|
1 |
| Kaeuper Ole |
TSV Στάινμπαχ
|
1 |
| Hingerl Marco |
Ιλερτίσεν
|
1 |
| Bilbija Aleksandar |
RSV Άιντραχτ 1949
|
1 |
| Marx Jan Hendrik |
Οφενμπάχερ Κίκερς
|
1 |
| Redier Odin |
Ιλερτίσεν
|
1 |
| Bauer Marius |
Ροντινγκχάουζεν
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τσέμνιτσερ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
Μέμινγκεν
|
29% 4/14 |
71% 10/14 |
Φράιμπεργκ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Ομπερχάουζεν
|
92% 11/12 |
8% 1/12 |
Έρφουρτ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
TSV Μπούτσμπαχ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Άαλεν
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ντόρτμουντ Β
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Χάλεσερ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Αννόβερο ΙΙ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μόναχο 1860
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
VfR Μανχάιμ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ντιναμό Βερολίνου
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Φοίνιξ Λούμπεκ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ουντερχάκινγκ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Οφενμπάχερ Κίκερς
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Γκέτερσλοχ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Καρλ Τσάις Ιένα
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
VFB Όλντενμπουργκ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Ισχστάτ
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Κίκερς Στουτγάρδης
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Γκρειφσβάλντερ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Σένινγκεν
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ιλερτίσεν
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Φράιμπουργκ ΙΙ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Μπονέρ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
VSG Αλτγκλιένιτσκε
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Κίκερς Έμντεν
|
85% 11/13 |
15% 2/13 |
Βίλτζινγκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
TSV Στάινμπαχ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σάλκε ΙΙ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Άουε
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Άτλας Ντέλμενχορστ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
79% 11/14 |
21% 3/14 |
Χόμπουργκ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Βεστφαλία Ράινερν
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Σβικάου
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
HSC Αννόβερο
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μπαερούθ
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Σαντχάουζεν
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Λοκομοτίβ Λειψίας
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Λούμπεκ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
|
92% 12/13 |
8% 1/13 |
Άιντραχτ Τριέρ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Χίλντεν
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Μπάμπελσμπεργκ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Έιμσμπούτελερ TV
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Έλτερσντόρφ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Χέσεν Κασέλ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Κολωνία ΙΙ
|
91% 10/11 |
9% 1/11 |
Μαγδεμβούργο ΙΙ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Μπόχουμ ΙΙ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Πρέουσεν Βερολίνου
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αμβούργο ΙΙ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Μπάγερν Μονάχου Β’
|
25% 3/12 |
75% 9/12 |
Αστόρια Γουάλντορφ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Μπόχολτ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Βέρντερ Βρέμης Β
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σβάινφουρτ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης Β'
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Πάτερμπορν II
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Τσέμι Λειψίας
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Τοντεσφέλντε
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Μάιντζ ΙΙ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Βατενσάιντ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
RSV Άιντραχτ 1949
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Ροντινγκχάουζεν
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Γέντελοχ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Άνσμπαχ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ούλμ 1846
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Βίντενμπρουκ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Ταζμανία Μπερλίν
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Μπρέμερ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Άουμπσταντ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σπορτφρούντε Λόττε
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Λάντσμπεργκ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
| Συνολικά | 64% | 36% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Τσέμνιτσερ
|
17% 2/12 |
33% 4/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
8% 1/13 |
38% 5/13 |
31% 4/13 |
23% 3/13 |
Μέμινγκεν
|
64% 9/14 |
21% 3/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Φράιμπεργκ
|
18% 2/11 |
27% 3/11 |
45% 5/11 |
9% 1/11 |
Ομπερχάουζεν
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Έρφουρτ
|
0% 0/12 |
33% 4/12 |
58% 7/12 |
8% 1/12 |
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
15% 2/13 |
31% 4/13 |
31% 4/13 |
23% 3/13 |
TSV Μπούτσμπαχ
|
7% 1/14 |
50% 7/14 |
43% 6/14 |
0% 0/14 |
Άαλεν
|
9% 1/11 |
55% 6/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Ντόρτμουντ Β
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Χάλεσερ
|
25% 3/12 |
50% 6/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Αννόβερο ΙΙ
|
8% 1/13 |
46% 6/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
Μόναχο 1860
|
0% 0/13 |
54% 7/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
VfR Μανχάιμ
|
36% 4/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
17% 2/12 |
25% 3/12 |
58% 7/12 |
0% 0/12 |
Ντιναμό Βερολίνου
|
25% 3/12 |
33% 4/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
Φοίνιξ Λούμπεκ
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
Ουντερχάκινγκ
|
23% 3/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Οφενμπάχερ Κίκερς
|
0% 0/11 |
45% 5/11 |
55% 6/11 |
0% 0/11 |
Γκέτερσλοχ
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
Καρλ Τσάις Ιένα
|
25% 3/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
VFB Όλντενμπουργκ
|
8% 1/12 |
17% 2/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
Ισχστάτ
|
29% 4/14 |
50% 7/14 |
21% 3/14 |
0% 0/14 |
Κίκερς Στουτγάρδης
|
18% 2/11 |
45% 5/11 |
36% 4/11 |
0% 0/11 |
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
8% 1/12 |
33% 4/12 |
58% 7/12 |
0% 0/12 |
Γκρειφσβάλντερ
|
17% 2/12 |
33% 4/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Σένινγκεν
|
15% 2/13 |
46% 6/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Ιλερτίσεν
|
8% 1/13 |
69% 9/13 |
23% 3/13 |
0% 0/13 |
Φράιμπουργκ ΙΙ
|
20% 2/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
10% 1/10 |
Μπονέρ
|
0% 0/12 |
50% 6/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
VSG Αλτγκλιένιτσκε
|
25% 3/12 |
33% 4/12 |
42% 5/12 |
0% 0/12 |
Κίκερς Έμντεν
|
0% 0/13 |
23% 3/13 |
54% 7/13 |
23% 3/13 |
Βίλτζινγκ
|
31% 4/13 |
15% 2/13 |
46% 6/13 |
8% 1/13 |
TSV Στάινμπαχ
|
27% 3/11 |
27% 3/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
Σάλκε ΙΙ
|
9% 1/11 |
27% 3/11 |
55% 6/11 |
9% 1/11 |
Άουε
|
17% 2/12 |
50% 6/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Άτλας Ντέλμενχορστ
|
25% 3/12 |
42% 5/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
14% 2/14 |
21% 3/14 |
50% 7/14 |
14% 2/14 |
Χόμπουργκ
|
18% 2/11 |
55% 6/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Βεστφαλία Ράινερν
|
17% 2/12 |
33% 4/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Σβικάου
|
17% 2/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
HSC Αννόβερο
|
8% 1/13 |
54% 7/13 |
15% 2/13 |
23% 3/13 |
Μπαερούθ
|
14% 2/14 |
50% 7/14 |
36% 5/14 |
0% 0/14 |
Σαντχάουζεν
|
9% 1/11 |
36% 4/11 |
36% 4/11 |
18% 2/11 |
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
8% 1/12 |
25% 3/12 |
67% 8/12 |
0% 0/12 |
Λοκομοτίβ Λειψίας
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
42% 5/12 |
8% 1/12 |
Λούμπεκ
|
8% 1/13 |
54% 7/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
|
8% 1/13 |
46% 6/13 |
38% 5/13 |
8% 1/13 |
Άιντραχτ Τριέρ
|
36% 4/11 |
36% 4/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Χίλντεν
|
17% 2/12 |
50% 6/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Μπάμπελσμπεργκ
|
33% 4/12 |
33% 4/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Έιμσμπούτελερ TV
|
8% 1/13 |
38% 5/13 |
31% 4/13 |
23% 3/13 |
Έλτερσντόρφ
|
23% 3/13 |
38% 5/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Χέσεν Κασέλ
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
Κολωνία ΙΙ
|
0% 0/11 |
64% 7/11 |
27% 3/11 |
9% 1/11 |
Μαγδεμβούργο ΙΙ
|
25% 3/12 |
17% 2/12 |
58% 7/12 |
0% 0/12 |
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
0% 0/12 |
25% 3/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
8% 1/12 |
58% 7/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
9% 1/11 |
45% 5/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Μπόχουμ ΙΙ
|
25% 3/12 |
33% 4/12 |
33% 4/12 |
8% 1/12 |
Πρέουσεν Βερολίνου
|
0% 0/12 |
83% 10/12 |
17% 2/12 |
0% 0/12 |
Αμβούργο ΙΙ
|
0% 0/12 |
33% 4/12 |
67% 8/12 |
0% 0/12 |
Μπάγερν Μονάχου Β’
|
17% 2/12 |
75% 9/12 |
0% 0/12 |
8% 1/12 |
Αστόρια Γουάλντορφ
|
9% 1/11 |
64% 7/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Μπόχολτ
|
8% 1/12 |
17% 2/12 |
58% 7/12 |
17% 2/12 |
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
8% 1/12 |
67% 8/12 |
25% 3/12 |
0% 0/12 |
Βέρντερ Βρέμης Β
|
25% 3/12 |
50% 6/12 |
17% 2/12 |
8% 1/12 |
Σβάινφουρτ
|
15% 2/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
15% 2/13 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης Β'
|
30% 3/10 |
60% 6/10 |
10% 1/10 |
0% 0/10 |
Πάτερμπορν II
|
17% 2/12 |
25% 3/12 |
50% 6/12 |
8% 1/12 |
Τσέμι Λειψίας
|
25% 3/12 |
42% 5/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
Τοντεσφέλντε
|
0% 0/13 |
31% 4/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
|
23% 3/13 |
46% 6/13 |
23% 3/13 |
8% 1/13 |
Μάιντζ ΙΙ
|
9% 1/11 |
64% 7/11 |
27% 3/11 |
0% 0/11 |
Βατενσάιντ
|
0% 0/12 |
67% 8/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
RSV Άιντραχτ 1949
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
17% 2/12 |
33% 4/12 |
33% 4/12 |
17% 2/12 |
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
8% 1/13 |
69% 9/13 |
15% 2/13 |
8% 1/13 |
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
27% 3/11 |
27% 3/11 |
45% 5/11 |
0% 0/11 |
Ροντινγκχάουζεν
|
0% 0/12 |
67% 8/12 |
25% 3/12 |
8% 1/12 |
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
8% 1/12 |
42% 5/12 |
50% 6/12 |
0% 0/12 |
Γέντελοχ
|
0% 0/13 |
38% 5/13 |
46% 6/13 |
15% 2/13 |
Άνσμπαχ
|
15% 2/13 |
46% 6/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Ούλμ 1846
|
27% 3/11 |
27% 3/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
Βίντενμπρουκ
|
8% 1/12 |
25% 3/12 |
58% 7/12 |
8% 1/12 |
Ταζμανία Μπερλίν
|
0% 0/12 |
33% 4/12 |
58% 7/12 |
8% 1/12 |
Μπρέμερ
|
25% 3/12 |
42% 5/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Άουμπσταντ
|
23% 3/13 |
38% 5/13 |
38% 5/13 |
0% 0/13 |
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
|
18% 2/11 |
36% 4/11 |
36% 4/11 |
9% 1/11 |
Σπορτφρούντε Λόττε
|
42% 5/12 |
25% 3/12 |
33% 4/12 |
0% 0/12 |
Λάντσμπεργκ
|
15% 2/13 |
38% 5/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
| Συνολικά | 15% | 42% | 38% | 6% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Τσέμνιτσερ
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Βέιτσε Φλένσμπουργκ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
Μέμινγκεν
|
21% 3/14 |
79% 11/14 |
Φράιμπεργκ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ομπερχάουζεν
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Έρφουρτ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
TSV Μπούτσμπαχ
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Άαλεν
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Ντόρτμουντ Β
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Χάλεσερ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Αννόβερο ΙΙ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Μόναχο 1860
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
VfR Μανχάιμ
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Γκλάντμπαχ ΙΙ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ντιναμό Βερολίνου
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Φοίνιξ Λούμπεκ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Ουντερχάκινγκ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Οφενμπάχερ Κίκερς
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Γκέτερσλοχ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Καρλ Τσάις Ιένα
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
VFB Όλντενμπουργκ
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Ισχστάτ
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Κίκερς Στουτγάρδης
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σπορτφρόιντε Ζίγκεν
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Γκρειφσβάλντερ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Σένινγκεν
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ιλερτίσεν
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Φράιμπουργκ ΙΙ
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Μπονέρ
|
100% 12/12 |
0% 0/12 |
VSG Αλτγκλιένιτσκε
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Κίκερς Έμντεν
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Βίλτζινγκ
|
69% 9/13 |
31% 4/13 |
TSV Στάινμπαχ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Σάλκε ΙΙ
|
64% 7/11 |
36% 4/11 |
Άουε
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Άτλας Ντέλμενχορστ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Βάκερ Μπουργκχάουζεν
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Χόμπουργκ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Βεστφαλία Ράινερν
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Σβικάου
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
HSC Αννόβερο
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Μπαερούθ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Σαντχάουζεν
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Μπέργκις Γκλάντμπαχ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Λοκομοτίβ Λειψίας
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
Λούμπεκ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Άιντραχτ Τριέρ
|
27% 3/11 |
73% 8/11 |
Χίλντεν
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Μπάμπελσμπεργκ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Έιμσμπούτελερ TV
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Έλτερσντόρφ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Χέσεν Κασέλ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Κολωνία ΙΙ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Μαγδεμβούργο ΙΙ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Άιντραχτ Νόρντερστεντ
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Νυρεμβέργη ΙΙ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
ΦΣΒ Φρανκφούρτης
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Μπόχουμ ΙΙ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Πρέουσεν Βερολίνου
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Αμβούργο ΙΙ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Μπάγερν Μονάχου Β’
|
42% 5/12 |
58% 7/12 |
Αστόρια Γουάλντορφ
|
82% 9/11 |
18% 2/11 |
Μπόχολτ
|
92% 11/12 |
8% 1/12 |
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Βέρντερ Βρέμης Β
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σβάινφουρτ
|
77% 10/13 |
23% 3/13 |
Άιντραχτ Φρανκφούρτης Β'
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Πάτερμπορν II
|
75% 9/12 |
25% 3/12 |
Τσέμι Λειψίας
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Τοντεσφέλντε
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Γκρόιτερ Φιρτ ΙΙ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Μάιντζ ΙΙ
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Βατενσάιντ
|
83% 10/12 |
17% 2/12 |
RSV Άιντραχτ 1949
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Ζάνκτ Πάουλι ΙΙ
|
50% 6/12 |
50% 6/12 |
Σβάμπεν Άουγκσμπουργκ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
Καϊζερσλάουτερν ΙΙ
|
45% 5/11 |
55% 6/11 |
Ροντινγκχάουζεν
|
92% 11/12 |
8% 1/12 |
ΦΣΒ 63 Λουκενβάλντε
|
58% 7/12 |
42% 5/12 |
Γέντελοχ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Άνσμπαχ
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Ούλμ 1846
|
55% 6/11 |
45% 5/11 |
Βίντενμπρουκ
|
92% 11/12 |
8% 1/12 |
Ταζμανία Μπερλίν
|
67% 8/12 |
33% 4/12 |
Μπρέμερ
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Άουμπσταντ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Μπάροκσταντ Φούλντα-Λέρεντς
|
73% 8/11 |
27% 3/11 |
Σπορτφρούντε Λόττε
|
33% 4/12 |
67% 8/12 |
Λάντσμπεργκ
|
62% 8/13 |
38% 5/13 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 40% | 60% |
| Goals κατά | 41% | 59% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.7 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 51.58 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1845 | 3.35 |
| Εντός | 956 | 1.74 |
| Εκτός | 889 | 1.61 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 10.3% (57/551) | |
| 1 - 2 | 7.8% (43/551) | |
| 2 - 2 | 7.1% (39/551) | |
| 2 - 1 | 6.7% (37/551) | |
| 0 - 1 | 5.8% (32/551) | |
| 0 - 2 | 5.4% (30/551) | |
| 2 - 0 | 5.1% (28/551) | |
| 1 - 3 | 4.7% (26/551) | |
| 0 - 0 | 4.5% (25/551) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 21.1% (116/551) | |
| 2 | 20.9% (115/551) | |
| 4 | 19.2% (106/551) | |
| 5 | 12.3% (68/551) | |
| 1 | 10.2% (56/551) | |
| 6 | 6.0% (33/551) | |
| 0 | 4.5% (25/551) | |
| 7 | 3.6% (20/551) | |
| 9 | 0.7% (4/551) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 37.7% (208/551) | |
| X | 24.9% (137/551) | |
| 2 | 37.4% (206/551) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 22.1% (122/551) | |
| 1/X | 6.0% (33/551) | |
| 1/2 | 2.9% (16/551) | |
| X/1 | 13.1% (72/551) | |
| X/X | 14.0% (77/551) | |
| X/2 | 12.7% (70/551) | |
| 2/1 | 2.5% (14/551) | |
| 2/X | 4.9% (27/551) | |
| 2/2 | 21.8% (120/551) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 1845 | 3.35 |
| Εντός | 956 | 1.74 |
| Εκτός | 889 | 1.61 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 52 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 56 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).