Σούπερ Καπ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΙΝΔΙΑ: Σούπερ Καπ 2023
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 5 | 1 | 2 | 0 | 4:2 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | |
| 4 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | |
| 2ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 7 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | |
| 2 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | |
| 3 |
|
3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | |
| 4 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3:7 | |
| 3ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 9 | 3 | 0 | 0 | 11:5 | |
| 2 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | |
| 3 |
|
3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | |
| 4 |
|
3 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | |
| 4ος Όμιλος | ||||||||
| 1 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 10:8 | |
| 2 |
|
3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | |
| 3 |
|
3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | |
| 4 |
|
3 | 1 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | |
Ιστορικό Αγώνων
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Οντίσα | 5 | 13 | 4 | 1 | 0 | 11:4 | |
| 2 | Τζαμσχεντπούρ | 4 | 9 | 3 | 0 | 1 | 11:7 | |
| 3 | Μπενγκαλούρου | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 7:4 | |
| 4 | Σρενίντι Ντεκάν | 4 | 7 | 2 | 1 | 1 | 7:4 | |
| 5 | Μουμπάι Σίτι | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 4:3 | |
| 6 | Νορθίστ Γιουνάιτεντ | 4 | 6 | 2 | 0 | 2 | 11:11 | |
| 7 | Γκόα | 3 | 6 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | |
| 8 | Τσόρτσιλ Μπράδερς | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 10:8 | |
| 9 | Τσεναγίν | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | |
| 10 | Χαϊντεραμπάντ | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 6:6 | |
| 11 | Κεράλα Μπλαστέρς | 3 | 4 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | |
| 12 | Αϊζάβλ | 4 | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:7 | |
| 13 | Μόχουν Μπαγκάν | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | |
| 14 | Ιστ Μπενγκάλ | 3 | 3 | 0 | 3 | 0 | 6:6 | |
| 15 | Γκοκουλάμ Κεράλα | 4 | 3 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | |
| 16 | Πούντζαμπ | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:5 | |
| 17 | Ρατζαστάν Γιουνάιτεντ | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | |
| 18 | Νερόκα FC | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3:5 | |
| 19 | Τράου | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | |
| 20 | Μοχαμένταν | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | |
| 21 | Ρεάλ Κασμίρ | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0:6 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. |
|---|
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπενγκαλούρου
|
20% 1/5 |
80% 4/5 |
Οντίσα
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Τζαμσχεντπούρ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σρενίντι Ντεκάν
|
25% 1/4 |
75% 3/4 |
Χαϊντεραμπάντ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Γκόα
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μουμπάι Σίτι
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Ιστ Μπενγκάλ
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Μόχουν Μπαγκάν
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Τσεναγίν
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Πούντζαμπ
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αϊζάβλ
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Γκοκουλάμ Κεράλα
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Τσόρτσιλ Μπράδερς
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
| Συνολικά | 60% | 40% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Μπενγκαλούρου
|
0% 0/5 |
100% 5/5 |
0% 0/5 |
0% 0/5 |
Οντίσα
|
0% 0/5 |
80% 4/5 |
20% 1/5 |
0% 0/5 |
Τζαμσχεντπούρ
|
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
0% 0/4 |
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Σρενίντι Ντεκάν
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Χαϊντεραμπάντ
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Γκόα
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
Μουμπάι Σίτι
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
0% 0/3 |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
0% 0/3 |
67% 2/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Ιστ Μπενγκάλ
|
0% 0/3 |
33% 1/3 |
67% 2/3 |
0% 0/3 |
Μόχουν Μπαγκάν
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Τσεναγίν
|
67% 2/3 |
0% 0/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Πούντζαμπ
|
33% 1/3 |
33% 1/3 |
33% 1/3 |
0% 0/3 |
Αϊζάβλ
|
25% 1/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
0% 0/4 |
Γκοκουλάμ Κεράλα
|
25% 1/4 |
0% 0/4 |
50% 2/4 |
25% 1/4 |
Τσόρτσιλ Μπράδερς
|
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
25% 1/4 |
| Συνολικά | 19% | 45% | 28% | 9% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Μπενγκαλούρου
|
60% 3/5 |
40% 2/5 |
Οντίσα
|
80% 4/5 |
20% 1/5 |
Τζαμσχεντπούρ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Νορθίστ Γιουνάιτεντ
|
100% 4/4 |
0% 0/4 |
Σρενίντι Ντεκάν
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Χαϊντεραμπάντ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Γκόα
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Μουμπάι Σίτι
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Κεράλα Μπλαστέρς
|
67% 2/3 |
33% 1/3 |
Ιστ Μπενγκάλ
|
100% 3/3 |
0% 0/3 |
Μόχουν Μπαγκάν
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Τσεναγίν
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Πούντζαμπ
|
33% 1/3 |
67% 2/3 |
Αϊζάβλ
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
Γκοκουλάμ Κεράλα
|
75% 3/4 |
25% 1/4 |
Τσόρτσιλ Μπράδερς
|
50% 2/4 |
50% 2/4 |
| Συνολικά | 62% | 38% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 0 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 0 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 111 | 3.47 |
| Εντός | 62 | 1.94 |
| Εκτός | 49 | 1.53 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 1 - 1 | 12.5% (4/32) | |
| 2 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 0 - 1 | 9.4% (3/32) | |
| 4 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 3 - 1 | 6.3% (2/32) | |
| 2 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 2 | 6.3% (2/32) | |
| 1 - 0 | 6.3% (2/32) | |
| 6 - 3 | 3.1% (1/32) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 3 | 21.9% (7/32) | |
| 2 | 21.9% (7/32) | |
| 1 | 15.6% (5/32) | |
| 6 | 15.6% (5/32) | |
| 4 | 9.4% (3/32) | |
| 9 | 3.1% (1/32) | |
| 5 | 3.1% (1/32) | |
| 0 | 3.1% (1/32) | |
| 8 | 3.1% (1/32) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 50.0% (16/32) | |
| X | 21.9% (7/32) | |
| 2 | 28.1% (9/32) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 34.4% (11/32) | |
| 1/X | 9.4% (3/32) | |
| 1/2 | 3.1% (1/32) | |
| X/1 | 15.6% (5/32) | |
| X/X | 6.3% (2/32) | |
| X/2 | 15.6% (5/32) | |
| 2/1 | 0.0% (0/32) | |
| 2/X | 6.3% (2/32) | |
| 2/2 | 9.4% (3/32) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 111 | 3.47 |
| Εντός | 62 | 1.94 |
| Εκτός | 49 | 1.53 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 0 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).