Euro U19 Προκριματικά Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΔΙΕΘΝΗ: Euro U19 Προκριματικά 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| EURO U19 Qualification Round 2 League A Grp. 1 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League A Grp. 2 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League A Grp. 3 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League A Grp. 4 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League A Grp. 5 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League A Grp. 6 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League A Grp. 7 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League B Grp. 1 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League B Grp. 2 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League B Grp. 3 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League B Grp. 4 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League B Grp. 5 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 4 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League B Grp. 6 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| EURO U19 Qualification Round 2 League B Grp. 7 | ||||||||
| 1 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 2 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| 3 |
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Α: 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 10:3 | |
| 2 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 11:5 | |
| 3 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:8 | |
| 4 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Β: 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 16:3 | |
| 2 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | |
| 3 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | |
| 4 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:19 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Α: 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | |
| 3 |
|
3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | |
| 4 |
|
3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Β: 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 11:2 | |
| 2 |
|
3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 11:2 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 9:4 | |
| 4 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0:23 | |
| League B: 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 12:0 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | |
| 3 |
|
3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1:4 | |
| 4 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2:10 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Α: 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 2 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 5:3 | |
| 3 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | |
| 4 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Α: 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 5:6 | |
| 4 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Β: 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 2 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 6:4 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 10:5 | |
| 4 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:12 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Α: 5ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 9:1 | |
| 2 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 7:4 | |
| 3 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:6 | |
| 4 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1:7 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Β: 5ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 8:0 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | |
| 3 |
|
3 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1:5 | |
| 4 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0:5 | |
| League A: 6ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 2:1 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | |
| 4 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Β: 6ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:0 | |
| 2 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | |
| 3 |
|
2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | |
| League B: 7ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | |
| 2 |
|
2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | |
| 3 |
|
2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | |
| Προκριματικά - Λιγκ Α: 7ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 4:2 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:3 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2:5 | |
| 4 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5:7 | |
Πρόκριση στην επόμενη φάση
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γαλλία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Βέλγιο U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Γερμανία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Αυστρία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Φινλανδία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ισραήλ U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Κροατία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αζερμπαϊτζάν U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Βοσνία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Εσθονία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Βουλγαρία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μάλτα U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Αλβανία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ανδόρα U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ελλάδα U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Καζακστάν U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λιθουανία U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Λευκορωσία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ισλανδία U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Ιταλία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τσεχία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Νησιά Φερόε U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Δανία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λιχτενστάϊν U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Γιβραλτάρ U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Βόρεια Μακεδονία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αρμενία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Λουξεμβούργο U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ιρλανδία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Κόσοβο U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Πορτογαλία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Αγγλία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ισπανία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ρουμανία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ουγγαρία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μαυροβούνιο U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Γεωργία U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Σλοβακία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λετονία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Βόρεια Ιρλανδία U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κύπρος U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Πολωνία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Νορβηγία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Σκωτία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σουηδία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σλοβενία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ουαλία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ουκρανία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ολλανδία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Σερβία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σαν Μαρίνο U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τουρκία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μολδαβία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Ελβετία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
| Συνολικά | 63% | 37% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Γαλλία U19
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Βέλγιο U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Γερμανία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Αυστρία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Φινλανδία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Ισραήλ U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Κροατία U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Αζερμπαϊτζάν U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Βοσνία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Εσθονία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Βουλγαρία U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Μάλτα U19
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Αλβανία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Ανδόρα U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ελλάδα U19
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Καζακστάν U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Λιθουανία U19
|
50% 1/2 |
0% 0/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Λευκορωσία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ισλανδία U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Ιταλία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Τσεχία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Νησιά Φερόε U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Δανία U19
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Λιχτενστάϊν U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
Γιβραλτάρ U19
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Βόρεια Μακεδονία U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Αρμενία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
Λουξεμβούργο U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ιρλανδία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Κόσοβο U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Πορτογαλία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Αγγλία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ισπανία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ρουμανία U19
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ουγγαρία U19
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Μαυροβούνιο U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Γεωργία U19
|
0% 0/2 |
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
Σλοβακία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Λετονία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Βόρεια Ιρλανδία U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
0% 0/2 |
0% 0/2 |
Κύπρος U19
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Πολωνία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Νορβηγία U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Σκωτία U19
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Σουηδία U19
|
0% 0/3 |
0% 0/3 |
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σλοβενία U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ουαλία U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ουκρανία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Ολλανδία U19
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Σερβία U19
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Σαν Μαρίνο U19
|
33% 1/3 |
0% 0/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Τουρκία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
Μολδαβία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Ελβετία U19
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
| Συνολικά | 17% | 40% | 36% | 8% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Γαλλία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Βέλγιο U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Γερμανία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Αυστρία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Φινλανδία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ισραήλ U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Κροατία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Αζερμπαϊτζάν U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Βοσνία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Εσθονία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Βουλγαρία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μάλτα U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αλβανία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Ανδόρα U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ελλάδα U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Καζακστάν U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Λιθουανία U19
|
0% 0/2 |
100% 2/2 |
Λευκορωσία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Ισλανδία U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Ιταλία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τσεχία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Νησιά Φερόε U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Δανία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λιχτενστάϊν U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Γιβραλτάρ U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Βόρεια Μακεδονία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αρμενία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λουξεμβούργο U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ιρλανδία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Κόσοβο U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Πορτογαλία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αγγλία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ισπανία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ρουμανία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ουγγαρία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μαυροβούνιο U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Γεωργία U19
|
100% 2/2 |
0% 0/2 |
Σλοβακία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Λετονία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Βόρεια Ιρλανδία U19
|
50% 1/2 |
50% 1/2 |
Κύπρος U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Πολωνία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Νορβηγία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σκωτία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σουηδία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Σλοβενία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ουαλία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ουκρανία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ολλανδία U19
|
0% 0/3 |
100% 3/3 |
Σερβία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Σαν Μαρίνο U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Τουρκία U19
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μολδαβία U19
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ελβετία U19
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
| Συνολικά | 51% | 49% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 261 | 3.35 |
| Εντός | 147 | 1.88 |
| Εκτός | 114 | 1.46 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 14.1% (11/78) | |
| 1 - 0 | 7.7% (6/78) | |
| 1 - 3 | 6.4% (5/78) | |
| 0 - 0 | 6.4% (5/78) | |
| 4 - 0 | 5.1% (4/78) | |
| 3 - 0 | 5.1% (4/78) | |
| 2 - 2 | 5.1% (4/78) | |
| 2 - 1 | 5.1% (4/78) | |
| 1 - 2 | 5.1% (4/78) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 4 | 24.4% (19/78) | |
| 2 | 20.5% (16/78) | |
| 3 | 19.2% (15/78) | |
| 1 | 10.3% (8/78) | |
| 6 | 7.7% (6/78) | |
| 0 | 6.4% (5/78) | |
| 5 | 3.8% (3/78) | |
| 7 | 3.8% (3/78) | |
| 9 | 1.3% (1/78) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 38.5% (30/78) | |
| X | 28.2% (22/78) | |
| 2 | 33.3% (26/78) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 29.5% (23/78) | |
| 1/X | 2.6% (2/78) | |
| 1/2 | 1.3% (1/78) | |
| X/1 | 6.4% (5/78) | |
| X/X | 17.9% (14/78) | |
| X/2 | 7.7% (6/78) | |
| 2/1 | 2.6% (2/78) | |
| 2/X | 7.7% (6/78) | |
| 2/2 | 24.4% (19/78) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 261 | 3.35 |
| Εντός | 147 | 1.88 |
| Εκτός | 114 | 1.46 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).