Λίγκα Νασιονάλ Βαθμολογία και Στατιστικά
Βαθμολογία ΓΟΥΑΤΕΜΑΛΑ: Λίγκα Νασιονάλ 2026/2027
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | B | N | I | H | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 25:20 | |
| 2 |
|
14 | 26 | 8 | 2 | 4 | 20:16 | |
| 3 |
|
13 | 25 | 7 | 4 | 2 | 19:9 | |
| 4 |
|
14 | 22 | 6 | 4 | 4 | 17:14 | |
| 5 |
|
14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 27:17 | |
| 6 |
|
14 | 21 | 6 | 3 | 5 | 15:17 | |
| 7 |
|
13 | 20 | 6 | 2 | 5 | 23:21 | |
| 8 |
|
14 | 18 | 6 | 0 | 8 | 21:23 | |
| 9 |
|
14 | 16 | 4 | 4 | 6 | 18:21 | |
| 10 |
|
14 | 15 | 4 | 3 | 7 | 15:21 | |
| 11 |
|
14 | 14 | 4 | 2 | 8 | 17:23 | |
| 12 |
|
14 | 8 | 1 | 5 | 8 | 15:30 | |
Πλέι Οφ
Ιστορικό Αγώνων
Επόμενοι Αγώνες
Φόρμα Ομάδων (τελευταίοι αγώνες)
| Α/Α | ΟΜΑΔΑ | ΑΓ | Β | Ν | Ι | Η | Γ | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Κουμπάν Ιμπέριαλ | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 9:6 | |
| 2 | Ντεπορτίβο Γουαστατούα | 5 | 10 | 3 | 1 | 1 | 7:6 | |
| 3 | Σελαχού | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 11:6 | |
| 4 | Αουρόρα ΦΚ | 5 | 9 | 3 | 0 | 2 | 8:7 | |
| 5 | Ντεπορτίβο Μίξκο | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 10:8 | |
| 6 | Ντεπορτίβο Μαρκουένσε | 5 | 8 | 2 | 2 | 1 | 5:4 | |
| 7 | Μουνισιπάλ | 5 | 6 | 1 | 3 | 1 | 8:6 | |
| 8 | ΚΣΝ Κομουνικασιόνες | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 9:8 | |
| 9 | Ντεπορτίβο Μαλακατέκο | 5 | 6 | 2 | 0 | 3 | 4:5 | |
| 10 | Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 5:7 | |
| 11 | Αντίγκουα ΓΦΚ | 5 | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:8 | |
| 12 | Σουτσιτεπεκουέζ | 5 | 3 | 0 | 3 | 2 | 6:12 | |
Top Scorers
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | ΠΕΝ. | |
|---|---|---|---|
| Morales Hector |
Αουρόρα ΦΚ
|
7 | 2 |
| Maziero Agustin |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
7 | 2 |
| Lopez Kevin |
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
6 | 0 |
| Zamorano Armando |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
6 | 1 |
| Cardenas Steven |
Σελαχού
|
5 | 0 |
| Avalos Victor |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
5 | 1 |
| Jaen Yair |
Σελαχού
|
5 | 2 |
| Quinones Eliecer |
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
5 | 0 |
| Almanza Jose |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
4 | 1 |
| Grande David |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
4 | 0 |
Κίτρινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ |
|---|
Κόκκινες Κάρτες
| ΠΑΙΚΤΗΣ | ΟΜΑΔΑ | |
|---|---|---|
| Santis Diego |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
2 |
| Sanchez Denilson |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
2 |
| Sotomayor Jorge |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
1 |
| Cuero Fabian |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
1 |
| Aguila German |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
1 |
| Castaneda Brayam |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
1 |
| Hernandez Roger |
Αουρόρα ΦΚ
|
1 |
| Diaz Wilson |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
1 |
| Vuletich Agustin |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
1 |
| Urizar Jeshua |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
1 |
Over/Under
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Μουνισιπάλ
|
38% 5/13 |
62% 8/13 |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
Σελαχού
|
71% 10/14 |
29% 4/14 |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Αουρόρα ΦΚ
|
79% 11/14 |
21% 3/14 |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
| Συνολικά | 54% | 46% |
# Goals
| ΟΜΑΔΑ | 0-1 | 2-3 | 4-6 | 7+ |
|---|---|---|---|---|
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
0% 0/14 |
64% 9/14 |
29% 4/14 |
7% 1/14 |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
21% 3/14 |
64% 9/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Μουνισιπάλ
|
23% 3/13 |
69% 9/13 |
8% 1/13 |
0% 0/13 |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
29% 4/14 |
64% 9/14 |
0% 0/14 |
7% 1/14 |
Σελαχού
|
14% 2/14 |
36% 5/14 |
50% 7/14 |
0% 0/14 |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
29% 4/14 |
57% 8/14 |
14% 2/14 |
0% 0/14 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
15% 2/13 |
38% 5/13 |
46% 6/13 |
0% 0/13 |
Αουρόρα ΦΚ
|
21% 3/14 |
43% 6/14 |
36% 5/14 |
0% 0/14 |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
14% 2/14 |
57% 8/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
21% 3/14 |
50% 7/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
21% 3/14 |
50% 7/14 |
29% 4/14 |
0% 0/14 |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
7% 1/14 |
57% 8/14 |
36% 5/14 |
0% 0/14 |
| Συνολικά | 18% | 54% | 27% | 1% |
Goal/No Goal
| ΟΜΑΔΑ | Over | Under |
|---|---|---|
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Μουνισιπάλ
|
46% 6/13 |
54% 7/13 |
Ντεπορτίβο Σαν Πέδρο
|
43% 6/14 |
57% 8/14 |
Σελαχού
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Ντεπορτίβο Μαρκουένσε
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
Ντεπορτίβο Μίξκο
|
54% 7/13 |
46% 6/13 |
Αουρόρα ΦΚ
|
79% 11/14 |
21% 3/14 |
Κουμπάν Ιμπέριαλ
|
64% 9/14 |
36% 5/14 |
Ντεπορτίβο Μαλακατέκο
|
36% 5/14 |
64% 9/14 |
ΚΣΝ Κομουνικασιόνες
|
50% 7/14 |
50% 7/14 |
Σουτσιτεπεκουέζ
|
57% 8/14 |
43% 6/14 |
| Συνολικά | 55% | 45% |
Κατανομή Χρονου Σκοραρίσματος
| Χρόνοι σκοραρίσματος | 0-45 λεπ. | 45-90 λεπ. |
|---|---|---|
| Goals υπέρ | 39% | 61% |
| Goals κατά | 36% | 64% |
| Μέσος χρόνος goal υπέρ | 51.35 λεπ. | |
| Μέσος χρόνος goal κατά | 53.27 λεπ. | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 232 | 2.80 |
| Εντός | 149 | 1.80 |
| Εκτός | 83 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 89 λεπτά | ||
Συχνότερα Σκορ
| ΣΚΟΡ | % | |
|---|---|---|
| 2 - 1 | 14.5% (12/83) | |
| 2 - 0 | 14.5% (12/83) | |
| 1 - 1 | 9.6% (8/83) | |
| 1 - 0 | 9.6% (8/83) | |
| 3 - 2 | 7.2% (6/83) | |
| 1 - 2 | 7.2% (6/83) | |
| 3 - 1 | 4.8% (4/83) | |
| 3 - 0 | 4.8% (4/83) | |
| 2 - 2 | 4.8% (4/83) | |
Συχνότερα Γκολ
| ΓΚΟΛ | % | |
|---|---|---|
| 2 | 27.7% (23/83) | |
| 3 | 26.5% (22/83) | |
| 4 | 13.3% (11/83) | |
| 1 | 13.3% (11/83) | |
| 5 | 9.6% (8/83) | |
| 0 | 4.8% (4/83) | |
| 6 | 3.6% (3/83) | |
| 7 | 1.2% (1/83) | |
Αποτέλεσμα
| ΑΠΟΤ. | % | |
|---|---|---|
| 1 | 62.7% (52/83) | |
| X | 20.5% (17/83) | |
| 2 | 16.9% (14/83) | |
Ημίχρονο / Τελικό
| Η/Τ | % | |
|---|---|---|
| 1/1 | 38.6% (32/83) | |
| 1/X | 2.4% (2/83) | |
| 1/2 | 1.2% (1/83) | |
| X/1 | 21.7% (18/83) | |
| X/X | 10.8% (9/83) | |
| X/2 | 7.2% (6/83) | |
| 2/1 | 2.4% (2/83) | |
| 2/X | 7.2% (6/83) | |
| 2/2 | 8.4% (7/83) | |
Συνολικά Τέρματα
| Τέρματα | Μ.Ο. Τερμάτων | |
|---|---|---|
| Σύνολο | 232 | 2.80 |
| Εντός | 149 | 1.80 |
| Εκτός | 83 | 1.00 |
| - Η γηπεδούχος ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 51 λεπτά | ||
| - Η φιλοξενούμενη ομάδα σκοράρει ένα γκολ κάθε 89 λεπτά | ||
Όλα όσα χρειάζεστε στο... πιάτο σας. Σε αυτή τη σελίδα θα βρείτε όλες τις βαθμολογίες από όλες τις διοργανώσεις και κατηγορίες παγκοσμίως με περισσότερες από 100 χώρες και πρωταθλήματα.
Μπορείτε να διαβάσετε τη συνολική βαθμολογία, τα στατιστικά εντός - εκτός έδρας της κάθε ομάδας, όχι μόνο για την αγωνιστική περίοδο που «τρέχει», αλλά και για περισσότερες σεζόν που επιθυμείτε.
Επίσης, υπάρχουν στατιστικά με το ιστορικό αγώνων, φόρμα ομάδων (τελευταίοι αγώνες), στατιστικά Goal (Over - Under, G/G, N/G, 0-1, 2-3, 4-6, 7+), κατανομή χρόνου σκοραρίσματος (0-45', 45-90', Goals εντός, Goals εκτός, Μέσος χρόνος goal εντός, Μέσος χρόνος goal εκτός), Top Scorers, κίτρινες - κόκκινες Κάρτες, συχνότερα σκορ (ημίχρονο - τελικό), αποτέλεσμα (ημίχρονο - τελικό), Ημίχρονο / Τελικό και συνολικά τέρματα (εντός - εκτός).