Πρέμιερ Λιγκ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΡΩΣΙΑ: Πρέμιερ Λιγκ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
10 | 22 | 7 | 1 | 2 | 15:8 | |
| 2 |
|
10 | 22 | 6 | 4 | 0 | 18:9 | |
| 3 |
|
10 | 21 | 7 | 0 | 3 | 22:11 | |
| 4 |
|
10 | 21 | 6 | 3 | 1 | 16:10 | |
| 5 |
|
10 | 20 | 6 | 2 | 2 | 17:8 | |
| 6 |
|
10 | 12 | 2 | 6 | 2 | 12:12 | |
| 7 |
|
10 | 12 | 2 | 6 | 2 | 11:10 | |
| 8 |
|
10 | 12 | 3 | 3 | 4 | 14:12 | |
| 9 |
|
10 | 12 | 4 | 0 | 6 | 15:20 | |
| 10 |
|
10 | 12 | 2 | 6 | 2 | 14:15 | |
| 11 |
|
10 | 11 | 2 | 5 | 3 | 13:13 | |
| 12 |
|
10 | 11 | 3 | 2 | 5 | 11:17 | |
| 13 |
|
10 | 10 | 2 | 4 | 4 | 13:11 | |
| 14 |
|
10 | 8 | 1 | 5 | 4 | 11:19 | |
| 15 |
|
10 | 5 | 1 | 2 | 7 | 10:25 | |
| 16 |
|
10 | 3 | 0 | 3 | 7 | 6:18 | |
Πλέι Άουτ
Υποβιβασμός
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ντιναμό Μόσχας | 5 | 15 | 5 | 0 | 0 | 8:1 | |
| 2 | Ζενίτ | 5 | 12 | 4 | 0 | 1 | 10:7 | |
| 3 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 5 | 11 | 3 | 2 | 0 | 11:5 | |
| 4 | Σπαρτάκ Μόσχας | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 5 | Λοκομοτίβ Μόσχας | 5 | 7 | 2 | 1 | 2 | 8:4 | |
| 6 | Κρίλια Σοβετόβ | 5 | 7 | 1 | 4 | 0 | 9:8 | |
| 7 | Όρενμπουργκ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:4 | |
| 8 | Ρούμπιν Καζάν | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:5 | |
| 9 | Άκρον Τογκλιάτι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:6 | |
| 10 | Κρασνοντάρ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 6:6 | |
| 11 | Αχμάτ Γκρόζνι | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 7:8 | |
| 12 | Ροστόφ | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:8 | |
| 13 | Βάλτικα Καλίνινγκραντ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 7:6 | |
| 14 | Ντιναμό Μαχατσκαλά | 5 | 3 | 1 | 0 | 4 | 6:13 | |
| 15 | Ρόντινα | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2:11 | |
| 16 | Φάκελ Βορονέζ | 5 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Sobolev Aleksandr |
Ζενίτ
|
8 | 2 |
| Glushenkov Maksim |
Ζενίτ
|
8 | 0 |
| Oblyakov Ivan |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
6 | 3 |
| Agalarov Gamid |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
5 | 0 |
| Benchimol Gilson |
Άκρον Τογκλιάτι
|
4 | 0 |
| Tyukavin Konstantin |
Ντιναμό Μόσχας
|
4 | 1 |
| Gil Brayan |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
4 | 2 |
| Ugalde Manfred |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
4 | 0 |
| Gondou Luciano |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
3 | 0 |
| Krivtsov Nikita |
Κρασνοντάρ
|
3 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Tataev Aleksei |
Όρενμπουργκ
|
5 |
| Caceres Juan |
Ντιναμό Μόσχας
|
4 |
| Bistrovic Kristijan |
Άκρον Τογκλιάτι
|
4 |
| Fernandes Gedson |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
4 |
| Bolotov Evgeny |
Όρενμπουργκ
|
4 |
| Pozo Iker |
Ρόντινα
|
4 |
| Kuchaev Konstantin |
Ροστόφ
|
4 |
| Anderson Eduardo |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
4 |
| Sako Oumar |
Ροστόφ
|
4 |
| Mendel Andrey |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
4 |
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Kul Ruslan |
Όρενμπουργκ
|
1 |
| Maksimenko Aleksandar |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
1 |
| Glushenkov Maksim |
Ζενίτ
|
1 |
| Sundukov Temirkan |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
1 |
| Rubens |
Ντιναμό Μόσχας
|
1 |
| Savelyev Maksim |
Όρενμπουργκ
|
1 |
| Tyukavin Konstantin |
Ντιναμό Μόσχας
|
1 |
| Melkadze Georgi |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
1 |
| Chinedu Geoffrey |
Κρίλια Σοβετόβ
|
1 |
| Matheus |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντιναμό Μόσχας
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ζενίτ
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Κρασνοντάρ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ρούμπιν Καζάν
|
30% 3/10 |
70% 7/10 |
Όρενμπουργκ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Κρίλια Σοβετόβ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Ροστόφ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
Άκρον Τογκλιάτι
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ρόντινα
|
80% 8/10 |
20% 2/10 |
Φάκελ Βορονέζ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
| Συνολικά | 56% | 44% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Ντιναμό Μόσχας
|
40% 4/10 |
40% 4/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
20% 2/10 |
50% 5/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Ζενίτ
|
10% 1/10 |
60% 6/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Κρασνοντάρ
|
40% 4/10 |
20% 2/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
10% 1/10 |
90% 9/10 |
0% 0/10 |
0% 0/10 |
Ρούμπιν Καζάν
|
10% 1/10 |
70% 7/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Όρενμπουργκ
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
20% 2/10 |
60% 6/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
10% 1/10 |
30% 3/10 |
60% 6/10 |
0% 0/10 |
Κρίλια Σοβετόβ
|
10% 1/10 |
60% 6/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Ροστόφ
|
30% 3/10 |
40% 4/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
30% 3/10 |
50% 5/10 |
20% 2/10 |
0% 0/10 |
Άκρον Τογκλιάτι
|
20% 2/10 |
40% 4/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
Ρόντινα
|
0% 0/10 |
70% 7/10 |
30% 3/10 |
0% 0/10 |
Φάκελ Βορονέζ
|
50% 5/10 |
10% 1/10 |
40% 4/10 |
0% 0/10 |
| Συνολικά | 23% | 49% | 29% | 0% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Ντιναμό Μόσχας
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
ΤΣΣΚΑ Μόσχας
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Ζενίτ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Κρασνοντάρ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Σπαρτάκ Μόσχας
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ρούμπιν Καζάν
|
90% 9/10 |
10% 1/10 |
Όρενμπουργκ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Βάλτικα Καλίνινγκραντ
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ντιναμό Μαχατσκαλά
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Κρίλια Σοβετόβ
|
70% 7/10 |
30% 3/10 |
Αχμάτ Γκρόζνι
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Ροστόφ
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Λοκομοτίβ Μόσχας
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Άκρον Τογκλιάτι
|
50% 5/10 |
50% 5/10 |
Ρόντινα
|
60% 6/10 |
40% 4/10 |
Φάκελ Βορονέζ
|
40% 4/10 |
60% 6/10 |
| Συνολικά | 59% | 41% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.75 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 52.11 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 218 | 2.73 |
| Εντός | 110 | 1.38 |
| Εκτός | 108 | 1.35 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 16.3% (13/80) | |
| 2 - 1 | 8.8% (7/80) | |
| 1 - 2 | 8.8% (7/80) | |
| 0 - 0 | 8.8% (7/80) | |
| 1 - 0 | 7.5% (6/80) | |
| 0 - 1 | 6.3% (5/80) | |
| 3 - 1 | 5.0% (4/80) | |
| 3 - 0 | 5.0% (4/80) | |
| 2 - 2 | 5.0% (4/80) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 27.5% (22/80) | |
| 2 | 21.3% (17/80) | |
| 1 | 13.8% (11/80) | |
| 4 | 13.8% (11/80) | |
| 5 | 11.3% (9/80) | |
| 0 | 8.8% (7/80) | |
| 6 | 3.8% (3/80) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 36.3% (29/80) | |
| X | 32.5% (26/80) | |
| 2 | 31.3% (25/80) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 16.3% (13/80) | |
| 1/X | 10.0% (8/80) | |
| 1/2 | 1.3% (1/80) | |
| X/1 | 17.5% (14/80) | |
| X/X | 17.5% (14/80) | |
| X/2 | 12.5% (10/80) | |
| 2/1 | 2.5% (2/80) | |
| 2/X | 5.0% (4/80) | |
| 2/2 | 17.5% (14/80) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 218 | 2.73 |
| Εντός | 110 | 1.38 |
| Εκτός | 108 | 1.35 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 65 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 67 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).